Prikazujem rezultate 1 do 30 od 219

Tema: Grafičke kartice

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1

    Re: Grafičke kartice

    je li itko ikad na ovom forumu primjetio razliku u bojama između AMD-a i nVidie?
    dugi? ti si imao boga oca grafičkih, si primjetio kad razliku? a da nije na razini "netko mi je rekao pa je možda tu"?
    = Citat = Izvorno postao Systematic Reverse Pregledaj post
    ja bih uživao u slatkoj parici.

  2. #2
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Grafičke kartice

    = Citat = Izvorno postao Karlo_from_Bjelovar2 Pregledaj post
    je li itko ikad na ovom forumu primjetio razliku u bojama između AMD-a i nVidie?
    dugi? ti si imao boga oca grafičkih, si primjetio kad razliku? a da nije na razini "netko mi je rekao pa je možda tu"?
    U desktopu je teze primjetit ali se da,u igrama se najvise primjeti,razlike izmedu amd i nvidia filtera,od amda aa i ostali filteri puno bolje peglaju sliku na bolje nego kod envidije,naustrb fps-a,ima takvih videa po jutubu...amd daje kvalitetniju i bolju sliku ali generalno sa nesto manje fps-a od envidije...kod envidije su to zamucenja...

  3. #3
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Grafičke kartice

    = Citat = Izvorno postao Karlo_from_Bjelovar2 Pregledaj post
    je li itko ikad na ovom forumu primjetio razliku u bojama između AMD-a i nVidie?
    dugi? ti si imao boga oca grafičkih, si primjetio kad razliku? a da nije na razini "netko mi je rekao pa je možda tu"?
    Promjenio sam hrpu kartica i vidio sam razliku kada sam nakon 9600 pro kupio 6600gt. Grafika u igrama sa nvidiom što kaže tenk je bila zamuljana za razliku. Ali to je bilo davno, dalje više ne kužim razliku. Hrpu kartica sam imao u 15 godina od kada sebi slažem kompove.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •