Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 88

Tema: Najgora igra ikad

  1. #1
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Apr 2008
    Postova
    327

    Najgora igra ikad

    Eto, baš me zanima, koja je po vašem osobnom iskustvu igra najveće smeće koje ste ikad vidjeli i zašto?

    Meni je to bila Myst 3: Exile, igra koju sam dobio na poklon, tada još nisam ni znao što su point'n'click avanture i to je bila prva koju sam igrao. Dobila je odlične ocjene na net-u i na početku sam mislio kako će mi se stvarno svidjet.

    Sjećam se da je bilo užasno frustrirajuće, svijet mi se doimao prazan, mrzio sam konstantno gledat guideove jer nisam imao pojma što uopće trebam tu radit, i nije dugo trebalo da rage quitam od igre potpuno. Nije bilo niti malo zabavno.

    Shvaćam kako bi se to nekom moglo svidjet, ali za mene je ta igra bila potpuni promašaj.

    Eto, pa koji je vaš i koliko dugo ste patili u toj igri dok niste odlučili odustat od svega?

  2. #2
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Najgora igra ikad

    Assassin's Creed

    Čak sam došo do drugog grada. No onda sam odlučio prestati s mazohizmom.

  3. #3
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Najgora igra ikad

    Prvo mi je na pamet pao Saints Row: The Third... vrlo vjerojatno ima i gorih igara, ali trenutno mi ne padaju na pamet. E da, i Manhunt je jebeno smeće, samo su killovi odlični. Ako se sjetim još nekog, baš ono govna, javim...

  4. #4
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Najgora igra ikad

    Dark Souls
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  5. #5
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Najgora igra ikad

    How expected.

  6. #6
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: Najgora igra ikad

    Dark Souls
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  7. #7
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Apr 2008
    Postova
    327

    Re: Najgora igra ikad

    Zanima me što će Vedran reć

  8. #8
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Najgora igra ikad

    L.A. Noire i Bioshock. Ok, Bioshock 2 je vjerojatno i veće smeće pošto su uzeli najgore iz lošeg prethodnika i od toga napravili cijelu novu igru, ali to nikad neću saznati.

  9. #9
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Najgora igra ikad

    Na prste jedne ruke mogu nabrojati igre koje nisu najgore igre ikad.

  10. #10
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Najgora igra ikad

    Iskreno, očekivao sam više.

  11. #11
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Najgora igra ikad

    Ja sam mislio da će reći "Bartuc" ili nešto... valjda polako ulazi u Božićni duh.

  12. #12
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: Najgora igra ikad

    hellgate london...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  13. #13
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Najgora igra ikad

    @Bartuc
    Očekivao sam nešto tipa: sve što nije od Rockstara ili sve što igra Babić ili sve što je Aralu brutala.

    @Igor
    Joj da, tog vraga se više ni ne sjetim, a bio je stvarno ogroman fail. Znam da sam očekivao third person Diablo, a dobio veliko ništa. Al traileri su im bili na visokoj razini.

  14. #14
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Najgora igra ikad

    Uh pokusavam se sjetiti nekih novijih koje sam se bas tjerao da igram...
    The darkness 2,FEAR 3,Kane and Lynch oba dijela,Max Payne 3,AC revelations je izuzetno losa igra...

  15. #15
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Vodnjan
    Postova
    645

    Re: Najgora igra ikad

    Battlefield 3.

    Koje smeće Isuse, totalno nebalansirani multiplayer, osjećaj napucavanja je nepostojeći, igrači na početku nemaju nikakve šanse protiv drugih malo iskusnijih igrača sa boljim oružjima. I mape su blaga katastrofa.

  16. #16
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Najgora igra ikad

    Evo Weky ovo je puno bolje.

  17. #17
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Najgora igra ikad

    Pa, zapravo, ne sjećam se. Kad razmislim, rijetko kad sam se našao u prilici zaigrati neku groznu igru jer sam uvijek unaprijed provjerio o kakvoj igri se radi, a kad je igra doista loša, za to će se znati.

    Zato mi možda najprije padne na pamet FIFA, ne znam da li je bila 07, 06, možda i 05 koju me frend nagovorio da odigram s njim. Uglavnom, sjećam se da je to već bilo vrijeme PES-a 5 ili 6, a FIFA je bila skriptirano govno za koje je smiješno da je uopće izašlo u prodaju. Igra je bila toliko skriptirana da nisi mogao pogoditi gol ako nisi bio u 16 metara. Ako je igrina skripta odlučila da pada gol, onda je pao gol, pa čak i kroz prečku ako treba.

    Ostalo su vjerojatno sve igre za koje sam mislio da će biti dobre a ispostavilo se da bar jednim segmentom žestoko sakaju. Jedan od takvih primjera je bio NFS Shift kad sam očajno htio nešto poput Gran Turisma na PC-u, a dotični je nekako imao ambiciju popuniti tu prazninu. Bio sam odmah skeptičan, ali sam odlučio igri dati priliku budući da je SMS navodno osnovan zahvaljujući bivšim developerima iz SimBina. Na kraju se ispostavilo da je u potpunosti neigriv jer auti plivaju i ljuljaju se kao želatina, a karijera nagrađuje razbijanje i općenito igra nalikuje na novije Codemastersove ispljuvke. Nastavak je bio gotovo jednako loš, ali on mi i dalje sjedi na disku jer nekoliko modera već duže vrijeme radi na poboljšavanju igre. Već sada igra ima potpuno popravljen handling koji više liči na CARS, samo još čekam finalnu verziju Career Moda.
    Najfriškija igra koja me tako iznenada razočarala je bio Saboteur. Privukao me setting i sandbox gameplay koji je nudio naizgled sve što čovjek poželi - penjanje, stealth, pucanje, vožnju. Ali kurac. Penjanje je u redu, čak mi je malo draže od AC-a, ali kontrole su nelogične i ne nude dovoljno slobode u kretanju, npr. ne možeš čučnut i fali neki jednostavni cover sistem. Stealth je ok, ali kad te otkriju, a uvijek te otkriju, dolaziš u pucnjavu koja nema uopće smisla. Lik na najvećoj težini pije metke ko spužva i nema nikakav vidljiv health, nego samo najednom umre. Vožnja je pak još gora. Auti su nekako tromi i neokretni i imaju daleko prevelike collision boxove koji omogućavaju da pogaziš nekoga iako si pola metra pokraj njega prošo. Školski primjer kako ne napraviti vožnju.

  18. #18
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Najgora igra ikad

    Vanishing Point za PsOne.

    Igra se tad reklamirala u svim previewima kao 'GT Killer" sto mi je bas privuklo paznju jer sam tad bio mlad i naivan pa ono, nemoguce da je to reklama, cim je u casopisu sigurno ima nepobitan kredibilitet i mora biti istina.
    Dao sam 40 kuna za piratsku kopiju cim je izasla (necete vjerovati ali bilo je vrijeme kad su piratske kopije bile triput skuplje u usporedbi s igrama sa Steam salea) i nisam mogao vjerovati sta kasnije igram.

    Prva stvar, moglo se igrati samo s analognim joypadom (sto je bila poprilicna rijetkost imati tad analogni joypad za PsOne jer je bio uzasno skup) i upravljanje je bilo uzasno. Auto drifta, proklizuje na ravnoj povrsini i previse zanosi. Zapravo razlike izmedju voznih modela samo mozemo svesti na to koji je bio vise neupravljiv. Grafika je takodje smijesna za porediti je s Gran Turismom. Daleko je ovo bilo od "GT Killera". Bar sam se ponadao da mu parira u drugoj stvari koj je krasila Gran Turismo; soundtrack. Jok. Neki nebulozni mix iritantnog i neprobavljivog trancea koji bi prosjecni rejver mogao slusati u 4 ujutru nakon sto je stigao s zurke i klone u naslonjacu dok silazi s ekstazija. Uzas.
    Vozila si otkljucavao tako sto samo pobjedjujes u utrkama, nikakve naknadne customizacije ili nesto.

    Sad dolazi na red nesto sto mi nikad nece biti jasno u ovoj igri dok sam ziv - utrke. Tehnicki, natjeces se protiv ostalih suparnika na stazi ali ne znam jel uopce igra neku ulogu ako ih preteknes sa 20 sekundi razlike jer i najmanji sudar te vraca s prvog na 56to mjesto. Zapravo mislim da je cijeli princip utrka bio time trial samo sto vidis ostala vozila u nekom paralelnom univerzumu s tim da su oni vec zavrsili utrku a to sto ti vidis su neki hologrami. Ne znam.

    Evo tog govneta:
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  19. #19
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: Najgora igra ikad

    Meni je Driver bio daleko zabavnija trkalica od GT-a
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  20. #20
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Najgora igra ikad

    = Citat = Izvorno postao StormCr0w
    Meni je Driver bio daleko zabavnija trkalica od GT-a
    Kako to dvoje uopće uspiješ staviti žanrovski blizu jedno drugome?

  21. #21
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Split
    Postova
    3.587

    Re: Najgora igra ikad

    Ne nužno najgora, ali igra koja je pokupila tolike hvalospjeve a saka badly - Bioshock. Ne mogu vjerovati da sam čak uspio proć jedan dio igre, barem 3-4 sata, ali to je bilo tako forsirano i čisto da dođem napokon do zanimljivog dijela, kojeg naravno nije bilo. Jednostavno je osjećaj pucanja očajan, one magije očajne, zvuk oružja loš, baš bad bad baad.

  22. #22
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Oct 2010
    Postova
    277

    Re: Najgora igra ikad

    Batman 64.

  23. #23
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367

    Re: Najgora igra ikad

    Superman na ovome.

    Won't Bow Don't Know How.

  24. #24
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Najgora igra ikad

    Darksiders 2. Počasna mjesta: GTA IV, Max Payne 3 jer su precjenjeni do nebesa i jer su od Rockstarsa.

  25. #25

    Re: Najgora igra ikad

    Horrid Henry

  26. #26
    Senior Member Small step for mankind Horny Devil's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    2.299

    Re: Najgora igra ikad

    Need for Speed Undercover.

    Prijatelj ničim izazvan donio da igram. Urgh. Doslovce jedina igra koju sam deinstalirao nakon 5 minuta.
    Through this fog they came along
    Dark creatures singing a terrible song

  27. #27
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Najgora igra ikad

    Bio je već par puta al evo i ja ću - BioShock.
    Nije da je toliko smeće koliko je igra precijenjena. Na dosta toga sam zažmirio (sam smećasti početak kad dobiješ moći) i uspio sam dogurati do mega twista kad ispadne da si ti samo programiran i da si kreten. To je bilo nakon nekih 8 sati igre. Ne znam ono, najgore potrošenih 5 eura na Steamu.

    Isto tako cijeli TES serijal je precijenjeno govno. Jedino me Skyrim uspio zadržat nekih 30 sati ali i dalje nije toliko dobar koliko ljudi drkaju na njega.

  28. #28
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Najgora igra ikad

    @Horny
    Je to onaj NFS gdje su "pravi glumci" "glumili" i to je bilo u igri umjesto klasičnih in game filmića?

  29. #29
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Najgora igra ikad

    Zar nije prvi takav NFS bio onaj sa canyon raceovima?
    Nemrem se sjetit kak se zove ;(

  30. #30
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: Najgora igra ikad

    Zove se Carbon.

    Also, u Undercoveru ste mogli pravim parama kupovat in-game novac
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

Slične teme

  1. Najgora oružja u igrama
    By W3DR4N in forum Gaming općenito
    Odgovora: 33
    Posljednji post: 09-03-2011, 11:18
  2. Najgora igra koju ste igrali?
    By The Great Duck in forum Gaming općenito
    Odgovora: 405
    Posljednji post: 15-05-2009, 22:53
  3. Najgora serija, emisija na TV-u
    By ###DK### in forum Multimedia
    Odgovora: 155
    Posljednji post: 28-10-2008, 17:28
  4. Koja je najimba igra koju ste ikad igrali?
    By Outmind in forum Gaming općenito
    Odgovora: 35
    Posljednji post: 02-08-2006, 18:57

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •