Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Microsoft Azure Mobile Service?

  1. #1

    Microsoft Azure Mobile Service?

    Pozdrav svima,

    Pravim Android aplikaciju, imam trial verziju Microsoft Azure Mobile Service-a, i u bazi podataka imam nekoliko procedura. Da li je iko slucajno radio sa ovim servisom i da li iko zna kako iz android aplikacije da pozovem neku proceduru koja se nalazi u bazi?

    Hvala!

  2. #2
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Microsoft Azure Mobile Service?

    Ne znam što je to točno, ali da li si siguran da taj Mobile Service može raditi sa Android appovima? Ako može, vjerojatno postoji neki API za Javu za tu uslugu.

  3. #3

    Re: Microsoft Azure Mobile Service?

    Da, moze raditi sa Android aplikacijama, vec sam provjerio. Takodjer postoji API, u kojem se mogu pisati queryji, ali jos uvijek nisam pronasao mogucnost pozivanja stored procedura, jer queryji nisu klasicni, da se napise i pokrene, nego se radi preko funkcija APIja. Dokumentacija je dosta losa, tako da nema nekih primjera iz kojih bih mogao shvatiti kako se to radi.

  4. #4
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Microsoft Azure Mobile Service?

    Onda ne znam stvarno, nikad nisam radio sa time. Kao i uvijek, jedino rješivo guglanjem i kopanjem po dokumentaciji.

  5. #5

    Re: Microsoft Azure Mobile Service?

    A ne znam vise, kopam vec nekoliko dana po dokumentaciji i guglu, nista ne pronalazim sto mogu iskoristiti hvala u svakoj slucaju!

  6. #6
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Microsoft Azure Mobile Service?

    Možda imaju oni neki support za to pa da pitaš...

  7. #7

    Re: Microsoft Azure Mobile Service?

    Na supportu upucuju na stackoverflow na kojem sam vec postavio pitanje ali nema nikakvog odgovora, i na njihove forume na kojima sam takodjer postavio pitanje, dobio sam nekoliko odgovora koji mi nisu bas posluzili, pa evo dopisujem se sa ljudima..

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •