Stranica 6 od 7 PrvaPrva ... 4567 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 151 do 180 od 186

Tema: sluške

  1. #151
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: sluške

    Siberia V2 mi počele rikavati zbog natezanja kratkog kabela, pa sam im složio priključak da mogu stavit kabel kakav hoću. Koristio sam ovaj thread samo što meni radi i mikrofon.

    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  2. #152
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: sluške

    = Citat = Izvorno postao 3.14colovac Pregledaj post
    LOL

    Nisu u pitanju slušalice koje idu u uho nego se samo s vanjske strane naslanjaju na njega, a i (ako nisi znao) većina ljudi se redovito tušira pa usput opere i uši.
    Jeste, peru kosu, al ne peru slušalice. Jedino što je gore od toga su in-ear. Neki i to shareaju, gross.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  3. #153

    Re: sluške

    jel asus xonar DGX vrijedi tih para? 300kn
    = Citat = Izvorno postao Systematic Reverse Pregledaj post
    ja bih uživao u slatkoj parici.

  4. #154
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: sluške

    Vrijedi. Zbog AMP-a. Vrlo je blizu pristojnom eksternom amp/dac rješenju (cca 100€) ali je ipak lošije. Za 200-300 Kn pak teško možeš bolje.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  5. #155

    Re: sluške

    = Citat = Izvorno postao Karlo_from_Bjelovar2 Pregledaj post
    jel asus xonar DGX vrijedi tih para? 300kn
    Ne, bacanje novaca osim ako ti ne trebaju dvije zvučne zbog npr. dva seta različitih zvučnika koje želiš koristiti za različite namjene i sl.


  6. #156

    Re: sluške

    niš od toga, frajer je ne da za 200, a 300 je nova u dućanu, a pritom nije ni napisao za kolko bi je dao.
    dobio je jedno srčano "sretno s prodajom! "
    = Citat = Izvorno postao Systematic Reverse Pregledaj post
    ja bih uživao u slatkoj parici.

  7. #157

    Re: sluške

    a u oglasu napisao 290, stara mjesec dana. koga briga jel stara mjesec ili 6, raspakirana je. di je obraz covjeku trazit 10kn manje.
    = Citat = Izvorno postao Systematic Reverse Pregledaj post
    ja bih uživao u slatkoj parici.

  8. #158
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: sluške

    Niti onaj tvoj frend iz Kauflanda nije ništa bolji.

  9. #159
    Senior Member Respawned sorcerer 3.14colovac's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2013
    Postova
    1.237

    Re: sluške

    = Citat = Izvorno postao Karlo_from_Bjelovar2 Pregledaj post
    a u oglasu napisao 290, stara mjesec dana. koga briga jel stara mjesec ili 6, raspakirana je. di je obraz covjeku trazit 10kn manje.
    Bolje zapij te pare. Jebala te kartica u dupe.

  10. #160
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: sluške

    Ne kužim poantu zvučne od 200 kuna, ak ti je već jedna ugrađena na matičnu koju si kupio.

  11. #161

    Re: sluške

    nemoj sudit knjigu po koricama. da znaš koliko pazi na novce i šta radi s tim parama i kolko se sve skupa zrtvuje za svoje ciljeve ne bi tak pričao.
    u prosli komp sam piknuo creative xfi gamer (PCI), takoder uzeo polovonu za ~250kn i napravila mi je dosta zamjetnu razliku u odnosu na integriranu. također, reviewovi se svi slazu da je DGX dost bolja od ALC892 il koji vec ALC imam.
    niko, ne konzumiram alkohol niti ista slicno 80% vikenda/izlazaka u godini.
    = Citat = Izvorno postao Systematic Reverse Pregledaj post
    ja bih uživao u slatkoj parici.

  12. #162

    Re: sluške

    budi siguran da tih 200kn sta je dobio nazad nije otišlo na kavu, cigare i jeftino pivo ili runde u klubu vec na hranu.
    = Citat = Izvorno postao Systematic Reverse Pregledaj post
    ja bih uživao u slatkoj parici.

  13. #163

    Re: sluške

    a i da je, opet ne vidim zasto bi bio cigan. nije isto drugog čovjeka sjebat za 200kn ili faking korporaciju.
    opet ću se poslužit onom "ubijanje dupina i kokoši", bar ja to tak vidim.
    = Citat = Izvorno postao Systematic Reverse Pregledaj post
    ja bih uživao u slatkoj parici.

  14. #164
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: sluške

    Ok, ako je tako nemam ništa protiv. Ali oprosti, nekako i ne vjerujem u takvu priču.

  15. #165

    Re: sluške

    bavi se bodybuildingom i studira, od mesa ždere samo kuhanu piletinu jer mu je najjeftinija u smislu omjer nutrijenata/količine tj cijene. junetinom se počasti za uskrs i bozic, a losos mu je san. vjeruj.
    = Citat = Izvorno postao Systematic Reverse Pregledaj post
    ja bih uživao u slatkoj parici.

  16. #166
    Senior Member Respawned sorcerer 3.14colovac's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2013
    Postova
    1.237

    Re: sluške

    = Citat = Izvorno postao Karlo_from_Bjelovar2 Pregledaj post
    niko, ne konzumiram alkohol niti ista slicno 80% vikenda/izlazaka u godini.
    To je pametno i pohvalno. Respect! Da imam sina tvojih godina volio bi da tako razmišlja. Kada skužim da sam popio dovoljno pive za jednu večer i ja se također prebacim na bezalkoholna pića. Hladna Jana u staklenoj bočici preodlično paše u 3 ujutro pa uvijek gledam da mi ostane bar 10 eura za flaširanu vodu i doručak u pekari kad idem van i onda zbog toga ujutro u krevet legnem lijepo hidratiziran i ne probudim se u podne glup i dehidriran.

    Bila bi ludnica kad bi se uspio kompletno prebacit na vodu, ali piva mi je u srcu od početka trećeg tisućljeća pa sam je previše zavolio, a osim toga, upravo joj je (ranije spomenuta) voda jedan od glavnih i najbitnijih sastojaka.

    O kojoj se to temi ovdje uopće raspravlja i zašto drug Vedran spominje Kaufland, a ti ljude koji briju na trening onih manje bitnih mišića pa se šopaju piletinom umjesto da jedu pudinge u menzi?

    P.S. Mrzim kada se probudim u pola 6 ujutro i imam mobitel blizu kreveta. Internet na mobitelu je smrt za dobar san. Prije mi se nije dalo ustajat i palit komp pa bi se samo okrenuo i nastavio sanjat mlade ruske balerine bez odjeće i obuće.

  17. #167

    Re: sluške

    dok cugam, najtamanski mi je pit nealkohol prije grada i onda u gradu koji gemist/pivu sasjec s rakijom/pelinom. taman te šupi alkoholna euforija kad treba.
    = Citat = Izvorno postao Systematic Reverse Pregledaj post
    ja bih uživao u slatkoj parici.

  18. #168
    Senior Member Respawned sorcerer 3.14colovac's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2013
    Postova
    1.237

    Re: sluške

    Biti lijepo urokan cijelu večer je kao da prakticiraš maratonske seks sesije. Dovoljna je jedna mala greška da sve ode u PM, a imaš puno vremena da sjebeš stvar. Život je pakao kada više voliš pivu nego kakao. Zna se desit i da ti ekipa idući dan priča kako si spavao u jarku, tukao se sa zidom ili da si zbog bivše plakao i iz nekog razloga rokao sve šaltere za svjetlo (u kući gdje tulum je) šakom pa preko balkona izletio van na svježe posložena drva. Nisu mi se desile navedene stvari, ali bio sam svjedok kako alkohol mlade ljude kvari i onda ih ekipa prca dok ne dobiju spolnu bolest mozga.

    Pijte vodu i ufurajte si Cedevitu u klub pa mućkajte do zore. Ako vas netko od redara pita zašto Cedevita ponudite se da i njemu smućkate jednu čašu ili mu recite da vam je zbog zdravlja potrebno svih 9 vitamina i da mu je mami preuska vagina pa nek ide doma da je obriše od slina.

    Život u Hrvatskoj je kurčina koja nas sve neprestalno jebe. Nju i njega, a i sve vas, uključujući i mene i tebe. Idem sad da stavim drvo u peć, tako da mi lijeva noga ne ozebe.

    #jebotrebe #nematreme #samosjeme #kaksezeme

  19. #169
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: sluške

    = Citat = Izvorno postao Čux Pregledaj post
    Amazon.de, polovnjače, al korištene skoro pa ništa. Bez oriđiđi kutije, kabel je neki šugavac + dobih neki aftermarket 3.5 > 5.25mm kabel. Al generalno nije me briga, tak i tak uzimam BoomPro najvjerojatnije pa mi žnore nisu ni bitne, tim više jer je ovo praktički novo novcato, a dal sam 55ojra. Jedino shipping nije išo u hr. Al bio je badave unutar .de pa sam imo pomoć lokalnih snaga tamo kojima sam to uperio doma da dostave pa su mi poslali poštom u hr
    Kakve su ti sluške? Ja napokon kupio sebi također sa Amazona, nove, trebale bi stić za tjedan dva.
    Philips SHP9500


  20. #170
    Moderator Master Blaster Čux's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.041

    Re: sluške

    Still going strong, pikuno sam i boom pro u međuvremenu i combo radi jako dobro, nemam nekih posebnih primjedbi. Za te pare, stvarno mislim da nemože bolje sa open dizajnom.

    Živi bili pa umrli

  21. #171
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: sluške

    Za početak ću malo eksperimentirat sa glazbom, a budem i taj mic stavio, pa će bit i kao headset za komp makar ništa na kompu ne igram. Za sada sam kupio najjeftiniji flat kabel od 1m, pa ne znam koliko je pametno to vani nosit i slušat mjuzu sa moba? (modni savjet)

  22. #172

    Re: sluške

    = Citat = Izvorno postao Vedro Pregledaj post
    Za početak ću malo eksperimentirat sa glazbom, a budem i taj mic stavio, pa će bit i kao headset za komp makar ništa na kompu ne igram. Za sada sam kupio najjeftiniji flat kabel od 1m, pa ne znam koliko je pametno to vani nosit i slušat mjuzu sa moba? (modni savjet)
    Ja osobno nikad nisam razumio ljude koji hodaju sa takvim ogromnim slusalicama po ulici...

  23. #173
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: sluške

    Ne namjeravam hodat po gradu sa time na glavi. Treba mi dok sjedim na terminalu na aerodromu, u avionu i busu i sl.

  24. #174
    Moderator Master Blaster Čux's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.041

    Re: sluške

    A za tak neš bi vjerojatno prije gledo zatvorene sluške da ti ne smeta okolina i ti njoj

    Živi bili pa umrli

  25. #175
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: sluške

    Tak sam i mislio da dihtaju ipak previše. Najradije bi si uzeo opet ATH M20X kaj sam prodao pred koju godinu 3.14colovcu. Te sluške su perfektne za mob.

  26. #176
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: sluške

    Tako fino, sad imam cijeli set slušalica
    Ovaj Philips je tak jeben da ga nosim sa sobom kad budem išao u Zagreb.


  27. #177
    Moderator Master Blaster Čux's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.041

    Re: sluške

    U bokte, cijeli set

    Živi bili pa umrli

  28. #178
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: sluške

    Nabavio sam Brainwavz HM5 angled velour jastučiće za HyperX Cloud i mogu reći da je udobnost drastično bolja, a zvuk i dalje sasvim prihvatljiv.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  29. #179
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: sluške

    Te Kingston sluške su strašne. Kvaliteta izrade je bomba. Šteta što su višak sada i vjerojatno ću ih poklonit.

  30. #180
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: sluške

    Nemrem vjerovat koliko dobar zvuk izlazi iz SHP9500. Toliko glatko i jednostavno... neopisivo nešto. Na trenutke se nađem u oblacima. Perfektno.

Slične teme

  1. Headset/sluške do 400 kn
    By Grim in forum Komponente
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 06-07-2013, 14:39
  2. sluške iz hgspota..
    By Gwin in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 19-02-2009, 20:08

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •