Stranica 28 od 87 PrvaPrva ... 1826272829303878 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 811 do 840 od 2605

Tema: Satovi

  1. #811
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    Bartuc, što se tiče remena uvjeren sam da nisam pogriješio. Pogle kak su rupice blizu tak da mogu imat savršen fit, a za razliku od Meyhofera rupe su puno udaljene i kada se spremam na posao kopčam jednu rupicu niže od rupice na koju kopčam kasnije tokom dana jer postaje prelabav... ne znam zakaj.

  2. #812
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    Bartuc, iskoristio sam 25% discount od Blusharka i poslao ti ovaj remen https://www.blusharkstraps.com/colle...ark-royal-blue 22mm sa premium polished hardverom. Nadam se da će ti savršeno pristajat na Makoa. Uživaj kad stigne

  3. #813
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Satovi

    Bartuc, pa nećeš gumeni/plastični sat na business casual, to ne ide. Metal svakako.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  4. #814
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    A ono, ak ima ozbiljan poslovni sastanak da, ali ak je nešto ležerno par dana, može nosit digitalca na košulju.

  5. #815
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Satovi

    Pa, ovakav bi možda i prošao: https://www.casio-europe.com/euro/pr...n/a168wa-1yes/

    Nedavo sam vidio taj sat na ruci nekoga na edukaciji u IN2 pa me podsjetilo da je moj čaća kasnih osamedeseti i ranih devedesetih nosio takav sat i da je kasnije nabavio još jedan koji mu je isto trajao godinama (prestao ga nositi jer više nije vidio na njega a i trgao je te narukvice na njima...). Ako se proizvodi preko 30 godina, pa vjerojatno valja. XD
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  6. #816
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Satovi

    Ili nemoj ponijeti sat jer ideš u jebenu pustinju. Postoji i ta opcija.

  7. #817
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Satovi

    Fakat su rupice skroz blizu, nisam primjetio taj detalj, savrseno posto je uvijek jedna pre labava, a druga pre uska Na kockici me pre ugodno iznenadio remen, znas kad je ono u milimetar pogodjen da savrseno sjedne

    Sadle soap mora valjati, cuo sam samo dobre stvari o njemu za njegu koze.

    Shark, kud si iso trositi lovu, pre skupo je to za slanje :O Mislim, hvala, remen izgleda jebeno, javi ako treba kaj uplatiti, neugodnjak malo xD


    Marijanovic, nositi cu metalni casio, pase na sve i nije mi ga zao ako se kaj desi.

  8. #818
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    Ma ništa za remen, to je poklon uz gshock, još sam prije htio uvalit u kutiju jedan svoj Shark, al sam smetnuo s uma.

  9. #819
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Satovi

    Bas me zanima razlika u kvaliteti izmedju Blusharka i ovog Bartona sto cekam (stigao mi paket od bartona, danas idem po njega), javim dojmove

    Weki, ici bez sata, piff :/

  10. #820
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Satovi

    Vedro, puno hvala u tom slucaju

  11. #821
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    hopla!
    = Citat = Izvorno postao Vedro Pregledaj post
    Ma ništa za remen, to je poklon uz gshock, još sam prije htio uvalit u kutiju jedan svoj Shark, al sam smetnuo s uma.
    edit: stigo me opet

  12. #822
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Satovi

    Prvi dojmovi su vrlo pozitivni. Lepo zgleda, udoban je i kratki - nosim ga u onoj alternativnoj verziji (probao obje i ova mi se više sviđa) i nemam uopće loop, baš savršena dimenzija. Vidjeti ćemo nakon duljeg vremena na ruci da li svrbi, smeta ili nešto, za sada je do jaja. Baš me zanima osjet materijala naspram Alpha Shark. Ovaj je onak, malo grublji, ali ne neugodno grub. Vjerujem da će se vremenom i malo razraditi pa će biti još bolji...


  13. #823
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    Ovaj nezna koji ce sat i remen stavit a ovaj drugi ima čudotvorni napitak sa kojim kad se našpricaš odmah na tebe skaču žene....katastrofa...ko asterix i obelix...samo kaj se ovdje radi o običnom parfemu...teške dileme za odlučit....

  14. #824
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    Jeste sad napokon svršili i završili?

  15. #825
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Satovi

    Kaj te opet Brko uzjebo kad si sav nadrkan?

  16. #826
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    = Citat = Izvorno postao Bartuc Pregledaj post
    Kaj te opet Brko uzjebo kad si sav nadrkan?
    nije,vi ste me izjebali sa parfemima i remenima od satova i sa satovima....
    ...evo ti jedan savjet,umjesto sata si ponesi pištolj ili kakvu nožinu da se možeš obranit od onih arapa i muslimana,ideš koliko čitam u maroko a to su sve divlje zemlje...njima tuđi život ne vrijedi ništa...jedino ako smatraš da nisi grešnik pa se onda ne bojiš džihadista...
    ...misliš da bi tvoja "draga" žalila za tobom,za dve sekunde bi si našla novog jebača,nebi ni suzu pustila,sve su one takve...kako kaže vedro za onu iJustine da nije godinama dobila pravog,je je,kako da ne,dobiva ona redovito,nebrini se ti za nju...dovoljan je jedan frajer tipa vedro da se prošeta sa skupim parfemom i evo ga,odmah hop...danas je medicina takva da mogu uživat u seksu sa bilo kim i bilo kad,postoje zaštite kakve god hoćeš i praktički od ničega nemože obolit ili zatrudnit...

  17. #827
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    Posjetil sam pce,nista novo,drug brko na temi koju nvidiu karticu kupit opet priča i hvali se sa svojom gtx 1080,kako on to moze imat,kako je super,kako netreba drugima gledat u novcanik i slicne pizdarije....to su ti sve takvi likovi prodavači magle koji jako dobro zive u ovoj drzavi na racun sirotinje,isto kao i svugdje...pogledaj si sad ovu mirovinsku reformu,pojavi se novi pametnjakovic i sad ce on kao ljudima podignut mirovine a ustvari ce samo jos vise ukrasst sirotinji a bogatima i likovima poput njega bude jos bolje...neka kaze koliku ce on mirovinu imat,cigan obicni....a takvih prodavaca magle u hrvatskoj ima na svakom koraku....danas je takvima jos bolje nego u komunizmu i za vrijeme druga tita...

  18. #828
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    Lik trazi savjet za karticu nvidiu,novci nebitni jer mu je gtx 970 kao na izdisaju ali da je u tom rangu kao gtx 970,znaci nista ne specificira,niti rang do kojeg ide niti cijenu...i kasnije se ipak sjeti da ima garanciju....i onda krece halva druga brke i ekipe i njihovi savjeti...daj si odite pa procitajte...uglavnom zakljucak i savjet za njih je polovna gtx 1070 a lik niti nije reko jel hoce polovnu ili novu,teska smijurija i sprdacina,neznas tko kog jebe...

  19. #829
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Satovi

    Za koliku ti platu radis kad si toliko ogorcen?

    Racunas si koliko bi ti godina specifikacija mogla trajati iliti goniti sve sto zelis igrati i na toliko godina dignes manji kredit pa si priustis komp. Ljudi radi mora idu u kredit, otplacuju ga godinu dana, a 2 tjedna nakon godisnjeg se ne sjecas da si uopce bio, jedini podsjetnik je rata kredita... Dok komp, mobitel, televizor, auto itd., kupis na rate i taj predmet kojeg otplacujes te podsjeca sto i zasto otplacujes... i to svaki dan. Ne moras cuda zaradjivati da bi si priustio konkretni komad hardwarea, jedino bitno da ne odes van svojih mjesečnih mogucnosti sa ratom otplate i da racunas da mora postojati rezerva za nedaj bog... Tak da ne kenjaj, digni 10k kuna na 24mj, kupi brutalan komp i otplacuj ispod 500kn mjesecnu ratu nesto sto ces imati 4 godine... Ili otpacuj kikiriki 4 godine koliko prognoziras da ce trajati.


    Jbte, ja sam za ispod soma eura kupio komp koji i danas ima snage 21:9 tjerati u miksu medium/high, a to je bilo prije cca 3 godine.

  20. #830
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    Na pce ti se drug brko i ekipa smiju ako nemas minimum gtx 1080 graficku,danas su ti samo nove nvidia kartice preko 1k eura pa na vise,jedna obicna midrendžer rtx 2060 bude preko 4k kna...imam gtx 1060 3gb i to zotac,tamo na pce takve pojedu i ismijavaju kako su glupi i jadni...

  21. #831
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    Imaju tamo isto neka dva lika iz pule,neki privatni ili drzavni biznisi gdje se vrti velika lova...i sad otkrili pce forum pa se non stop preseravaju sa mobitelima,stavljaju kamere u aute pa snimaju sebe i svog cucka kak su lepi i pametni,pa kak imaju cure isto lepe i pametne..ne kuzim kaj im nisu za takve stvari dovoljni fejsbuci,instagrami i ostali servisi...

  22. #832

    Re: Satovi

    Kaj ima novoga sa drugom Brkom?


  23. #833

    Re: Satovi

    Kak je Jensen?


  24. #834

    Re: Satovi

    Jel to onaj lik iz deus exa?


  25. #835

    Re: Satovi

    Nije, to ti je onaj tip sa kožnom jaknom...ima dobar auto.


  26. #836

    Re: Satovi

    Kajnima novoga na PCE?


  27. #837

    Re: Satovi

    Sve po starome...


  28. #838

    Re: Satovi

    Ne radi edit, mislil sam napisati kaj ima...


  29. #839

    Re: Satovi

    Kad će srediti taj edit?


  30. #840

    Re: Satovi

    Kak je Jensen?


Slične teme

  1. P: Satovi
    By thonchek in forum Oš kupit ciglu?
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 17-04-2012, 11:51

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •