Stranica 10 od 10 PrvaPrva ... 8910
Prikazujem rezultate 271 do 299 od 299

Tema: BLOODY GOOD GAMING

  1. #271
    Evo za početak malo iznenađenje, netipična recenzija netipične igre od autorice netipičnog pogleda na taj serijal - uživajte!
    -> http://lnl.com.hr/view/649/


    ROCK ON!

  2. #272
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZG
    Postova
    2.491

    Right....
    Nadam sa da sam shvatio nesto.
    Zakon recenzija.

  3. #273
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    netipično
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  4. #274
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    the City
    Postova
    4.506
    imam samo jednu maaalecku najavicu...
    imamo jednu FEJMS (wink wink) person na "meti" za itnerview ^^ pa evo, pripremam se da mi odg na mail i da se dogovorimo za termin jer je ona vrlo vazna osoba za cijelu gaming industriju...a vi sada pogadjajte ko je to

    (prije se trazio njezin poster u PcPu ^_<< *a nije iz igra*)

    naravno, ovo je sve jos u dogovoru...
    Cheap, but not as cheap as your girlfriend.
    I'm so goth I don't drink coffee, I drink goffee.

  5. #275
    Drage dame i gospodo sa PCPlaya, Bloody Good Gaming je otišao još jedan korak dalje, no to je samo početak!

    Nakon specijalnog Visual Arts članka, recenzije Command & Conquer 3, najavljenih PC hitova Witchera i StarCrafta II, Potencijalnog NextGen hita Cipher Complex te Juiced 2: Hot Import Nights, novog NFS-a, nove ekspanzije za Guild Wars, te nakon isprobanih XBox 360 igara kao što su Forza Motorsport 2, Monster Madness, Hour of Victory, Pirates of Caribbean 3 i Colin McRae DiRT LNL vam s ponosom predstavlja svoje najnovije dostignuće:

    Interviju sa tvorcima sad već legendarnog Guild Warsa - ArenaNET-om!



    ->Shttp://lnl.com.hr/view/709/

    No to nije ni približno sve, jer su mnoge slatke stvari tek još u pripremi. Bloody Good... slurp!



    ROCK ON!

  6. #276
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Medjimurje
    Postova
    774
    bravo lnl !!
    "If you take everything I've accomplished in my life and condense it down to one day, it looks decent!"

  7. #277
    Svaka čast.
    Željno iščekujem nadolazeće goodies.

  8. #278
    Senior Member Giant leap for forum Kiklop's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Lezim u krevetu,surfajuci kroz astralnu projekciju citam Kasopejske transkripte
    Postova
    3.134
    ljepo

    You have no Friends,go kill yourself
    I don't care if your world is ending today
    Because I wasn't invited to it anyway

  9. #279
    Senior Member It lives by night Asai's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    623
    Ja želim bit goGAMERo kad odrastem...l'n'l rula!
    Svaki dan kaži mami i tati koliko ih voliš,time si znatno poboljšavaš šanse za novim hardverom!

  10. #280
    Dragi čitatelji i štovani gameri Želio bi samo nakratno skrenuti vašu pozornost i pažnju na naš sajt jer sada kreće prava navala članaka i naslova. Već od sutra stižu nove vijesti te ekskluzivan Unreal Tournament III - First Touch!

    A, ukoliko u posljednje vrijeme niste nas pratili mogu vam slobodno reći da ste puno toga propustili, a kao hightlight iz prošlosti naveo bi interviju sa Zoranom Žmirićem Gand-om koji nam je dao puno odgovora i uvida u pravo stanje stvari na hrvatskoj gaming sceni kao i ostalim aspektima koji nas okružuju. Svakako pogledati! -> http://lnl.com.hr/view/841/



    Hvala svima na podršci i do čitanja! Te HCL-u, gameru, shumi, , gamingu, Wii Areni, PC Playu, GamePlayu i ostalima koji se trude obogatiti domaću gaming scenu


    ROCK ON!

  11. #281
    nije lose...

  12. #282
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZG
    Postova
    2.491
    Odlican intervju!

    Nikad nisam cuo za covjeka ali neka zna da cu mu roman sigurno procitat!

  13. #283
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146
    Gand mi je dragi kolega i frend, te je intervju relativno zanimljiv, ali u njemu ima poprilično "teorija zavjere" za koje moram reći da ne drže vodu, pogotovo kad se tiču PC Playa. PC Play je zaseban projekt naše izdavačke kuće i ne služi "samo kao dodatak VIDI-u za marketinške akcije", kako se insinuira. Izdavačka kuća VIDI ima 2 stalna informatička časopisa, 4 WEB portala, više edicija knjiga, posebna izdanja i projekte poput VIDI WEB Top 100 i e-novation..., što bi sve vrlo teško bilo moguće održati, kada se za svaki od njih ne bi brinuo posebni urednik/uredništvo. Jako mi je krivo ako me Gand nakon desetak godina rada i stotinjak brojeva PC Playa doživljava kao marionetu koja samo izvršava zadaće nekih strašnih gospodara u sjeni, jer iz toga se vidi kako uopće ne poznaje rad i funkcioniranje našeg uredništva i uređivačke politike, koju svatko može komentirati i kritizirati, ali ne prebacivati u fantasy svijet samo zato jer nema dovoljno informacija za obradu podataka
    Nadalje, malo mi je nevjerojatno osporavanje doprinosa PC Playa MP gamingu, jer to pomalo udara i po meni, koji sam zadnjih 7-8 godina ortodoksni MP gamer, a čista matematika pokazuje kako je PC Play najviše od svih domaćih medija, uključujući časopise i WEB portale imao najava turnira, LAN-ova, reporte s njih, medijska pokroviteljstva svih većih MP događanja u zemlji, ustupao besplatne oglase raznim MP "federacijama" poput ESWC, WSG, HCL... Nikada nikome nismo odbili pomoći u promociji nekog turnira ili događanja. Ukratko, ako zbrojite PCP članke o MP gamingu pa ih usporedite s drugim medijima, sve će vam biti jasno. Što se tiče komunikacije među igračima i organizacije scena, tu ne želim osporavati Gamer, svaka im čast na hostingu weba i foruma i promicanju MP-a na svoj način, ali ne bi bilo u redu da se osporava PC Playev doprinos čitavoj priči.

    Mene udarajte lopatom, ali PC Play ne dam
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  14. #284
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Latitude:45.286° Longitude:18.688°
    Postova
    2.150
    = Citat = Izvorno postao RIPtheREAPER
    Odlican intervju!

    Nikad nisam cuo za covjeka
    Sali neka zna da cu mu roman sigurno procitat!
    HAHAHHAH
    Gdje je nestao mozak
    gdje se skriva on
    iz vagona pameti
    na tračnice ispao...

  15. #285
    = Citat = Izvorno postao Asai
    Ja želim bit goGAMERo kad odrastem...l'n'l rula!
    WTF, FTW, LOL, OMG, ROTLF...

  16. #286
    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    Gand mi je dragi kolega i frend, te je intervju relativno zanimljiv, ali u njemu ima poprilično "teorija zavjere" za koje moram reći da ne drže vodu, pogotovo kad se tiču PC Playa. PC Play je zaseban projekt naše izdavačke kuće i ne služi "samo kao dodatak VIDI-u za marketinške akcije", kako se insinuira. Izdavačka kuća VIDI ima 2 stalna informatička časopisa, 4 WEB portala, više edicija knjiga, posebna izdanja i projekte poput VIDI WEB Top 100 i e-novation..., što bi sve vrlo teško bilo moguće održati, kada se za svaki od njih ne bi brinuo posebni urednik/uredništvo. Jako mi je krivo ako me Gand nakon desetak godina rada i stotinjak brojeva PC Playa doživljava kao marionetu koja samo izvršava zadaće nekih strašnih gospodara u sjeni, jer iz toga se vidi kako uopće ne poznaje rad i funkcioniranje našeg uredništva i uređivačke politike, koju svatko može komentirati i kritizirati, ali ne prebacivati u fantasy svijet samo zato jer nema dovoljno informacija za obradu podataka
    Nadalje, malo mi je nevjerojatno osporavanje doprinosa PC Playa MP gamingu, jer to pomalo udara i po meni, koji sam zadnjih 7-8 godina ortodoksni MP gamer, a čista matematika pokazuje kako je PC Play najviše od svih domaćih medija, uključujući časopise i WEB portale imao najava turnira, LAN-ova, reporte s njih, medijska pokroviteljstva svih većih MP događanja u zemlji, ustupao besplatne oglase raznim MP "federacijama" poput ESWC, WSG, HCL... Nikada nikome nismo odbili pomoći u promociji nekog turnira ili događanja. Ukratko, ako zbrojite PCP članke o MP gamingu pa ih usporedite s drugim medijima, sve će vam biti jasno. Što se tiče komunikacije među igračima i organizacije scena, tu ne želim osporavati Gamer, svaka im čast na hostingu weba i foruma i promicanju MP-a na svoj način, ali ne bi bilo u redu da se osporava PC Playev doprinos čitavoj priči.

    Mene udarajte lopatom, ali PC Play ne dam
    zanimljivo, mogli bi mi organizirati jednu debatu ha!?


    ROCK ON!

  17. #287
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    ja bi da je na IRC kanalu
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  18. #288
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    City of dead
    Postova
    331
    Svaka čast.

  19. #289
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    spem izrezan

  20. #290
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424
    Gand je odlican pisac, svestran covik. Kolumne san rado cita i ako bude pisa štagod nova uvik cu to rado procitat. Al objasnit cu zašto mi je Secen glavna faca hrv. gaming scene. Za razliku od Ganda, Secen je pozitivac, kod njega nikad nisan vidija ni osjetija ironiju i negativizam. U PC playu je od pamtivjeka. Malo ko je uspija takvo nešto. Pravi gamer, The Legend. Papa... Nurgle. Top 2 osobe gamerizma u Hrvata. Uguracu tu i Rukavnu. Cisto zbog Starcraft recenzije od 80%, uvik san se divija mudima tog covika(ne doslovno magare!)!

  21. #291
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Mostar
    Postova
    138
    meni je lnl drama forum samo zato sto je jerry popio ban

  22. #292
    = Citat = Izvorno postao whiskey
    Gand je odlican pisac, svestran covik. Kolumne san rado cita i ako bude pisa štagod nova uvik cu to rado procitat. Al objasnit cu zašto mi je Secen glavna faca hrv. gaming scene. Za razliku od Ganda, Secen je pozitivac, kod njega nikad nisan vidija ni osjetija ironiju i negativizam. U PC playu je od pamtivjeka. Malo ko je uspija takvo nešto. Pravi gamer, The Legend. Papa... Nurgle. Top 2 osobe gamerizma u Hrvata. Uguracu tu i Rukavnu. Cisto zbog Starcraft recenzije od 80%, uvik san se divija mudima tog covika(ne doslovno magare!)!

    E, s ovim se slažem. Gand je više sklon kritikama jer vjerojatno je tako i navikao pišući svoje kolumne, iako nemam što negativno reći u vezi toga.. Čovjek ima svoje mišljenje, svoje stavove i to je to. Ionako je individualnost ona stvar koja nas razlikuje jedne od drugih i svaki čovjek ima pravo na to.

    Neću reći da su samo Wikingove recenzije najbolje koje sam pročitao, daleko od toga, no uvijek ih rado pročitam i tu je prisutna ona konstantna kvaliteta...


    Nego.... ajme, malo smo već pobjegli u offtopic )) Back on top!


    Nakon što je najava Street Fightera IV odležala već duće vrijeme na vrhu naslovnice LNL-a, danas ćemo vas počastiti vrlo opširnim pregledom dosadašnjih Crash igara i tako odati čast jednoj od najvećih gaming ikona - Crash Bandicoot





    btw. meni je LNL Forum drama jer mogu brisat postove, lockat teme i banat juzere (luzere)


    ROCK ON!

  23. #293
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    New Reno
    Postova
    1.374
    markane, ne spominješ moj članak o maidenima XD

  24. #294
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Mostar
    Postova
    138
    = Citat = Izvorno postao ChR0NoS
    markane, ne spominješ moj članak o maidenima XD
    pa kad bude online spomenut ce

  25. #295

    Re: BLOODY GOOD GAMING

    sviđa mi se forum, svaka čast

  26. #296

    Re: BLOODY GOOD GAMING

    Dragi članovi PC Play komune, nakon mnogo vremena opet se javljam da vam donesem neke veće promijene vezane uz LOCK´N´LOAD.

    Za one koji se nisu šokirali našom prvo-travanjskom šalom još ima šanse, samo treba kliknuti na link -> http://lnl.com.hr/view/1378/?skin=tcom
    ispričavamo se ako je netko imao duševnih poteškoća


    Nadalje! Napravili smo Interview sa glavnim urednikom vašeg cijenjenog časopisa, Igorom Sečenom poznatom na forumu kao w1k1n6. Link je slijedeći:



    -> http://lnl.com.hr/view/1375/



    Ili jednostavno navratite na LNLSpa se počastite člancima koje niste vidjeli prije, no nadamo se da nas toliko pratite




    ROCK ON!

  27. #297
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: BLOODY GOOD GAMING

    Joj nisam ni vidio ovu temu! Davno jos sam vidio taj sajt, stavio ga odmah u bookmarkse ali sam ga nazalost u zadnjih godinu dana zapostavio, priznajem. Al idem ga chekirat sad, od kad nema gamera nisam bas puno pratio domace sajtove, osim hcl-a ponekad.
    Da vidimo kakav je ovo intervju
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  28. #298
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: BLOODY GOOD GAMING

    nice inervju, mogo bi to prepisat za zadaču koju imam za utorak, napisat intervju. mislim da bi 5 dobio

  29. #299

    Re: BLOODY GOOD GAMING

    Evo updatea da se sjetite koji puta navratiti i kod nas.
    Imamo dosta stvari koje bi svakog gamera trebale zanimati.
    Ponajprije smo se okrenuli specijalima koji su ionako vrlo rijetki na našim prostorima:


    NetBook Mania

    -> http://lnl.com.hr/view/1388/

    Dani Gaminga Report!

    -> http://lnl.com.hr/view/1393/

    Green Gaming and Technologies

    -> http://lnl.com.hr/view/1400/

    i posljednji specijal kojim završavamo jedan veliki krug:

    Mortal Kombat kronologija - Druga faza

    -> http://lnl.com.hr/view/1419/

    Također da nije sve u specijalima tu su i redovne NovostiSte najava potencijalnog hita - BioShock 2!


    -> http://lnl.com.hr/view/1403/


    Također... tu su i nove igre u ScreenShoots galeriji: Serious Sam HD, Aliens VS Predator III, Mass Effect 2, Max Payne 3, Borderlands, BioShock 2, Terminator Salvation...

    -> http://lnl.com.hr/screenshoots/


    Naravno, puno lijepoga još slijedi a vi nas i dalje pratite i mi ćemo se truditi da pružimo što bolji i kvalitetniji sadržaj. Ukoliko nas želite podržati svakako bi pridonijeli time da sudjelujete aktivno u stranici (komentari, ocijene, forum, članci), a ukoliko ste na stranicama tipa:

    Facebook
    Postanite fan LNL-a
    učlanite se u LNL grupu


    Last FM
    učlanite se u LNL grupu


    ili najlakši način za pratiti nas je preko RSS-a koji je omogućen već neko vrijeme na: http://lnl.com.hr/rss/


    A mi ćemo se truditi napraviti što bolji domaći gaming site. Lijep pozdrav, hvala vam na pozornosti.
    Kritike i pohvale znate di ostavit i što reći više... Živjo gaming u Hrvata i šire!


    Armed for gaming - LOCK´N´LOADS


    ROCK ON!

Slične teme

  1. PES ONLINE GAMING
    By PESONLINEGAMING in forum Online gaming & living
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 19-06-2009, 18:35
  2. Zanimljivosti vezane uz GAMING
    By goGAMERo in forum Gaming općenito
    Odgovora: 44
    Posljednji post: 28-01-2007, 16:01

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •