Stranica 116 od 132 PrvaPrva ... 1666106114115116117118126 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 3.451 do 3.480 od 3955

Tema: PlayStation 4

  1. #3451
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: PlayStation 4

    Kakav licemjer hahaha

  2. #3452
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724

    Re: PlayStation 4

    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    a najbolje je ne uzeti uopće, jerbo većinu tih igra realno niti ne odigrate(koliko ste puta rekli "ah ovaj mjesec ništa za mene?), a plačat multiplayer je presmiješno =/
    Zato ja pričekam najavu igara za idući mjesec, pa onda uzimam ili ne.

  3. #3453
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: PlayStation 4

    = Citat = Izvorno postao Maloki Pregledaj post
    Kaže lik koji je godinama plaćao 110kn mjesečno za WoW ;(((((

    aj ne rise WoW sam krenuo igrat 26.8.2006., zadnji datum igranja je 3.9.2017, u tom periodu za pretplatu je prošlo 2800 kuna +/-, dakle da sam igrao svaki mjesec u tih 9 godina uz tu cifru to je nekih pišljivih 25 kuna

    Nema tu licemjera, samo zdrava logika, WoW moram plačat jer nema alternative(pirati su frula), a kupit RDR2 ili GTA V za 500 kuna i onda plačat pretplatu da igram multi, ne hvala, a iskustvo sa GTA V multijem mi je ostavilo neopisivu gorčinu u ustima, dva mjeseca im je trebalo da srede jebene servere nakon što su heistovi izašli...

    Jedino igra to što Dinix kaže, al opet frula ako igram recimo Overwatch, onda mi je nebitno što izlazi sljedeći mjesec kad moram dat za pretplatu. Da Sony nije sjebo sa time već bi PS4 davno bio na ormariću, a do tada Steam i popusti ^^

  4. #3454
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: PlayStation 4

    Tomo, dobri smo si, al sad ga sereš maestralno.
    Iskreno ti ne vjerujem da si u 11 godina uplatio svega 24 mjeseci.
    No i da jesi i dalje je u pitanju licemjerje. Po čemu je plaćanje WoWa ok, a ps+ nije? Da se razumijemo, nitko ne brani plaćanje plusa (iako se nađe i takvih retard sony shillova), al jebeš mu mater ako ova tvoja logika ima ikakvog smisla. Kako nije bilo alternative? Alternativa ti je bila NE IGRATI WoW i pritom ne bi plaćao za pretplatu i svake druge godine novu ekspanziju. Isto ko kaj je na Sonyju alternativa ne plaćati pretplatu i igrat singleplayer igre i besplatne multije. Ili, kao što si već spomenuo, PC.

    Št se GTA multija tiče - to ie bilo u doba PS3, dok se multi još nije plaćao, a tvrdit da na PC-ju (ili konkretno u WoW-u) nema problemasa serverima je bedastoća.

    Nemoj kupit ps4, koga boli kurac kaj radiš sa svojim novcima, al daj nemoj srat da je plaćanje WoW-a na bilo koji način smislenije od ps plusa.

  5. #3455
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: PlayStation 4

    ma nisi u pravu i gotovo

    da, jako sam malo igrao WoW i tih 9 godina, točnije 26 mjeseci pretplate, ak ne vjeruješ slikam ti history

  6. #3456
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: PlayStation 4

    Hahaha, ultimativno argument, “gotovo je”

  7. #3457
    Senior Member Small step for mankind Izgubljeni_v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    2.249

    Re: PlayStation 4

    Koji si bog flander. Argument ti je: ja nisam često uplaćivao pa je to ok i bolje od PS Plusa, koji kurac haha. Pa ako tako gledaš koliko "malo" su tek onda platili oni na PS Plusu koji su tako uzimali mjesec za mjesec kad bi im se prohtjelo ili još bolje ako bi godišnju preplatu uzeli? Realno oboje je pederski, al je puno više pederski to kod WoW-a.

    I druga stvar, nije Sony otkrio toplu vodu. Microsoft je prvi počeo gurat tu politiku plaćanja online preplate, a nakon što su vidjeli da to sranje prolazi, uvalio ju je i Sony. Isto tako je i Nintendo vidio da očito nikog zapravo ne boli kurac pa zašto nebi i oni skupili laganu paricu. Realno Sony, Blizzard, Microsoft, Nintendo i sve ostale boli kurac za tebe i njima je jedini cilj izvuć što više para iz tebe. Jedini pravi razlog zašto to rade je zato jer mogu.

    A što se tiče Steama i njihovih popusta uopće ne kužim to izdrkavanje na njihove saleove. Ja neznam dali mi mislimo na isti Steam jer već godinama su saleovi smeće i sve te "jeftine" igre su neka prastara govna koja izvuču iz naftalina. Onako Deus Ex 1 I HL1 na saleu, koji kurac? Sve friškije igre su više manje iste cijene kao i na konzolama, u prinicpu bude eventualno koji euro niže na Steamu. Isto tako upali PS3 na nekom saleu, bude hrpa sranja po 20-60kn čisto zato jer su te igre stare po 10 godina.

  8. #3458
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: PlayStation 4

    Steam nema onih flash saleova koji su uvijek bili najjači otkad je uvedena opcija refunda. Pa sad pošto je tokom cijelog salea cijena neke igre ista onda je i logično da bude viša.

  9. #3459
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: PlayStation 4

    Problem sa PS Plusom je što ga moraš imat. Flander je plaćao WoW jer je htio igrat WoW. Na konzolama plaćaš jer nemaš izbora.

  10. #3460
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: PlayStation 4

    aj mi molim te objasni kako ovo kaj si napisao ima smisla.
    Kako je igranje WoW-a stvar izbora, a multi na konzoli nije?

  11. #3461
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: PlayStation 4

    Ništa, čekamo presudu Dugog.

  12. #3462

    Re: PlayStation 4

    obje solucije su iznuda. problem je kaj bez plusa ni jedan pošteniji naslov nemereš igrat u multiu...prsktički imaš pol konzole. jebiga ali to je istina.


  13. #3463
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: PlayStation 4

    Normalno da je iznuda i normalno da se mp ne bi trebao plaćati, ali tak je kak je.
    Barem dobijem hrpu igara, kao Bloodborne i Ratchet & Clank (koje je svatko normalan već davno odigrao) i Telltalove igre. Oh, wait...

  14. #3464
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: PlayStation 4

    Problem je kaj je Steam besplatan, a ps plus nije i kaj moraš imat jedno ili drugo da bi igrao. E sad, komp za Steam možeš složit za cijenu ps4, ali su u tom slučaju igre na ps4 bolje.

  15. #3465

    Re: PlayStation 4

    Na PS pretplatu potrošiš 1700 kn na period od pet godina, ako uzimaš najjeftiniju godišnju pretplatu prema trenutnom službenom cijeniku. To je cijena PS4 vulgaris slim konzole. OK dobiješ nešto za uzvrat ako ti paše ali fer bi bilo da to uzme tko želi a da je online igranje bez dodatne naplate, ono kupio si igru i onda ju nemožeš igrati. Iznuda koja prolazi jer su ljudi ovisnici pa prolaze i loše droge.

    PC gaming je trenutno mrtav zbog kriptovaluta i nenormalnih cijena grafičkih kartica. Nitko normalan ne kupuje za gaming trenutne kartice koje su i 100% skuplje od realne vrijednosti. Također cijena memorija je prenapuhana i velika...tak da salbo pomaže kaju su procesori vrlo povoljni i postoji super ponuda iz oba tabora amda i intela.

    Po trenutnim cijenama i ograničena konzola na 30 fpsa je bolji izbor za igranje, čak i uz ovu iznudu od pretplate...ali objektivno obje solucije su trenutno pune mana.


  16. #3466
    Senior Member My way or the highway Paran0a's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    7.095

    Re: PlayStation 4

    Šokiro sam se kad sam vidio za kolko mogu prodat graficku koju sam kupio prije god dana. Fkt mi je zao bilokog ko pokusava slozit novi komp trenutno

  17. #3467
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: PlayStation 4

    Koji idiot pet godina štedi 1700 kuna. Cijena za ps plus je smiješna.

  18. #3468

    Re: PlayStation 4

    Njima nije smiješna, da im je smiješna dali bi uslugu besplatno.


  19. #3469
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: PlayStation 4

    Koga ti ovdje praviš budalom? Prestao sam pušit duhan prije tri mjeseca. 200 eura mjesečno sam trošio na duhan. Kaj bi sad trebao i tih osam eura strpat u džep? Kakav život ti živiš jebote? Umišljen si previše. Razmišljaš ko dijete.

  20. #3470

    Re: PlayStation 4

    Tebe.


  21. #3471
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: PlayStation 4

    Dobro Vedro kaj si ti zabrijo

  22. #3472
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: PlayStation 4

    = Citat = Izvorno postao dugi Pregledaj post
    Tebe.
    Ćao uživaj.

  23. #3473
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: PlayStation 4

    = Citat = Izvorno postao Maloki Pregledaj post
    Dobro Vedro kaj si ti zabrijo
    Nikaj.

  24. #3474
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

  25. #3475
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: PlayStation 4

    Znaš kaj je još bolje?
    Kad ne plaćaš pretplatu za multiplayer i svejedno imaš dobar sale.
    0 eura lol

  26. #3476
    Senior Member Small step for mankind Izgubljeni_v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    2.249

    Re: PlayStation 4

    Nitko ne osporava da su te preplate na konzolama žešće sranje. Meni je samo smješno bilo licemjerje i pravdanje za plaćanje WoW-a.

  27. #3477
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: PlayStation 4

    Upravo tako.

    Nego, kaj su ovi Psihići kaj igraš?
    Nekakav remaster ili običan port?

  28. #3478
    Senior Member Small step for mankind Izgubljeni_v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    2.249

    Re: PlayStation 4

    A ono, ti psihići su žešća pogreška eto što. To je onaj port/emulacija s trophy podrškom iz PS2 Classics kategorije koji je mutnjikav i ide ko govno. Onako, može se reć da igra dosta "šteka".

    Isto ne pomaže činjenica da kasnim na igranje jedno 15 godina valjda.

  29. #3479
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: PlayStation 4

    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    aj ne rise WoW sam krenuo igrat 26.8.2006., zadnji datum igranja je 3.9.2017, u tom periodu za pretplatu je prošlo 2800 kuna +/-, dakle da sam igrao svaki mjesec u tih 9 godina uz tu cifru to je nekih pišljivih 25 kuna

    Nema tu licemjera, samo zdrava logika, WoW moram plačat jer nema alternative(pirati su frula), a kupit RDR2 ili GTA V za 500 kuna i onda plačat pretplatu da igram multi, ne hvala, a iskustvo sa GTA V multijem mi je ostavilo neopisivu gorčinu u ustima, dva mjeseca im je trebalo da srede jebene servere nakon što su heistovi izašli...

    Jedino igra to što Dinix kaže, al opet frula ako igram recimo Overwatch, onda mi je nebitno što izlazi sljedeći mjesec kad moram dat za pretplatu. Da Sony nije sjebo sa time već bi PS4 davno bio na ormariću, a do tada Steam i popusti ^^
    Ok, ali nemam niti ja alternative za multi cod i slične igre di ne možeš proć bez hakera ako igraš na kompu. Upravo zbog hakera sam prestao igrat cod, istina ne igram ga niti na konzoli jer mi više nije to to, ali eto opet...

  30. #3480
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: PlayStation 4

    I da, izgleda da jedino taj Overwatch igraju normalni ljudi. Mišljenja sam da je općenito multi popularnijih igara na kompu totalni kaos, samo što je Sony pametan pa je napravio plus kao filter protiv debila.

Slične teme

  1. PlayStation Store
    By prcko in forum Igraće konzole i igre za njih
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 15-12-2007, 00:13

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •