Ne, nisam jučer došo na net i da, vidio sam mali milijun klinaca sa mentalnim problemima koji ovo rade otkako sam prvi put išta igrao online.

Ono što me sada uzjebalo je što ih ima tamo gdje ih prije nikad nije bilo. Tako ja sad maloprije vozim trku na jednom public serveru na rFactoru gdje ionako bičam po ljudima koji koriste traction control (koji doduše je dozvoljen) i izvlače po 2 sekunde bolja vremena, kadli evo veselog hakera kojem njegova vesela skripta veselo vozi u fast forward brzini i skida minutu sa aktualnog vremena.

Pa šta - pitate se? Ima ih svuda. Da, ima, ali u rFactoru ih nikad prije nije bilo. Zato jer je rFactor izašao tamo negdje početkom francuske revolucije i ima kompleksnu fiziku (iako već zastarjelu), što znači da je grafički ružan i u gameplayu težak ako ne koristite asistencije kod kočenja i slične stvari. Ergo, douchebagovi kojima igra mora imati lijepu grafiku i press x to win mehaniku automatski zaobilaze rFactor (iako se i tu uz dovoljno uključenih pomoći može doslovce voziti na press x to win principu, ali oni to nikad nisu saznali). Oni koji ga igraju često loše voze, ali uglavnom igraju pošteno i prijateljski, a ima ljudina koji iako dobro ne voze pokazuju toliki trud i poštovanje da treba izmislit način da im se pruži ruka preko neta. Dobro, ponekad se i oni počnu gađati monoklima i zalijevati čajem, ali to kratko traje i nikad ne nastane opći haos.

Pa sad razmišljam, šta jednom takvom majmunu prolazi kroz glavu u tom trenutku? Kako osoba može biti tako retardirana? Još donekle razumijem ako sastavi neki totalno neprimjetni cheat, ali ne razumijem koja je poanta ovoga osim da ostalima pokvari zabavu. I to ne ići na Codemasters F1 2011 ili servere neke druge razvikane igre gdje je sigurno više ljudi pa da njih istrolla, nego mora baš svih, pa tako i rF community. Kao da imaju neki master plan, sve igre moraju biti pokrivene ovakvim govnima, nitko se ne smije zabavljati.
Zašto? Zašto netko, kosti mu jebem, mora biti takva spužva i kako njegov život izgleda? To me živo zanima. Pa poruka ljudima koji su ikad koristili bilo kakav cheat na bilo kojoj igri: potražite psihijatrijsku pomoć. Takve kakvi jeste nitko vas ne voli, čak ni vaša sirota majka koja bi napravila abortus da je znala. Ni curu nećete nikad imat. Ako i budete imali, znači da je osoba koja se slaže s vašom osobnošću i jebat će se s drugima čim ju pustite s vidika. I neka vam je, đubrad jedna.

Eto.