Stranica 31 od 87 PrvaPrva ... 2129303132334181 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 901 do 930 od 2605

Tema: Satovi

  1. #901

    Re: Satovi

    The Boz danas salvi 32. rođendan! Sretan rođendan The Boz!


  2. #902
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Satovi

    Tenk, ne znam otkud ti da nakit nije za muškarce kada su i ogrlice i lančići i satovi i prstenje nakit. Ako na lijevoj nosiš sat s kožnom narukvicom, dodaj na desnu kožnu narukvicu i da vidiš koliko će ljudi primjetiti i koliko ćeš elegantnije izgledati samo zbog simetrije, a uz to nakit je i dobra tema za započinjanje razgovora i/ili upoznavanje.

    Što se nanošenja parfema tiče, na odjeću nanosiš samo ako želiš da ti se dugo zadrže početne note parfema, a riskiraš pak zaprljanje odjeće (npr naneseš žuti parfem na bijelu košulju i onda ti se vide mrlje od parfema).
    Na kosu nanosiš ako želiš da ti srednje note i drydown dulje traju (tj da se parfem dulje osjeti na tebi).
    Na pulsne točke (točke na kojima možeš opipati puls) parfem nanosiš ako želiš da se jako osjeti, ali na njima se i najbrže isuši.

    Također, na nanosi se isto (i nikako isti!) parfem za izlaske (u rulju ljudi), na posao, na spojeve ili pak na svećane prigode. Ako ideš u masu ljudi (npr u neki krcati noćni klub), onda uzmeš nešto za takvu prigodu (npr Versace Eros) i nanosiš iza svakog uha, pod vrat, na zapešća i negdje na odjeću. Onda te primjete iako i drugi mirišu ili smrde. Ako pak ideš na posao u kojem si u uredu s ljudima ili slično, onda nanosiš blaži parfem npr na vrat iza svakog uha i to je to. Ako ideš u neku prigodu gdje će biti upoznavanja i hrpa rukovanja, onda dodaš na zapešće pa te ljudi zapamte po mirisu ili dobiješ neki kompliment. Ako hoćeš da se ljudi ispovraćaju, otuširaš se nekim Axe body sprayom i to ponavljaš svakih pola sata do sat (koliko i drži).
    Također, za zimu idu jači parfemi, za ljeto slabiji jer na toplini parfem jače isparava pa se i jače osjeti. Isti parfem zuimi može biti ugodan a ljeti futati na kolmetar da te izbjegavaju u širokom luku.

    @Bartuc, koji ćeš si pokušati nabaviti iduće, možda nešto s Notino?
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  3. #903
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    Jea bro pce ftw jea.

  4. #904
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    = Citat = Izvorno postao marijanovic Pregledaj post
    Tenk, ne znam otkud ti da nakit nije za muškarce kada su i ogrlice i lančići i satovi i prstenje nakit. Ako na lijevoj nosiš sat s kožnom narukvicom, dodaj na desnu kožnu narukvicu i da vidiš koliko će ljudi primjetiti i koliko ćeš elegantnije izgledati samo zbog simetrije, a uz to nakit je i dobra tema za započinjanje razgovora i/ili upoznavanje.

    Što se nanošenja parfema tiče, na odjeću nanosiš samo ako želiš da ti se dugo zadrže početne note parfema, a riskiraš pak zaprljanje odjeće (npr naneseš žuti parfem na bijelu košulju i onda ti se vide mrlje od parfema).
    Na kosu nanosiš ako želiš da ti srednje note i drydown dulje traju (tj da se parfem dulje osjeti na tebi).
    Na pulsne točke (točke na kojima možeš opipati puls) parfem nanosiš ako želiš da se jako osjeti, ali na njima se i najbrže isuši.

    Također, na nanosi se isto (i nikako isti!) parfem za izlaske (u rulju ljudi), na posao, na spojeve ili pak na svećane prigode. Ako ideš u masu ljudi (npr u neki krcati noćni klub), onda uzmeš nešto za takvu prigodu (npr Versace Eros) i nanosiš iza svakog uha, pod vrat, na zapešća i negdje na odjeću. Onda te primjete iako i drugi mirišu ili smrde. Ako pak ideš na posao u kojem si u uredu s ljudima ili slično, onda nanosiš blaži parfem npr na vrat iza svakog uha i to je to. Ako ideš u neku prigodu gdje će biti upoznavanja i hrpa rukovanja, onda dodaš na zapešće pa te ljudi zapamte po mirisu ili dobiješ neki kompliment. Ako hoćeš da se ljudi ispovraćaju, otuširaš se nekim Axe body sprayom i to ponavljaš svakih pola sata do sat (koliko i drži).
    Također, za zimu idu jači parfemi, za ljeto slabiji jer na toplini parfem jače isparava pa se i jače osjeti. Isti parfem zuimi može biti ugodan a ljeti futati na kolmetar da te izbjegavaju u širokom luku.

    @Bartuc, koji ćeš si pokušati nabaviti iduće, možda nešto s Notino?
    znal sam da ćeš tako nešto reći za nakit...narukvice i sve ostalo,to sve je totalno bezveze,pogotovo neka kožna sranja i ostalo...nisi cigan ili indijanac ili peder...
    ...a ovo za parfeme...ispada da ti treba minimum 10 vrsta...dobro pa me to uopće ne privlači...

  5. #905
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Satovi

    Ne treba ti baš 10, može se i s samim jednim (ali dobro odabranim, "jack of all trades" - koji je OK za mnoge prigode ali u ničemu nije vrh), ali bolje je imati više, npr barem 3-4.
    Formalne prigode imamo svi (vjenčanja, krstitke, proslave, domjenke, ...), za to treba imati jedan solidan baš za takve prigode. Ne treba velika boca kako ne bi bilo preskupo - ne koristi se baš stalno.
    Posao bi valjalo da imamo svi, pa ne bi bilo loše ni da se ima i neki neupadljivi parfem za to, pogotovo ako je posao koji uključuje rad s ljudima. Ovaj može biti povoljniji jer će se dosta trošiti.
    Ako nemaš posao, ne trebaš parfem za nositi na posao. Ali tada, ako tražiš posao, opet valja imati neki za "posao" kategoriju kojeg možeš nositi na razgovore za posao.
    Ako izlaziš u gužve (npr u neki turbofolk cajkaroški klub koji je najčešće sausage-fest tipa), treba ti nešto jako i prikladno; ako naneseš slab ili neupadan - nećeš postići ništa.
    I na kraju onaj jedan parfem kojeg možeš imati za određene prigode koje ti odgovaraju - ajmo reći spojevi, izlasci s partnericom/partnerom i slično - kada želim impresionirati. Ovo može biti i onaj "za formalne progode", ali bolje da je specifičniji, određeniji.
    Naravno, valjalo bi imati prilagođeno za godišnja doba (ili barem osnovno . za kada je toplo i za kada je hladno), pa čak i za vrijeme dana (posao je najčešće rano dok su izlasci često kasnije).
    Ništa ne fali imati samo jedan (signature scent), ali onda ne treba gledati da je "bilo kakav"i toga se onda ne nosi samo u posebnim progodama nego uvjek.
    I da, neki su toliko jeftini da ih je sasvim uredu nositi i za po doma, za odlazak do trgovine/pekare, za teretanu, ...
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  6. #906
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Satovi

    Kako bi ovu Zaru Vibrant Leather okarakterizirao (za koju prigodu najbolje ide, ako ti je miris ostao u sjecanju)?

    Pa iskreno, probao bi Spice Bomb, ali i dalje ne kuzim kako naruciti mali tester sa Notino

  7. #907
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    Ajmo malo o fizikaliji. Bartuc kaj treniraš? Meni je jedna starija ženska rekla da sam brutalno jak, bivša rekla da mi je triceps kao kamen i da moram pazit da ne ubijem nekoga
    Al onak 15 godina skladišta, bauštela broj 2, dođem u Irsku u nadi da će mi bit fizički lakši posao i onda me lik stavi na banane, valjda najgori posao u cijelom skladištu. Na ljeto sam imao po 500 kutija banana dnevno, svi jebeni Spar dućani u irskoj, gotovo svaka kutija 20 kila, a da nepričam u skladištu prije loading prikolica i izvlačenje buntova praznih rol kontejnera van iz prikolice ručno po pet punih prikolica i vući sve tako na gridove za pick i rasklapati ih i postavljati svaki dan za 100000 tisuća kutija dnevno pika. Ne treba mi teretana.

  8. #908
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Satovi

    @Bartuc Zara Vibrant Leather EDP ti je citrusni, asocira na klona Aventusa ali nije, dakle proljeće i ljeto, dan.
    https://www.fragrantica.com/perfume/...fum-50122.html
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  9. #909
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Satovi

    Bartuc, Notino.hr ti nema decante za sve parfeme, ali za mnoge ima. Odabereš parfem i bude ti pokazano kolika pakiranja imaju (često su to 100ml, 60ml, 50ml, 30ml, 5ml, 2ml, 1.5ml).
    Spicebomb Extreme npr imaju samo 90ml i 50ml https://www.notino.hr/viktor-rolf/sp...a-za-muskarce/ npr L'Aventure https://www.notino.hr/al-haramain/la...a-za-muskarce/ imaju od 100ml, 30ml, 5ml i 1ml dok Versace Eros https://www.notino.hr/versace/eros-t...a-za-muskarce/ imaju 200ml, 100ml, 50ml, 30ml, 5ml i 1ml. Vjerojatno ovisi o tome koji proizvođači im dopuste da prodaju decante a koji ne.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  10. #910
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Satovi

    @Vedro, samo si pazi leđa što više možeš.

    A što se treniranja tiče, dovoljna je šipka za zgibove. Ok, i paralelke za propadanja
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  11. #911
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Satovi

    Aaa sooo, bum bacio oko onda na ostale testere, hvala.

    @Vedro, u jutro cardio, popodne anaerobni trening, 5x tjedno. Anaerobni podjeljen u 2 skupine, prva su noge, prsa i ramena, druga su ruke, trbuh i ledja. Dugo sam izbivao sa treninga pa sad malo jace udaram, kasnije cu smanjiti na 3x tjedno. Jos bi trebao skinuti cca 3kg za idealnu kilazu Sad sam 85kg, 182 visok, skinuo skoro 7kg u 2 mjeseca i vratili se vise manje svi mišići od prije, fala kurcu na muscle memory

  12. #912
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    ajde sad na tetovaže,kaj imate istetovirano...to je sad postal isto ogroman trend i pomodarstvo...

  13. #913
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Satovi

    Tenk, ne baljezgaj, tetovaže nikada nisu niti će biti elegantne.
    Mogu imati nekakvo značenje nosiocu, mogu se promatrati religijski (kao put ka zlu ako si kršćanin), može ih se smatrati umjetnošću ili buntom, ali već stoljećima je neko mišljenje takvo da ih osobe prikrivaju ako žele išta iole postići.

    Bartuc, javi ako još što nađeš.

    Što se tjelovježbe tiče, meni nedostaje kardiovaskularnog treninga, pošto biciklizam više nije opcija nabavljam si sobni bicikl. Dijete mi nemaju nekog učinka, a ove obične tjelovježbe baš i ne tope salo. Dnevna teretana mi nije opcija zbog obveza koje imam.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  14. #914
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    = Citat = Izvorno postao marijanovic Pregledaj post
    Tenk, ne baljezgaj, tetovaže nikada nisu niti će biti elegantne.
    Mogu imati nekakvo značenje nosiocu, mogu se promatrati religijski (kao put ka zlu ako si kršćanin), može ih se smatrati umjetnošću ili buntom, ali već stoljećima je neko mišljenje takvo da ih osobe prikrivaju ako žele išta iole postići.

    Bartuc, javi ako još što nađeš.

    Što se tjelovježbe tiče, meni nedostaje kardiovaskularnog treninga, pošto biciklizam više nije opcija nabavljam si sobni bicikl. Dijete mi nemaju nekog učinka, a ove obične tjelovježbe baš i ne tope salo. Dnevna teretana mi nije opcija zbog obveza koje imam.
    da samo kaj ih svi imaju...prate se američki filmovi,serije,emisije i sve ostalo i onda se sve to prenosi na ove prostore...

  15. #915

    Re: Satovi

    Ja od nakita nosim krunicu i rinčicu u lijevom uhu. Čaćkalica obavezna.


  16. #916

    Re: Satovi

    Kavu frizuru nosite? Ja preferiram talijanku i fudbalerku.


  17. #917

    Re: Satovi

    Hej Bartuc.


  18. #918

    Re: Satovi

    Tjelovježba tipkanje po tabletu dok sjedim na wc školjci, i stiskanje crijevnih mišića uz poluglasno ispuštanje zadovoljnog izdisaja.


  19. #919

    Re: Satovi

    Upravo imam dobru tjelovježbu.


  20. #920
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    = Citat = Izvorno postao Kostolomac Pregledaj post
    @Vedro, samo si pazi leđa što više možeš.

    A što se treniranja tiče, dovoljna je šipka za zgibove. Ok, i paralelke za propadanja
    Hvala, budem

    Tenk, tetovaža lol, ajd promijeni spol ak si faca.
    Bartuc, meni to sve prekomplicirano, najbolje mi je samo trčanje ili idealno futsal iliti hakl bacit sa dobrom ekipom

  21. #921
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    Inače ovaj Brazilac kaj sam pričao kaj je igrao pro sa nejmarom (veli da je šit igrač, najbolji je Romario logično) baš bio kod mene da proba D&G i kaže da je prejeben parfem. Lik ima dosta parfema i polagano se bavi kozmetikom, hoće završit ovdje nekakvu školu za to jer je jako dobro plaćeno. Nedavno mi je dao probati Paco Rabanne parfem, miriši logično kao i svaki parfem, ali je meni preblag i prenježan, definitvno ću morat uzet Cartier za sebe.

  22. #922
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    = Citat = Izvorno postao Kostolomac Pregledaj post
    @Vedro, samo si pazi leđa što više možeš.

    A što se treniranja tiče, dovoljna je šipka za zgibove. Ok, i paralelke za propadanja
    Uh da, dipsovi su i meni prebrutalni.

  23. #923
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    E da, napokon sam ubrao najjačeg lika na poslu... dolazi na skejtu, mislim da je rekao da ima 15km do posla, moja guzica 4 na biciklu.

  24. #924
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Satovi

    = Citat = Izvorno postao marijanovic Pregledaj post
    Tenk, ne baljezgaj, tetovaže nikada nisu niti će biti elegantne.
    Mogu imati nekakvo značenje nosiocu, mogu se promatrati religijski (kao put ka zlu ako si kršćanin), može ih se smatrati umjetnošću ili buntom, ali već stoljećima je neko mišljenje takvo da ih osobe prikrivaju ako žele išta iole postići.

    Bartuc, javi ako još što nađeš.

    Što se tjelovježbe tiče, meni nedostaje kardiovaskularnog treninga, pošto biciklizam više nije opcija nabavljam si sobni bicikl. Dijete mi nemaju nekog učinka, a ove obične tjelovježbe baš i ne tope salo. Dnevna teretana mi nije opcija zbog obveza koje imam.
    Ti si taj koji dost baljezga.
    Redovito viđam istetovirane ljude u svim poslovnim sferama, na različitim pozicijama i funkcijama. Apsolutno nikakvi problemi u napredovanju. To što ti imaš malo konzervativnije stavove u vezi toga nikako ne znači da je to u iverzalno pravilo.

    Također, upravo je prehrana najbitniji čimbenik kod gubitka kilograma. Sretno ti sa sobnim biciklom, ali teško da ćeš ista postići ako ne pripaziš na prehranu.

  25. #925
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Satovi

    Ponoviti ću, dijeta odnosno promjena prehrane mi baš i ne djeluje. Kile ne padaju a stalno gladan. Kod mene puno kretanja skida kile. Dok sam radio posao u kojem se stalno hoda, čak i s povećanom prehranom izgubio sam 10ak kila u 2 mjeseca.
    Vožnja bicikla npr mi skida kilograme, zato i smatram da trebam sobni bicikl ili orbitrek - jer je slična aktivnost.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  26. #926

    Re: Satovi

    Svakako napravi unboxing bicikla kad ga kupiš, to mi se gleda.


  27. #927

    Re: Satovi

    Kaj se tetovaža tiče ak niste spremni ići do kraja ispast će te pusy...znači 5-6 tetovaža je danas kamilica, to danas nosi svaki drugi dječuljak. Treba tetovirati kompletnu ruku, tak da ne ostane ni centimetar praznog prostora a posebno se cijeni tetovaža po vratu...to je donekle hard core i ftw.


  28. #928

    Re: Satovi

    e da kad budeš radio unboxing svakako snimi englesku verziju, možda ćeš imati hrpu pogleda i potencijalno dobru zaradu preko jubitoa. To ti je moj savjet.


  29. #929
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Satovi

    Samo izbacis svo smece iz prehrane i kile garantirano idu dolje uz minimalan trening.

    Smece:
    Sve vrste sokova
    Sve grickalice i slatkisi
    Vrhnje i vhrnje za kuhanje
    Pomes frites i brza ekipa
    Masni komadi svinjetine

    Umjesto onog gore ubaci:
    VODA 2-4L dnevno
    Prirodni orasasti plodovi i suho voće, u malim kolicinama
    Grcki jogurt - sve što inace radis sa vrhnjem je em finije, em zdravije sa grckim
    Ako mora biti svinja, onda krmic i to sa krte strane
    I naravno povrce, piletina, riba tu i tamo, tortilja radje nego lepinja itd.


    Ljudi misle da ne piju puno sokova, ali jedna jebena casa je gora nego konkretni rucak, zlo. Znam ljude koji su samo colu izbacili i istopili se, bez drugih promjena u meniu...

  30. #930
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Satovi

    Normalno da će ti kretanje pomoći u gubitku kilograma, ali zapamti da je onaj prvi ubrzani gubitak kilograma izbacivanje viška vode, a ne konkretno masno tkivo.
    Dijeta nije izgladnjavanje, dijeta je ovo kaj ti je Bartuc rekao. Jedi čim više salate jer je kalorijska vrijednost jako niska, a opet ima puno volumena i popuni ti želudac tako da nisi stalno gladan. I pij čim više vode, većina ljudi je konstantno dehidrirana a da toga nisu ni svijesni. Sjebana stvar kod dehidracije je što isto izaziva osjećaj gladi. Misliš da si gladan, a ustvari samo umireš od žeđi.

    Umjesto da po cijele dane gledaš reviewove parfema i biraš koji ti treba za koju priliku, a da pritom jedva 1% ljudi uopće primjeti, možeš malo proučiti nešto što će ti zbilja pomoći i koristiti u životu.

Slične teme

  1. P: Satovi
    By thonchek in forum Oš kupit ciglu?
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 17-04-2012, 11:51

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •