= Citat = Izvorno postao Slender Man Pregledaj post
Meni su najjači ljudi kao što je rendjer koji misle da je Niko neki kralj i kuler.

Niko je noob koji se zbog nedoživljenog života ide dokazivati na pc play forumu, inače ne bi toliko postao i trudio se opravdavati. I onda nakon svakog napada ima potrebu dokazivati kako ga nije briga za pc play forum i ljude na njemu, a to mu je vjerojatno sve što ima.
Ti fakat briješ lude brije. Daj ukapiraj više da su meni mitska internet bića (poput tebe i ostatka paćeničke družine nedojebanih gejmera kenjatora) bitna kao i budućnost hrvacke demokracke zadnjice. Ti mene prvi stavljaš u usta gidra druškane, dok ja u isto vrijeme pojma nemam tko si ti i da ti budem posve iskren, uopće me to ne zanima. Upoznao sam u svojih 28 godina sasvim dovoljno debila i iskompleksiranih wannabe frajera koji misle da su neki kurac, a ustvari su jednostavno zakurac pa zato prije ili kasnije propuše i zatim do kraja života puše pičku formulju dok se jadni ne uguše pod nekom debelom prasicom koja im je sjela na facu da malo odmori debelu guzicu aka drek magazin.

Odjebi u svoj klub paćenika i drkajte si međusobno ego jer za drugo ni niste, a ako ti fakat bude dosadno u životu fino odi sa mašinicom za tetoviranje kod najkuljeg "imam doma potpisanu sliku od Zokija" adminiseratora i istetoviraj mu svoje inicijale na lijevoj sisi crvenom tintom.

P.S. Isprike najkuljem adminiseratoru što ga spominjem jer nije toga vrijedan. Di je sad prekul paćenik Admir koji spašavam cucke umjesto gladne i napuštene djece da ga steram u kurac od ovce zato što se iz normalnog lika pretvorio u nenormalnog seronju i odjebao vlastiti mozak.

#nebitniste #uvijekbili #hajdukliveforever