Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 31 do 52 od 52

Tema: Battlefield V

  1. #31
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Battlefield V

    Uglavnom, kada sam imao sranje komp gasio sam vsinc da dobijem stabilnih 60fps. Sad kada imam hi-end komp apsolutno sve uključim i dignem na max i zadovoljan sam sa 75 fps. Zapravo sam CoD uvijek držao na oko 80, i uvijek pokušavao sa vsyncom smanjujući detalje i tako... igrao se sa postavkama, jbg složio sam hrpu kompova sebi dosad ne sjećam se više, al znam da sam najviše igrao na oko tih 80fps, pa sam nakon nekog vremena prešao na 60fps i vsync sa manjim detaljima, ne znam više točno... puno kompova i CoD-ova je prošlo.

    Sad sve radi ko beba.

  2. #32
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Battlefield V

    Mene boli glava kad je 85 fpsa. Ništa ispod 144.

  3. #33
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Battlefield V

    Ae, evo ga opet od prije 20 godina, ljudsko oko ne vidi više od 24 fps točka

  4. #34
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Battlefield V

    Vsync služi za sprječavanje trganja slike, ali je problem što sa sobom donosi input lag. Recimo, u DOOM-u se dosta osjetila razlika. Također, CSGO ne mogu igrati sa vsyncom. Najbolje da sam probaš, pa vidiš razliku i što ti bolje paše. Ne osjete svi input lag, ali ga je u kompetitivnim pucačinama bolje izbjegavati.
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  5. #35
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Battlefield V

    = Citat = Izvorno postao Vedro Pregledaj post
    Imam freesinc monitor. Zašto bi gasio vsinc? Najnormalnije se igram bez trganja slike i sve radi prejebeno. Jel mogu iskoristit freesinc na svojoj grafi? ne znam, koja je razlika vsinca i freesinca?
    edit: jebe me znao sam to al sam zaboravio, ne jebe mene to previše
    i imaš nvidia grafičku,onda bi bilo bolje da si kupil vega grafičku...ali da,nebitno,imaš preko 60fps i to je ok,osobno pogasim vsync i sve takve slične opcije a obavezno motion blur...oni i dalje guraju neke glupave opcije koje nitko ne koristi jer je osakaćen za k/d ratio i slika mu je samo mutnija pa slabije vidi protivnika...
    ...u bf1 ti imaš opcije da ti se svako oružje drugačije ponaša ali to neznalice neznaju odnosno prave se da neznaju nego tupe kako se ponašaju isto a istodobno nitko to neželi ugasit u opcijama...sve je stvar dice-a kako će napravit settings i onih koji programiraju i optimiziraju igre tj. ko ih potkupljuje...ove godine je glavni sponzor za bf5 nvidia...
    ...neznam kakve opcije ima ovogodišnji bf5,neznam jel još uvijek ona opcija uniform soldier aiming i još neke,tipa raw mouse input na on obavezno pa recimo vertical sync na off itd....sa svakim novim ima pun kurac više opcija,to možeš istraživat danima ako trčiš za k/d i da si šta bolji...obično ti to ekipa sa pce i buga radi....igraju na low sa 1080ti grafičkim karticama...

  6. #36
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Battlefield V

    CoD je dosta brži i smeta input lag, BF je sporiji, nisam ga igrao pretjerano, pa niti ne kužim vjerojatno, ali nisam niti probao otkada imam ovu grafu igrat bez vsynca. Više volim gledat najbolju moguću sliku na ovom monitoru sada kada to mogu umjesto brzine na okidaču. Ali budem probao bez vsynca možda, ak neće bit previše trganja slike, a to mi je grozno, ubije mi komplet doživljaj, a statsi mi nisu uopće bitni.

    edit: a i ovo što tenk kaže dovoljno je preko 60fps meni.

  7. #37
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Battlefield V

    Možeš i bez vsynca ograničiti fps što zna pomoći da se smanji trganje slike. Često igre imaju ugrađen frame limiter, pa staviš na 60 ili 75. Tako se smanji trganje slike, grafa ti se ne pregrijava nepotrebno i nema input laga.
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  8. #38
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Battlefield V

    = Citat = Izvorno postao Kostolomac Pregledaj post
    Možeš i bez vsynca ograničiti fps što zna pomoći da se smanji trganje slike. Često igre imaju ugrađen frame limiter, pa staviš na 60 ili 75. Tako se smanji trganje slike, grafa ti se ne pregrijava nepotrebno i nema input laga.
    točno,manje se grije i manje troši...bf1 ima tu opciju,neznam jel ima i bf5...ali i amd grafičke su to imale u drajverima za namjestit barem u ono vrijeme kad sam ja imal rx 480 8gb...i onda ti idioti sa pce i buga kažu kako rx 480 8gb i amd općenito nevalja,i još jedna stvar...amd crossfire je bolji od nvidia slia...mada to uglavnom više nitko ne fura,svi na pce i bugu furaju samo jednu gtx 1080 ili 1080ti....sli i crossfire je totalno izašal iz mode,svi hoće samo flagship jednu grafičku...s tim da recimo i hoćeš sli sa gtx 1060 nemožeš jer su cigani iz nvidie to zabranili i zaključali...

  9. #39

    Re: Battlefield V

    Drug Brko napisao da je baš pogledao zadnji jurski park i nije oduševljen


  10. #40
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Battlefield V

    = Citat = Izvorno postao dugi Pregledaj post
    Drug Brko napisao da je baš pogledao zadnji jurski park i nije oduševljen
    boli me kurac za jurski park i je li drug brko oduševljen ili nije....

  11. #41
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Battlefield V

    svaki drugi post mu je:ja nisam nvidia fanboj,ja nisam nvidia fanboj....jel to napisal?...

  12. #42

    Re: Battlefield V

    Nisam siguran, možda.


  13. #43
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Battlefield V

    Pa i je loš novi Jurski Svit. Jedino je uvijek fora vidjeti dinote.
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  14. #44
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Battlefield V

    neznam..meni previše na bf1 liči, što je loše jer mi se bf1 nije baš pretjerano svidio
    kupit i igrat hoću, al da sam presretan i nahajpan, nisam

    Mislim da sam bf1 igrao na 12 i da je islo glatko
    A bf5 obrnuto, za sada
    sviđa mi se i sp i mp, gg (za bf1)...ovo je sve od jednog lika...bf1 inače ide bolje na nvidii u dx11 a kod amd ide bolje na dx12...

    proljevi likova sa pce,to je samo dio kakvih sve ima proljeva,gluposti i preseravanja...drug brko non stop slini za navijem(sljedeći amd gpu),stalno se kao bori za amd i da kao jadnim kupcima bude jeftiniji gpu i cpu,kupuje njihove procesore(ali gpu nema šanse) a ima uvijek nvidiu i to trenutno gtx 108...a amd boli kurac šta ne izdaju grafičku svake godine kad i dalje prodaju trenutne koje su ok...

  15. #45
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Battlefield V

    Preporučam svima da si stave ovaj Uniform Soldier Aiming na on što JackFrags pokazuje u videu. Meni je puno lakše ciljati tako, a isto je bilo i sa BF1 do kad to nisam upalio dosta toga sa isfulao.

    Ovo o čemu počne na 11:23
    svaka čast ovom kukiju,lik je apsolutni retard,frajer kupuje svaki betlfild i non stop ga igra i dijeli savjete,gleda filmiće na jutubu,non stop daje komentare na forumu itd a nije uopće neki dobar igrač....pravi fanboj...i to igra na nekom slabijem kompu,nemam pojma jel kupil šta novije...i neznam s kime sad igra,jel sam ili si je našal neku novu ekipu,prije je igral sa ekipom iz bug-a ali ovi koliko znam više nisu uopće aktivni i boli ih kurac za bf...

    taj uniform soldier aiming ti ustvari postavi da je osjetljivost miša jednaka za sva oružja,nema razlika u načinima pucanja,hip fire,niz nišan itd....onaj tko je pro ostavlja to na off...
    Haha...a dice reko da ima "novi sustav" za bf5,svi cigani mislili da će dobit ponovno bf3 igru i m16,kao "sustav napucavanja" šta god to značilo "potpuno izmjenjen i prilagođen pro igračima sa bug-a i pce-a" u odnosu na bf1...lol...

  16. #46
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Battlefield V

    ...prije je na bug-u svaki dan iskakal članak na službenoj stranici na temu battlefielda a sad više ništa...forum je isto bil pun...sad još operira nekolicina istih cigana...

  17. #47
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Battlefield V

    evo ti tenk, vidi kako je ovaj gospodin testirao kaj ga zanima


  18. #48
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Battlefield V

    Nemam bf5...

  19. #49
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Battlefield V

    Kupi, jeben je...

  20. #50
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Battlefield V

    ...to građenje sam vidil dok još nije ni izašla...neznam kome to može bit zanimljivo...koliko dobivaš bodova za to...jel barem dobiš gnjezdo sa mitraljezom kad sagradiš ili samo prepreka...

  21. #51

    Re: Battlefield V

    Idu bodovi...sve nosi neke bodove, nije sve napucavanju. Skužil sam da me radije oživljavaju kad gradim nego kad se samo napucavam.


  22. #52
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Battlefield V

    Skinuo ponovno igru nakon nekoliko mjeseci. Izletio odmah sa snajperom na onoj aerodrom mapi. 20 kilova isto toliko poginuo, kikali me iz tima na pola, ali sve headshotovi sa valjda preko 100 metara Ne znam samo kako odmah startat igru solo bez tima, većinom ima dosta glupih ljudi koji izlaze iz tima svakih par minuta ili vrijeđaju samo.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •