Stranica 22 od 87 PrvaPrva ... 1220212223243272 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 631 do 660 od 2605

Tema: Satovi

  1. #631
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    = Citat = Izvorno postao Bartuc Pregledaj post
    Evo prije 2 minute sam dobio obavijest da je krenuo, napokon. Već sam se zabrinuo pošto piše "usually ships in 24h" ili do max 5 dana sa običnom poštom.

    Sad jedino ne znam da li je u ovih 14 dana što su naveli i ovih 7 dana čekanja, ili je sada još do 14 dana dok ne dođe
    Brijem da budeš se načekao. Kada sam naručivao SNK sa ebaya također je šipan iz Singapura i čekao sam tjedan ili više da ga zapakira i pošalje i još mjesec ili više da stigne ako se dobro sjećam. Nisam platio carinu, mada je koštao oko 60 eura samo.

  2. #632
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    Ali ne moraš brinut, Creationwatches je super, bit će ti lijepo zapakiran sa garancijom, a i support im je dobar, barem meni su slali mail kada je stigao na carinu u Irsku da me obavijeste i sve to. Dobra je trgovina, jedino taj DHL exspress je jeben pošto mi je SKX došao u Irsku za tri, četiri dana, a poslali su ga u roku par sati

  3. #633
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Satovi

    @tenk, blizu Platis avansno, mislim da se ne moze kod njih pouzecem platiti. Dostava za HR je free, eventualno ako te carina zadesi racunas extra 30% da ces platiti. Uzeo sam obicnu postu posto citam od nasih dojmove da ih carine okine na 5 satova eventualno jednom. Nadam se da nisam te srece. A i ne znam jel po novom carina na proizvod iznad 50 eura ili je kao prije 150 eura?

    @vedro, nadam se da ne bu toliko, nadam se da ce doci unutar 2 tjedna posto je cura jos toliko na godisnjem, inace nebu nikog doma ako dodje nakon toga A za stranicu od svih citam da je legit i da nema sanse da prodaju kopije posto su si nabili dobru reputaciju, tak da ne brinem. Samo bi volio da dodje dok ima nekog doma


    Barton remeni su napustili ameriku, i oni bi kroz cca tjedan dana mogli stici.
    Kad stignu, kupiti cu si neke preparate za kozu i probati spasiti ova 2 kozna remena. Citam super foru da remen temeljito ocistis sa baby vlaznim maramicama i onda naneses leather conditioner, svi hvale neki Erdal iz DMa, bum ga probao naci. Bitno da je bezbojan i idealno na bazi pcelinjeg voska, tako da koza ne promjeni boju.

  4. #634
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    = Citat = Izvorno postao Bartuc Pregledaj post
    @tenk, blizu
    jel orient? čija je to firma
    ako je orient onda je ovaj:
    http://www.creationwatches.com/produ...atch-2337.html
    jel taj onda?

  5. #635
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    Tenk, to ti je sat za odrasle.

  6. #636
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Satovi

    Nije

    Orient je japanac, spada u Seiko grupaciju. Nisu toliko jaki/razvikani kao Seiko i Citizen koji zapravo pod sobom imaju čitavu vojsku brandova u vlasnistvu, ali rade vrhunske satove sa inhouse mehanizmima (sami ih kompletno dizajniraju i proizvode). Za ulozenu lovu nude vecu kvalitetu od Seika posto su im precizniji mehanizmi i nemaju problema sa poravnanjem bezela sto je dosta izrazen problem kod Seika i to skroz do razreda satova od par soma eura. No nisu popularni poput Seika posto nemaju kultne modele poput SKX007 i njegovu bracu...

  7. #637
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    = Citat = Izvorno postao Bartuc Pregledaj post
    Nije

    Orient je japanac, spada u Seiko grupaciju. Nisu toliko jaki/razvikani kao Seiko i Citizen koji zapravo pod sobom imaju čitavu vojsku brandova u vlasnistvu, ali rade vrhunske satove sa inhouse mehanizmima (sami ih kompletno dizajniraju i proizvode). Za ulozenu lovu nude vecu kvalitetu od Seika posto su im precizniji mehanizmi i nemaju problema sa poravnanjem bezela sto je dosta izrazen problem kod Seika i to skroz do razreda satova od par soma eura. No nisu popularni poput Seika posto nemaju kultne modele poput SKX007 i njegovu bracu...
    a uu kurac,koji je onda? jel brend orient ili neki drugi,jesam to pogodil?
    onda je možda mako 2 samo druga boja...ili ako si išal na nešto još skuplje....orient ray 2 ili ovaj:
    http://www.creationwatches.com/produ...atch-2704.html
    http://www.creationwatches.com/produ...tch-10618.html
    http://www.creationwatches.com/produ...tch-11051.html

  8. #638
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    Ovaj je kupio


  9. #639
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    Ovaj sam ja uzeo. Onaj naš watch geek veli da je taj Patek grand complication među digitalnim satovima.




  10. #640
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Satovi

    Nema kaj nema to cudo, svidja mi se kaj je display skroz iskoristen. Si gledao koliki je, da ne bu pre masivan na ruci?

  11. #641
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    = Citat = Izvorno postao Vedro Pregledaj post
    Ovaj je kupio

    taj bi bio ok da nema ovaj glupi retardirani položaj krunice za navijanje,ovako su mi retardirani takvi,isto radi i citizen na nekim svojima....

  12. #642
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    = Citat = Izvorno postao Bartuc Pregledaj post
    Nema kaj nema to cudo, svidja mi se kaj je display skroz iskoristen. Si gledao koliki je, da ne bu pre masivan na ruci?
    Nisam studirao dimenzije uopće, ali trebao bi ovak izgledat na mome zapešću.


  13. #643
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    Tenk, loša je slika, nije to tak grdo.

  14. #644
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Satovi

    Nije niti jedan od linkanih, Mako 2 je, ali plava verzija






  15. #645
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    = Citat = Izvorno postao Bartuc Pregledaj post
    Nije niti jedan od linkanih, Mako 2 je, ali plava verzija

    a to sam i reko,ako nije mako 2 ona crna da je onda druga boja...

  16. #646
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    lep sat i lepo svetli u mraku

  17. #647
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Satovi

    = Citat = Izvorno postao tenk Pregledaj post
    a to sam i reko,ako nije mako 2 ona crna da je onda druga boja...
    Pogodio si od prve model, boju si fulao iako su na stranici prije svi modeli koje sam naveo plavi (osim Steinharta)

    Ljepsi mi je plavi, bas jebena boja, crni mi je nekako pre jednostavan (na mako mislim)... Jednog dana kada mi Casio krepa, onda ce ga morati zamjeniti opet crni dial, za sada mi je Steini top, ali vidicemo kada za to dodje vrijeme

  18. #648
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    = Citat = Izvorno postao Bartuc Pregledaj post
    Pogodio si od prve model, boju si fulao iako su na stranici prije svi modeli koje sam naveo plavi (osim Steinharta)

    Ljepsi mi je plavi, bas jebena boja, crni mi je nekako pre jednostavan (na mako mislim)... Jednog dana kada mi Casio krepa, onda ce ga morati zamjeniti opet crni dial, za sada mi je Steini top, ali vidicemo kada za to dodje vrijeme
    a zaboravil sam,obično nitko neće plavu boju pa zato...i još mi čudno da bi išal na mako 1 a nebi na mako 2...iako su mi svi ti makoi lijepi...za taj novac u hr nemreš ništa kupit tako lijepo i kvalitetno očito...

    a kakav casio imaš?

  19. #649
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Satovi

    Probao sam Mako 2 plavi, u ZGu ga drzi samo jedan urar u Tratinskoj i kosta 1950kn, pre strasno kolike marze deru nasi na satovima.

    Recimo SKX007 od Vedrana, kod nas sam ga jedino vidio u importane centru i kostao je oko 3200kn koliko me sjecanje sluzi, a on ga je platio ako se ne varam oko 150€ (ispravis me ako sam fulao)... Isto kao moj, vise nego duplo skuplje nego za naruciti iz vana. Cak ako me carina okine, ustedio sam preko 100€. Znaci dobijem sat i 8-12 remena za cijenu samo sata kod nas.

    Mako 1 ne bi posto ima losiji mehanizam i ne svidja mi se taj dodatni gumb za podesavanje datuma, razbije mi simetriju. Jedino je plava mako 1 verzija imala nesto ljepsu plavu boju od dvojke, no i sjajni bezel koji je radi toga djelovao plasticno. Imaju i njega u Tratinskoj, mislim da je oko 1700kn.


    Casio imam Edifice seriju, ovakvoga:


  20. #650
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    Lijep je Mako i jedva čekam da ga poslikaš sa nekim blusharkom.

    Stigao sat i mogu reć da je ovo ćuka samo takva kak to izgleda na ruci. Ogroman je, ali jebeno savršeno izgleda.
    Stigao u original kutiji, nov sa svima papirićima, računom i garancijom, 190 eura iz Njemačke. Link na shop https://www.watches2u.com/



  21. #651
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Satovi

    Ne viri na sve strane, znaci taman je Sad u skolu da polovis sve funkcije

    Fino ti je brzo dosao, velika razlika kad narucis iz EU.

  22. #652
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    = Citat = Izvorno postao Bartuc Pregledaj post
    Ne viri na sve strane, znaci taman je Sad u skolu da polovis sve funkcije

    Fino ti je brzo dosao, velika razlika kad narucis iz EU.
    neznam kaj će mu te funkcije,nikakve koristi uglavnom od toga...inače mi se ne sviđa izgledom...
    to je taj,evo kaj ima:

    https://www.watches2u.com/watches/ca...lar-watch.html

  23. #653
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Satovi

    Ajde smanjimo zafrkanciju i priznajmo si da je ovo prejebeno odvratan sat sa tim monokromatskim displayom koji je trebao bolno umrijeti još devedesetih.

    Ova tema je prepuna užasnog ukusa jer ga nemate ni u tragovima, ali ovo je jebeni olimpijski pobjednik u odvratnoći na 400m.

  24. #654
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N Pregledaj post
    Ajde smanjimo zafrkanciju i priznajmo si da je ovo prejebeno odvratan sat sa tim monokromatskim displayom koji je trebao bolno umrijeti još devedesetih.

    Ova tema je prepuna užasnog ukusa jer ga nemate ni u tragovima, ali ovo je jebeni olimpijski pobjednik u odvratnoći na 400m.
    dobro nemoj sad pretjerivat,bitne su funkcije...a u toj seriji pro trek ionako nema previše modela..

    https://www.watches2u.com/watches/ca...ing=price-DESC

  25. #655
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N Pregledaj post
    Ajde smanjimo zafrkanciju i priznajmo si da je ovo prejebeno odvratan sat sa tim monokromatskim displayom koji je trebao bolno umrijeti još devedesetih.

    Ova tema je prepuna užasnog ukusa jer ga nemate ni u tragovima, ali ovo je jebeni olimpijski pobjednik u odvratnoći na 400m.
    Hvala bogu pa imamo različite ukuse.
    Ne treba mi sat koji ću svaki dan imat na punjaču. Odvratno.

  26. #656
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    Npr. taj applewatch nisam vidio da itko nosi. Kaj, platiš 400 eura za sat i kada ti rikne baterija ideš kod kineza da ti zamjene ili taman izađe novi model sa većom rezolucijom na ekranu i ponovno platiš 400 eura? Ne kužim.

  27. #657
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    = Citat = Izvorno postao Bartuc Pregledaj post
    Ne viri na sve strane, znaci taman je Sad u skolu da polovis sve funkcije

    Fino ti je brzo dosao, velika razlika kad narucis iz EU.
    Ma strašno kak to brutalno dobro izgleda na ruci. Jučer sam poriktao osnovno kaj treba bez gledanja u vodič. Za ostale mogućnosti pogledat video watchgeeka, jer brijem da ga je lik rastavio do zadnjeg detalja.

  28. #658
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    Koliko sam vidio najbolje za pogledat taj applewatch je iJustine na jutubu. Ne znam kaj da kažem... ono jebena mi je malićka.

  29. #659
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    Još ak je peder... ono ukus 1000+

  30. #660
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Satovi

    @Vedro zadnja sam osoba za braniti nešto Appleovo, ali ne baljezgaj pls. U zadnja dva tjedna sam ga vidio kod dvojice kolega. Mislim da baterija drži barem 4-5 dana. Fora je, ali preskup.
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

Slične teme

  1. P: Satovi
    By thonchek in forum Oš kupit ciglu?
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 17-04-2012, 11:51

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •