Stranica 16 od 27 PrvaPrva ... 6141516171826 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 451 do 480 od 808

Tema: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

  1. #451
    Senior Member Respawned sorcerer Dylan11's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    1.111

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    A vidio sam. Imam osjecaj da ce ih Portugal potopiti.

  2. #452
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    Boateng bome ništa nije pokazao u ove dvije tekme. Ko da smo mi suspendirali Jelavića.

  3. #453
    Senior Member Respawned sorcerer Dylan11's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    1.111

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.




  4. #454

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.



  5. #455
    Senior Member Giant leap for forum crnisokol's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    3.543

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    Vukojević je završio reprezentativnu karijeru nakon što ga je Kovač ignorirao...zahvalio se svim igračima, bivšim izbornicima al je Kovača izostavio

    po meni pametan potez od njega, jer ga Kovač očito ne misli stavljat u igru već forsirat Rakitića na toj poziciji - po meni blesav potez, a i tvrdoglav, fino je Ćiro rekao: Jebeš trenera koji neće priznati da je pogriješio...a i Ogi već ima dosta godina pa mu se ne isplati dolazit u repku sjedit na klupi još dvije godine koliko Kovač ima mandat

  6. #456
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    Da smo pobjedili Meksiko danas bi bilo hvalospjeva kako je dobro to Kovac složija. Izgubili smo i novine moraju i dalje pisat clanke, o cemu ce drugome nego o "greškama" i odlascima, dok svi znamo da je nogomet jedna ponekad totalno random igra. Svaka utakmica je svoja prica i svaka ima svoju krticu. Dizali smo se iz utakmice u utakmicu i na kraju smo naišli na bolju i napaljeniju momcad, izgubili i life goes on. Nema smisla da iko ode iz reprezentacije dok ne vidimo kakvo ce stanje bit nakon iducih par kvalifikacijskih utakmica.

  7. #457
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    Ne, nego da smo kojim slučajem pobijedili, onda bi njegove pogreške otišle pod tepih, a da bi repka bolje odigrala da je imala pravog izbornika, sto posto da bi.

  8. #458
    Senior Member Giant leap for forum crnisokol's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    3.543

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    meni je u sve tri tekme baš bilo očito da Rakitić mora igrati više naprijed i da Kovačić ili Sammir nisu na potrebnoj razini...imaš igrača koji je na poziciji polušpice proglašen jednim od najboljih u Primeri i ti ga stavljaš na zadnjeg veznog - to jednostavno nema smisla..a i čovjek je u 15-tak minuta utakmice s Meksikom kad je stavljen više naprijed asistirao za gol i stvorio još jednu odličnu šansu...a i u ključnoj utakmici ići toliko eksperimentirati s Pranjićem, Vrsaljkom, Modrićem je jako riskantno i na kraju nas je i koštalo...

    zašto nema smisla da itko ode?..po meni je dobar trenutak da se pomladi repku i počne uigravati nova postava - Pletikosa bi sigurno trebao otići, a i Olić možda (svaka mu čast na trudu, no već su tu godine a i imamo dobrih alternativa na pozicijama koje on može igrati), Šimunić i Vukojević su se već oprostili...Srna je nekad igrao jako dobro u repki dok danas odigrava tek osrednje s tim da bi slobodnjake obavezno trebao prepustiti nekom drugom (ne pamtim kad je zadnji put dobro pucao iz slobodnjaka), no on je kapetan a i nije baš toliko star pa ga vjerojatno neće mijenjati, a i kolko znam nemamo baš neke alternative...

    bilo bi poželjno složit bolju obranu, no tu nemamo baš neki dobar izbor tak da bi se trebali odlučit za jednu postavu i što bolje ih uigrati...veza je vrhunska, samo nek svako igra svoju prirodnu poziciju...u napadu isto imamo dobar izbor igrača

  9. #459
    Senior Member Respawned sorcerer ProzoЯ's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2009
    Postova
    1.317

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.


  10. #460
    Senior Member Respawned sorcerer Dylan11's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    1.111

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    Rakitic je odigrao poziciju koju je odigrao jer nije postojala dovoljno dobra alternativa. Vukojevic je nepouzdan, pogotovo protiv momcadi kao sto su Meksiko i Brazil. Prevelik je rizik s njim u igri, zaradio bi opomenu u prvom kontaktu, zato sto je agresivan a spor. Osim toga, tko bi dodavao tom Rakiticu lopte kad je Modric citavo vrijeme pokriven, Vukojevic? Bi vraga.

    Kovaceva najocitija greska je forsiranje Pranjica na lijevom beku sto je za protivnika prakticki slobodan prolaz.

  11. #461
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    Najveci problem je u tome šta vecina vas misli da je naša reprezentacija vrh svita na racun par igraca koji igraju u dobrim klubovima. U najboljem slucaju smo osrednji i nikakav trener tu nece napravit drasticnu razliku. Jebene li mudrosti biti izbornik, posloži taktiku, dovedi igrace u formu i nadaj se da ce ti sudac nešto poklonuti, a ne oduzeti ka šta nam se dogodilo protiv Brazila. Totano je jednako moga falit i Capello da je bija izbornik.

  12. #462
    Senior Member Giant leap for forum crnisokol's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    3.543

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    = Citat = Izvorno postao whiskey Pregledaj post
    Najveci problem je u tome šta vecina vas misli da je naša reprezentacija vrh svita na racun par igraca koji igraju u dobrim klubovima. U najboljem slucaju smo osrednji i nikakav trener tu nece napravit drasticnu razliku. Jebene li mudrosti biti izbornik, posloži taktiku, dovedi igrace u formu i nadaj se da ce ti sudac nešto poklonuti, a ne oduzeti ka šta nam se dogodilo protiv Brazila. Totano je jednako moga falit i Capello da je bija izbornik.
    nismo 'vrh svita', no da bi uz pravu taktčku postavu igre trebali dobiti jedan Meksiko - trebali bi...Meksiko nema bog zna kakve igrače, no odlično su posloženi i uigrani, svi znaju što trebaju na terenu i djeluju kao momčad - po meni to je čista zasluga trenera...da Kovač (ili Štimac, svejedno) vodi Meksiko nema šanse da bi prošli skupinu...

  13. #463
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    Iskreno ne znam kakav je Kovač trener jer mu nisam gledao treninge. A rasprava o tome gdje koji igrač treba biti na terenu je retardirana jer svaka budala zna složiti jedanaest igrača.

  14. #464
    Senior Member Respawned sorcerer Dylan11's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    1.111

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    Nije istina.

  15. #465
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    Je. Takve retardirane rasprave su za novine i njihovu prodaju. Prava stvar i istina leži drugdje, baš tamo na treningu.

  16. #466
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    Vidjet će se nakon još vremena i tekmi je li dobro radi.
    Ali baš izbornik treba biti brz, spretan i inteligentan jer nema puno vremena da uigra momčad za razliku od trenera u klubu. U biti jako je bitno dobro posložiti momčad, ali tu se ne bi štel mešat

  17. #467
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    529

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    meni je bed što nijednom nije ubacio eduarda. čovjek koji nas je kvalificirao na ep 2008., nesumnjivo najbolji hrvatski igrač, a od ozljede totalno neglektiran, makar igra fenomenalno kad god mu poklone nekih zadnjih 20-30 minuta. jebeni fejl.

  18. #468
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    igrao je protiv kameruna čini mi se.

    a ovo 'nesumnjivo najbolji hrvatski igrač' misliš iz te ere prije ozljede ili sad?

    ali kako god slažem se da je eduardo uvijek trebao dobiti priliku prije nego jelavić.
    #paperplatoongoonz

  19. #469
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    = Citat = Izvorno postao Vedro Pregledaj post
    Je. Takve retardirane rasprave su za novine i njihovu prodaju. Prava stvar i istina leži drugdje, baš tamo na treningu.
    Slažem se.

    Torres je vrhunski nogometaš na treningu već godinama, zato i tako dobro igra za klub i repku.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  20. #470
    Senior Member Master Blaster hacker's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.054

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    Ovo s Eduardom su forice da nije ušao zbog Maminja, sad ne znam kolko ima tu istine...

  21. #471
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    = Citat = Izvorno postao McPingvin_v2.0 Pregledaj post
    Slažem se.

    Torres je vrhunski nogometaš na treningu već godinama, zato i tako dobro igra za klub i repku.
    Pričao sam za Kovača ne za igrače. Najbitnije je za igrača da dobro odigra na utakmici, ali naravno treba dobro raditi i na treningu. A trener tak i tak za vrijeme tekme stoji i jedino što radi su izmjene i upute za vrijeme stanke. Njemu je najbitnije da dobro radi na treningu.

  22. #472
    Senior Member Respawned sorcerer ProzoЯ's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2009
    Postova
    1.317

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    Ma mogu oni filozofirat koliko oce, ali mi smo izgubili jer su oni bili bolji i tocka.

  23. #473
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.


  24. #474
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    529

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    = Citat = Izvorno postao Systematic Reverse Pregledaj post
    igrao je protiv kameruna čini mi se.

    a ovo 'nesumnjivo najbolji hrvatski igrač' misliš iz te ere prije ozljede ili sad?

    ali kako god slažem se da je eduardo uvijek trebao dobiti priliku prije nego jelavić.
    mislio sam bit smješan jer tip nije hrvat, al poanta je da je tip genije za stvaranje prilika, nevjerojatan tehničar i općenito je snalažljiv. ja bi njega stavio za polušpicu kad se već svi igraju trenera.

  25. #475
    Senior Member Respawned sorcerer Dylan11's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    1.111

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    Da Shuga je nekad bio nevjerojatan, danas je u najboljem slucaju prosjek. Ali i takav je valjda bolji izbor nego Jelavica.
    = Citat = Izvorno postao ProzoЯ Pregledaj post
    Ma mogu oni filozofirat koliko oce, ali mi smo izgubili jer su oni bili bolji i tocka.
    Zanimljivo, nikad nisam gledao iz te perspektive.

  26. #476
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    529

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    mislim da bi stipe pletikosa u napadu bio bolja opcija od jelavića

  27. #477
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    I Jelavić na golu od Stipe

  28. #478
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    529

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    pa mislim da od svih golova koje su nam utjerali nijedan nije bio njegova direktna greška.

  29. #479

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    Pa kako nije, gol Neymara, jest da je pogodio Neymar kut ali je lopta bila spora i da je Stipe bio bolje postavljen ili da je brze reagirao mogao je to skinut, onda prvi gol Meksika, Rafa Marquez iz kornera, to mora bit njegova lopta, bilo je obranjivo

  30. #480
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    529

    Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014.

    lol tipično hrvatsko mišljenje.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •