Stranica 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Prikazujem rezultate 91 do 120 od 120

Tema: XCOM: Enemy Unknown + Enemy Within

  1. #91
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: XCOM: Enemy Unknown

    Evo reloadao sam save prije zadnje misije... Ipak je Maloki šef

    S

    S

    S

  2. #92
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: XCOM: Enemy Unknown

    Kako AngelEye ima manje killova od karabaša kad su oba dvoje snajperi?

  3. #93
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: XCOM: Enemy Unknown

    Ima 7 misija manje za sobom...

  4. #94
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: XCOM: Enemy Unknown

    Pekar Katolik pobjedio

  5. #95
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: XCOM: Enemy Unknown

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Ima 7 misija manje za sobom...
    Bartuc seksist commander.

  6. #96
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: XCOM: Enemy Unknown

    Počeo iznova na Impossible težini, bokte mazo Riješio sam prve dvije misije, svi živi, jedino assault ranjen. Već su mi 02.03. (jedan dan od početka igre) dvije države na full panic Baš me zanima kak bu to sve ispalo...

  7. #97
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: XCOM: Enemy Unknown

    Na kojoj težini si prvi put igrao?
    I koju težinu predlažeš liku (=meni) koji strategije inače ne igra, a jedina TBS koju je igrao je Yu-Gi-Oh?

  8. #98
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: XCOM: Enemy Unknown

    Youtube

  9. #99
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: XCOM: Enemy Unknown

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Počeo iznova na Impossible težini, bokte mazo Riješio sam prve dvije misije, svi živi, jedino assault ranjen. Već su mi 02.03. (jedan dan od početka igre) dvije države na full panic Baš me zanima kak bu to sve ispalo...
    Jel ista ekipa?

  10. #100
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: XCOM: Enemy Unknown

    @wind... Prvi put sam na Normal presao, nisam htio iznad posto mi je to prva igra iz tog xcom ili ufo ili stovec serijala. Normal je gg, nije pre tezak, ali te zna kojput sjebati, bas je taman.


    @Maloki... Otprilike, ovisi o spolovima u timu, ovaj put bez transica, ali koristiti cu opet forumase

  11. #101
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: XCOM: Enemy Unknown

    OK, preživio sam prvi mjesec. Uspio sam lansirati 3 nova satelita prije isteka mjeseca, samo sranje što su 4 države bile full panic, tako da sam izgubio državu u Africi... što opet nije bad pošto mi je to država u kojoj sam startao, tak da već imam bonus od tog kontinenta


    Ovaj put nisam preskočio lasersku tehnologiju pošto je brutalna težina i za drugi mjesec imam 2 Laser Riflea (support + assault) koji će sigurno pomoći. U planu mi je sagraditi još jedan uplink centar (fali mi 1 inženjer, ali sam uzeo misiju koja daje 4) i na kraju mjeseca lansirati 4, možda 5 satelita ako uspijem skupiti love prije 10-og u mjesecu (imam rezervirano za 4 + uplink).


    Uglavnom, ovo je pre jebeno, teško za popizditi, taktika na maksimum, strategija mora biti picikato i isplanirana već na početku mjeseca, totalni, ali totalni sex

  12. #102
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424

    Re: XCOM: Enemy Unknown

    Cura ce te ostavit.

  13. #103

    Re: XCOM: Enemy Unknown

    Još se ne zna točno što je, ali nešto je. Više na Gamesconu izgleda. Možda nova igra?
    http://www.eurogamer.net/articles/2013- ... ings-board
    XCOM: Enemy Within - whatever it is - will be revealed later this month during Gamescom 2013, publisher 2K has confirmed to Eurogamer. "We're looking forward to making an announcement on 21st August!" a spokesperson told us this morning. A new slice of XCOM: Enemy Unknown DLC would be a welcome announcement - or it could be some form of mobile/tablet spin-off.

  14. #104
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: XCOM: Enemy Unknown

    Vjerojatno glupost za mobitel.

  15. #105
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: XCOM: Enemy Unknown

    Gotov je i drugi mjesec. Nisam izgubio niti jednu državu, lansirao sam još 4 satelita (ukupno ih 8 imam). Svima sam dao Carapace armor, zarobio i ispitao prvog aliena, kupio po 2 interceptora na svakom kontinentu, počeo napokon graditi Thermo Generator i Officer Training School, tak da bum uskoro kupio još 1-2 mjesta u timu.


    Do kraja trećeg mjeseca mi je u planu izgraditi još 2 Satelite Uplinka i lansirati 7 satelita (ako ću imati dosta para kad prodam sva ona trupla). Ako neću imati dosta para, ide minimalno 4 satelita i jedan uplink (za to imam rezerviranu lovu)... Mada mislim da će me zajebati i to što mi fali inženjera za drugi uplink, već mi za prvi fali njih par, ali gradim Workshop :/

  16. #106
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: XCOM: Enemy Unknown

    Jesam opet najbolji?

  17. #107
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: XCOM: Enemy Unknown

    Gotov je i treći mjesec, ukupno imam 12 satelita u orbiti, još su mi 3 ostala i pokrio sam čitavu zemlju. Osim one prve države, više nitko nije odustao od XCOM projekta, spašavam ih sve satelitima, a napad na alien bazu čuvam sad za četvrti ili peti mjesec, ako zagusti pa da me spasi -2 na panic.

    Već sam na sredini četvrtog mjeseca, razvio sam Plasma Rifle i Plasma Sniper, tak da mi sad likovi sa time rulaju. Heavy još nema plasmu, ali zato rade čuda sa raketama Oni će tek sljedeći mjesec možda dobiti bolje oružje, fali mi fragmenata za research.


    Ovo mi je novi Impossible tim, rulaju. Jedino su se Sonic i Xarabas kasno pridružili pa su još niski level (3-4)... Ostali su svi Colonel.


  18. #108
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: XCOM: Enemy Unknown

    Dje je trijumvirat?
    Fgt

    edit: Imena
    Nisam ni skužio
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  19. #109
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: XCOM: Enemy Unknown

    Najviše sam ponosan na Phill Yobut (Sonic), jelte

  20. #110
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: XCOM: Enemy Unknown

    PERV
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  21. #111
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: XCOM: Enemy Unknown

    Gotov četvrti mjesec, svi su Colonel rank, svi imaju top tier opremu, baza je gotovo savršena, a i score na kraju mjeseca je gg

    SS baze:



  22. #112
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: XCOM: Enemy Unknown

    Hell yeah...



    Još sam bolje završio nego na normal. Popunio čitavu bazu, istražio sve Foundry iteme, sve Researche itd. Pametnije sam kupovao pa je bilo Eliriuma za sve

    Mislio sam i Ironman mod odigrati, ali brijem da neću pošto igra pati od random spawnanja neprijatelja drito među tvojim timom kod završetka turna. Par puta mi se to desilo, a na Ironmanu je to praktički game over. Ne da mi se jebati sa srećom

  23. #113
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: XCOM: Enemy Unknown

    Iz istog razloga nisi digao lika na max level u HC modu, nisi htio ovisit o sreći.

  24. #114
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: XCOM: Enemy Unknown

    Započeo sam impossible iron man, pa sam odustao kada je igra spawnala cyberdisk usred moje formacije ljudi. Dva assaulta su ju sa onim autoreaction shotom ubila, pa je eksplozija pobila cijeli tim.
    Odustao od oba koncepta.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  25. #115
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: XCOM: Enemy Unknown

    @Boz, o tome i pričam, jučer mi se tak spawnala ona mrcina od Mutona usred tima, iz vedra neba. Da ne pričam kad krenem naprijed, i otkrije mi se istovremeno jedno 4 packa, sa svih strana mape i krenu prema meni. Zajeb totalno.

    @Maloki, da, riskirao sam sa disconnect problemima, jednom mi se i diskonektalo, ali sva sreća ostao živ nakon toga Ne sviđa mi se to kad težina puno ovisi o sreći koja je van igrine mehanike.

  26. #116
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: XCOM: Enemy Unknown

    Igrao sam još malo i izvuko se (barem zasad).
    Kad sam rješio prvu misiju s kukcima koji stvaraju zombije, mjesec je završio, dobio sam nešto love i krenulo je bolje.
    Ali misija je bila jebena. Kukac ubije u jednom, udarcu, stvori zombija koji ima puno healtha i on mi zarazi drugog člana.
    Reko nećeš, loadao, rasporedio ih kako spada i prošao misiju bez ijednog ranjavanja.

    Zanimljivo je da mi je još uvijek živ lik iz onog tutoriala.
    On je kakti glavni. Neki mrcina latino.
    I živa je plavuša iz prve kreacije tima. A nisam je ništa posebno pazio. Preživljavala stalno i sad rastura.
    A prva je umrla afro ženska. Nenamjerno, vjerujte mi.

  27. #117

    Re: XCOM: Enemy Unknown

    Enemy Within je ipak izgleda ekspanzija. Informirajte Bartuca.
    http://www.xcom.com/enemywithin/
    XCOM®: Enemy Within is the expansion to the 2012 Game of the Year award winning strategy game XCOM: Enemy Unknown. Enemy Within adds an incredible array of new abilities, upgrades and weapons to combat new enemy and alien threats. This expansion pack also introduces new maps, new tactical and strategic gameplay, and new multiplayer content providing a fresh new gameplay experience.

    New Soldier Abilities
    Research a new alien technology to advance the capabilities of your operatives:

    Gene Mods:SConstruct the Genetics Lab to physically enhance your operatives' abilities including augmentations to the chest, brain, eyes, skin, and legs.
    MECs:SBuild the Cybernetics Lab to enable the construction of the new Mechanized Exoskeletal Cybersuit, or MEC. The new MEC Trooper class has specialized abilities and each suit can be upgraded with new weapons including the flamethrower and grenade launcher.

    New Weapons and Equipment
    Give your operatives an extra tactical edge with new projects from your engineering team and the Foundry.

    New Enemy Threats
    Adopt new tactics to counter the threats from two new alien classes including the Mechtoid.• New Strategic Resource: A valuable new alien resource, known as MELD, has been released onto the landscape providing access to new research and upgrades.

    New Tactical Challenges and Maps
    New tactical challenges are introduced across an additional 47 maps.

    New Multiplayer maps, units, and abilities
    Create your custom squad from a wider array of options and dominate your opponent in intense, one-on-one, turn-based matches.

    MORE TO BE ANNOUNCED!

  28. #118

    Re: XCOM: Enemy Unknown + Enemy Within

    Konkretno što sve ekspanzija donosi.


  29. #119
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    7.160

    Re: XCOM: Enemy Unknown + Enemy Within

    Jeben je ovaj Enemy Within, totalno nova igra u ruhu stare, s užitkom ju ponovno prelazim. Meni je ovo najbolji TBS ikad.

  30. #120
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: XCOM: Enemy Unknown + Enemy Within

    EW je zakon. Oduševljen sam.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

Slične teme

  1. Hrvatski Enemy Territory Server
    By piNheaD in forum Wolfenstein
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 22-02-2012, 22:26
  2. Commandos: Behind the Enemy Lines
    By Quiet Riot in forum Oldies But Goldies
    Odgovora: 29
    Posljednji post: 18-12-2008, 17:44

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •