Da, da, oči vas ne varaju - Pingu opet radi sranja na tuđe rođendane. Ovaj put žrtva je Maja, djevojka iz malog mjesta kraj Nagykanizse.

Pošto sam si superkulfensi s Majom, znam da je gamerica. I to opaka. Ako joj pogledate sigSili XFire profilSvidjet ćete da ste manje sati proveli pod tušem nego što je ona provela u Perfect Worldu. Ovo je zabrinjavajuće na više razina, ali nema veze.

Pošto je Maja tako super gamerica, bilo mi je iznimno čudno kako nema - Steam profil. Nakon nekoliko "OMG WTF" rodila se ideja. Maji se ubrzo bliži rođendan...

Kako još nije počela stizati saborska mirovina, skupio sam nekolicinu ljudi, napravio novi Steam account i pobacali smo nekolicinu igara gore. Koje i kako? Spojleeeeeeer...

ChuxSje velikodušno ubacio Metro 2033Sna account
MalokiSse isprsio pravom pravcatom GOTYSverzijom Civilizacije V
MasaKrisT, pošto živi u Požezi, odlučio je ubosti Left 4 Dead 2
DaniaSje, kao umjetnička duša, zaključila da je TerariaSdobar izbor
DeadwalkerSje uzeo jedan Trine 2
The BozSse obrijao nakon što je kupio Hitman CollectionS(Hitman Codname 47, Hitman 2: Silent AssassinSi Hitman: Blood Money)
XarabasSse isprsio: Audiosurf, Sequence, Fearie Solitaire, LucidSi Zen Bound 2
Seksi pastuhSstavio je šlag na kraju: Portal, Portal 2, Humble Indie Bundle 6*S(Canabalt, Zen Bound 2, Cogs and Avadon: The Black Fortress, Swords & Soldiers) i From Holland With LoveS(Diamon Dan, Greed Corp, Serious Sam - The Random Encounter, Toki Tori, RUSH, EDGESi još jedan Swords and Soldiers)



Za sve vas koje zanima kako i koliko, evo slikica:



Etogac... Majo, sretan ti rođendan od svih nas koji smo sudjelovali. Želimo ti još puno, puno gaminga, sladoleda iz McDonald'sa i ugodan studij u mjestu po izboru

I od mene - internet hug koji sam ti obećao :hug

Podatci za login i ostale stvari ti za minutu pošaljem u Facebook poruci. Nadam se da ćeš uživati, MM



*-> sve igre su igrive i na Android mobilnim uređajima, više u FB poruci