Stranica 1 od 13 12311 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 375

Tema: Must Have - Android aplikacije

  1. #1
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Must Have - Android aplikacije

    Moderatori, iako je ovo software, usko je vezano za ovaj podforum pa nemojte seliti temu!

    Ovdje navedite i opišite aplikacije koje smatrate da su Must Have. Kako dodajete nove stvari, dopunjavati ću prvi post tako da je sve na okupu.


    Igre:

    Angry Birds
    - Gameplay video
    - cilj igre je uništiti dvorac od svinja i pritom pobiti sve svinje u njemu. To radite tako da praćkom lansirate ptice s različitim unikatnim načinima uništenja te koristite logiku i fiziku kako bi razguzili svinje.

    Video Poker: Jacks or Better
    - Gameplay videoS- za iPhone pošto nisam našao za Android
    - Niko Bellic: "Idealna aplikacija za one koji cesto lupaju (ili su lupali) po poker aparatu u lokalnoj kvartovskoj birtiji. Sada mozete lupati i po vasem telefonu sakom, nakon sto vam ponestane srece pri duplanju parova. Nema novcanih uloga, ali uvijek si mozete zamisliti da ima..."

    aiMinesweeper
    - Gameplay video
    - ne znam da li je ezav mislio na ovu verziju, ali po filmeku izgleda odlično, kao i original na PCu.

    NFS Shift
    - Gameplay video
    - ezav: "svi koji imaju jaci mob se gustaju u njemu i nakon kaj sam provel neko vreme s njim mogu rec thumbs up"

    Pocket Legends
    - Gameplay video
    - besplatni MMO RPG za Androida, jebenica.

    Labyrinth
    - Gameplay video
    - navigirajte kuglicu do izlaza iz labirinta pomoću akcelerometra.

    Spider Man
    - Gameplay video
    - nije pravi Spider Man, ali cilj je uhvatiti se užetom za vrh ekrana i spustiti na nižu zgradu dok na vas utječu gravitacija i vjetar.

    iBasket
    - Gameplay video
    - gađate koš sa loptom, sys kaže da ima za Androida iako je dao link sa iPhonea.

    Slice It
    - Video
    - logička igra u kojoj potezom prsta režete objekte različite geometrije i pri tome izvršavate zadatke koji se od vas traže.

    Jewls
    - Video Review
    - logička igra u kojoj morate povezati 3 ili više dragulja kako bi ih urušili.

    NinJump
    - Video Review
    - Ninjaaaaa, OMG, awesome :O

    Frozen Bubble
    - Video Review
    - svima dobro poznata Bubble igra, vrlo zarazno.

    Unblock Me
    - Gameplay video
    - logička igra gdje morate izbaviti blok iz labirinta.

    Asphalt 5 HD
    - Gameplay video
    - Sickmanno1: "Burnout verzija za Android. IMO puno zanimljivije i bolje od NFS Shifta"

    Splinter Cell Conviction HD
    - Review Video
    - Sickmanno1: "Splinter Cell za Android. Zanimljiv kao i PC verzija iste igre. Upravljanje poprilicno jednostavno."

    Assassin's Creed™ Altaïr's Chronicles
    - Gameplay video
    - Sickmanno1: "Assassins Creed koji se dosta razlikuje od PC verzije ali je isto tako dosta zanimljiv. U svakom slucaju nelosa igra."

    Dungeon Hunter
    - Gameplay video
    - Sickmanno1: "Diablo klon za Android...prezakon"

    Brothers In Arms® 2: Global Front
    - Gameplay video
    - Sickmanno1: "Tipični FPS, OK igra. Makar nisam je previse igrao da bi mogao suditi..."

    Gangstar West Coast Hustle
    - Gameplay video
    - Sickmanno1: "GTA Clone. Za ljuditelje GTA must have igra. Meni osobno suxxa kao i svaki GTA. Eh da i kontrole dosta suxxaju."

    Hero of Sparta
    - Gameplay video
    - Sickmanno1: "God od War za Android. Precool igra."

    UNO
    - Gameplay video
    - Sickmanno1: "Zarazni UNO u najboljoj verziji za Android ^^"

    Air Control
    - Gameplay video
    - playyy: "treba parkirat sto vise aviona/helice bez da se sudare"

    N.O.V.A
    - Gameplay video
    - playyy: "dobar FPS iz gamelofta, vuce na halo"

    Ant Smasher
    - Klik
    - Aral: "Recenzija je za iphone, al imate verziju za Android. Morate drobit mrave koji trće po ekranu a pri tome pazit da ne pogodite pčelu. Brzo i zarazno!"

    SpeedX 3D
    - Gameplay video
    - stari moj koja zvijer od igre Kontrole i gameplay su jednostavon savršeno fluidni, igra je brza ko vrag i totalni gušt je izbjegavati ove prepreke. Zbilja me ugodno iznenadila.

    Rocket Bunnies
    - Gameplay video
    - full zarazna arkadica gdje morate sa zekom posjetiti ostale planete i nahraniti druge zećeke Postane izazovno i full dinamično, prekrasna grafika i fluidan gameplay.

    Doodle Jump
    - Gameplay video
    - jebeno zarazno

    City Racer
    - Appbrain link
    - Aral: "Furate iz top down perspektive auto kroz grad, pretićete automobile tiltanjem moba te se sukobljavate sa bossovima. Fora."

    3D Bio Ball HD
    - Appbrain link
    - Aral: "Luda igra, skinite je free sa AM-a."

    Forbidden Brakes
    - Appbrain link
    - Aral: "Bolja fizika nego u današnjim igrama na kompu. Nema kočenja, samo skrećete i to je to, baš zabavno."



    Programi:

    Opera Mobile
    - Video Review
    - odlična alternativa za Android browser, za razliku od Opere Mini, ovo je punokrvni browser koji u sebi uključuje sve bonuse koje Opera Mini nosi sa sobom (Turbo Engine integriran u browser) tako da Opera Mini na Androidu nije potrebna!

    Opera Mini
    - Video Review
    - odlična alternativa za Android browser, pogotovo ako ste u nekom Data Planu pošto Opera Mini maksimalno štedi promet!

    WinAMP
    - Video Review
    - odlična alternativa za ugrađeni Music Player, možete komotno syncati preko WiFia ili sl. library između Android smartphonea i WinAMP-a na kompu.

    3G Watchdog
    - Video Review
    - esencijalan program pomoću kojega možete pratiti potrošnju internet prometa tako da ne prekoračite paket, što je jako bitno pošto MB košta kao suho zlato.

    Advanced Task Killer
    - Video Review
    - program za baratanje multitask aplikacijama, možete ih odjednom ugasiti sve ili samo one koje ne želite da rade u pozadini i troše bateriju. Program je besplatan!

    Quick Office
    - Video Review
    - fenomenalna aplikacija za baratanje dokumentima - doc, xls, pdf, ppt...

    Documents To Go
    - Video Review
    - editor i preglednik za DOC, XLS, PDF i PPT formate

    Adobe Reader
    - Video Review
    - službena aplikacija od Adobea za čitanje PDF fileova

    Evernote
    - Video Review
    - genijalna aplikacija za notese koji pomažu organiziranju života. Imate Android veriju programa i otvoreni besplatni račun na PC-u što nudi odličnu sinkronizaciju. Također ima podršku prepoznavanja rukopisa i dekodiranja istoga u digitalni zapis.

    Shazam
    - Video Review
    - slušate muziku na radiju i ne znate kako se pjesma zove? "Uperite" mobitel prema radiju i on će vam reći o kojoj pjesmi je riječ. Naravno, nije 100% učinkovito, ali jebiga.

    Google Translate
    - Video Review
    - prevoditelj koji ne treba posebno predstavljanje

    IMDB
    - Video Review
    - apsolutni MUST za filmofiličare. Mobilna verzija IMDB-a, di ćeš bolje?

    Adobe Photoshop
    - Video Review
    - službena, besplatna Adobe aplikacija za editiranje slika, cool!

    Speedtest
    - Video Review
    - isto kao i na kompu, služi za testiranje internet brzina

    Flashlight
    - Video Comparison
    - ako imate LED flash na mobitelu (haha GalaxyS whores), onda je super imati Flashlight app pomoću kojega lako baratate flashom na mobitelu.

    Seesmic
    - Video Review
    - odlična Twitter aplikacija s kojojm... twittate

    Aldiko
    - Video Review
    - eReader za eBooks...
    - ezav: "zbog te aplikacije zelim android phone , doslovno je must have"

    Barcode Scanner
    - Video Review
    - barcode scanner Must Have? Ezav?

    TED Mobile
    - Download link
    - ezav: "druga varijanta youtuba zabavno"

    ³ (Cubed)
    - Video ReveiwS+ Text Reveiw
    - croat1gamer: "Po meni, jedan od najbojlih music playera koji sam isprobao. Vizualno i funkcionalno predivan, jedina manjkavost je sto ne podrzava par formata, ali to nije problem."

    Go!Chat
    - Video ReveiwS+ Download Link
    - croat1gamer: "Odlican facebook chat app, ima mnostvo opcija, vise nego oficijelni app. Ima free verzija koja sadrzi ad'ove, ali nimalo ne umanjuju vrijednost ovog app'a."

    AdFree
    - Video ReveiwS+ Download Link
    - aplikacija za Rootani mobitel koja miče reklame iz besplatnih aplikacija koje preuzmete sa Android Marketa

    Skype
    - Video Review
    - skype za Androida

    AVG Antivirus
    - Official Site
    - besplatni antivirus za Android uređaje, osim što aktivno štiti uređaj od virusa, može poslužiti i za lociranje ukradenog uređaja preko GPS-a ili ga zaključati i prikazati poruku na ekranu da se mobitel vrati vlasniku.

    WikiMobile Encyclopedia
    - Download Site
    - mobilna verzija Wikipedia sitea

    WiFi Analyzer
    - Video Review
    - Systematic Reverse: "odlican program pomocu kojeg vidite sve wireless mreze u blizini, te koliko ljudi ima na kojoj i koja je za vas najbolja."

    Quick Uninstaller
    - Video Review
    - Systematic Reverse: "programcic za unistaliranje applikacija, odma brise sve povezano sa istom, must have!"

    Backgrounds
    - Video Review
    - Systematic Reverse: "program sa brdo wallpapera za vas mobitel, ali fakat brdo", s time da imajte na umu da vam se neće svaki wall svidjeti i da je, po mom mišljenju, bolje skinuti direktno wall koji vam se sviđa s neta i staviti u mob.

    Alarm Clock Plus
    - Video Review
    - alternativa za ugrađenu alarm aplikaciju

    FreeDictionary
    - Link na normalan site
    - ezav: "mislim kada mu se pristupi s moba da baci link na market.". "Pih uz njega je Google Translator obicno smece, puno bolji je..."

    Quick Settings
    - Text Review
    - fenomenalna aplikacija pomoću koje možete izvući najbitnije postavke 1 klik udaljene od vašeg Home Panela. Ono što je najbitnije, ima i "Mobile Data" opciju koja direktno uključuje i isključuje Data prijenos podataka. Preporuka!

    Go Launcher
    - Video Review
    - custom launcher koji je vrlo prilagodiv i lagan za korištenje te od mobitela napravi čudovište. To bi Gwin-u dobro sijelo na X10 pošto nema Sense ili TouchWiz

    Remote Droid
    - Video
    - pretvara vaše Droida u touchpad kao na laptopu. Apsolutni Must Have ako nemate bežični miš i lijena ste guzica poput mene da se dignete sa kreveta dok gledate filmove preko HDMI-a!

    Dolphin Browser HD
    - Video Review
    - preglednik koji ostavlja Operu Mini i stock Android Browser u prašini. Savršeno intuitivan, puno opcija podešavanja, brz, podržava flash, home tipka, tabovi na dohvat prsta, bolje pegla text na web stranicama. Ja sam impresioniran ovim čudovištem, genijalna aplikacija!

    Smart Keyboard Pro
    - Video Review
    - Imate na odabir iPhone, Galaxy, Android, HTC i još GRO stilova tipkovnica. Ima nativnu podršku za HR jezik, količina customizacije je nevjerojatna, možete podesiti tipkovnicu do najsitnijeg detalja. Nešto fenomenalno. Standardne HTC ili GalaxyS tipkovnice se mogu sakriti iza ovog čudovišta!!!

    mVideoPlayer
    - AppBrain link
    - sickmanno1: "Moj omiljeni Video Player. Cita valjda sve zive formate i ima podrsku za sve subtitlove (srt, sub, txt...) ilitiga podnaslove : ))))"

    SoundHound
    - Video Review
    - stavio sam ovo na preporuku MOD-a i program je zbilja odličan. Ista fora kao Shazam ali MOD kaže da bolje prepoznaje muziku. Meni je prepoznao sve (100%) strano za vrijeme "testiranja", ali na žalost ništa domaće. Čak je prepoznao pjevušenje u mikrofon, tako da, jebenica.

    Agenda Widget Plus
    - Video Screenshots
    - widget u različitim veličinama i sa odličnim nivoom customizacije koji po datumima pokazuje zadatke koje morate obaviti. Esencijalno ako ne volite koristiti mozak poput mene!

    TVDroid
    - Appbrain link
    - fenomenalan domaći program koji prati oko 270 TV postaja. Odaberete si kanale koje želite pratiti, poredate ih po redu kako želite i uživate u 100% točnom TV vodiču. Stavio sam si HTV 1 i 2, RLT, NovaTV, Discovery Channel, Animal Planet, TV1000, Nacional Geographic itd., apsolutno SVI točno prikazuju što se trenutno emitira i sljedeće 2 emisije. Osim toga, možete ući u pojedini kanal i vidjeti čitav raspored za 2 dana Program je oku strašno ugodan i 100% fluidan, ma must have

    SketchBook Mobile
    - Video Review
    - PRO alat za crtanje, jebenica!

    WiFi File Explorer PRO
    - Appbrain link
    - Aral: "Kako dobar program; instalirate ga, dobite malu ip adresu koju upišete u adress bar u browseru na kompu i spojeni ste na svoj mob. Nema više potrebe za spajanjem kabela niti ičeg, možete downloadat bilo koji fajl s moba, gledat slike, "uploadat" fileove na mob, brisat, kopirat, moveat...ma sve Kad pokrene program, samo ga pustite da se vrti u pozadini dok vam treba. Fenomenalna stvar."

    Remote Desktop Client
    - Appbrain link
    - Aral: "ZOMG Kratko i jasno: remote desktop s moba na komp. Pokrenete, upišete ip adresu, user i pass (ako imate), i rokaj. Kak mičete prstom po ekranu, tako se miće i strelica, preopako i prebolesno. I kaj je najbolje, letiiiii."

    Full Screen Caller ID
    - Appbrain link
    - Aral: "Full korisna stvar, stavite nečiju sliku da vam bude preko cijelog ekrana, a dolje su samo answer i cancel gumbovi, stvarno promijeni izgled kad vas netko zove a i znate odmah tko je po slici. Samo nemojte stavljat neku kompromitirajuću sliku svoje cure/žene da ne bi bilo nismo znali ak netko vidi "

    NoLed
    - Video Review
    - fear: "Za sve Galaxy vlasnike ovo je must have. Ako vam je tlaka svaki puta stiskati powe gumbić kako bi provjerili imate li propuštenu poruku ili poziv preporućam ovaj app. On jednostavno prikazuje notification ikonu ( poziv, poruka...) na ekranu dok je ugašen (ekran ne)"

    Zedge Ringtones & Wallpapers
    - Video Review
    - Aral: "Jedna od najpopularniji stranica na svijetu od sada kao aplikacija na vašem mobitelu, odabere wall ili ringtone i to je to, nemorate više skidat s neta pa onda na mob."

    Samba
    - Appbrain link
    - fear: "Odlična aplikacija za share-anje preko wifi-ja, jednostavnije od ovog vjerujem ne ide. Zahtjeva Superuser dozvolu (root)"
    - Bartuc: "HINT... Kada na kompu odeš - MyComputer - Network - Android - i dođeš do sdcard foldera, klikni desni klik na taj folder i odaberi "Map Network Drive". Time ćeš dobiti shortcut direktno na sd karticu među disk particijama u MyComputeru ili bilo kojem drugom file exploreru kojega koristiš na kompu (Total Commander i sl.)."

  2. #2
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Karlovac, Banija
    Postova
    2.973

    Re: Must Have - Android aplikacije

    Opera
    Winamp
    Angry Birds.
    DELL Inspiron 3737
    17.3" (1600x900) , i7-4500U 1.8 GHz , 8GB DDR3 1600MHz, 1TB HDD, AMD Radeon HD 8870M 2GB DDR3
    Logitech MX518 i Sennheiser RS 120

  3. #3
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Must Have - Android aplikacije

    Androidaši, koristite ovu šprancu kao u ovom postu, tako da mogu lakše raditi s time - viewtopic.php?p=1402901#p1402901

    Znači recimo citirajte moj post i izvucite matricu, da vam je lakše... Samo promijenite ime aplikacije, URL aplikacije i kratki opis aplikacije.

    Ili još bolje, staviti ću code u prvi post, pa ga koristite!

  4. #4
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Must Have - Android aplikacije

    Uuuu, kad se ova tema fino napuni s linkovima na aplikacije, onda ću ih samo bacat na mob ^^ GG Bartuc.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  5. #5
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Must Have - Android aplikacije

    S time da se nadam da će se javiti Sicko, Fear, Playyya, Niko i dr. Andrići. Ja sam gledao samo za iPhone pošto mi je on bio u planu, nisam si radio listu programa za Android

    Samo znam da je za Android esencijalno napraviti Google račun, rootati mobitel i skinuti aplikaciju Enable Market (ili je Market Enabler) kako bi mogli u HR kupovati non-free aplikacije sa Android Marketa. Bar dok ne dođe službena podrška za HR.

  6. #6
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2008
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.945

    Re: Must Have - Android aplikacije

    vec vidim da ce ovo bit spam tema di cemo se prepucavat sta ima za OS a nema za android

  7. #7
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Must Have - Android aplikacije

    Ja nisam stavio Sticky dok god tema ne zasluži Sticky status. A to podrazumijeva da se uključite sa svojim prijedlozima. Žalosno ako imate Androide, a nemrete navesti neke dobre appove Zbog vas ću još uzeti 3GS i veseliti se u onoj enormnoj listi sa konkurentske teme


    @Rider, pogle koliko toga ima za iPhone. Kad bi stavili i sve od Androida.... lista nebi bila ništa veća

  8. #8
    Senior Member Respawned sorcerer ezav's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Vrapce - roza soba
    Postova
    1.005

    Re: Must Have - Android aplikacije

    Posto imam dva android telefona prakticki u kuca (seka i cura ) a svi oko mene koriste androdi (gaodvi ocem i ja ) mogu navesti kaj je po njima must have :

    - 3g Watch Dog (prati stanje prometa prek svih nacina spajanja)
    - Advanced App Killer (ubija app-ove no )

    Dodati cem jos kada se dokopam wildfire-a od drage jerbo na pamet neznam kaj je sve gore ali ove dve kaj sam navel su must have
    i7-2600/Corsair H80/MSI P67A-GD65(B3)/Corsair Vengeance 16Gb (4x4)/Corsair Force 3 90Gb/WD Black 1Tb/MSI GTX660-Ti TwinFroz III 3gb /Corsair Carbide 500R/Seasonic SS-620GM/IIYAMA ProLite E2607WS/LG BD-ROM CH12/Razer DeathAdder/Logi Iluminated

  9. #9

    Re: Must Have - Android aplikacije

    QuickofficeSza čitanje. Koristim i vgg je.
    EvernoteSVideo. Nisam lično koristio, no dobio sam preporuku od frenda da je must-have aplikacija.

  10. #10
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Must Have - Android aplikacije

    Jacks or Better - Video Poker

    Idealna aplikacija za one koji cesto lupaju (ili su lupali) po poker aparatu u lokalnoj kvartovskoj birtiji. Sada mozete lupati i po vasem telefonu sakom, nakon sto vam ponestane srece pri duplanju parova. Nema novcanih uloga, ali uvijek si mozete zamisliti da ima...


  11. #11
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Must Have - Android aplikacije

    Niko, daj još, ili ti Legenda služi samo za gledanje?

    @Ezav, odličan, obje su esencijalne!

  12. #12
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Must Have - Android aplikacije

    Ma ja ti većinom idem preko moba na net kad sam van kuće ili u krevetu, igram poker dok kenjam na WC-u i tako to.

    Da sam uzeo neki s procom od 1 GHz to bi bila prava šteta.


  13. #13
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573

    Re: Must Have - Android aplikacije

    ima dobrih aplikacija.

    budem ja ovih dana neku listu napravio sta se meni svidja od svega toga.

    ima fakat pun rac stvari na android marketu.
    #paperplatoongoonz

  14. #14
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Must Have - Android aplikacije

    Ajde, ćemo da vidimo. Baš me zanima. Ja sam proveo dosta vremena u Android Marketu i dosta toga sam snimio na ove Androide što sam testirao, ali nisam si radio neku listu tak da se fakat ne sjećam svih aplikacija. Najveća mana je to što se nemre samo tako kupovati preko Marketa u HR, a bolje aplikacije vjerojatno nisu free i Market vam ih uopće ne lista kao dostupne.


    PS: Mada kad malo razmislim, mislim da sam postao na forumu neke aplikacije za Androida u ono doba!? Morao bi to malo pretražiti...



    EDIT: Našao sam Budem ih ubacio na listu, osim Fart Machine pošto to nije esencijalno, krajnje je glupo


    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    I obavezno si skini program Advanced Task Killer, besplatnu verziju! To je must have za gašenje multitask programa.

    Također su korisni (od besplatnih aplikacija) Adobe Reader, Shazam, Google Translate, IMDb, Adobe Photoshop, Speedtest, Documents to go, Flashlight, Evernote, YouTube Tube Mate, Fart Droid Fart Machine (xD)...

  15. #15
    Senior Member Respawned sorcerer ezav's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Vrapce - roza soba
    Postova
    1.005

    Re: Must Have - Android aplikacije

    Eto imam wildfire pokraj ruke i mogu napisati imena dobrih app-ova ...

    Za twitter - Seesmic

    Za Knjige - Aldiko (zbog te aplikacije zelim android phone , doslovno je must have )

    Igre - Minesweeper (zabavna klasika)
    Nfs Shift (svi koji imaju jaci mob se gustaju u njemu i nakon kaj sam provel neko vreme s njim mogu rec thumbs up)
    Pocket Legend (mali mmo koji podosta zabavan )

    Programi - Barcode Scanner
    Free Dictionary (mala mana mu je kaj trazi da si online , zna imati pre dobru sinonimiju koja bi mogla ljude koji ne studiraju jezik zbuniti , bolji od nekih placenih)
    Ted Mobile (druga varijanta youtuba zabavno )
    i7-2600/Corsair H80/MSI P67A-GD65(B3)/Corsair Vengeance 16Gb (4x4)/Corsair Force 3 90Gb/WD Black 1Tb/MSI GTX660-Ti TwinFroz III 3gb /Corsair Carbide 500R/Seasonic SS-620GM/IIYAMA ProLite E2607WS/LG BD-ROM CH12/Razer DeathAdder/Logi Iluminated

  16. #16
    Moderator Fight fire with fire croat1gamer's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Digging deeper.
    Postova
    12.017

    Re: Must Have - Android aplikacije

    ³ (cubed)
    Po meni, jedan od najbojlih music playera koji sam isprobao.
    Vizualno i funkcionalno predivan, jedina manjkavost je sto ne podrzava par formata, ali to nije problem.
    Mini review

    Go!Chat
    Odlican fb chat app, ima mnostvo opcija, vise nego oficijelni app.
    Ima free verzija koja sadrzi ad'ove, ali nimalo ne umanjuju vrijednost ovog app'a.
    App

    Ako se sjetim jos par appova, budem ih spomenuo.
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Ja ne bih mogao raditi ili biti u isto prostoriji s toliko napornim likom koji sve zakomplicira.

  17. #17
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Must Have - Android aplikacije

    Odličan, budem updateao listu malo kasnije.

    @croati, sad si me sjetio na must have program za rootane mobitele - AdFree. Uklanja uglavnom sve te silne reklame koje se vrte po besplatnim aplikacijama. Sex? Sex!



    EDIT: Updateao sam, nisam stavio samo od Ezava Free Dictionary app pošto ga nisam našao!? A i da li treba uz Google Translator? Ako da, daj neki link pa da i to stavimo gore

  18. #18
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573

    Re: Must Have - Android aplikacije

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    sad si me sjetio na must have program za rootane mobitele - AdFree. Uklanja uglavnom sve te silne reklame koje se vrte po besplatnim aplikacijama. Sex? Sex!
    to care

    ok ja cu sad stavit par appova koje sam nasao pa cu kasnije linkove.

    sry sto ce se neke duplat, neda mi se gledat sta je postano sta nije

    apps

    Opera Mobile
    Winamp
    MSN Droid
    Skype
    Advanced Task KillerSpomocu njega vidite koji procesi trenutno runaju, koliko vam je ostalo rama, i ofc mozete "ubijati" procese.
    Adobe Reader
    AVG Antivirus
    WikiMobileSwikipedia
    Photoshop Express
    Wifi AnalyzerSodlican program pomocu kojeg vidite sve wireless mreze u blizini, te koliko ljudi ima na kojoj i koja je za vas najbolja.
    UninstallerSprogramcic za unistaliranje applikacija, odma brise sve povezano sa istom, must have!
    Battery BoosterSpokazuje zdravlje baterije, temperaturu i level. takodjer ima battery tweak opciju, sa kojom produzuje radni vijek baterije.
    Speed TestSpokazuje brzinu veze wirelessa na kojem ste trenutno spojeni
    BackgroundsSprogram sa brdo wallpapera za vas mobitel, ali fakat brdo
    Alarm Clock
    FlashlightSjeben program za ljude koji nemaju flash/led na kameri, pomaze u mracnim situacijama

    igre

    LabyrinthSDEdPwkun-J4
    Spider ManSIZSZ31i11NY
    iBasketSI0xHLgpD-90&feature=fvst
    Slice ItSCryH-PIwito
    JewelsSoBe5ZfqowHY
    NinJumpSejL8Pzs5Bdc
    Frozen BubbleSEnJYjWm-4zw
    Angry BirdsSc0eQL2ESbUU
    #paperplatoongoonz

  19. #19
    Senior Member Respawned sorcerer ezav's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Vrapce - roza soba
    Postova
    1.005

    Re: Must Have - Android aplikacije

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    nisam stavio samo od Ezava Free Dictionary app pošto ga nisam našao!? A i da li treba uz Google Translator? Ako da, daj neki link pa da i to stavimo gore
    Hmmm na android market je bil ako freedictionary , znaci pokusaj ga najti dak da trzis spojeno .
    Pih uz njega je GT obicno smece , puno bolji je ...

    evo link na normalni sajt : http://www.thefreedictionary.com/Si mislim kada mu se pristupi s moba da baci link na market ...

    EDIT : Tek sada sam videl update i da se moje ime spominje ... da taj minesweeper sam mislil , s jedin upozorenjem danas sam skinul update za njega i na wildefire se zbugal zoom out , na tatto radi i na desire i dalje radi na normalno pa mi nije jasno zakej neda zoom out na wildfire ??? mozda radi 2.2.1 updateja za njega ...

    A gle barcode reader nije po meni must have , sve ovisi koliko se ljudi susrece s qr codovima , a podosta tak da ga imam na svim mobovima , i moze biti podosta koristan u gradu ako naletis na nekaj simpa , jer ovaj radi fakat dobro (smrc nije bugovit ko si na win mobile ) ...

    Pocekt Legends je u beti ali i dalje ima tonu sadrzaja i brutalno je zarazan
    i7-2600/Corsair H80/MSI P67A-GD65(B3)/Corsair Vengeance 16Gb (4x4)/Corsair Force 3 90Gb/WD Black 1Tb/MSI GTX660-Ti TwinFroz III 3gb /Corsair Carbide 500R/Seasonic SS-620GM/IIYAMA ProLite E2607WS/LG BD-ROM CH12/Razer DeathAdder/Logi Iluminated

  20. #20
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Must Have - Android aplikacije

    Updateano, situacija se mnogo popravila Ali malo gledam te igre preko tih filmeka na youtubeu i čak među tim "low level" logičkim ili akcijskim igrama mi iPhone djeluje puno bolje i kvalitetnije!? S time da i Android ima svijetlih točaka, ali još dosta kaska za iOS na tom polju.

  21. #21
    Senior Member Respawned sorcerer ezav's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Vrapce - roza soba
    Postova
    1.005

    Re: Must Have - Android aplikacije

    Hmm mozda kaska grafikom , ali iskreno na iphone je dosta tih igara eye candy a igrivost shit ... na android ima puno zabavnih logickih igara , ako word Up , ali da s grafikom kaska podosta , tek prije nekih par meseci su se pojavili intezivne igre s broken grafikom , jer android nije samo igraca konzola kao iphone
    i7-2600/Corsair H80/MSI P67A-GD65(B3)/Corsair Vengeance 16Gb (4x4)/Corsair Force 3 90Gb/WD Black 1Tb/MSI GTX660-Ti TwinFroz III 3gb /Corsair Carbide 500R/Seasonic SS-620GM/IIYAMA ProLite E2607WS/LG BD-ROM CH12/Razer DeathAdder/Logi Iluminated

  22. #22
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573

    Re: Must Have - Android aplikacije

    iBasket
    - gađate koš sa loptom, sys kaže da ima za Androida iako je dao link sa iPhonea.
    ima ima, imam ja na svom mobitelu.

    btw sa ovim Battery Boosterom mi malo steka mobitel, pa sam odjebao tu aplikaciju.

    neznam kako bi bilo ostalima.
    #paperplatoongoonz

  23. #23
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Must Have - Android aplikacije

    @sys, ja bi je također maknuo s liste. Za bolje baratanje baterijom se stavljaju Custom ROM-ovi, tako da sumnjam da jedna aplikacija može napraviti toliki pomak u trajanju baterije da bi se isplatilo riskirati na stabilnosti sustava.

    @ezav, da, grafički su zbilja eye candy na iPhoneu Pogotovo na četvorci gdje je još i ekran brutalan


    I da, u ovim temama slobodno raspravljajte o aplikacijama ako želite. Prvi post se updatea, ostalo može biti za prijedloge i raspravu!

  24. #24
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573

    Re: Must Have - Android aplikacije

    btw zaboravih u listu igara dodati Plants vs Zombies!

    moj bed.
    #paperplatoongoonz

  25. #25
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Must Have - Android aplikacije

    WTF, ima ga za ANDROID!?!?!?!?!?!?!?!?!?!? Auuuuu, što si mi upravo oraspoložio dan Sad mi uopće nije žao što sam se odlučio za GalaxyS, samo da me prestanu jebati više u tom T-Qurcu

  26. #26
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573

    Re: Must Have - Android aplikacije

    a ne nema

    http://getandroidstuff.com/plants-zombi ... -game-v24/

    ma joj, nebi ti uopce trebalo biti zao sto si uzeo GalaxyS.

    frend ga ima, fakat je brutalan mobitel
    #paperplatoongoonz

  27. #27
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: Must Have - Android aplikacije

    nije ga još uzeo, ali uzet ce ga... i kupit ce ga i napisat ce na forum kak mu je super i jeben i da sad zna da je napravio pravi izbor, ali u glavi ce ga i dalje kopkat "trebao sam iphone uzet"... zašto? galaxy s blješči pun kurac, dok je iphone napravljen baš onako kako bi touch mob i trebao bit napravljen... jednostavan i praktičan...

  28. #28
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Must Have - Android aplikacije

    iPhone is a piece of shit and so is your face. This is Android apps topic so please leave this place. iPhone is a pile of shit and so is your piece of face.


  29. #29
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573

    Re: Must Have - Android aplikacije

    = Citat = Izvorno postao Karlo_from_Bjelovar
    nije ga još uzeo, ali uzet ce ga... i kupit ce ga i napisat ce na forum kak mu je super i jeben i da sad zna da je napravio pravi izbor, ali u glavi ce ga i dalje kopkat "trebao sam iphone uzet"... zašto? galaxy s blješči pun prozor, dok je iphone napravljen baš onako kako bi touch mob i trebao bit napravljen... jednostavan i praktičan...
    daj suti kumch..

    galaxy s bljesci pun prozor i to je prednost iphonea nad njim!

    nemoj da dokicki kazem da se glupiras tu po forumu..
    #paperplatoongoonz

  30. #30
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: Must Have - Android aplikacije

    ejej, keep her out of this... (ovo je čisto zato što sam pročitao 3 nikine rečenice na eng)

    @niko: piece of face? wtf?
    bit ce da slabo kuzim engleski...

    @boki: pa glupo zvuci, al meni je prednost... takav mi je i desktop i takva mi je periferija i prakticki sve sto kupim... znaš da je meni i jedan LED vent u kompu previše... blješči bogtedao...

    a i oni su isto glupi pun kurac... u vrijeme i kad sakatimalifensi ajfon ima blic, oni u "highend" mob nisu mogli blic metnut...

Slične teme

  1. Must Have - iPhone/iPod aplikacije
    By Bartuc in forum Mobilno
    Odgovora: 53
    Posljednji post: 07-07-2016, 18:32
  2. Windows Mobile aplikacije.
    By Razzarach in forum Mobilno
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 30-10-2011, 13:16
  3. Symbian aplikacije
    By Bartuc in forum Software
    Odgovora: 95
    Posljednji post: 07-01-2010, 23:19
  4. web 2.0 aplikacije
    By Deadwalker in forum Software
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 08-11-2009, 13:38
  5. Visual C++ - Windows aplikacije
    By djelim s nulom in forum Programiranje i izrada igara
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 28-02-2008, 22:20

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •