Stranica 93 od 132 PrvaPrva ... 43839192939495103 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 2.761 do 2.790 od 3955

Tema: PlayStation 4

  1. #2761
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: PlayStation 4

    = Citat = Izvorno postao Maloki Pregledaj post
    Daj koji komentar.
    Frajer odigra jednu od najupečatljivijih igara ikad i jedino kaj kaže je "riješeno"
    To sam i ja htio pitat, jer ću igrat prije Uncharteda vjerojatno.

  2. #2762
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: PlayStation 4

    Ajd sklepat ću nešto kad prođem i DLC (zbog kojeg su mi ipak malo opali u očima). Pri kraju sam i s tim.

  3. #2763
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: PlayStation 4

    Zakaj su ti opali u očima? Pa DLC baš rula.

  4. #2764
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: PlayStation 4

    Ajd, iako nisam baš planirao nešto komentirati. To je igra koju su više manje svi odavno prošli. I nek ide sve u spoiler tag (valjda radi) za svaki slučaj iako nije baš spoiler heavy igra. Pisat ću iz glave pa pokušajte slijediti tok misli. Ili nemojte.

    Ali ukratko, igra je vrhunska i treba ju doživjeti kako bog zapovijeda, a ne kroz jebene jubito prohode ko što neki seru da je to ista stvar.




    Trebalo mi je nekih 14h za igru + DLC. Već dugo nisam prošao neku igru "u jednom dahu" i bio sam siguran da sam barem duplo kraće igrao prije nego sam išao provjeriti game time. Zadnja igra koja me tako na prvu zaokupila je bila novi Tomb Raider, ali kod nje ta čarolija nestane nakon par sati. Pošto sam kripl većinom sam igrao na easy. Dalo bi se za silu na normal, ali nisam htio da mi nespretnost sa DS4 i općenito nenaviknutost na shootere na gamepadu unište doživljaj igre. Možda bi bilo pametnije da sam prije odigrao sve Unchartede pa se malo priviknuo na kontroler, ali nije mi dao vrag mira. Jednostavno je TLOU morala biti prva na redu.

    O igri nisam ustvari znao puno osim da je zombie apokalipsa i da se vrti oko djevojčice i starijeg muškog lika. Podsjetilo me odmah onda na film The Road. Baš bih ga mogao opet pogledati...

    Prva stvar koja me ugodno iznenadila je uvodnih 15-20 minuta. Baš vrhunski odrađen početak "apokalipse" bez nekakvog pretjeranog uvoda, bullshitanja nego jednostavno neko sranje se događa i bježi do prve karantene ako možeš. Kratko i slatko, a ima presudan utjecaj na razvoj Joela kao lika. Općenito mi se u igri sviđa što se jako malo fokusirala na same zombije, infekcije i činjenice povezane sa tim. To jest, igra ti ne gura takve stvari pred nos ako te baš briga za to. I to je skroz ok jer je glavni fokus igre na razvoju odnosa između Joela i Ellie. Igra ko igra bi funkcionirala čak i bez "zombija".

    Druga stvar koja me iznenadila je nagli skok 20 godina u budućnost gdje se ustvari i odvija cijela igra. Znači društvo je već koliko toliko uređeno, zombiji su dio svakodnevice i likovi koje pratimo su već pomireni sa stvarima koje moraju raditi da bi preživjeli. Joel je sada krijumčar kojem spletom okolnosti u ruke upadne zadatak da tinejdžericu Ellie izvede van grada i dostavi grupi ljudi koji će probati otkriti zašto je ona imuna na infekciju i možda tim putem napraviti lijek i spasiti čovječanstvo, klasika.

    Sam gameplay je ništa revolucionarno. Cover based napucavanje sa ljudskim protivnicima, korištenje stealtha kad god je moguće i rješavanje zombija/infecteda bacačem plamena. Oni su dosta gadni jer su brži i agresivniji od ljudi, pa je dobro izbjegavati ih kad god se može. A kad se ne može imate popriličan arsenal na raspolaganju da ih riješite muke.

    Čak i na easy ovo nije klasičan run and gun shooter. Prvo, ne možete sami raditi municiju. Čak ni strelice za luk. A nikad ne nađete istoga u izobilju. Inventory je ograničen pa često morate ostaviti crafting materijale koje bi vam dobro došli kasnije jer jednostavno nemate kamo s njima. Kao drugo, čak i kad upgradeate oružja i "pojačate" Joelovu sposobnost ciljanja, ni u jednom trenu nemate osjećaj da ste puno nadmoćniji od protivnika. Health se puni packovima kojih nosite max 3 komada, lik je dosta ranjiv i ako vas pogode dok ste u čučnju, udarac vas baca na leđa pa treba par trenutaka da uopće možete uzvratiti paljbu ili pobjeći. Tu i tamo pronađete čokoladice kojima si napunite health, ali iste ne možete uzeti sa sobom nego samo pojesti ako vam health nije pun.

    Igra izgleda baš fantastično. Vele da je čak izgledala bolje na PRO-u prije par dana, al su patchirali zbog Internet whineanja da nekad padne na 57 FPS. Lokacije su raznovrsne, a briga za detalje je jako velika.

    Voiceacting u ovoj igri je vjerojatno nešto najbolje što sam čuo. I to ne samo dvoje glavnih glumaca nego nađeš neki random recorded tape i šokiraš se koliko uvjerljivo to zvuči. Često se voiceacting radi preko kurca, ali ovdje si nisu smjeli dopustiti grešku. Srećom nisu. I ruku pod ruku uz to ide i jako kvalitetno pisanje. Priča sama po sebi nije ništa posebno. Nekome će možda faliti velikih otkrivenja, obrata u priči, šokantnih trenutaka (iako ih ima), ali i ona je tu prvenstveno da upotpunjuje to razvijanje odnosa između dvoje glavnih likova. Rijetke igre uspiju postići da taj dio izgleda prirodno i neforsirano. Ustvari treba iznenađujuće dugo da Joel prestane gledati na Ellie kao na paket koji mora predati dalje pa do trenutka kad ju tretira kao vlastitu kćer. Nema tu klasike ko u mnogim igrama gdje u jednom ključnom trenutku dođe do ogromne promjene u odnosu dva lika nego se to ovdje gradi postepeno kroz cijelu igru praktički. Stvarno vrhunski odrađen cijeli posao vezan uz likove. Nema onog jednog lika koji je jebeno iritantan ili nikako ne paše u igru i baš iskače kao loše osmišljen. Naravno to je još uvijek igra, pa je ne moguće izbjeći da do kraja iste Joel i Ellie pobiju mase "nevinih" ljudi, ali to je nešto što se ne može izbjeći.

    Također, igra ne dopušta igraču da ikako utječe na sam razvoj tog odnosa/priče. Želiš da se Joel ne ponaša ko seronja prema Ellie, e ne može. Hoćeš da kraj bude skroz drugačiji, e ne može ni to. Priča je takva kakva je, uzmi ili ostavi.

    I kad u mix još ubaciš hrpu kratkih heart warming trenutka onda je jednostavno nemoguće biti ravnodušan prema likovima s kojima igraš. Btw, treće poprilično iznenađenje mi je bilo da se igra i sa Ellie. Čak i puno ako uzmem u obzir DLC.

    Eh, DLC. Napravili su isti smećasti potez ko i Square Enix sa prvim Deus Exom. Izrezali van dosta bitan dio igre (ništa presudno, ali opet upoznaš Ellie puno bolje) i prodali ga kasnije ko DLC. Ustvari nisam sasvim siguran dal je onaj dio nakon ranjavanja Joela trebao biti izrezan u startu ili su to napravili kad su skužili da će DLC biti prekratak bez toga. Jer šta je da je, DLC je jeben. Onaj dio kad čita "puns" iz knjižice je baš bio poseban. Ajd da su ga barem uklopili u samu igru kad su napravili remaster, a ne ostavili ovako posebno. Ne vidim logiku da tako i nije. Ovako ostavlja pomalo gorak okus u ustima. Kad sam pročitao opis DLC-a da prati priču koja se događa usporedno sa glavnom igrom, definitivno nisam očekivao ovo.

    I za kraj par onako random zapažanja.
    Već sam spomenuo da AI ponekad vrluda, ali to je možda povezano i s težinom. Sve u svemu ne kvari puno dojam.
    Cool su mi nail bombe. Nije ko u ostalim igrama kad baciš granatu pa netko vikne: pazi Mirko ide bomba i svi skoče u zaklon, nego baciš konzervu punu čavla pa lik još dođe provjeriti što je to proizvelo zvuk.
    Da je bilo 50% manje pomakni kontejner, postavi dasku, ljestve, kutiju, paletu, pičku materinu puzzelova ne bih se bunio.
    Da postoji opcija da ne prikazuje obje puške na leđima isto se ne bih bunio. Izgleda pomalo prenatrpano, pogotovo kad se igra s Ellie.
    Kad sam već kod nje, ne bih se bunio da je gameplay s njom praktički skroz lišen vatrenog oružja. Ima razlike u odnosu na igranje s Joelom, ali mogla je biti i drastičnija.

    Heartwarming trenuci: dio sa fučkanjem, žirafe, sve u DLC-u (puns, water gun, arkadna tabačina, maske), čuđenje na stvari koje više ne postoje: internet, facebook, icecream truck, pretvaranje da sat za poklon ne radi, šta još... trebao sam si zapisivati jbg.


    Nemam volje više... Odite i odigrajte ovo.


  5. #2765
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: PlayStation 4

    A baš sam htio napisat da ne spoilaš
    Ništa, bum poslije možda pročitao. Ovo kaj si napisao van spoilera mi je dovoljno.

  6. #2766
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: PlayStation 4

    Ako is gledao dva filma u životu već znaš kompletnu priču.

  7. #2767
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: PlayStation 4

    Ne znam, ni u jednom trenutku nisam dobio dojam da je DLC izrezan kako bi se naknadno prodao, baš paše kao zasebna cjelina. Puno je veći šok kad najednom bude WINTER i onda nisi siguran kaj se dogodilo, kaj je sa onim drugim. I još oba dijela DLC-a se fino nadopunjavaju sa lokacijom.

    A kaj veliš na kraj, jel Joel postupio ispravno ili je malo pretjerao?

    Btw igra je na survivor težini pravi gušt.

  8. #2768
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: PlayStation 4

    Želim glazbu, zvuk i animacije pokreta na vrhunskom nivou. Ono malo Uncharteda kaj sam probao me uspjelo uvući. Zbilja, igra ide glatko. Možda ću ipak pričekat da si kupim 40 inčni iiyama monitor koji pikiram, pa se uvuć u igre kak spada.

  9. #2769
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: PlayStation 4

    = Citat = Izvorno postao Maloki Pregledaj post
    Ne znam, ni u jednom trenutku nisam dobio dojam da je DLC izrezan kako bi se naknadno prodao, baš paše kao zasebna cjelina. Puno je veći šok kad najednom bude WINTER i onda nisi siguran kaj se dogodilo, kaj je sa onim drugim. I još oba dijela DLC-a se fino nadopunjavaju sa lokacijom.

    A kaj veliš na kraj, jel Joel postupio ispravno ili je malo pretjerao?

    Btw igra je na survivor težini pravi gušt.




    Da, slažem se da je taj dio puno jači zato što te prebaci odmah u winter na igranje s Ellie. I lako je moguće da su ustvari taj dio planirali staviti negdje naknadno u igru (recimo Ellie u razgovoru objašnjava Joelu što se dogodilo), ali im je bolje ispalo da uklope u DLC. Ne znači da su išli od početka s planom ajmo tu nešto izrezati pa da možemo kasnije još zaraditi, ali baš ne vjerujem da su taj dio radili naknadno nakon što je main story bio završen, a ta rupa u radnji ispala kao odličan cover za dlc.

    Ionako svejedno, ali mislim da su kod Remastera to mogli ugurati u samu igru. Recimo nakon Wintera odmah ili tokom tog dijela. Ovako mi je to ispalo malo čudno. Moguće da bih razmišljao drugačije da sam igrao to prije pa ti DLC nakon par mjeseci omogući da se još malo vratiš u taj svijet i prisjetiš starih dobrih trenutaka.

    Na survivor mogu igrati jedino da ju portaju na PC i daju mi quick save opciju

    Što se kraja tiče... da su dali opciju da sam biraš kako će završiti, bome nisam siguran što bih odabrao. Joelov postupak je skroz u skladu sa likom. Bez obzira na sve dobro što bi možda iz toga proizašlo, jednostavno nije mogao dozvoliti da izgubi još jednu kćer. Jer ko što i Marlene veli, Ellie bi vjerojatno pristala. Ali njegova sebičnost je prevladala.

    Moglo se taj cijeli dio napraviti malo blaže, u nedostatku boljeg izraza. Nije baš bilo neophodno da zakolje onog doktora, da pobije baš toliko vojnika i onda još cold blooded smaknuće Marlene. Ali da je sve to kao lik jednostavno morao napraviti, je.



  10. #2770
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: PlayStation 4

    Ne, bolje je da je DLC skroz odvojen.
    Puno bolja dinamika glavne igre, a DLC dođe upravo kao još mali bonus.

    A za U4 će napraviti od DLC-a čisti spinoff, tak da tamo nemaš brige.
    Iako U4 nije baš dobra igra u odnosu na sve ostale.

  11. #2771
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: PlayStation 4

    Da su DLC ubacili u samu igru ne bi imao isti suprise factor i previše bi se razbio momentum igre.
    Ovako je odlična samostalna epizoda.
    Uncharted 4 je nakon TLoU najbolja ND-ova igra.


    Davanje mogućnosti izbora je prelagani izlazak iz zeznute situacije, ovako te fino nadere nogom u jaja. Ja smatram da je Joel pravilno postupio i kada bih se sam našao u sličnoj situaciji stavio bih svoju obitelj iznad "općeg dobra".
    Ellie je u žestokoj depresiji i pati od survivors guilta. Tražiti nešto tako ozbiljno od nekog tko je neuračunljiv nije pošteno. I ajde da su ju pitali ili joj rekli gle moramo, evo ti još par trenutaka da uživaš, ali oni su nju htjeli odmah bacit na stol. I još uz sve to ništa ne garantira da će zbilja uspjet naći lijek. Najbolji način za proći kroz takvu katastrofu je kao Tommyjeva ekipa, skupiti ljude i potrudit se ponovno izgraditi civilizaciju.


  12. #2772
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: PlayStation 4

    To nisu zombiji. To su gljive.

  13. #2773
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: PlayStation 4

    = Citat = Izvorno postao Maloki Pregledaj post

    Davanje mogućnosti izbora je prelagani izlazak iz zeznute situacije, ovako te fino nadere nogom u jaja. Ja smatram da je Joel pravilno postupio i kada bih se sam našao u sličnoj situaciji stavio bih svoju obitelj iznad "općeg dobra".
    Ellie je u žestokoj depresiji i pati od survivors guilta. Tražiti nešto tako ozbiljno od nekog tko je neuračunljiv nije pošteno. I ajde da su ju pitali ili joj rekli gle moramo, evo ti još par trenutaka da uživaš, ali oni su nju htjeli odmah bacit na stol. I još uz sve to ništa ne garantira da će zbilja uspjet naći lijek. Najbolji način za proći kroz takvu katastrofu je kao Tommyjeva ekipa, skupiti ljude i potrudit se ponovno izgraditi civilizaciju.



    Naravno da će svatko prvo gledati "svoje" i lako je raspravljati da li nekoga žrtvovati za opće dobro kad to nije netko tvoj. Ne bih rekao da tu ima najbolji način, jer nikad nisi siguran. Ima onaj dio u kanalizaciji gdje pronađeš učionice i igraonice za djecu. Joel u jednom trenutku komentira kako je dovoljno da samo jednom netko zaboravi zatvoriti vrata i gotovo. Lako je reći da treba skupiti ljude i izgraditi sve ispočetka, ali to ne rješava problem infekcije. Netko i dalje mora ići van na supply runove (s vremenom možeš postati samoovisan, ali to ne ide samo tako, a neke stvari možda nikad nećeš moći sam proizvesti) i riskirati da se vrati zaražen. I tko veli da u jednom trenutku ta infekcija neće mutirati i početi se širiti bez fizičkog kontakta.

    Ovdje nakon 20 godina neuspješnih istraživanja napokon se dogodi nešto što ulijeva kakvu takvu nadu. Na kraju dana, ljudi i dalje umiru non stop, bilo u sukobu vojske i fireflya, od infecteda, preživjele skupine međusobno... da li je sad život jedne djevojčice dovoljno bitan da se uopće ne proba iz toga napraviti lijek? Dal je možda moguće napraviti kontra efekt i dio infecteda također izliječiti. Recimo ovi u fazi jedan bi možda mogli biti izliječeni. Na kome je sad tu da odluči o tome? Dal Ellie, dal Joel, dal "vlada"?. Ima isto jedan jeben dio kad Marlene komentira da su došli s njoj sa vijesti da Ellie neće moći preživjeti zahvat. I pitaju ju da li nastaviti sa postupkom, a vidi im u očima da je svejedno da li će ona dati zeleno svjetlo. Odluka je već donesena.


  14. #2774
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: PlayStation 4

    Zaboravio sam to pitati, ali kak točno funkcionira igranje diska? TLOU sam igrao sa slušalicama pa nisam primijetio, ali vidim sad na Bloodborneu da se disk zavrti tu i tamo. Dal se može baš instalirati na disk ili je već dio instaliran gore u nekom trenutku? Niti vidim igdje install niti uninstall opciju neke igre.

  15. #2775
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: PlayStation 4

    Igra se automatski instalira čim ubaciš disk i sve se vrti sa HDDa, disk je tu samo drm.

  16. #2776
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: PlayStation 4

    Znači sad bih trebao imati Bloodborne, Uncharted 1 i 2 i TLOU instalirane gore. Nisam uopće provjeravao koliko je sad zauzeće prostora u odnosu na tek kupljenu konzolu.

    A gdje ih obrišem, ako će baš trebati?

  17. #2777
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: PlayStation 4

    Highlightaš ih, stisneš options na kontroleru i odabereš delete.

  18. #2778
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: PlayStation 4

    Imaš u Settings -> System Storage Management kolko ti kaj zauzima i kolko imaš slobodnog mjesta.

  19. #2779
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: PlayStation 4

    Hmm, dao bih se kladiti da sam gledao pod options pa nema delete. Ima eject, close aplication, neki info, onako po sjećanju. Ako je to taj meni.

    Uglavnom tnx, budem još malo prošvrljao po tome. Ne mogu reći da mi se baš posebno dopada taj glavni meni i općenito pronalaženje bitnih opcija. Nekako mi je sve zbrda zdola.

  20. #2780
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: PlayStation 4

    Red dead dostupan na PS now.

  21. #2781
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: PlayStation 4

    Pa ovo izlazi za mjesec dana.

    Već dugo nisam kupio day one, no čini se da ovo budem.


  22. #2782
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: PlayStation 4

    Meni puno bolje izgleda Nier Automata. Stiže 23.2.

  23. #2783
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: PlayStation 4

    Izgleda ko PS2 igra, siva, upravljaš nekakvom slijepom curicom, i od užasnog je Platinuma, koji nije napravio dobru igru još od Bayonette (dvojka se ne računa, jer ju nije igrao nitko).

  24. #2784
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: PlayStation 4

    Meni oboje izgleda ok za probati, ali baš ko neki must play i ne na prvu.

    Ostalo mi još malo Uncharted 3, pa četvorka i Ratchet & Clank pa ću vidjet šta će se onda nabavljati. Prije da ću onaj Horizon upiknuti nego ove dvije.

  25. #2785
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: PlayStation 4

    A dobro, Horizon je AAAAA igra naspram ovima, i normalno da će se igrati.
    Ali između 8.2. i 1.3. kad Horizon izlazi, tu je Nioh - doza Soulsa za ovu godinu.

  26. #2786
    Senior Member Small step for mankind Izgubljeni_v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    2.249

    Re: PlayStation 4

    Samo da ne bude ko Lords of Fallen doza Soulsa lol.

  27. #2787
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: PlayStation 4

    Nioj izgleda sve jebenije, ovaj brzi combat dost vuče na Bloodborne.

  28. #2788
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: PlayStation 4

    Nier isto izgleda jebeno.
    Dobra godina, iako nema Soulsa.

  29. #2789
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: PlayStation 4

    Prva dva Ninja Gaidena su odlične akcije.
    Tak da bi i Nioh trebao biti.
    Jedino ga mogu ubiti bugovi, nedovršenost i slično, kao Ninja Gaiden 3.
    No igru rade za Sony, pa pretpostavljam da ih nitko ne sili da je rushaju.

  30. #2790
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: PlayStation 4

    Nevezano, u 4. mjesecu stiže Persona 5 i rulače.

Slične teme

  1. PlayStation Store
    By prcko in forum Igraće konzole i igre za njih
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 15-12-2007, 00:13

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •