Stranica 24 od 132 PrvaPrva ... 1422232425263474124 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 691 do 720 od 3955

Tema: PlayStation 4

  1. #691
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    = Citat = Izvorno postao Izgubljeni_v2.0 Pregledaj post
    Prvensteno gamepad i kako funcionira touchpad, dali ti izgleda da će imati koristi ili ti izgleda usiljeno tek tako da mogu reći gle novi feature
    To je u biti trackpad, pa funkcionira kao svaki drugi trackpad na laptopu. Uobičajene kvalitete, nema multitouch kao Appleovi laptopi ni tu glatkoću jer Apple stavlja staklo. Zapravo je najsličniji ASUS-ovim trackpadovima s teksturiranom plastičnom površinom i mogu se koristiti dva prsta odjednom, tj. lijevi i desni palac.
    Služi da bi u nekim osnovnim zadaćama zamijenio miš, a može se i stisnuti cijela površina pa služi i kao dodatna tipka, obično za potvrdu nakon odabira pointerom. U Assassins Creed služi za bržu navigaciju kartom. U Killzoneu služi za funkcije OWL letjelice.
    Evo, da ti dam stariji konkretan primjer. Da je prvi Crysis izašao tek na PS4, trackpad i njegova tipka bi služili za otvaranje i odabir nanosuit izbornika.
    Stvar je uglavnom zasad gimmick kao i recimo površina osjetljiva na dodir na poleđini Vite, ali će mu kvalitetan developer naći dobru primjenu.

    = Citat = Izvorno postao Izgubljeni_v2.0 Pregledaj post
    I ako ga imaš već neko vrijeme usporedbu između DS3 i DS4. Meni je npr. gamepad za PS3 savršen. Jebeno leži, tipke i trigeri su neznam kako bi to opisao nego ugodni i analog je savršen.
    Iako se mislilo da će biti veći, nije. Površinom su tu negdje. Ali DS4 ima mesnatije rukohvate pa je nešto ugodniji za držanje.
    Tipke R1 i L1 su izvedene kao na PlayStation Move kontroleru, znači ne stišću se cijelom površinom, već imaju težište. To je žešće nekvalitetno sranje i ne sviđa mi se.
    Također mi se ne sviđaju analogne gljive. Sony se nije odlučio između konkavnih i konveksnih gljiva, pa je prvo napravio udubljenja, a u njima ispupčenja. Jebeno su neugodni pod prstima i budući da su ravnije podloge, još se više skližu od DS3.
    I navodno im je obložna guma analoga sranje, pa ljudi po netu prijavljuju probleme. Ja nisam imao iskustvo da je guma izguljena, ali probaj pogledati gljive na DS4 u nekom shopping centru. Kao da je preživio Džihad, Ragnarok i Sudnji dan.
    Još mi se ne sviđaju option i share tipke. Plastične su, premale, pretvrde i preplitke, kao recimo start i select na Viti. I loše pozicionirane zbog trackpada.
    Na kraju, baterija je sranje. Izdrži možda 5-6 sati igranja i onda na punjenje na USB kabel, a priloženi kabel kao i za DS3 ima metar i po.
    Kontroler je tako-tako. Promjenjen dizajn samo da bi pokupili bodove za inovativnost ili štoveć.

    Poslije ovog bitchanja, triggeri su puno ugodniji i ne skližu se u vožnjama dok se dugo drže i rukohvati obloženi gumom su zbilja fini.

    = Citat = Izvorno postao Izgubljeni_v2.0 Pregledaj post
    I interface na PS4 naspram PS3.
    Interface je brz, ali loše posložen i zasad dosta bugovit. To će sve ispraviti tako da nije bad, a zasad se fino koristi i u službi je igrača.
    Recimo imaš taj social feed koji se puni tvojim aktivnostima i aktivnostima tvojih frendača. Tipa Maloki igra tu i tu multiplayer mapu u Killzoneu. Izgubljeni je osvojio zlatni trofej u Knacku. Windwalker je nub. Ali taj interface mi se znao zbugati i ponekad bi imao jednog frenda kroz cijeli feed.
    Ne sviđa mi se ni linearni history izbornik. Npr. sve igre koje igraš, skineš, pokreneš se trpaju u linearni slijed i ako ne znam, igraš hrpu igri, napravi se takav clusterfuck od izbornika kroz koji treba listati kao kroz enciklopediju + feed za svaku igru.
    Sustav patchanja mi je još uvijek zbunjujuć jer se ne skidaju kad počneš igru, nego se skidaju i instaliraju u pozadini, pa nemaš pojma ako igraš s patchem ili trebaš izaći i instalirati ga i je li uopće instaliran. Zbunjujuće.

    Ono što im podhitno treba je nekakvo grupiranje igara, bilo kakav alat za organizaciju koji će biti automatski ili manualan, nije bitno, ali da to konačno na nešto liči.

    Super je opcija standby, jer se može sve fino skidati dok je konzola ugašena i može se puniti DS4 na taj način.


    Što te još zanima?

  2. #692
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718
    Stvarno nisam očekivao da će DS4 ispast takav, pogotovo kaj se tiče analoga i baterija. Jel ono svijetlo i dalje gori na njemu, kaj je u kombi sa kamerom?

    Kad si malo bolje razmislim, dobro da sam odustao o ps4 sad, ponuda igara je praktički nikakva, bolje pričekat pola godine-godinu, tad će već bit nadam se ok ponuda igara, ne škodi ak se koji mjesec kasnije koji naslov odigra.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  3. #693
    Senior Member No Mercy Worthaur's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Petrinja
    Postova
    5.169
    Dobio Knack, ponestalo im Killzonea :/

  4. #694
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    E da, i najveće smećarsko smeće ikad koje sam doživio.

    Ta share tipka na kontroleru služi za snimanje videa iz igre ili screenshotova. Fino funkcionira. Ako se samo stisne, onda snimi screenshot, a ako se drži, onda otvara izbornik za spremanje, tj. uploadanje videa.
    Konzola u svakom trenutku snima zadnjih 15 minuta igre u full rezi i to je fakat kul mogućnost.

    Međutim, umjesto da je Sony potpisao ugovor s Googleom i koristio YouTube za upload videa i Picasu za upload fotki, oni su potpisali ugovor s Facebookom. S jebenim Facebookom.
    Tko uopće želi uploadati te stvari na društvenu mrežu, nema nikakvog smisla.

    A ono što je bila riječ o Twitchu, to služi za live feedove ako imaš kameru. Znači ono, Francis i ostala kompanija. To valjda da zadovolje apetite amera od kojih svaki i njegova baka imaju YouTube kanal na kojem pametuju.
    To vidim samo kao uspon nekoliko milijuna novih Marijanovica.

  5. #695
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    = Citat = Izvorno postao Aral Pregledaj post
    Stvarno nisam očekivao da će DS4 ispast takav, pogotovo kaj se tiče analoga i baterija. Jel ono svijetlo i dalje gori na njemu, kaj je u kombi sa kamerom?
    Pa ono, prema komentarima raznih gaming sajtova, izgledalo je kao da ćemo u rukama držati Krista dok je bio beba. Ali nije baš tako. Kontroler je samo dobar.

    LED služi kao senzor kameri, kao što je bio Move kontroler na PS3. Ali zasad nisam vidio njegovu praktičnu primjenu, osim za igranje Playrooma koji dolazi uz svaku konzolu.

  6. #696
    Senior Member Small step for mankind Izgubljeni_v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    2.249
    A više manje si sve odgovorio što me zanimalo. Izgled konzole, a valjda konzola ko konzola, nema tu puno filozofije. Htio sam još pitat za share tipku, al eto i to si napisao. Najviše me zanimao DS4, pogotovo jer sam čitao da se nekima jako brzo dere analog, te je dosta ekipe razočarana s njim. Volio bi da naprave taj touchpad korisnim, a ne ko a Sixasisom što su ga zaboravili. Baš gledam npr. ovi motion bog na DS3 uopće ne koriste u PS3 naslovima. Prvi Uncharted je imao to npr. kada bi bacao granate i bio mi je baš gušt ili kada prelaziš preko nekog drveta preko provalije pa bi to sve s pokretima kontrolera trebao raditi. A onda su u ostala 2 nastavka to skroz izbacili. U The Last of Us je to stavljeno samo kad ti kao svjetlo počne treperiti, tu je to totalno suptilno al meni je baš bio fora detalj.

    Na temelju ovoga, Sony bi trebao napravit po nešto po pitanju kontrolera jer ispada da će biti bolje onda kupiti neki third-party kontroler od npr. Logitecha ako ga naprave kako spada. (srede bateriju, analog itd.) Npr. ti analozi me najviše odbijaju, izgledaju odvratno. Al sada valjda ima izloženih plejki već po Splitu, pa se zaletim ovih dana pregledati to.

  7. #697
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390
    Imaš to za bacanje granata i u druga dva uncharteda ali je po defultu isključeno.

  8. #698
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    = Citat = Izvorno postao Aral Pregledaj post
    Stvarno nisam očekivao da će DS4 ispast takav, pogotovo kaj se tiče analoga i baterija. Jel ono svijetlo i dalje gori na njemu, kaj je u kombi sa kamerom?
    gledal sam na HCLu recenziju kao da to svijetlo dosta zna zajebavat dok igraš. Vidi se reflekcija u LCDu tako da su onda morali zaljepit crnu izolirku da ne smeta



    @Izgubljeni_v2.0 imaš i u Dark Souls koristi od toga pozdravljaš ljude tj. emotioni se time rade


  9. #699
    Konzola je bez dobrih igara najobičnija beskorisna kutija. Ne želim ni razmišljati o tavom uređaju ako za 550 kn ne dobijem igru koja me može zabavljati barem godinu dana. Znači samo odličan multi igra ulogu. SP jedino na debelom popustu ili kao razmjena/posudba. U stvari za mene, PC ni nema prave konkurencije sa svojim besplatnim MMO naslovima.

  10. #700
    Senior Member Giant leap for forum crnisokol's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    3.543
    koji su skoro svi sranje...fakat nema konkurencije

  11. #701
    Da, vjerojatno ih zato igraju milioni igrača te je se često čeka na red za ulazak u server...

  12. #702
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Split
    Postova
    3.587
    Otkad je to mjerilo kvalitete? Mene isto ne privlači niti jedan kojeg sam imao prilike vidjeti

  13. #703
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084
    Mislim da nije riječ o kvaliteti nego ima li konkurencije.

  14. #704
    Senior Member Giant leap for forum crnisokol's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    3.543
    a dobro ajd...i Dinamo nema konkurencije u domaćem prvenstvu pa opet ništa od kvalitete...
    a i po tome je Justin Bieber najbolji pjevač (il barem u vrhu), Sumrak sagu da ne spominjem...fakat ti je mjerilo kvalitete na razini

  15. #705
    Moje mjerilo moja kvaliteta. Da ne bi možda tebi polagao račune na što ću potrošiti vlastiti novac?

  16. #706
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390
    = Citat = Izvorno postao dugi Pregledaj post
    Da, vjerojatno ih zato igraju milioni igrača te je se često čeka na red za ulazak u server...
    Čekanje u redu za ulazak na server je zločin.

    Inače baš bio danas u Avenue Mallu, čini se da se konzola kod nas prodaje jako dobro.
    U tih pola sata sam vidio barem 10 osoba koji su išli okolo sa kutijom, od kojih je 4 prodano u Svijetu Medija dok sam bio tamo.

  17. #707
    Meni je zločin plaćati za mrežno igranje iako si već kupio igru.

  18. #708
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Split
    Postova
    3.587
    Meni je zločin ubiti čovjeka

  19. #709
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390
    Slažem se, pay2play mmo-i stvarno više nemaju smisla.

  20. #710
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    Sad ću kupiti PS4 samo da prkosim dugom.

  21. #711
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    Evo jesam. I kupio sam igru za 550 kuna koja će mi do nedjelje dosaditi. Pizda joj materina.

  22. #712
    Svaka čast, nego iskreno kako imaš vremena za sve to u životu? Radiš primarni i sekundarani posao/poslove. Igraš se na konzolama, visiš po forumu, ševiš, snimaš jubito recenzije tipkovnica i kaj znam kaj sve ne. Spavaš li ti uopće?

  23. #713
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084
    Ja mislim da se njegov život svodi samo na posao, jer sve to što radi je zbog posla. Zapravo je kupio taj PS4 zbog posla a da nije uopće svjestan.
    Ja bi puko da toliko visim pred ekranom. Ja se na poslu u dućanu odmaram od ekrana.

  24. #714
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N Pregledaj post
    Sad ću kupiti PS4 samo da prkosim dugom.
    Nisi trebao, već si odavno poznat kao konzolaški kmet.

  25. #715
    Senior Member Small step for mankind Izgubljeni_v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    2.249
    Odi instalirati modove na Skyrim.

  26. #716
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    i pucat u battlefildu

  27. #717
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651
    I igrati Zork!

  28. #718
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390
    I umirat u Dark Soulsima.

  29. #719
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727
    PC igrači ne umiru u Dark Soulsu.

  30. #720
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651
    PC igrači nit ne igraju Dark Souls jer im je pretežak.

Slične teme

  1. PlayStation Store
    By prcko in forum Igraće konzole i igre za njih
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 15-12-2007, 00:13

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •