Stranica 14 od 87 PrvaPrva ... 412131415162464 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 391 do 420 od 2605

Tema: Satovi

  1. #391
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    Ja sam postao opsjednut automatikom. Na kraju sam naručio kožni remen za SKX, ručno rađen po narudžbi sa mojim inicijalima Ovaj gumeni nije da je neudoban ali je fakat krut i baš je za ronjenje rađen, a i kvalitetan. Uzeo sam i neki random nato zeleni za 10 eura https://www.cheapestnatostraps.com/c...iant=397652665 koji mi treba uskoro stić. Ovaj kožni sam slučajno našao dosta jeftino za 32 eura na Etsy web stranici https://www.etsy.com/ie/listing/5195...op_home_feat_2 , tak da nije strašno skupo sve zajedno, a nadam se bit će kvalitetno.

  2. #392
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Satovi

    Izgleda kvalitetno ovaj kozni. Ja bum si od Hirscha uzeo, kaj je najbolje Heta ih drzi i cijene su cak iste kao da ih online narucim. Budem se zaletio jedan dan da ih opipam malo, svi hvale tog Hirscha tak da bi morao valjati. Ima milijun modela, ne bi samo ove sa croc, aligator ili guster uzorkom, to mi se ne svidja, nekaj jednostavno bum uzeo...

    https://www.hirschstraps.com/collect...-hirsch-straps

    Ja sam definitivno odlucio da nebum automatic uzeo, ostati cu na quartzu zbog komfora gdje ne moras razmisljati, uzmes i picis. Kako kolekcija raste, automatici postaju sve veca tlaka, svaki put te mrtav doceka. Nije to neki posao navinuti ga, ali poznavajući sebe, dopizdilo bi mi vrlo brzo. Jedino bum probao birati između ovih "pametnijih" quartzova - eco drive, precizionist, solar i sl.

    Recimo sad ciljam jednu Bulovu precisionist, sekundarka je glatka kao spring drive, znaci neusporedivo gladja od automatica, a radi 262kHz je deklarirana na točnost od 10 sec godisnje, skoro kao tremokompenzirani quartz kakav je u Grand Seiku i sl. satovima od par soma eura Kazaljka otkuca 16x u sekundi, automatici su cca 6 do 10x (rolex i ekipa) u sekundi, doslovno klizi

  3. #393
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    Svakako bih ti preporučio točno ovaj SKX u kolekciji. Fora je da se nosi svakodnevno, tak da niti ne misliš na taj power reserve, a može se nositi bilo gdje, tak da mi treba još metalni remen i igri nema kraja i uopće ne mislim o kupnji još jednog sata

  4. #394
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    I da, sat izgleda jebeno uživo i nije niti premalen niti prevelik, pretanak ili predebel, savršenstvo, ne možeš ostat razočaran.

  5. #395
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    Zapravo cjelokupni izgled sata mi je nenadjebiv. Uživam pogledat koliko je sati i ne vjerujem da će ikad dosadit

  6. #396
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Satovi

    Ne znam da li si čuo sa Casio Duro iliti MDV106, tu ima lijepih slika i recenzija (ne ovaj na vrhu, nego od druge slike na dalje) - http://forums.watchuseek.com/f220/in...06-577923.html

    Jbte, sat košta cca 50$, a izgleda jebeno dobro, skoro nevjerojatno dobro za tu lovu. Full je popularan među diverima baš zato što ne košta ništa, obrada je na razini legendi poput tvog SKX, a osobno mi se sviđa zato što je quartz... Jedino je narukvica smeće, ali 22mm i možeš kombinirati do prekosutra (isto kao SKX, paše na sve).


    Brijem da ću ga fakat ubosti, jbte da na poslu uzmeš semič sa 8dag šunke umjesto 10dag, imaš ga za mjesec dana uštede

  7. #397
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    Jesam, čuo sam za taj sat gledajući youtube i znam da je najbolji diver ikad za tu cijenu, samo ne znam imali ISO certifikat, jer ak nema onda nije čru diver , ali fakat lijepo izgleda.
    Al ozbiljno moraš imat barem jednog automatika u kolekciji, mojne se zajebavat

  8. #398
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    Ma da, baš gledam ponovno slike, prejeben je sat za tu siću.

  9. #399
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Satovi

    Nema iso cert, to bi mu samo diglo cijenu u nebo i izgubio bi se smisao budget divera, ali ima recenzija od lika koji se bavi ronjenjem i koji testira te divere i lik je generalno oduševljen - https://divewatchesblog.com/reviews/...106-1a-review/


    Jednog dana bum definitivno imao automatica, u to nema sumnje

  10. #400
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    Ovaj moj još nije niti jednom stao od kada sam ga izvadio iz kutije. Ovo je baš sve kaj želim od sata, kaj god drugo vidim ne sviđa mi se. Zaparavo jako dugo sam želio ovaj sat i vjerojatno sam ga vidio negdje krajičkom oka 1996. kada je izašao i izdržao sam 15 godina sa onim Casiom

  11. #401
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    Klasika.

  12. #402
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Satovi

    Jebite sad sam se napalio na divere i ovaj mi se full sviđa - Citizen BN0150 - http://forums.watchuseek.com/f21/%5B...0-2986026.html

    Prije mi se sviđao BN0190 ( https://us.citizenwatch.com/us/en/me...N0191-55L.html ), ali mi je postao pre "dressy", ovaj iznad mi je n puta više sexy baš zato što je čisti diver look kao i SKX. Čak mi je vizualno ljepši od SKX zbog ovih markera (uokvireni lume i sitni detalji oko markera). Jedino što bi rađe je da je datum na 3 sata, a ne na 4, ostalo mi je sve ali savršeno za jedan diver

    Casio Duro je sexy, ali ako bi već imao jednog divera, onda bi konkretnoga, a ne najjeftinijega!? Još ktome Eco Drive, noice...


    PS: Počeli su mi se sviđati pošto su jebeno pregledni

  13. #403
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    Jedina mana SKX je manje detalja kada se usporedi sa tim Citizenom tj. ipak je mrvu ljepši Citizen.

  14. #404
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    Predivno, uzeo još narančasti sa crnim hardverom.




  15. #405
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Satovi

    Jebeno izgleda na natou. Kak si zadovoljan nato remenima, jel to udobno (zanima me zbog ovog viška koji je ili pokraj ili ispod ruke)? Si gledao koliko ti je točan na dnevnoj bazi?

  16. #406
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    Udobni su. Imam ih hrpu kineskih, skupih i jeftinih i ovi su ti najkvalitetniji i najjeftiniji. Čak su bolji od Blusharka koji je tri puta skuplji. Premium su prošiveni i par dolara skuplji od standardnih i dostava je par dolara https://www.cheapestnatostraps.com/c...um-nato-straps

  17. #407
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    E da, par sekundi dnevno kasni brijem. Ali mi je čudno nešto jer sam primjetio prvih par dana da ide unaprijed par sekundi i neki dan sam gledao neki jutub di je lik rekao da zavisi kak ostaviš sat preko noći da stoji. Ak ga hoćeš ubrzat ostaviš ga na jednu stranu i za usporit na drugu, brijem da ima nešto u tome.

  18. #408
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Satovi

    može bit da je do mjeseca, mlađak,puni mjesec i te pizdarije, plima oseka...

  19. #409
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Satovi

    Nije, normalno je da mehanički recimo uspori dok lezi na krunici, a ubrza dok lezi za 180... Na taj nacin ljudi kompenziraju kolko tolko nepreciznost. Neki na taj nacin uspiju doci do svega 2-3 sec dnevno.

  20. #410
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    može bit da je do mjeseca, mlađak,puni mjesec i te pizdarije, plima oseka...
    Kaj ti tražiš?

  21. #411
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    Sigurno su ti mama i tata dobro platili taj fakultet kaj imaš na papiru ak se tak dobro razumiješ u gravitaciju i mehaniku satova.

  22. #412
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    Evo da pokažem da ne pričam gluposti, pogle ovaj nato i rupicu na prvoj slici od wristcandya, nakon par dana nošenja https://wristcandywatchclub.com/
    jebeno je mekan ali i ne valja kurca


    i evo rupa nakon tjedan dana cheapestnatostraps. Mrvicu se rupica proširila ali ne znam kak su ih bušili ali su napravili to odlično tj. rastopili su najlon precizno i cijelom debljinom tak da teško da će se uskoro potrgat, i kak je lijepo prošiven, za razliku od Blusharka kojeg sam morao palit upaljačem jer me nepodnošljivo grebalo





    Znači uspjeli su napravit strap za 13 dolara (dostava u vrećici 2 dolara) koji je bolji od onog Blusharka koji je 19 i dostava u Blushark kutiji sa krpicom 15 dolara.

    Imaš još od Tudora nato koji košta valjda 300 dolara, ali njega valjda pletu babe sa nogama na onoj mašini sa koncima https://www.tudorwatch.com/magazine/...e-fabric-strap


  23. #413
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    = Citat = Izvorno postao Bartuc Pregledaj post
    Nije, normalno je da mehanički recimo uspori dok lezi na krunici, a ubrza dok lezi za 180... Na taj nacin ljudi kompenziraju kolko tolko nepreciznost. Neki na taj nacin uspiju doci do svega 2-3 sec dnevno.
    Ma ko bu se sa tim zajebavao, nosim ga svaki dan i bok, pogledam jednom tjedno kolko fali i poriktam i bok. Jebi ga, nebum se sad jebao sa gravitacijom u mehanizmu sata, ko ih jebe, trebali su to malo jače zategnut

  24. #414
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    Evo našao sam, inače ne možeš posebno Tudor remen kupit osim... evo skinuo je remen sa sata i sad ga prodaje za 300 eura https://www.ebay.co.uk/itm/100-Genui...-/323197298195
    Ne znam, po meni ne vrijdi toliko jedan remen osim fakat ne znam koliko ta jebena svila košta i kak se radi, neda mi se guglat. Mada svi moji remeni koje sam do sada kupio su valjda 300 eura, ali barem sam kolko tolko provalio na kraju koje jeftino je dobro za ubuduće...

  25. #415
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Satovi

    Jbte posteni sat kupis za cijenu tog remena, ali da izgleda kvalitetno - izgleda. Tudor se razbahatio, nekoc je bio poor men's Rolex, a sada cijenama cak zna i šišati Rolexa. Ima lepih, ali ako si bezobrazna vizualna kopija Rolexa, nemas kaj kostati kao on

    Odustao sam od mdv106, u americi 45$, u europi oko 85€ :/

    PS, fala na preporuci za natoe...

  26. #416
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Satovi

    Probo danas SKX007, guba je, jedino ona jubilee metalna narukvica nis ne valja, odmah na nato ili kozu Kod nas je 3150 kn, lol, koliko se isplati preko neta kupiti

    Malo gledao modne quartzove, jbte niti jedna sekundarka ne pogadja markere, dok Seiko udara drito na marker... Pa kupi jebeni modni brand umjesto pravog sata...

  27. #417
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    Ma Seiko jebe matere odma sam reko

  28. #418
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Satovi

    Emtimater kako ovaj dobro izgleda


  29. #419
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Satovi

    Prinova, pre jebeni je Kako sekundarka glidea... milina. Probao sam i promastera od Citizena (BN0151-09L), jebeno dobro izgleda na ruci, no nekako si mislim uzeti automatic divera tamo negdje oko Bozica, cemo da vidimo, bad mi je sto automatic diveri uglavnom nemaju display caseback


  30. #420
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    Jaoo, prejeben je. Ovo khz je cool

Slične teme

  1. P: Satovi
    By thonchek in forum Oš kupit ciglu?
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 17-04-2012, 11:51

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •