Stranica 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikazujem rezultate 61 do 65 od 65

Tema: Preporuka headseta do 700kn

  1. #61
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: Preporuka headseta do 700kn

    Jebene usb stickove rade. Imo sam jedan super ultra flash blabla, prebacivao je gigabajte u sekundama. Onda ga je naravno sestra sjebala.
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  2. #62
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Preporuka headseta do 700kn

    = Citat = Izvorno postao Niko Bellic
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Uzmi kao primjer Corsair. Oni su proizvođač napajanja i točka, amen. Onda im je od proizvodnje kutija za napajanja ostalo škart pleha, pa su počeli raditi kućišta. Ajde, nije neka mudrost napraviti kućišta, iako se baš vidi da su napravljena od ostataka lima da ga ne bace u smeće.

    I onda su se bacili na proizvodnju memorija, tipkovnica, slušalica, pitaj boga čega sve ne, i sve rade škart, jer ono, nije napajanje i tipkovnica isto. Zato su im tipkovnice primjerice uvredljive prvo za oči, onda za uši, a potom za prste koji po tome trebaju pisati. Takvim firmama se bolje ne sramotiti i ostati čista obraza umjesto gladi za minimalno većom zaradom jer jedini način da kupiš Corsair tipkovnicu je da to napraviš zabunom. Ne znam, ispadnu ti novci iz novčanika na pult u dućanu dok je nekakva Corsair tipkovnica na pultu, pa te je sram reći da to ipak ne bi kupio.
    Corsair je počeo kao proizvođač memorija.

    The company was founded as Corsair Microsystems in 1994 by Andy Paul, Don Lieberman, and John Beekley. Corsair originally developed Level 2 cache modules, called Cache on a stick or COAST modules, for OEM's. After Intel incorporated the L2 cache in the processor with the release of its Pentium Pro processor family, Corsair changed its focus to DRAM modules, primarily in the server market. In 2002, Corsair began shipping DRAM modules that were designed to appeal to computer enthusiasts, who were using them for overclocking. Since then, Corsair has continued to produce memory modules for PCs, and has added products in other PC components as well.
    A jeste se nasukali...Rekao je napajanje jer mu je to prvo palo napamet.Kao da on ne zna za memoriju i to uopce nije bitno u njegovoj prici.Smotao vas je i sad se negdje podlo smije

  3. #63

    Re: Preporuka headseta do 700kn

    Corsair Voyager je najgori USB koji sam ikad imao.
    Onaj kondom sta ide oko chipa se kompletno izvuko kad sam vadio stick jednom.
    I jedan je krepo sam od sebe.

  4. #64
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Preporuka headseta do 700kn

    = Citat = Izvorno postao Razzarach
    Isto kao što su neke tipkovnice tipa Filco, Ducky i Cherry neusporedive sa Thermaltakeom, Corsairom i ostalima koji su tek sad doletili u proizvodnju.
    To su zapravo gluposti. Sve koriste apsolutno iste switcheve, nitko od njih ne izmišlja svoje već koriste gotov, standardizirani Cherry proizvod. Jedina razlika je u featurima i završnoj obradi, a za razliku od navedenih, Corsair je u brušenom aluminijskom kućištu, a ne u plastici. I eventualno što određeni brandovi tipa Das, WASD i sl., dopuštaju da si sam biraš tip switcheva, dok drugi imaju predefinirane po modelima.

  5. #65
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Preporuka headseta do 700kn

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    SJedina razlika je u featurima i završnoj obradi
    ^dis

Slične teme

  1. Kupnja headseta
    By Mirko L in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 01-12-2011, 15:31
  2. Odgovora: 2
    Posljednji post: 13-12-2009, 13:36
  3. Grafička do 700kn
    By FichoM in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 20-01-2009, 20:10
  4. Pomoc oko misa i headseta
    By 1mperiaL in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 19-12-2008, 11:28
  5. odabir headseta
    By Duke of Earl in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 15-01-2007, 18:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •