Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 78

Tema: Battlefield 1

  1. #1
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Battlefield 1

    Tema za sve koji igraju manje ili više ovu sp a prije svega mp igru...

    Danas je stigal novi battlefield june update,osim nove noćne mape još se nezna šta su stavili unutra tj. kaj su mijenjali,patch notes se čeka...

    http://www.vg247.com/2017/06/19/batt...ping-tomorrow/

  2. #2
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Battlefield 1

    I ja igram ovo ponekad.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  3. #3
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Battlefield 1

    Dobra ova nova mapa je li? Odigral sam i svida mi se,akcija stalno Valjda ce stavit napokon neke moderne mape kao u bf 3 i 4,dosta je vec ovih rovova...

  4. #4
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Battlefield 1

    Vidim da je igra i ovdje jako "popularna".Na drugim forumima seru uglavnom isto kako nema mogućnosti napredovanja,ovog onog,ima svega ali po meni glavni problem je kaj je tema ww1 i to kaj se radi za konzole,to mi se ne sviđa nikako(pogotovo ww1 tema),igra ima mehaniku istu kao i bf3 i bf4,i u bf3 i 4 isto uzmeš oružje i trčiš i pucaš,lol
    Ali kad vidiš vizualno igru,osjećaj je kao da igraš deset godina staru igru,ono vojnici trče ko usain bolt a izgledaju ko pračovjek,malo nerealno a tema je ww1,i je pomalo je dosadna ako igraš stalno isto ko ja,da je moderno ratovanje igra bi bila daleko popularnija....nema valjda ovih warova i ostalog šta je popularno kod pro ekipa iz hrvatske, i nema battleloga i nema privatnih servera šta je isto važno pro ekipama iz hrvatske
    Kad naprave posebno battlefield za konzole a posebno za pc onda će to bit prava stvar a dotada ništa,a kako je pc jako skup sport mislim da ništa od toga...

    Drugo,nisu sva oružja ista,tj. jesu ali samo ako su tako stavljene postavke u igri,ali to mnogi majstori očito neznaju,kad poisključiš sve one pomoći u postavkama,dakle sve isključiš(posebno onu jednu stavku) niti jedno oružje ti neće bit isto i za svako ćeš se morat učit igrat...ali kad već imaš sve te opcije da ti sva oružja mogu bit ista i da se praktički sve odrađuje automatski,zašto bi to isključivao i bio "njubara",ionako to svi koriste pa čemu onda se mučit...
    danas sam sa ispodprosječnom konfom i ispod prosječnim internetom na nivel nights mapi nabio 31k bodova(CQ 64 igrača),bio sam negdje 3. ili 4. po bodovima,ide sad sasvim dobro,dodali su opcije u origin za maximum download rate u igri i izvan igre(pa sam stavio na 4mbit)
    igra je više casual za napucavanja ali da je lošija od bf3 i 4,nije,najviše ekipi fali moderno ratovanje,m16,pro spike,privatni serveri,battlelog da se vidi tko ima većeg itd....a ww1 temu su stavili sigurno zato jer im je lakše radit mape nego u bf3 i 4,manje posla,veća zarada od igre itd.
    dajs i ea uvijek negdje moraju zeznut,ali ovo šta fali možda uvedu sa vremenom...tako da ostaje pro ekipi igrat bf3 i bf4 ili čekat novi bf...trenutno nema ništa bolje od bf igre,ili stavit rozu haljinu pa igrat cod

  5. #5
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Battlefield 1

    Svaki Battlefield je smeće. Uvjerljivo najgori serijal ikad.

  6. #6
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Battlefield 1

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N Pregledaj post
    Svaki Battlefield je smeće. Uvjerljivo najgori serijal ikad.
    A i ti imas zakljucke,kad se gleda taj zanr i kamo pripada bas i nema konkurenciju pa i nije smece,kako kome i kako se ko na nesto navuce,nisam nikad igrao neke strategije ili neki drugi zanr kao recimo witcher 3 itd.mnogima valjda super igre,najvise igrao fps i tps,nesto nfs i voznje

  7. #7
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Battlefield 1

    Najveći problem igre je kaj su spawnovi užasni i kaj je igranje apsolutni kaos di svi trče okolo ko debili.
    Ak oš tu neko harkor simulaciju rata, a ne želiš potencijalno poginuti, počni se bavit airsoftom.
    Videoigre su kurac za "dočaravanje rata".

  8. #8
    Senior Member My way or the highway Paran0a's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    7.095

    Re: Battlefield 1

    SQUAD si brijem uzet, cini mi se kao bolja verzija tog kaosa , samo kaj je modernije.

  9. #9
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Battlefield 1

    nekakav update od 4gb se skida za bf1,šta je sad to?

  10. #10

  11. #11
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Battlefield 1

    upalim igricu,novu mapu igram i lik sa aimbotom dere,mora ti nešto uvijek pokvarit

  12. #12
    Senior Member Small step for mankind Izgubljeni_v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    2.249

    Re: Battlefield 1

    Baš su fegeti.

  13. #13
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Battlefield 1

    = Citat = Izvorno postao Izgubljeni_v2.0 Pregledaj post
    Baš su fegeti.
    ma ovo su očigledni čiteri,ti se ne skrivaju nego samo haksaju
    lik je čini mi se bio na suprotnoj strani,par puta mislim i mene pohaksal,onda prešao na moju stranu i na kraju moj tim popuši

  14. #14
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Battlefield 1

    2018. dolazi novi battlefield,vjerojatno bad company 3 ,bit će sigurno opet moderno ratovanje,fegeti sa bug foruma će bit presretni,onda će se skupit i 10000h igre,dobit će napokon pravu igru,ipak su oni pro,neznam zašto je nekim fegetima tako teško priznat da im bf1 nevalja kaj nema m16 i moderna oružja i mape,sa ovima valjda u bf1 neznaju ciljat...ali lakše se izvlačit kako su oni pro,kako je igra jednostavna itd.,isključi si sve pomoći i morat ćeš naučit kontrolirat svako oružje...

  15. #15
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Battlefield 1

    upalio bf1 nakon dugo vremena,i dalje stari tipični bf1,brz sa fegetima itd. jedino kaj se non stop mijenja je da očito stalno nešto nerfaju,smanjuju,povećavaju i jebu po igrici non stop, i plus opet ima novih oružja ali sve zaključano makar imam premium...i igram samo CQ mode sa 64 igrača...
    čini mi se da mi igra na dx12 ponekad trza sa gtx 1060 pa sam prebacio na dx11 ali nevidim neke razlike osim toga...
    jel tko to ovdje igra?

  16. #16
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Battlefield 1

    Igra.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  17. #17
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Battlefield 1

    = Citat = Izvorno postao marijanovic Pregledaj post
    Igra.
    Jesi fag ili nisi?

  18. #18
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Battlefield 1

    kaj da velim,trenutno rulam,na novim mapama u zadnje dvije runde u hajlacima,zadnju rundu najbolji po bodovima od svih,i to ko medic,rsc rula,sa njom sam i prije non stop igrao kao medic i sad nastavljam,izgleda da su je pojačali,mislim da prije nije bila toliko jaka...

  19. #19
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Battlefield 1

    to je to očito,nerfanje i bufanje oružja,svaki dlc donese nova oružja(kojih je previše) i onda stalno mijenjaju..i obično onda bude neko op i onda opet ispočetka kad dođe novi dlc...trenutno imaju i 2XP akciju

  20. #20
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Battlefield 1

    napravil sam 29-0 sa onim landšipom na mapi TSARITSYN prije nego su me uništili,nemam pojma šta taj landšip ispucava ali djeluje samo na pješadiju ako ga direktno pogodiš,na vozila ništa ili malo...

  21. #21
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Battlefield 1

    na sinai mapi napravim 19-0 sa onim artiljeri vozilom(kaj ima samo za pješake i onaj top isto kao i na tenku) sa kojim prije nisam ni igral,sad me automatski u njega ubaci a ne u veliki tenk...i onda su me uništili,dobro krenuli i nakon toga došlo par fagova i počeli dominirat nebom i u vozilimma,za 10-15minuta zauzeli skoro sve zastave i gotovo,bio sam najbolji od svog tima a na drugom je samo jedan imao više bodova(valjda taj u avionu)...skinuo me par puta đubre ali sam i ja skinuo jedan avion sa artiljeri vozilom...

  22. #22
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Battlefield 1

    ahahaaa kako sam tibegal flame trupera,došal mu iza leđa i sredil ga,i onda sam dva tri puta tibegal,onako sa prone,c tipka mislim,gore dolje...frajer dolazi na g zastavu,našu prvu iz baze i zauzima stalno,bome je i dobio...
    jel se to tako kaže i radi?

  23. #23
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Battlefield 1

    evo opet skida nekakav update,5.98gb

  24. #24
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Battlefield 1

    dve nove mape,isprobal,ači baba i kape helles,jedna je neka pustinjska sa stijenama u nekom ko starom gradu a druga je ko iskrcavanje na normandiju,ima nekakav brod i jedan tim starta sa mora i probija se na u brdo i osvaja zastave,bio sam u pobjedničkom timu i startali smo sa mora i unakazali smo ovaj drugi...nema vozila nikakvih koliko sam skužio...puno rovova ima

  25. #25
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Battlefield 1

    kako sam i odavno predviđao,bf bc3 se radi i to je idući bf,a idioti sa buga su se tome ismijavali,a logično je bilo za pretpostavit da će ea to izbacit i zgrnut ogromnu lovu na priorderima...kakav će bit,tko zna ali fegeti sa bug-a se mmogu vesellit jer im nije problem ulupat 10k sati...
    mmoguće da će usporit igru,možda neće bit pomoći u vidu postavki koje imaš u bf1,gdje ti u biti svako oružje jednako sjeda,bit će sigurno moderno ratovanje,opet će se vratit m16,javelini,stingeri itd. itd....e sad kak će to sve napravit,vjerojatno će se okrenut ekipi koja se smatra pro,koja se voli uvježbavat na jednom oružju po 100-1000 sati,predviđamm nešto slično kao bf3 i bf4,neki mix toga,puno više pro,8vs8 infantry i te šeme...e sad utjecaj konzola je velik i kako će oni to sve balansirat da ugode svima,neznam,pogotovo pc igračima......kako bilo samo na račun imena će svi radit priorder jer je svima bf bc2 bio super...

  26. #26
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Battlefield 1

    = Citat = Izvorno postao marijanovic Pregledaj post
    Igra.
    daj mi reci kako ti pratiš fps u igri? jel tebi radi ona opcija DURING GAMEPLAY :display fps counter koja se nalazi u originu pod application setting i more...to sam jednom upalio i meni ne radi,nigdje ne prikazuje...

  27. #27
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Battlefield 1

    Ne, slijedeći BF je WW2 i nije BC3.

    Ja za FPS u igri koristim ugrađeni brojač od igre. Perfoverlay.drawfps 1 ili tako nekako.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  28. #28
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Battlefield 1

    = Citat = Izvorno postao marijanovic Pregledaj post
    Ne, slijedeći BF je WW2 i nije BC3.

    Ja za FPS u igri koristim ugrađeni brojač od igre. Perfoverlay.drawfps 1 ili tako nekako.
    ma nemoj,pogledaj si u originu šta sam ti napisao,opcija gdje se nalazi...i nije ww2 nego bc3 samo kaj će bit neki miks sa elementima iz ww2...

  29. #29
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Battlefield 1

    Nisi ti meni ništa u Originu napisao.

    Što se leakova tiče, za BC3 je potvrđeno da je bio fake. Ostali leakovi tvrde da je WW2 uključujući i tipa koji je leakao skoro sve točno za BF1.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  30. #30
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Battlefield 1

    = Citat = Izvorno postao marijanovic Pregledaj post
    Nisi ti meni ništa u Originu napisao.

    Što se leakova tiče, za BC3 je potvrđeno da je bio fake. Ostali leakovi tvrde da je WW2 uključujući i tipa koji je leakao skoro sve točno za BF1.
    napisao sam ti gdje se nalazi ta opcija u originu,očito neznaš za to...
    bila je riječ da se rade dve igre...i kako će se igra zvat onda? Battlefield WW2? nebi rekal...nazvat će je onda battlefield 2 ako namjeravaju nastavit priču na bf1 kao ww1...

Tags for this Thread

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •