Stranica 86 od 132 PrvaPrva ... 3676848586878896 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 2.551 do 2.580 od 3955

Tema: PlayStation 4

  1. #2551
    Senior Member Small step for mankind Izgubljeni_v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    2.249

    Re: PlayStation 4

    Ja tvrdim još uvijek da je to gomila govana. Jedni tvrde vrte se nove igre u 4K, drugi nisu igre samo video formati. Onda, igre će raditi kao u 60 FPS-a, pa raditi će kao i dosad u 30 FPS-a. Sony je rekao da ne želi zakidati prijašnje korisnike, a Sony se nije uopće još ništa oglasio lol. Hrpa govana i svaka vijest uvezi toga uvijek brije drugačiju priču. Svi uvijek imaju "pouzdane izvore", neki tamo random leakovi s foruma looool.

  2. #2552

    Re: PlayStation 4

    Zašto Sony onda jednostavno ne demantira te glasine? Sigurno im štete ako nisu istina.


  3. #2553
    Senior Member Small step for mankind Izgubljeni_v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    2.249

    Re: PlayStation 4

    Digla se poprilična prašina i vjerovatno se stvarno nešto radi kad Sony već ništa ne demantira. Ja se nadam da će cijela stvar ispasti ipak neka Slim verzija nego ove "4K" budalaštine. Ali ove vijesti s "pouzdanim izvorima" gdje se navode specifikacije, mogućnosti konzole i slično su hrpa govana.

  4. #2554

    Re: PlayStation 4

    Bumo vidli. Meni te analize izgledaju sasvim u redu.



  5. #2555
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: PlayStation 4

    Točno to. Da tu stvarno nema ničega, onda bi bilo normalno da je Sony odmah izašao van sa službenom izjavom. A i s obzirom da je u današnje vrijeme skoro nemoguće nešto sakriti, kad vas je npr zadnji put iznenadilo predstavljanje novog smartphonea, 99% je sigurno da poboljšana verzija stvarno je u izradi.

    Normalno da je nemoguće da će vrtjeti igre u 4K, ali da bude jača od ove trenutne ima jako puno smisla.

  6. #2556
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: PlayStation 4

    pa ja definitivno vjerujem tim glasinama i drže vodu. Nativni 4K je nemoguć za tu cijenu i tu konfiguraciju, pa samo pogledaj da najjači PCjevi još uvijek ne guraju 4K kak se spada.
    Očekujem da će bit nešto ko Nintendov New 3DS - resfresh koji starije i novije naslove može vrtit nešto bolje. Igre će vjerojatno dolazit sa 30fps modeom za stariju konzolu i 60fps modeom za noviju i to je to. I malo bolja podrška za VR koji će ionako brzo krepat.

  7. #2557
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: PlayStation 4

    Nemre imat varijabilni FPS zbog multija. Nije to smeće za gaming ko PC, pa da skill ovisi o konfiguraciji lol.

  8. #2558
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: PlayStation 4

    Lol, ti stvarno misliš da veći broj frameova znači i prednost u multiplayeru? Tako sjeban netcode je imao jedino CoD koji je ionako za mlađe od 15.

    Al ok, priznajem, dobro je onda da konzola ima fiksni framerate da čak i to korigira tako da možeš sa čistim skillom pucat po nogama.

  9. #2559
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: PlayStation 4

    Pa ono, za multi se na obje konzole locka na 30fps?

  10. #2560
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: PlayStation 4

    Npr. Dark Souls gdje te invejda usred igre.

  11. #2561

    Re: PlayStation 4





  12. #2562
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: PlayStation 4

    Očito nisu igrali Arkham Knight na PC-u.

  13. #2563

    Re: PlayStation 4

    Odigral sam ga praktički bez problema, ne znam koji je bio tvoj problem.


  14. #2564
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: PlayStation 4

    Nikakav, jer ja ne igram na PC-u, LOL.

    Ali svi normalni ljudi koji su htjeli igrati PC verziju kad je izašla, kažu da je užasna.

  15. #2565
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: PlayStation 4

    Fali ti efekt kiše.

  16. #2566

    Re: PlayStation 4

    Ne fali nikakav efekt, s druge strane PS4 je srušio sve rekorde.Gaming na 10 fpsa je super next gen, LOL


  17. #2567
    Senior Member Small step for mankind Izgubljeni_v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    2.249

    Re: PlayStation 4

    Kapljice kiše ti se ne salijevaju po Batmanu haha.

  18. #2568
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: PlayStation 4

    = Citat = Izvorno postao dugi Pregledaj post
    Ne fali nikakav efekt, s druge strane PS4 je srušio sve rekorde.Gaming na 10 fpsa je super next gen, LOL
    Shvaćam da je ovo trollanje i da grizem mamac, ali zašto nesposobnost developera da portaju igru D produkcije (Lichdom) prodaješ pod nesposobnost PS4?

  19. #2569

    Re: PlayStation 4

    Zato jer danas više nitko nema 3-4 godine za optimizaciju igre osim onih kojima je to kompenzirano.Ide se na portanje app metodom. Trebali su misliti na takve stvari ranije LOL


  20. #2570
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: PlayStation 4

    Ne shvaćam, elaboriraj.

  21. #2571

    Re: PlayStation 4

    Kaj ne shvavas? Ns mobu sam, bum kasnije ali sve je jasno.


  22. #2572

    Re: PlayStation 4

    Dakle na kaj sam mislio. Ovi u Sonyju su ili totalno nesposobni ili namjerno zajebavaju vlastite korisnike, ipak je ovo zatvorena platforma. Zašto je ovakav totalno neigriv naslov uopće odobren za izlazak. Ili su nesposobni i ne provjeravaju što izlazi ili koriste ovakve neigrive naslove kao promociju za nužnost izlaska jače konzole. Brijem da je ovo drugo. Znači nisu željeli gubiti lovu na hardveru prvih nekoliko godina sa dobrom konzolom, jer nitko ne želi platiti previše za istu, nego su ponudili jeftino imajući u vidu izbacivanje nadogradnje...ili su nesposobni pa nek ide kak ide. Jer očito je da developeri nemaju dovoljno novaca razvijati neki naslov 3-4 godine specifično samo za tu platformu, kako bi radila prihvatljivo osim ako nisu direktno sponzorirani. Pa valjda su ovi u Sonyju mogli računati na multiplatformske naslove i portove kada su donosili odluku o ugradnji osamjezgrenog procesora osrednje snažnih jezgri na smiješnom 1.6 ghz taktu...pa na toliko rade današnji mobiteli. Znam nije usporedivo ali je doslovno žalosno. Kako takav procesor može dovoljno dobro hraniti 7850 grafu a da nema dropova ili totalne neigrivosti, meni to nije bilo jasno još od početka bez obzira na api na kojem se baziraju igre.
    Ne vidim da će biti puno bolja situacija u CPU zahtjevnim multiplatformskim naslovima ni sa novom konzolom. Znači naslovi sa npr. hrpom NPC-va i sl.


  23. #2573

    Re: PlayStation 4

    vuku paricu, kaj ti je. pa nisu najpoznatija konzola na svijetu jer ne znaju pos'o.
    = Citat = Izvorno postao Systematic Reverse Pregledaj post
    ja bih uživao u slatkoj parici.

  24. #2574
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: PlayStation 4

    = Citat = Izvorno postao dugi Pregledaj post
    Dakle na kaj sam mislio. Ovi u Sonyju su ili totalno nesposobni ili namjerno zajebavaju vlastite korisnike, ipak je ovo zatvorena platforma. Zašto je ovakav totalno neigriv naslov uopće odobren za izlazak. Ili su nesposobni i ne provjeravaju što izlazi ili koriste ovakve neigrive naslove kao promociju za nužnost izlaska jače konzole. Brijem da je ovo drugo. Znači nisu željeli gubiti lovu na hardveru prvih nekoliko godina sa dobrom konzolom, jer nitko ne želi platiti previše za istu, nego su ponudili jeftino imajući u vidu izbacivanje nadogradnje...ili su nesposobni pa nek ide kak ide. Jer očito je da developeri nemaju dovoljno novaca razvijati neki naslov 3-4 godine specifično samo za tu platformu, kako bi radila prihvatljivo osim ako nisu direktno sponzorirani. Pa valjda su ovi u Sonyju mogli računati na multiplatformske naslove i portove kada su donosili odluku o ugradnji osamjezgrenog procesora osrednje snažnih jezgri na smiješnom 1.6 ghz taktu...pa na toliko rade današnji mobiteli. Znam nije usporedivo ali je doslovno žalosno. Kako takav procesor može dovoljno dobro hraniti 7850 grafu a da nema dropova ili totalne neigrivosti, meni to nije bilo jasno još od početka bez obzira na api na kojem se baziraju igre.
    Ne vidim da će biti puno bolja situacija u CPU zahtjevnim multiplatformskim naslovima ni sa novom konzolom. Znači naslovi sa npr. hrpom NPC-va i sl.
    Kaj pričaš ti, pa sa ovom generacijom su se maksimalno približili nekakvoj standardnoj PC arhitekturi i portanje je maksimalno pojednostavljeno. Lakše im je sad portat xbox i PC igre nego PS3 naslove.
    Kaj se ovog neigrivog sranja tiče - dev kupi licencu i na njemu je da preko storea proda igru. Ne može ni Sony ni Valve ni Microsoft ni bilo tko tko ima svoju trgovinu znati hoće li igra biti apsolutno i kompletno smeće, ali isto tako ne može zabranit prodaju igre za koju su već prodali licencu. Je li onda u tom slučaju i Valve užasna tvrtka koja nimalo ne brine o svojim korisnicima jer je prodavala Colonial Marines i Arkham Knight? Ili zbog užasa zvanog early access? Nije. Ona je, kao i Sony, tvrtka čiji je glavni cilj dobar biznis i zarada.

  25. #2575

    Re: PlayStation 4

    Je kak da ne, idemo uspoređivati servis za distribuciju igara sa zatvorenom platformom. Sony bi morao jamčiti igriv naslov na svojoj platformi, to im je obaveza.


  26. #2576
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: PlayStation 4

    Hahaha, sad ga baš sereš. Onako žešće.

  27. #2577
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: PlayStation 4

    Dugi je totalno u pravu. Za te konzolaške Storeove, QA bi trebao biti jebeno detaljan i rigorozan. Inače sve skupa nema smisla i izlaze ovakva govna.

  28. #2578
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: PlayStation 4

    Ne, nije u pravu.
    Takav poslovni model nikome ne ide na ruku.
    Vlasnik tog storea se odriče lake love i troši resurse na nepotrebne stvari poput nekakvog "quality controla" koji je, kao i sve ikad, podložan human erroru. Tako će se naći sranja koja će se nekako ipak uspjeti plasirati na tržište, a neke potencijalno dobre stvari neće nikada.
    Također, prestrogim pravilima i raznoraznim rigoroznim zahtjevima samo tjeraš devove koji bi ti potencijalno mogli donjeti hrpu love. Dev koji sada napravi sranje u budućnosti može napraviti remekdijelo, ali ako mu odmah u startu ograničiš vidljivost na tržištu onda do te genijalnosti sigurno neće doći. S vremenom će ti se tržište svesti na sportske igre, Gears of Battle Duty i Bethesdina govna jer je novim devovima teško probit se i svi idu na sigurne pizdarije.

  29. #2579

    Re: PlayStation 4

    = Citat = Izvorno postao Maloki Pregledaj post
    Hahaha, sad ga baš sereš. Onako žešće.
    Ne, samo govorim istinu. Ljudi kupuju konzolu jer imaju određena očekivanja. Sjebi ih i odoše konkurenciji. Trenutna situacija je tragikomična. Ali s obzirom da si ti zadovoljan onda se ni ne trebaju truditi, kamo sreće da se ovo nastavi Bit će vune dok ima ovaca.


  30. #2580

    Re: PlayStation 4

    slazem se da se za konzolu zatvorenog tipa (a sve su, bar ove popularnije) ne bi smjela prodavat igrica koja lagga.
    = Citat = Izvorno postao Systematic Reverse Pregledaj post
    ja bih uživao u slatkoj parici.

Slične teme

  1. PlayStation Store
    By prcko in forum Igraće konzole i igre za njih
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 15-12-2007, 00:13

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •