Stranica 3 od 9 PrvaPrva 12345 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 262

Tema: Total War: Rome II + Caesar in Gaul

  1. #61
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2008
    Postova
    2.558

    Re: Total War: Rome II

    Rome prevails!

  2. #62

    Re: Total War: Rome II

    Ovo ce biti vjerovatno druga ili treca frakcija s kojom cu zaigrati. Poslije Rima i Grcke. Joj, kad vidim onu sliku sa falangom, I want to dead.

  3. #63
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jun 2009
    Lokacija
    Down Under
    Postova
    4.055

    Re: Total War: Rome II

    Još malo Kartage!
    (...u videu pokazuju prvu sliku vezanu uz barbare)

    http://youtu.be/-m4IJ0wEtt4
    [center:1qx20gpn][/center:1qx20gpn]

  4. #64

    Re: Total War: Rome II

    Q&A tema, ne znam je li već bila postana.
    http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?t=548136
    Q. In the recent Warcast episode you talked about a historical twist for the Egypt faction, what do you mean by a twist?
    A. The Egypt faction will not be the same as the faction from Rome 1. The unit roster is going to be very different with a mix of Hellenic units and local troops as well. We are pushing it a bit more, but as we often do with taking the rarer units from history and making more of them.

    Q. As the Greek cities are not going to be a single faction anymore but broken up into various different factions, will same be true of other factions from Rome II such as the Gauls or Britons.

    A. There will be a lot of factions in the game and yes factions that were previously grouped together as one such as the Gauls will be split up into many tribes along with other cultural groups such as the Iberians, Britons etc.

  5. #65
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: Total War: Rome II

    Sheeeeiiit. Pročitao sam sve, zvuči obećavajuće. Samo se nadam da će barbari biti playable u kampanji.
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  6. #66
    Moderator Fight fire with fire sickpetey's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Skavenblight
    Postova
    10.555

    Re: Total War: Rome II

    Ako neće vjerojatno će opet biti ona fora da ih otključaš kao u svakom total waru.

  7. #67
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: Total War: Rome II

    I'm okay with that. Mislim, bilo bi loše da to dodaju u DLC-ovima.
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  8. #68
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2008
    Postova
    2.558

    Re: Total War: Rome II

    Pročitao samo ovo što je Arbiter postao, jako mi se sviđa, zvuči vrlo obečavajuće .

  9. #69
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2007
    Postova
    1.224

    Re: Total War: Rome II

    = Citat = Izvorno postao StormCr0w
    I'm okay with that. Mislim, bilo bi loše da to dodaju u DLC-ovima.
    i totalno očekivano.

  10. #70
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2008
    Postova
    2.558

    Re: Total War: Rome II

    Ma to će u ekspanziji, ova verzija će uključivati samo područje oko Rima xD

  11. #71
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jun 2009
    Lokacija
    Down Under
    Postova
    4.055

    Re: Total War: Rome II

    Najavljena i treća igriva nacija, moji favoriti,SMakedonci!




    Najava i intervju:

    http://youtu.be/nkmhqRt8Imo


    = Citat = Izvorno postao Total War
    Macedon

    “Glory, order, power.”

    Desperate to reclaim its past glory, Macedon finds itself locked into its pre-Alexandrian borders by the Illyrians, Thracians and Greek city states on all sides. Can the Macedonian Empire rise again under a new Alexander?

    Macedon is an administration, with the king holding power and governing in the name of the people. This distinction extends to the treasury, fuelled by an economy of agriculture, forestry and the taxation of ports, the exception being the gold and silver mines granted to the king.

    Macedon’s armies remain set on the pattern developed by Phillip II and Alexander, focusing primarily on infantry and cavalry, and led by heroic commanders. Little has changed in terms of tactics, technology or siegecraft since the glory days, with a continuation of Alexander’s hoplite reforms and reliance on the famed Companion and Thessalian cavalry. Never a strong naval power, Macedon has long relied upon its sea-faring Hellenistic subjects, such as Athens and Rhodes.

    As a Successor State, Macedon gains advantages when fighting other Hellenic factions, and enjoys improved income and provincial growth from every client state owned. Experienced warriors, the armies of Macedon also have an advantage when fighting against barbarians.

    Under the leadership of Antigonus Gonatus, they are gracious rulers and shrewd tradesmen, enjoying bonuses to income and population happiness. However, the other Hellenistic states find it hard to forgive Macedon’s hegemonic tendencies, and as such, the Macedonian player will have a harder time winning their trust and allegiance.
    [center:1qx20gpn][/center:1qx20gpn]

  12. #72
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: Total War: Rome II

    Još uvijek se nadam barbarima.
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  13. #73
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2008
    Postova
    2.558

    Re: Total War: Rome II

    Super, i koliko vidim iz ovog teksta, i Ilira će biti? Još bolje

  14. #74
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jun 2009
    Lokacija
    Down Under
    Postova
    4.055

    Re: Total War: Rome II

    Koliko znam, biti će preko 50 nacija, ali u početku će samo 8 biti igrivo, dok ne dođe neki DLC.
    Ne vjerujem da će u tih 8 biti i Iliri.
    [center:1qx20gpn][/center:1qx20gpn]

  15. #75
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Total War: Rome II

    Jel ti stvarno sig mora zauzimat jedan hektar?

  16. #76
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: Total War: Rome II

    Ne vidim u čemu je problem, od cijelog foruma on posta samo u ovom threadu. Ali ne, tebi smeta a nisi se nijednom dotako teme.
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  17. #77
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Total War: Rome II

    Protiv pravila je. Znam da pravila više ne vrijede, ali opet. Veličina i kičastost siga je ono što nas razdvaja od barbarskih gaming zajednica.

    Novi Total War, jedva čekam, igra će bit super. Evo, sad sam se i teme dotako.

    Inače ni ne privlači me igra baš. Nakon Empirea mi je glupo vraćati se u doba kad nema artiljerije i velikih fregata.

  18. #78

    Re: Total War: Rome II

    Iskupio se avatarom

  19. #79
    Moderator Fight fire with fire sickpetey's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Skavenblight
    Postova
    10.555

    Re: Total War: Rome II

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Protiv pravila je. Znam da pravila više ne vrijede, ali opet. Veličina i kičastost siga je ono što nas razdvaja od barbarskih gaming zajednica.

    Novi Total War, jedva čekam, igra će bit super. Evo, sad sam se i teme dotako.

    Inače ni ne privlači me igra baš. Nakon Empirea mi je glupo vraćati se u doba kad nema artiljerije i velikih fregata.
    To.

    Neznam mene Empire nije uopće impresionirao pa mi neće biti problem vratiti se u vrijeme Rima. Jedino me zanima (možda nisam vidio ak je već stavljeno) oće li biti naval bitaka il će opet staviti auto resolve. Znam da bi bilo čudno da sad to maknu pošto je bilo pomorskih bitaka u Empireu ali mi se nekako čini da je lakše napraviti realističnu pomorsku bitku sa topovima nego sa well...strijelama,balistama i ramovima.

  20. #80
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: Total War: Rome II

    Bit će naval bitaka i postojat će mape na kojima će se moći koristiti i mornarica i kopnena vojska.
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  21. #81
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918

    Re: Total War: Rome II

    Shogun ima naval bitke bez topova, iako je to svakako drukčije nego što su one iz rimskog doba mislim da je to ipak dovoljno slično da nema smisla da ih sad ne stave.
    Well, as long as it's interesting.

  22. #82
    Moderator Fight fire with fire sickpetey's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Skavenblight
    Postova
    10.555

    Re: Total War: Rome II

    Zanimljivo. Al nakon Empire-a imam velika očekivanja da će to sve opet biti major clusterfuck, al vidjet ću kad dodje.
    Shogun nisam probao, nit ga mislim ikad zaigrati pa nisam ni znao da je i on imao non cannon naval bitke.

  23. #83
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: Total War: Rome II

    Empire je imao zamorne bitke na moru. Mislim, bilo je zanimljivo gledati kako pucaju jarboli, kako se mornari bore i zauzimaju protivničke brodove, komadi drva plutaju uokolo itd. ali nije to to. S gameplay strane bilo je dosadno nakon desetak bitaka.
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  24. #84
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918

    Re: Total War: Rome II

    Moš zamislit kako su onda dosadne bez topova, ja sam ih u Shogunu nakon par odigranih iz zanimacije počea auto resolve sve.
    Well, as long as it's interesting.

  25. #85
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Total War: Rome II

    = Citat = Izvorno postao sickpetey
    Zanimljivo. Al nakon Empire-a imam velika očekivanja da će to sve opet biti major clusterfuck, al vidjet ću kad dodje.
    Shogun nisam probao, nit ga mislim ikad zaigrati pa nisam ni znao da je i on imao non cannon naval bitke.
    Zašto ne želiš probat Shogun?

  26. #86
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Total War: Rome II

    = Citat = Izvorno postao StormCr0w
    Empire je imao zamorne bitke na moru. Mislim, bilo je zanimljivo gledati kako pucaju jarboli, kako se mornari bore i zauzimaju protivničke brodove, komadi drva plutaju uokolo itd. ali nije to to. S gameplay strane bilo je dosadno nakon desetak bitaka.
    Zato jer je tako doista i bilo. U to doba se cijela bitka svodila na to da su se brodovi obaju strana posložili u liniju i približavali se bočno jedni drugima i onda navali narode.
    I stvarno jest tako, tu vrijede upravo takva pravila koja su različita u odnosu na kopnenu bitku. Na kopnu je nekako uvijek prednost opkoliti protivnika i pritisnuti ga s više strana. Na moru je pak to najveća greška koju možeš napraviti, jer ako opkoliš neprijateljsku liniju, njihovi brodovi mogu iskoristiti topove s obje strane i biti duplo efikasniji.
    Jedino je Napoleonova mornarica navodno uspjela razraditi nekakvu taktiku gdje bi nekolicina njihovih brodova izašla iz formacije i upiknula se između brodova u neprijateljskoj liniji i to tako da su im mogli gađati nebranjeni pramac ili krmu, ali to je u Empireu nemoguće izvesti zbog pathfindinga.

  27. #87
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: Total War: Rome II

    I ne baš. Ugrubo, borbena linija je bila slična, ali u Empire vjetar ne igra nikakvu ulogu tako da se gubi smisao određenih brodova. I pathfinding je sjeban previše, tako da bilo kakva složenija taktika postaje neizvediva.
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  28. #88
    Moderator Fight fire with fire sickpetey's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Skavenblight
    Postova
    10.555

    Re: Total War: Rome II

    @Xero-Japan mi je najgora nacija u bilo kojoj igri i naspram Mongola,Koreanaca i Kineza njihova povijest mi je mrtvo dosadna. Da su u igru stavili Koreance i Mongole možda bih i probao igru al ovako ne.

    @cham3leon- linija trgovackih brodova sa jednim topom moze potopiti par warshipova sa stotinjak. Nuff said.

  29. #89
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jun 2009
    Lokacija
    Down Under
    Postova
    4.055

    Re: Total War: Rome II

    Mislim da su pomorske bitke najbolje odrađene u FOTS-u, tako da barem zbog toga probaj.
    FOTS je npr. nastavak za Empire, jer se ugl. bazira na puške i topove, a puno manje na koplja i mačeve.
    [center:1qx20gpn][/center:1qx20gpn]

  30. #90
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2008
    Postova
    2.558

    Re: Total War: Rome II

    Ne znam jeli već rečeno, no kakav će biti Rim u ovom nastavku? Hoće li biti opet tri rimske familije + SPQR kao u jedinici ili samo jedna rimska država?

Slične teme

  1. Rome - Total War
    By SkunK in forum Gaming općenito
    Odgovora: 47
    Posljednji post: 03-04-2011, 16:27
  2. Rome : Total War
    By K4ciga in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 20-04-2010, 15:26
  3. Rome Total War problem
    By croat1gamer in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 29-06-2009, 12:44
  4. Rome:Total War Online
    By Hadunn in forum Gaming općenito
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 28-07-2007, 18:09
  5. Rome:Total War
    By Letva in forum Gaming općenito
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 17-01-2006, 09:10

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •