Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Gaming konfa do 5k

  1. #1

    Gaming konfa do 5k

    Pozz ljudi, kak naslov govori trebo bi slozit konfu do 5k za neko gejmanje. Kroz nekih tjedan dana bi isao po to. E sada, monitor i periferiju imam, tak da to nije prob. Trebam samo kantu. Lijepo bih vas zamolio da ubacite par konfica, ako se da slozit nes normalno za te noFce

    P.s. imam zapakiranu grafu sapphiron hd 7770, jel ok da se to stavi u komp, pa se uzme nesto bolje za viska para?

    Thanks unaprijed

  2. #2
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Gaming konfa do 5k

    Plaćanje gotovinom ili karticama (na rate)? Monitor je LCD? Windowsi trebaju?

    HD 7770 je ok za mnoge igre (na niskim i srednjim detaljima ovisno o zahtjevnosti igara, a starije igre na visokim) no uskoro dolazi i par igara koje će navodno trebati i puno jaču grafičku (recimo The Witcher 3).
    Kakve/koje igre kaniš igrati na računalu? Ako bi stavio 7770, za koliko vremena bi mogao keširati 1000+ kuna za novu grafičku (mjeseci, polugodišta, godine)?
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  3. #3

    Re: Gaming konfa do 5k

    Placanje gotovinom najvjerojatnije. Monitor je lcd da, samsung, dobar je za sad.
    Ne trebaju windowsi, to je sredeno. Eh sad za graficku,m mislio sam se malo bacit na dying light, a dolazi i bf novi, pa onda mislim da bi rade neku bolju graficku, a ovu mozda prodat.

  4. #4
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Gaming konfa do 5k

    Evo jedna konfa za 5K ali računaj da grafička nije puno jača od HD 7770 (R7 250X) jer je R7 260X u biti HD 7790.

    A evo sada i jedna suluda ideja; pošto već imaš jednu HD 7770 konfa s još jednom pa da imaš Crossfire. HD 7770 jako lijepo skalira u CF-u, samo što bi 1GB grafiče memorije mogao biti malo.

    A evo ti vjerojatno trenutno i najbolja inačica:
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  5. #5

    Re: Gaming konfa do 5k

    Pa hvala ti puno na brzim odgovorima. Zadnja mi se cini fora, e samo sam zaboravio da mi i dvd rom ne treba. Pa ak bi se dao neki ssd ubacit, makar i da prode malo odredenu svotu, nije tolki problem.

  6. #6
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Gaming konfa do 5k

    Zadnja ti ima hibridni disk (nesto izmedju ssd i hdd). Ako izbacis njega, oko 650 kuna i dvd oko 130 mozes ubaciti onaj hard i ssd iz prve dvije inacice- konfa bi te izasla kojih 100 kn vise.
    Ili umjesto dvd uzmes neki hladnjak za procesor radi tisine i overclocka.
    Sshd nije lose rjesenje, neznatno je sporije od ssd-a. Kasnije lako ubacis ssd i jos koji hdd.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  7. #7
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Gaming konfa do 5k

    kolko si mjesta zauzeo sa tim nepotrebnim grafikama, mogo si napisat u par riječi da je sve isto samo grafička različita. bezveze... kao da čovjek ne kuži ništa.

  8. #8
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Gaming konfa do 5k

    = Citat = Izvorno postao Vedro Pregledaj post
    kolko si mjesta zauzeo sa tim nepotrebnim grafikama, mogo si napisat u par riječi da je sve isto samo grafička različita. bezveze... kao da čovjek ne kuži ništa.
    Treće je trebala biti inačica s i5 i lga1150 pločom i bez grafičke no nisam uspio ugurati nikako a da se ne naškodi izboru ostalog.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  9. #9
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: Gaming konfa do 5k

    minimum minimuma r9 270 ili čak x

  10. #10
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: Gaming konfa do 5k

    ako prodaš grafu za razliku u cijeni izmedu 270 i 280, uzmi nju

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •