Stranica 58 od 132 PrvaPrva ... 848565758596068108 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1.711 do 1.740 od 3955

Tema: PlayStation 4

  1. #1711

    Re: PlayStation 4

    Na kompu radi kako treba.


  2. #1712
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: PlayStation 4

    Pa i na konzoli radi kak treba, samo je igra zamišljena da ne radi dobro.

  3. #1713

    Re: PlayStation 4

    Ne radi kako treba jer imaš crne crte i 30fps lock.Na kompu nema tih sranja i igra je bombon.


  4. #1714
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: PlayStation 4

    Crne crte i 30fpsa nisu razlozi zbog kojih je igra dosadna.

    Inače igrao sinoć jedno 3 sata The Order.
    Igra ima prekrasnu grafiku, super setting, dobar VA i to je to.
    Gameplay je više manje točno onakav kakav sam očekivao.
    Razočaralo me što je glazba skoro pa nepostojeća te zbog toga atmosfera nije na nivou na kojem bi mogla biti.
    I nema refleksije likova u ogledalima wtf. Kako uspiju napraviti tako prekrasnu igru i onda fulati jedan takav detalj. I hodanje po stepenicama je standardno loše.

  5. #1715
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: PlayStation 4

    Mislim da su The Last of Us i novije Rockstarove igre jedine koje imaju normalno hodanje po stepenica.

  6. #1716

    Re: PlayStation 4

    Odigrao 3 sata...brijem da si pri kraju


  7. #1717
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: PlayStation 4

    Nisam, tek je jedno poglavlje bilo sama animacija.

    Al ko kak Crnisokol veli, ovo bi vjerojatno puno bolje prošlo da je bio launch title.

  8. #1718

    Re: PlayStation 4

    Evo jedne fer recenzije, ocjena 1/5 HE,HE,HE,HE


    http://www.digitaltrends.com/game-re...r-1886-review/


  9. #1719
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: PlayStation 4

    Ako ti je do smijeha odi na reboot forum u temu o The Orderu.

  10. #1720

    Re: PlayStation 4

    Ne zanima me taj forum. Ima smijeha sasvim dovoljno i ovdje, npr. Vedran i ekipa koja svršava na ovakve turbofolk naslove ko djeca od 12 godina


  11. #1721
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: PlayStation 4

    = Citat = Izvorno postao maloki Pregledaj post
    mislim da su the last of us i novije rockstarove igre jedine koje imaju normalno hodanje po stepenica.

    mgs gz

  12. #1722

    Re: PlayStation 4





  13. #1723
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: PlayStation 4

    Dobro dugi bilo je već. Smiri se.

  14. #1724
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: PlayStation 4

    = Citat = Izvorno postao dugi Pregledaj post
    Evo jedne fer recenzije, ocjena 1/5 HE,HE,HE,HE


    http://www.digitaltrends.com/game-re...r-1886-review/
    Moraš biti baš teže retardiran da ovakvoj tehnički savršenoj igri daš 1.

  15. #1725
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: PlayStation 4

    tehnički savršenoj, a Maloki veli da nemaju refleksije u ogledalu ? dobro to nije tehnički problem, al opet....

  16. #1726
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: PlayStation 4

    Mislim da je to namjerno. Da su ovi iz Ordera dampiri ili neki kurac. Svaki od njih živi već nekoliko stotina i piju ono crno sranje za zacjeljenje. Ostavili su dosta tih suptilnih detalja za proširivanje settinga, al pitaj boga dal budu nakon ovih ocjena. Šteta.

  17. #1727
    Senior Member No Mercy Worthaur's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Petrinja
    Postova
    5.169

    Re: PlayStation 4

    http://i.imgur.com/bcLfFO0.jpg

    Ak mi je bio zabavan Knack koji ima metascore 54, bude mi bilo i ovo, za par mjeseci na njuskalu kad padne cijena.
    Srecom imam sta na Viti igrat dok je ovo susno razdoblje, do FF Type-0.

  18. #1728

    Re: PlayStation 4

    Meni je baš drago što je internet uspio pokopati ovaj naslov. Prvo hajpali su zadnjih godinu dana kao nešto neviđeno slično kao i ono govance Driveclub. Obje su igre ispale kao zadnji turbofolk, s time da je kada je bilo očito kakva je The Oreder igra, ljudima je dopizdilo trpjeti QTE naslove prekratkog trajanja i bez ikakve želje za ponavljanjem. Da im je ovo prošlo dobili bi još nekoliko nastavaka i barem par klonova. Sjetite se što je COD napravio FPS žanru. Izbacio je sve ostale ili ih inficirao turbofolkom.

    Za napraviti dobru SP igru potrebno je osim odlične grafike imati trajnost od cc 15 sati, mogućnost više različitih završetaka tako da imaš barem neko motiv odigrati ponovno, sa minimum ili bez QTE igranja, dobar uvodni i završni film bez maltretiranja tijekom igre, balansiranu težinu tako da barem umreš pedesetak puta na srednjoj težini tj. barem neki izazov i određenu dozu mazohizma na hard. Lagani mod neka bude šetnja za one koje zanima samo priča i nije im žao novca. Naravno bez gluposti kao što su crne crte... radije smanji detalji i pusti full HD igru nego se tako blamirati. Konzolašima daj 30 fpsa jer oni i tako ne vide više od toga, na PC optimiziraj za 60 i to bi otprilike bila neka osnova.


  19. #1729

    Re: PlayStation 4

    Edit

    Pokazalo se po ko zna koji puta da Vedran i članovi njegove komune nemaju ukusa


  20. #1730
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: PlayStation 4

    Najgori post.
    DriveClub je solidna arkadna jurilica "pokopana" zbog serverskih problema. Tu se baš pokazalo kako je industrija u banani jer jedan Diablo 3 je po izlasku, nakon 10 godina hajpanja, imao užasne servere i danima nisi mogao normalno igrati ali je igra uredno pobrala super ocjene.

    Arkham Asylum je igra čija priča traje 8 sati, linearna je, nema nikakvih alternativnih završetaka i ima ubačenih cutscena pa je svejedno jedna od najboljih SP-only igara koju sam odigrao više puta.

    Trajanje, crne crte i 30fpsa su fakat najnebitnija stvar u igri (i najmanj problem The Ordera) i stvarno si u banani ako su ti to glavni kriteriji da odlučiš hoćeš igrati nešto ili ne.

    Ni Order ni DriveClub nisu imali hajp koji ti toliko voliš isticati. Marketing je bio čisti prosjek, a za Order si još od E3-ja mogao čuti skeptične komentare. Primjeri overhajpanosti su ti Titanfall i Destiny.

  21. #1731

    Re: PlayStation 4

    Komuna je zajebana stvar.


  22. #1732
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: PlayStation 4


  23. #1733
    Senior Member My way or the highway Paran0a's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    7.095

    Re: PlayStation 4

    Nikom se ne isplati nadogradjivat servere za tih 1-5 dana dodatnog opterecenja.

  24. #1734
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: PlayStation 4

    Pa ok, ja to kužim i ide mi pod obvezno da sve online igre imaju u startu problema.
    No ti problemi su se DriveClubu poprilično obili o glavu (dovoljno da dugi počne pričati kako je igra POKOPANA) dok se kod drugih igara samo ignoriralo.

  25. #1735

    Re: PlayStation 4

    Uopće nije pokopana zbog problema sa serverima, da je vrijedila nadživjela bi te probleme. Sada se dijeli uz konzole. Propala je jer je šuplja. Odlična grafika uz teški arkadni mod. Za dobar naslov potreban je mix arkade i simulacije koji je podesiv u jednom ili drugom smjeru kroz postavke. Ljudi se ovakve dosadne arkade jako brzo zasite.


  26. #1736
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: PlayStation 4

    = Citat = Izvorno postao dugi Pregledaj post
    Uopće nije pokopana zbog problema sa serverima, da je vrijedila nadživjela bi te probleme. Sada se dijeli uz konzole. Propala je jer je šuplja. Odlična grafika uz teški arkadni mod. Za dobar naslov potreban je mix arkade i simulacije koji je podesiv u jednom ili drugom smjeru kroz postavke. Ljudi se ovakve dosadne arkade jako brzo zasite.
    Ja mislim da bi Driveclub bio taman tebi po mjeri.

  27. #1737
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: PlayStation 4

    Djeli se u istoj mjeri kao što se djele sve igre u bundleovima lol, kao poticaj da kupiš konzolu.
    DriveClub je arkadna "simulacija" na tragu starih NFS-ova gdje si imao egzotične aute koje si vozikao po lijepim lokacijama. Ako želiš neku HC simulaciju imaš frenda Kameleona koji će te rado uputiti koje igre da nabaviš.
    Na iznenađenje nikoga, ima hrpa ljudi koji vole ovakve igre i DriveClub se aktivno igra. Ne znam od kud vadiš te svoje zaključke.

  28. #1738

    Re: PlayStation 4

    To je nebitno što bi meni bilo po mjeri. Pričam općenito. Što se mene tiče vožnje me više gotovo i ne zanimaju. Čekam project cars da vidim na što će ličiti, kako će ga optimizirati. Bude li sličan shiftu ili npr. 20-30% kompleksniji za voziti možda ga zaigram. Bitno je da ima napete utrke uz dobar AI. Multi sa utrkama još ni jedan nisam probao da vrijedi. Uvijek ima debila koji će te skršiti u prvom zavoju.

    Znači skroz je nebitno da li bi ova arkadica bila meni po mjeri.


  29. #1739
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: PlayStation 4

    Pa ne pričaš općenito jer tvrdiš da ljudima dosade "arkadice" poput DriveCluba što naprosto nije istina.

  30. #1740

    Re: PlayStation 4

    A nego što je kad su ocjene publike i kritike u najbolju ruku teški prosjek, ni blizu onoga što su Vedran i članovi komune navaljivali. Sjećam se njegovih hvalospjeva kako je to nešto što se neće vidjeti na drugim platformama još godinama. Apsolutno nigdje ne vidim da više itko spominje taj naslov, ne znam za taj vaš reboot, pretpostavljam da si pod dojmom tamošnjeg članstva, lol.


Slične teme

  1. PlayStation Store
    By prcko in forum Igraće konzole i igre za njih
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 15-12-2007, 00:13

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •