Stranica 3 od 5 PrvaPrva 12345 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 132

Tema: Koje kućište kupiti?

  1. #61
    Senior Member Respawned sorcerer 3.14colovac's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2013
    Postova
    1.237

    Re: Koje kućište kupiti?

    Zdebljat ćeš se ako budeš stalno jeo prije spavanja. Jedi čim dođeš s posla. Govorim iz iskustva.

  2. #62
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Koje kućište kupiti?

    = Citat = Izvorno postao Vedro Pregledaj post
    Kod mene u Irskoj to nije puno. Kupim taj kejs i ne kupujem sljedeći narednih 10 godina.
    Daj mi reci prvo jel živiš u svom stanu?
    Ne u smislu da si vlasnik već da imaš stan za sebe, eventualno za curu/ženu?

  3. #63
    Senior Member Respawned sorcerer 3.14colovac's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2013
    Postova
    1.237

    Re: Koje kućište kupiti?

    = Citat = Izvorno postao Maloki Pregledaj post
    Daj mi reci prvo jel živiš u svom stanu?
    Ne u smislu da si vlasnik već da imaš stan za sebe, eventualno za curu/ženu?
    Zašto te zanimaju takvi detalji? Home is where you hang your hat.

  4. #64
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Koje kućište kupiti?

    Pa zato jer mi ne možeš reć "10 tisuća nije puno u Irskoj" a djeliš WC i kuhinju sa još 10 osoba jer je smještaj tamo pun kurac skup.

    Mislim, svatko radi sa svojim parama kaj hoće, zato i jesu tvoje pare. Ali jebemu boga 10 tisuća kuna za kućište. Za te pare kupim fino računalo na kojem ću se jebeno igrat narednih par godina. Za te pare kupim još jednu plejku i 60" 4k telku. Za te pare kupim par kurvi i dost koke i razorim se ko Mamić. Za te pare odem na neko prejebeno putovanje na 10 dana, uživam ko čovjek i pamtim to iskustvo cijeli život.
    Ali jebiga, netko će kupit kućište jer mu seccovi nisu dovoljno debeli na ovim jeftinijim.

  5. #65
    Senior Member Respawned sorcerer 3.14colovac's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2013
    Postova
    1.237

    Re: Koje kućište kupiti?

    Prioriteti su individualna stvar. Začudilo me da ti pitaš takvo pitanje jer si mi u kategoriji "razuman i pametan" pa sam automatski mislio da kužiš kako svako od nas ima slabu točku gdje nestaje slatka parica. Ti naprimjer furaš VW, a ne nešto isplativije...

  6. #66
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Koje kućište kupiti?

    Kaj točno ne valja sa VW-om? Pa Golf i Caddy imaju odličan resale value i skroz su ugodni za vožnju.
    Ima ih i cijela hrpa na tržištu tako da je najmanji problem pronaći zamjenski dio.
    Shvatio bih da je u pitanju Audi, ali VW je skroz ok.

  7. #67
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Koje kućište kupiti?

    I sam često platim puno previše za neke stvari koje "moram imati", ali jebote, 10k samo za kućište je stvarno prokleta ludost. Ali ono, ak si možeš priuštiti, samo daj. Blago tebi.

  8. #68
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Koje kućište kupiti?

    = Citat = Izvorno postao Maloki Pregledaj post
    Kaj točno ne valja sa VW-om? Pa Golf i Caddy imaju odličan resale value i skroz su ugodni za vožnju.
    Ima ih i cijela hrpa na tržištu tako da je najmanji problem pronaći zamjenski dio.
    Shvatio bih da je u pitanju Audi, ali VW je skroz ok.
    Koliko ti potrošiš na auto godišnje taj kejs je mala beba, osim ak imaš ženu i djecu onda ok.
    Samac sam i odgovara mi živjet ovako. Mogao bih otić 30 kilometara dalje i iznajmit si novu kuću za 1000 eura i ić autom na posao, ali nema smisla jer sam samac i volim bicikl jer ne košta ništa, a i čuvam si eventualno zdravlje i pare tako.

  9. #69
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Koje kućište kupiti?

    A i još mi je najbolja stvar kad me nazvala ženska za posao i rekla evo našli smo ti, imaš 15 minuta biciklom do tamo. Rekao sam da volim biciklirat, a i u CVju mi piše. Sad ak dobijem posao u svojoj struci kaj mi se ponudilo prošli tjedan ići ću busom svaki dan do centra Dublina i koštat će me 50 eura mjesečno lol. Koji će mi vrag auto. Ali vjerojatno ću si iznajmit stan u centru, ak nađem bolje plaćeni posao. To je oko 1000 eura mjesečno.

  10. #70
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Koje kućište kupiti?

    I da, ima nas šestoro u kući i ekipa je super. Kupaone se čiste jednom tjedno, a i ak hoćeš čisto počisti jebote. Landlord žena je strava i osjećam se kao u svojoj kući.

  11. #71

    Re: Koje kućište kupiti?

    Lako je tak dok nemaš ženu i djecu.


  12. #72
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Koje kućište kupiti?

    Hahahah fakat ste krenuli uspoređivat auto i jebeno kućište za PC.
    Auto mi je neophodan za posao, godišnje napravim 35 tisuća kilometara jer tjedno moram barem 3 puta putovati na relaciji Duga Resa - Zagreb, a do Karlovca (8km od Duge Rese) moram barem jednom dnevno. Auto mi omogućava da obavljam posao i zarađujem.
    Ček lol koji kurac uopće idem objašnjavat zašto je auto smislen i kućište za PC od 1500€ nije. Baš ispadam budala.

    Al opet, tvoja para, radi kaj hoćeš s njom, ne trebaš nikome opravdavat to.
    Jedino mi ide na kurac kada ekipa ode van radit neki random low-skill posao, živi u kući sa milijun drugih ljudi i nabrijava se kak je vani sve jebeno super i kak ima puno para.

  13. #73
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Koje kućište kupiti?

    Ok, ako si mladi poduzetnik koji se bavi hi skill poslom i koji je sve što ima izgradio sam i stekao svojim radom i znanjem, rado ću poslušat bilo kakav savijet.

  14. #74
    Senior Member Small step for mankind Izgubljeni_v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    2.249

    Re: Koje kućište kupiti?

    Pusti Malokog, on je samo ljubomoran.

  15. #75
    Senior Member Respawned sorcerer 3.14colovac's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2013
    Postova
    1.237

    Re: Koje kućište kupiti?

    Ne treba se previše truditi da shvatiš druge ljude i njihov pogled na život i svijet. We should live the life we choose and allow others to do the same.

  16. #76
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Koje kućište kupiti?

    Slažem se za Define S, Define 5 i Define 4. Kućište za 100 +- 20 eura, a sasvim solidno u svim kategorijama. Define R5 Blackout me služi super.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  17. #77
    Senior Member Respawned sorcerer 3.14colovac's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2013
    Postova
    1.237

    Re: Koje kućište kupiti?

    = Citat = Izvorno postao marijanovic Pregledaj post
    Slažem se za Define S, Define 5 i Define 4. Kućište za 100 +- 20 eura, a sasvim solidno u svim kategorijama. Define R5 Blackout me služi super.
    Disu slike?

  18. #78
    Senior Member Respawned sorcerer 3.14colovac's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2013
    Postova
    1.237

    Re: Koje kućište kupiti?

    = Citat = Izvorno postao marijanovic Pregledaj post
    Slažem se za Define S, Define 5 i Define 4. Kućište za 100 +- 20 eura, a sasvim solidno u svim kategorijama. Define R5 Blackout me služi super.
    Disu slike?

  19. #79
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Koje kućište kupiti?

    Nemam novijih od ovih http://imgur.com/gallery/UkyMl - budem poslikao nakon što se riješim O.D.D.-a (ako ga se riješim) i nešt malo promijenim.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  20. #80
    Senior Member Respawned sorcerer 3.14colovac's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2013
    Postova
    1.237

    Re: Koje kućište kupiti?

    = Citat = Izvorno postao marijanovic Pregledaj post
    Nemam novijih od ovih http://imgur.com/gallery/UkyMl - budem poslikao nakon što se riješim O.D.D.-a (ako ga se riješim) i nešt malo promijenim.
    Odlično si to sredio. Za potpuni dojam nabavi ovakvu eksternu optiku i jedan simpatični mali eksterni disk velikog kapaciteta, a sve ostalo interno tog tipa (prža i HDD1, HDD2 i HDD3) uvali starcima u komp.

  21. #81
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Koje kućište kupiti?

    Hvala.

    Eksterna optika (vjerojatno) stiže, ali ne Bluray, a od eksternih diskova imam jedan od 1TB i jedan od 320GB, meni je to uz USB 3.0 64GB stick i nekoliko 16GB stickova sasvim dovoljno - mehaničke diskove ne kanim micati iz kompa, volim da mi storage stoji u kompu. Kako koji bude krepavao (disk, jel), tako ću mijenjati.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  22. #82
    Senior Member Respawned sorcerer 3.14colovac's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2013
    Postova
    1.237

    Re: Koje kućište kupiti?

    Ok. Po meni je bolje da sav data storage možeš po potrebi lako ponijeti sa sobom. Za OS, programe i igre imaš SSD, ostalo metneš na mali eksterni disk, a za ono najbitnije redovito radiš backup u oblak. Ovo što ti preferiraš je skroz ok, ali totalno nepotrebno. Moderniziraj se. Kao čovjek iz te struke trebaš biti primjer klincima, a ne retro informatičar koji odbija ići u korak s vremenom.

    P.S. Možeš i hladnjak promijeniti eventualno kad bude viška para.

  23. #83
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Koje kućište kupiti?

    evo malo tizinga iliti po hrvatski nadraživanja pa pogledajte ako hoćete,prebacal sam komponente u inwin 303 i prvo opaljenje je uspjelo,stvarno predivno kućište,je da ima nedostataka ali je jako inovativno i prekrasno,na brzinu sam kupil dva led ventilatora u comelu,za ovo kućište su led ventilatori pod mus

    http://imgur.com/svGarxl
    http://imgur.com/7I7H0eC
    http://imgur.com/KPXDDz3
    http://imgur.com/rImfZmg
    http://imgur.com/2qMPBkZ
    http://imgur.com/vaIWlo8
    http://imgur.com/9HGJo3k
    http://imgur.com/QQS9SJI
    http://imgur.com/6x59i2C
    http://imgur.com/2fdXro4
    http://imgur.com/hG6D62F
    http://imgur.com/a/FsLD9

  24. #84
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Koje kućište kupiti?

    Izgleda ko hrpa žica i dreka.

  25. #85
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Koje kućište kupiti?

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N Pregledaj post
    Izgleda ko hrpa žica i dreka.
    pa slaganje kabela nije savršeno,ima tu sitnih nedostataka,kućište je relativno malih dimenzija ali jako inovativno i jednostavno prekrasno uživo,a težina i kvaliteta materijala najbolja koju sam do sada iskusio,samo po sebi je teško a nakrcano komponenta jedva ga digneš.grafička je podbočena,temperature su super sa ukupno 6 ventilatora
    recimo dolje sam ugradio 2x120mm ali oni recimo smetaju nekih konektorima na matičnoj a nemožeš od nožica doći do rupa za šerafe,tako da mi ova dva dolje ventilatore drže svega 4 šerafa tj. 2 šerafa jedan ventilator
    dobro da sam našao to kućište,za savjete sam dobio samo one ružne fractale r4 i r5,a ovako sad vidim sve unutra

  26. #86
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Koje kućište kupiti?

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N Pregledaj post
    Izgleda ko hrpa žica i dreka.
    Ti imaš bolje?

  27. #87
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Koje kućište kupiti?

    = Citat = Izvorno postao 3.14colovac Pregledaj post
    Zdebljat ćeš se ako budeš stalno jeo prije spavanja. Jedi čim dođeš s posla. Govorim iz iskustva.
    Ma nema šanse da se zdebljam. Nema mamine kuhinje više. Brijem da sam se fino posušio, nisam stao na vagu još. Imao sam oko 80-85kg na 180cm. Nadam se da je sad 75.

  28. #88
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Koje kućište kupiti?

    Led prednji znak,usb itd. je spojen na inwin 303,izguglal sam,spaja se na napajanje,konektor je ko sata samo veliki....samo mi nije jasno zakaj ne radi hdd activity,ono da blica lampica,jel to uopce ima i da li to ssd podrzava,os je na ssd ali imam i hdd za storage

  29. #89
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Koje kućište kupiti?

    jedan feget kupuje inwin 303 koje ja imam,a onda drugi pametan se odmah javi kako pazi kućište ima jarko plavo svijetlo od naprijed(logo itd.),da se prvo malo informirao vidio bi da to NEMORA uključit ako neće,dakle jednostavno ne uštekaš
    kao drugo uopće nema loš airflow,gore se stave 3 ventilatora a dolje ti je dosta samo jedan ili čak ni jedan i imat ćeš odličan airflow...dolje da baš i nema mjesta za intake fanove da ali kako kažem intake fan ti je jedan uvrh glave ili čak ni jedan...
    ...kućište je inače ko tenk,vidi se da je kvalitetno,pravi čelik,teško
    evo šta frajer kaže:
    vidis, meni se taj inwin, nikad nije svidjao, kao prvo, heblo ih to jarko plavo svijetlo naprijed, to navecer blješti, cijelu prostoriju obasje

    kućište je deset puta ljepše od fractala r5 ili r4,a rekao bi da sigurno nije za one koji imaju 3.5" hard diskove,tj. više njih...više je za čim manje komponenti i zračni cpu hladnjak,kakva vodena prima neznam,i jedino je mana da skrivanje kabela nije nešto ali opet da se sredit solidno,ipak je kućište medium size,nije veliko,dimenzijama ipak sigurno manje od r5 ili r4...

    i pazi ti idiote,inwin 303 oni nazivaju blještavo kučište....

  30. #90
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Koje kućište kupiti?

    zapravo taj uzima njegovu neku manju varijantu a ne ovo midi 303...

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •