Pozdrav momci!

-kupuje se kuciste za gejmanje koje će biti što tiše moguće. naravno, ne u početku, nego kroz upgradeove. kuciste, cpu cooler, ventaci i slicno.
-prije ili kasnije ce past neki 27'' ips monitor. sumnjam da ću ići iznad 1080p. ne zelim sekrfajsat performanse.
-OCanje mi je nikakav prioritet. osim ako je worth my while.
-dućan? Zagreb. Nebitno koji. može i iz više različitih.
-cifra je generalna. znam što tražim otprilike i protegnut ću se ako će to biti to to.
-komp se kupuje za mjesec dana, ali prema mojoj skromnoj procjeni, sve će ostati isto. correct me if im wrong.
-gigabyte mi nije mio. imao sam grafu i maticnu, oboje je krepalo. istina, malo sam se clockao s njima, ali ništa ekstremno. a i čitao sam okolo da nemam jedini takvo iskustvo.
-boje komponenti mi nisu bitne.
-ne treba mi cd/dvd/bluray rom (sam bruji kad se pali komp), a ni HDD za početak
-teško da ću upgradeati proc ili grafu do vremena kad će biti potrebno promjeniti oboje, ako ne i cijelu platformu.
-kuciste sto jeftinije, samo da sve to što kupujem stane i da mogu metnut par ventača unutra. do ljeta će past corsair 400Q ili tako nešto. vidio sam neke MS voyagere za 130kn, to mi je ok. ako ima neko koje zadovoljava ove uvjete (da sve stane i da ima dovoljno slotova za ventače), a da izgleda manje gejmerski, može.
-nikad ne budem furao 2 grafe u crossfireu/SLIu.
-sve što napišem što se tice komponenti je podložno promjeni. razuman sam čovjek.
--------------------------------------------------------

ciljam na MSI R9 380 4GB + i5 4460.
4GB zbog ovog videa: https://www.youtube.com/watch?v=ESeFXwGfBsI i nekoliko reviewova.
MSI zato što prema guglanju ima najtiše performanse od R9 380 kartica, i5 4460 zato što slovi kao neki best buy za gejmanje u tom rangu.

-koju matičnu uzeti? bilo bi jako poželjno da imam slot za neintegriranu zvučnu.
-prikladno modularno i tiho napajanje?
-koji 200+GB SSD?
-prikladan cooler za proc? bestbuy/budget ili neka noctua? možda neki average hladnjak s noctua ventom? ipak je i5 4460 zaključan. (ako bude i5)
-koje budget kuciste? po mogucnosti sto jednostavnijeg izgleda.

unaprijed hvala na svim odgovorima, da ne kucam svaki put!