Prikazujem rezultate 1 do 30 od 43

Tema: Badava Cloud Serveri

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2010
    Postova
    2.833

    Badava Cloud Serveri



    DigitalOcean trenutno nudi ovaj promo code za 10$ za trošiti na njihove usluge. Tako da možete uzeti brzinski cloud server ako trebate. Čitav proces je odrađen u 60 sekundi, provjereno, eno moj server je trenutno gore i sad ga pokušavam natjerati da rudari ( ) BitCoine.

    Uglavnom,registrirate seS(to vam je moj ref link ako biste bili ljubazni. evo i non ref), potvrdite mail i uzmete si server. Doduše treba unjeti karticu (ja sam unjeo svoju koja trenutno nema ni lipe na sebi), tj. popuniti svoj billing info, ali niste dužni ništa uplatiti. I onda tamo dole u 'Billing' sekciji imate mjesto za unjeti taj promo i odma dobijete 10$ i možete uzeti server (onaj od 10$ ili od 5$ pa ga imati dva mjeseca).
    [center:gz2o94qw]"Čovjek bez brkova je kao žena sa njima."[/center:gz2o94qw]

  2. #2
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414
    Znači, ovaj digitalocean ne da dok ne daš kreditnu, probao sam debitnu dat, pa opet kurac, žele baš kreditnu. Postoje fore za to, naravno, kao što je entropay koji ti daje virtualnu visa kreditnu online, ali je moraš napunit s parama s bankovnog računa prije nego što ti daju na raspolaganje broj kreditne i cvv, tako da sam odustao od toga.

    Međutim, zato postoji Windows Azure koji daje free trial za nove korisnike i prima i debitne kartice. Trial traje 30 dana ili $200 kredita, što prvo istekne. Isto ok za cpumining. Uzmete neku mrcinu od VM-a, stavite Ubuntu i piči.

  3. #3

    Re: Badava Cloud Serveri

    Možete dobiti badava server mjesec dana. Upravo sam u časopisu Vidi broj 218 pronašao kod sa kojim dobiješ dedicated server na 30 dana.
    Coll
    Već rudarim Dogecoin sa time... roflam

  4. #4
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Badava Cloud Serveri

    Koji hashrate?
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  5. #5
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Badava Cloud Serveri

    Šta to isto ovaj DigitalOcean? Jel još traže kreditnu za registraciju?

Slične teme

  1. Serveri
    By Kron in forum Call of Duty
    Odgovora: 337
    Posljednji post: 30-12-2013, 16:37
  2. Serveri
    By HalF-DeaD in forum Wolfenstein
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 06-09-2008, 16:32

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •