Stranica 6 od 132 PrvaPrva ... 456781656106 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 151 do 180 od 3955

Tema: PlayStation 4

  1. #151
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: PlayStation 4

    Ja sam kupio konzolu jer mi je postalo skupo nabrijavati komp, jer sam prestar da bi se zajebavao s preprodajom komponenata za kompenzaciju troška nadogradnje i jer ovako imam složen setup za igranje na telki bez potrebe za preštekavanjem kompa. Meni ok razlozi.

  2. #152
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: PlayStation 4

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Tko bi uopće kupovao konzole da nemaju ekskluziva?
    Tko ne bi?
    Većina gamera su konzolaši.
    W3DR4N je dosta dobro sažeo neke od razloga.

  3. #153
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: PlayStation 4

    Istina. Da imam financijskih mogućnosti, sigurno bih neke igre koje ionako igram gamepadom, radije igrao s kauča pred televizorom.

  4. #154
    Senior Member Fight fire with fire Electromaster's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    U krevetu s tipkovnicom...
    Postova
    10.945

    Re: PlayStation 4

    To možeš i s kompom ak se potrudiš.
    Make a contract with me! /人‿‿ 人\

  5. #155
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: PlayStation 4

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Ja sam kupio konzolu jer mi je postalo skupo nabrijavati komp, jer sam prestar da bi se zajebavao s preprodajom komponenata za kompenzaciju troška nadogradnje i jer ovako imam složen setup za igranje na telki bez potrebe za preštekavanjem kompa. Meni ok razlozi.
    Je taj trošak nadogradnje ti se fino iskompenzira kroz trošak para koje plaćaš ZA JEBENI MULTIPLAYER.

  6. #156
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: PlayStation 4

    Multiplayer je za curice.

  7. #157
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: PlayStation 4

    Bar multiplayer nije još jedino kaj vrijedi u gamingu pošto se nikome neda napraviti iole vrijedan AI pa onda imamo skriptirana govna.

  8. #158
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: PlayStation 4

    Ma kaj ti znaš ti si hipi.

  9. #159
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: PlayStation 4

    Ja kupujem PS4.
    Čak i da sve ekskluzive prestanu biti ekskluzive i da svega bude i na PC-u i PS-u i XBOX-u, kupio bih PS4.

    Novi PC (zapravo laptop) ću kad-tad morat kupit i služit će mi samo za PC ekskluzive (= Witcher 2, iako bih za njega mogo i X360, no ne želim pretjerivat s brojem uređaja pa mi je u tom slučaju laptop isplativiji zbog internets & stuff).
    Za sve ostale igre, tu je PS4.

    No, možda Witcher 2 izdaju uz trojku za PS4. Nikad se ne zna.
    Onda će PC biti za ono za što je i sad - prastare RPG-e kojih nigdje drugdje nema.

  10. #160
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488

    Re: PlayStation 4

    Ne lajkam to za PS plus, nimalo.
    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

  11. #161
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: PlayStation 4

    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    Probaj promatrati svijet ne isključivo iz svoje perspektive pa će ti biti jasnije mnoge stvari.
    Ja promatram to iz perspektive financija - cijene koju platiš i usluge koju dobiješ. Ali imaš pravo, ako se uzme da su mnogi ljudi diljem svijeta neinformirani, glupi ili naprosto toliki fenboji da su spremni plaćati MP, onda doista mnoge stvari postaju jasnije.

  12. #162
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488

    Re: PlayStation 4

    Cek, ako kupis PS+ na godinu dana, i stave ti neku igru za frree, ti ju skines, i dok imas pretplatu na PS+, ti tu igru igras koliko te volja?
    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

  13. #163
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: PlayStation 4

    Da. Koliko sam skužio, jedino ograničenje je da ju možeš skinuti samo u tom trenutku kad je dostupna. Znači tih 1-3 mjeseca ili cijelu godinu.

  14. #164
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488

    Re: PlayStation 4

    Pa, za tih 50€ godisnje, se faking isplati. Osim ako ne stavljaju indie sranja i to.
    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

  15. #165
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: PlayStation 4

    Kako kome. Ne bih davao novce za uslugu koju na drugom mjestu imam dzaba

    Nije uopce stvar u 50€ ili 5€
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  16. #166
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488

    Re: PlayStation 4

    A jbg, ja bi samo za GTA V ili Killzone sigurno dao.
    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

  17. #167
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: PlayStation 4

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Ja sam kupio konzolu jer mi je postalo skupo nabrijavati komp, jer sam prestar da bi se zajebavao s preprodajom komponenata za kompenzaciju troška nadogradnje i jer ovako imam složen setup za igranje na telki bez potrebe za preštekavanjem kompa. Meni ok razlozi.
    Bome ću i ja tak napravit, već planiram neko vrijeme. Naravno, kupit ću i za komp ponekad nešto ako baš treba i igrat se al inače, samo konzola. I to PS4.



    Btw, jel se sve te igre koje će dolazit morat kupovat kod nas u dućanima ili će bit neka opcija da se kupi preko neta i downloada na konzolu? Nadam se da će naši retaileri imat sve te igre manje više...
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  18. #168
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: PlayStation 4

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Ja sam kupio konzolu jer mi je postalo skupo nabrijavati komp, jer sam prestar da bi se zajebavao s preprodajom komponenata za kompenzaciju troška nadogradnje i jer ovako imam složen setup za igranje na telki bez potrebe za preštekavanjem kompa. Meni ok razlozi.
    +1

    fakat neam volje nadograđivat komp više, ovu mašinu kaj sad imam, moral bi utrošit bar 2k kuna,da normalno mogu igrat "nex gen naslove", ok prodal bi stare komponente pa bi se preklopilo, zato sam odlučil uzet konzolu, sa njom bar manje posla i zajebancije, šišnem je u vrečicu i nosim di ocu, a i bolje je gejmat iz vodoravnog položaja nego iz fotelje za stolom ^^

  19. #169

    Re: PlayStation 4

    Sad razumijem zašto je Wedran postao ogorčen kroz ovih par godina, ali da se i vi ostali pretvarate u penzionere? Razočaran sam.

  20. #170
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: PlayStation 4

    Godine godine
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  21. #171
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: PlayStation 4

    Dobro pa se komp mora nadogradjivat svakih par mjeseci ili nesto. Uostalom sta ti dodje 2000 kuna kad imas neki normalan posao, puknes novce jednom i miran si s njim do sljedece generacije konzola (5-6 godina minimum). Bas ne kuzim tu vasu logiku
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  22. #172
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: PlayStation 4

    Čekaj malo, kakve veze ima ovo:
    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Ja promatram to iz perspektive financija - cijene koju platiš i usluge koju dobiješ. Ali imaš pravo, ako se uzme da su mnogi ljudi diljem svijeta neinformirani, glupi ili naprosto toliki fenboji da su spremni plaćati MP, onda doista mnoge stvari postaju jasnije.
    Sa ovim:
    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Tko bi uopće kupovao konzole da nemaju ekskluziva?
    ?
    Prvo pričaš da konzole imaju smisla jedino za ekskluzive i onda nazoveš ljude retardiranima iz posve drugih razloga. Baš si jako zabrijao.

    = Citat = Izvorno postao Aral
    Btw, jel se sve te igre koje će dolazit morat kupovat kod nas u dućanima ili će bit neka opcija da se kupi preko neta i downloada na konzolu? Nadam se da će naši retaileri imat sve te igre manje više...
    PS4 nema region lock tako da možeš kupovat iz bilo koje trgovine + moći ćeš kupovat i digitalno.

    Inače i sam bih morao nadograđivat i apsolutno mi se neda zajebavat s tim, a prošlo je već 4 i pol godine od zadnjeg updatea i bome se primjećuje zastarijelost. A opet s druge strane me boli činjenica da sam dao preko 10k za tadašnje high end računalo, a sad za nadogradnju bih morao sigurno izdvojit još 4 soma.

    I uz nadogradnju od 2k nisi miran 5-6 godina nikako.

  23. #173
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: PlayStation 4

    Hoću igrat sve ovo kaj će bit na konzolama ali ne i na pc-u Šteta kaj se neke starije igre sa ps3 igrat na ps4.

    ...all PlayStation 4 games can be downloaded online...
    Tnx Maloki, baš sam sad gledao. Valjda se samo treba regat nešto na taj servis, ovo ono, kartica i kupuj. Bolje to nego da idem u dućan, osim kaj neznam kolko će to sve prostora zauzimat na disku...ili se to čuva u cloudu pa svaki put skineš i instaliraš kad hoćeš.

    Sa 2k nisi definitivno miran 5-6 godina. Prije sad skoro dvije godine sam dao 6k kuna, i to samo za par komponenti unutar kučišta, niš drugo. Još uvijek mogu igrat sve bez beda al budem vidio kak će bit stanje do kraja godine kad počnu dolazit next gen naslovi...
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  24. #174
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: PlayStation 4

    Imaš hard od 500GB koji ćeš moć bez problema nadograđivat, a i nekako mi se čini da će digitalna distribucija na PS4 bit kao Steam, za razliku od dosadašnjih dozvoljenih 2 downloada.

    Ne očekuj neke prevelike zahtjeve u prvom valu "next-gen" (najgluplji izraz ikad) igara, mislim da će Witcher 3 bit prvi koji će zahtjevat malo jači stroj, a i opet će se moć vrtit na low postavkama.

  25. #175
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: PlayStation 4

    Sad sam skužio da GTAV ne dolazi na ps4. Sranje.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  26. #176
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: PlayStation 4

    Hm da definitivno nije 5-6 godina, ne znam kaj sam zabrijao, valjda mi je mozak otisao u PC/PS2 eru. Opet dosta cu se nacekati te konzola koja bi me zaintrigirala na kupnju s obzirom koliko je svaka generacija istih sve zatvorenija s besmislenim forsanjem social komponenti
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  27. #177
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488

    Re: PlayStation 4

    @Aral Neka neka.

    Vjerovatno ce izac s vremenom, isto kao i za PC.
    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

  28. #178
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: PlayStation 4

    Imam osjećaj da bi mogao doć, vjerojatno zajedno sa verzijom za PC.

    @Admir - iznenađujuće, PS4 je čak i otvoreniji sustav od PS3, a ta socijalna komponenta je u potpunosti opcionalna jer ipak su to japanci, oni nisu baš poznati po socijaliziranju na internetu.
    PS4 je otišao nekoliko koraka naprijed u odnosu na PS3 i onda otišao korak ili dva nazad prebacivanjem MP-a u PS+.
    Jedino me zanima hoće li onda još uvijek bit online passova ili će Sony davat neki postotak od pretplate third-party devovima.

  29. #179
    Senior Member Fight fire with fire Electromaster's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    U krevetu s tipkovnicom...
    Postova
    10.945

    Re: PlayStation 4

    @Aral
    Pa naravno da ti se kupljeno čuva, to jest lol, jednom kad si kupio igru, s accountom na kojem je kupljena je možeš skidat i brisat koliko god hoćeš. Jedino što ne znam jest je li konzola vezana za 1 račun, na primjer PSVita nije; ali je zato vezana njena memorijska kartica, koja ima i region lock. Što je i dalje bolje neg da konzola ima region lock, jer sve što trebaš kupit drugu karticu, napravit novi account i stavit drugu zemlju porijekla, te automatski možeš koristit nezz, američki ili japanski PSN i skidat igre otamo.
    Make a contract with me! /人‿‿ 人\

  30. #180
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755

    Re: PlayStation 4

    Arale kako ti misliš davati 500+ kn po igri s obzirom koliko igraš a kupio si D3 jedino?

    I ja sam razmišljao o konzoli (PS4) ali onda skužio da na PC-u imam beskonačan backwards compatibility, više igara, više opcija, za praktički jednaku lovu kad sve zbrojiš.

    Uzeo bi je za ekskluzive, eventualno 2 igre godišnje koje bi me koštale 1000kn jbte.

    Ne kužim

Slične teme

  1. PlayStation Store
    By prcko in forum Igraće konzole i igre za njih
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 15-12-2007, 00:13

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •