Stranica 91 od 108 PrvaPrva ... 41818990919293101 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 2.701 do 2.730 od 3230

Tema: Fallout 3

  1. #2701
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Fallout 3

    = Citat = Izvorno postao Kasa7
    na iconi fallout 3 piše verzija patcha,a na fallout launcher ne piše ta verzija
    valjda je dobro
    Neki dan sam stavio najnoviji patch za Fallout 3 i zanima me gdje pise koju sad imam verziju igre? Zna netko?



  2. #2702
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Fallout 3

    = Citat = Izvorno postao h3@dhunt3r
    = Citat = Izvorno postao Kasa7
    na iconi fallout 3 piše verzija patcha,a na fallout launcher ne piše ta verzija
    valjda je dobro
    Neki dan sam stavio najnoviji patch za Fallout 3 i zanima me gdje pise koju sad imam verziju igre? Zna netko?

    ajde procitaj par postova iznad nemoj samo postavljat pitanja bez citanja...
    LJepo je objasnjeno
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  3. #2703
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Podgrijavam sojin gulaš u Yantaru
    Postova
    2.692

    Re: Fallout 3

    Našao sam đukelu i sada me prati, predobro! South od Minefielda, točno! Probajte i vi svoju avanturu u "pustoši" proživljavati sa čovjekovim najboljim prijateljem.

  4. #2704
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: Fallout 3

    Crko mi poslje 10 min
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  5. #2705
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: Fallout 3

    = Citat = Izvorno postao ScorpiuS
    Crko mi poslje 10 min
    Meni isto
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  6. #2706
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    South Zagoria, Chernarus
    Postova
    556

    Re: Fallout 3

    mos li ga healat?
    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    Pričo mi frend kako ovi u nogometnom klubu pišaju jedni po drugima pod tuševima, ima i onih koji lupaju druge kurcem i tak.

  7. #2707
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Fallout 3

    = Citat = Izvorno postao GrimTheReaper
    = Citat = Izvorno postao ScorpiuS
    Crko mi poslje 10 min
    Meni isto
    Cime ga hranite? Mesom od stakora ili mravljim mesom? Ima li gdje za kupiti neka ogrlica za njega (sa siljcima i sl. pizdarijama) da izgleda stani/pani?


  8. #2708
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: Fallout 3

    = Citat = Izvorno postao h3@dhunt3r
    = Citat = Izvorno postao GrimTheReaper
    = Citat = Izvorno postao ScorpiuS
    Crko mi poslje 10 min
    Meni isto
    Cime ga hranite? Mesom od stakora ili mravljim mesom? Ima li gdje za kupiti neka ogrlica za njega (sa siljcima i sl. pizdarijama) da izgleda stani/pani?
    Tri lijepa pravila za sve obožavatelje pasa u igri:
    1. Đukela se ne hrani
    2. Heala se sa Stimpackovima
    3. Ne voli da gospodar od njega napravi pedera
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  9. #2709
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Fallout 3

    Ja sam ga bio izgubio hehehe, jerbo sam ga slucajno bio poslo kod vaulta 101 a nisam palio igru jedno tjedan dana i zaboravio di mi je on, i onda sam bio primi onaj quest za vault 101 preko one radijske frekvencije i on me tamo ceka,

    BTW: postojo je i pas u f2, ali si ga mogo imat samo ako ljepo popricas s mad maxom hehe
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  10. #2710

    Re: Fallout 3

    ja sam u megatonu popravil one cijevi kaj cure,a onda sam otisao i obavljao questove po mapi i sad kad sam se vratio u megaton da nađem waltera pa da dobijem nest za to kaj sam popravil cijevi-njeg nigdje nema.apretrazil sam cijeli megaton i imam i patch instaliran!
    pa kam se skril?
    Your Grandmother invites you to tea, but you're surprised when she gives you a pistol and orders you to kill another vault resident. What do you do?
    Ask for a minigun instead. After all, you don't want to miss.

  11. #2711

    Re: Fallout 3

    Provjeri da mu leš nije u gradu... meni je jedanput bio pao sa one razine gdje mu je kuća i poginuo na mjestu.

  12. #2712

    Re: Fallout 3

    Koliko mogu dobiti capsa za one frag mine (iz minefielda) i kako općenito da nabavim novce/municiju jer mi... fale... veoma =(
    Eh, gdje mogu naći one Ratse da na njima testiram onaj stick (repellent) iz drugog dijela onog questa gdje se piše guide a da nije gore gdje mi je obilježeno na mapi? Imam velikih (mutantskih) problema da dođem do gore a tek sam peti lvl pa ako postoje negdje Ratsi da se ubiju a da nije skroz gore... =D

  13. #2713
    Senior Member Small step for mankind vex's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.348

    Re: Fallout 3

    Mine skupljaj , mislim da je 75 capsa jedna.
    A ovo za mole ratove , npc koji ti da quest ti obilježi neki tepid sewers mislim na mapi. Na putu do tamo nemaš mutanata , par pčela i možda koji radsorpion..

  14. #2714

    Re: Fallout 3

    = Citat = Izvorno postao vex
    Mine skupljaj , mislim da je 75 capsa jedna.
    A ovo za mole ratove , npc koji ti da quest ti obilježi neki tepid sewers mislim na mapi. Na putu do tamo nemaš mutanata , par pčela i možda koji radsorpion..
    Skupio sam 40tak mina, nudi mi tek malu svotu capsa za njih, 13 po mini (wtf!?). Na putu prema tepid sewersima sam naišao na raidere i neke ogromne (orcolike) mutante koje sam jedva ubio potrošivši tonu municije i stim packova. Sad imam svega 19 capsa i nemam municije...

  15. #2715
    Senior Member Small step for mankind vex's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.348

    Re: Fallout 3

    Vraćaj se po lokacijama gdje si opustošio raidere , skupljaj njihova oružja , municiju.. na početku igre se trebaš kloniti takvih velikih stvorenja.. iz tog razloga koji se tebi dogodio..
    Ove mine čuvaj za kasnije ako imaš viška capacity-a , mislim da ih u rivet-city možeš prodati za više.
    I da , digni si barter skill malo , uvijek dobro dođe.

  16. #2716
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Mostar/Мостар
    Postova
    1.014

    Re: Fallout 3

    = Citat = Izvorno postao Sgt. Bull
    = Citat = Izvorno postao vex
    Mine skupljaj , mislim da je 75 capsa jedna.
    A ovo za mole ratove , npc koji ti da quest ti obilježi neki tepid sewers mislim na mapi. Na putu do tamo nemaš mutanata , par pčela i možda koji radsorpion..
    Skupio sam 40tak mina, nudi mi tek malu svotu capsa za njih, 13 po mini (wtf!?). Na putu prema tepid sewersima sam naišao na raidere i neke ogromne (orcolike) mutante koje sam jedva ubio potrošivši tonu municije i stim packova. Sad imam svega 19 capsa i nemam municije...
    a zasto ti je Bog podario ruke?
    zadaj mu stoc u glavu l00taj ga i to je to

  17. #2717
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Fallout 3

    Ja sam Fallout 3 igro na Medium, i imo sam problema s municijom ali nikad ono kritičnih tipa da je apsolutno nemam...
    Evo jedan mali savjet igraj igru polako, znaci nemoj sad kad si tek izaso iz vaulta ici na drugi kraj mape i tako samo polako, prvo odi u megaton pa uzmi par misijica di netrebas ici predaleko i tako... a ako i dobijes misiju di trebas ici predaleko samo je zanemari i uzmi drugu a ovu izvrsavaj kasnije... polako i uzivaj heheh znam da hoces!!!
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  18. #2718
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: Fallout 3

    = Citat = Izvorno postao Feanor
    Ja sam Fallout 3 igro na Medium, i imo sam problema s municijom ali nikad ono kritičnih tipa da je apsolutno nemam...
    Evo jedan mali savjet igraj igru polako, znaci nemoj sad kad si tek izaso iz vaulta ici na drugi kraj mape i tako samo polako, prvo odi u megaton pa uzmi par misijica di netrebas ici predaleko i tako... a ako i dobijes misiju di trebas ici predaleko samo je zanemari i uzmi drugu a ovu izvrsavaj kasnije... polako i uzivaj heheh znam da hoces!!!
    Kada sam prvi put igro tako sam igrao, ali drugi put sam na 5 lvl otišo u Rivet City i ubio sam svakog mutanta i bandita koji mi se približio.
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  19. #2719
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Re: Fallout 3

    Kad smo već kod kroničnog nedostatka municije, jeli itko od vas probao igrat kao pure melee lik - ono, hokejaška maska na glavu, palica u ruke i deri xD
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  20. #2720
    Senior Member Small step for mankind vex's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.348

    Re: Fallout 3

    Shishkebab u ruke , pyromaniac perk i deri

  21. #2721
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: Fallout 3

    = Citat = Izvorno postao vex
    Shishkebab u ruke , pyromaniac perk i deri
    You said it, man!
    Shishkebab sa pyromancer perkom, dodaš u melee, nabiješ si STR i ubiš bum sakoga u radijusu sa tim bez ikakvog problema, a nit da municiju troši. Ma milina.
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  22. #2722

    Re: Fallout 3

    u nedostatku municije obavezno koristim palicu i warhammer pošto sam si prilično nabildal melee skill.
    onog prokletog waltera nigdje!
    Your Grandmother invites you to tea, but you're surprised when she gives you a pistol and orders you to kill another vault resident. What do you do?
    Ask for a minigun instead. After all, you don't want to miss.

  23. #2723
    Senior Member Small step for mankind vex's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.348

    Re: Fallout 3

    Uđi u water purify plant u megatonu , ako ga nema unutra iziđi van , trebao bi biti naslonjen na obližnju ogradu.

  24. #2724

    Re: Fallout 3

    ma tu sam ga i najviše tražil.čak sam i čekal pa svakih sat vremena ulazil unutra i provjeraval.
    jel postoji neka fora s onim čepovima za boce jer ih imam jako puno,a neznam jel se može kaj s njima
    Your Grandmother invites you to tea, but you're surprised when she gives you a pistol and orders you to kill another vault resident. What do you do?
    Ask for a minigun instead. After all, you don't want to miss.

  25. #2725
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Mostar/Мостар
    Postova
    1.014

    Re: Fallout 3

    oni su valuta -.-'

  26. #2726
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Fallout 3

    Haahah a on je misli da je onaj old money da je to lova hahahah, ma cepovi su lova, ali su napravili sranje jerbo se radnja događa poslje dvice a u dvici je lova lova a u jedinici su cepovi lova....
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  27. #2727

    Re: Fallout 3

    Da li je bolje odigrati hronološki nastavke ili mogu ovako na preskake?

  28. #2728
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Mostar/Мостар
    Postova
    1.014

    Re: Fallout 3

    pa, trica ti nema veze s radnjom u prvim nastavcima, samo se dogadja 40 godina poslije dvice

    ali preporuka je da igras kecu pa dvicu, a tricu kad ti se prohtje

  29. #2729
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Fallout 3

    MA sve da su i povezane priče sumnjam da bi imo strpljenja igrat jedinicu i/ili dvicu kad si vidio kako trica izgleda, posebno jedinicu u kojoj imas vremensko ograničenje za koliko je moraš preć(imaš i u dvici ali je puno puno veće tako da se i neprimjeti previše), još ona prethistorijska grafika, i razgovori koji većinom nisu sinkronizirani ahhh nostalgija heheh.....

    Mogo bi sad jos jednom dvicu instalirat

    Edit: btw eddie kako mozes imati avatara od 150 kb a meni neda veceg od 9kb
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  30. #2730

    Re: Fallout 3

    Grafika nije problem, igrao sam tonu igara sa grafikom iz starijih vremena, sve dok je gameplay i zabava na mjestu, igra će proći. Ugl, ty na savjetima, odigrati ću tricu pa nakon toga dvicu/kec, u zavisnosti od vremena.

Slične teme

  1. Fallout 2
    By Totoro in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 25-03-2011, 20:06
  2. Fallout 3
    By kulamasta in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 95
    Posljednji post: 11-06-2010, 22:13
  3. Fallout 3
    By Korpse in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 28-05-2009, 08:09

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •