Stranica 132 od 132 PrvaPrva ... 3282122130131132
Prikazujem rezultate 3.931 do 3.955 od 3955

Tema: PlayStation 4

  1. #3931
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: PlayStation 4

    kupio Alpine green game pad, koja jebenica, baš dobro izgleda uživo

  2. #3932
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: PlayStation 4

    Ja imam gran turismo gamepad, koristi mi samo kada se original isprazni nekad iz nekog razloga.

  3. #3933
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: PlayStation 4

    koja je fora sa tim gamepadima,ima original,ne original,raznih proizvođača,raznih boja,funkcija,bežični,žični...i koji onda odabrat? kaj nije žični original najbolji?
    ...i onda netko kaže kako je pc kompliciran...a ovdje imaš isto sto vrsti gamepada...

  4. #3934
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: PlayStation 4

    Različita farba. Rekao bi i da sive tipke na originalu imaju bolju plastiku nego crne na Granturismu. Cijeli kontroler djeluje škripavo i nabrzinu sklepano za razliku od crnog. Najbolji je Scuf, a i sad je izašao neki najbolji nedavno zaboravio sam ime... neću radit dupli post, guglaj.

  5. #3935
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: PlayStation 4

    Ne buš našo... ovaj navodno


  6. #3936
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: PlayStation 4

    Al ono... i ferari se pokvari prije nego folksvagen, a i nije za makadame.

  7. #3937

    Re: PlayStation 4



    Eto 5$ mjesečno i imaš na PC-u XBOX konzolu nove generacije i igraš kaj te volja.
    E kad bi Sony napravil istu stvar PC bi se opet vratio na vrh gaminga...ostali bi si kupili konzolu, a kupaca konzole bi bilo kao i do sada jer većina želi tu jednostavnost bez održavanja/nadogradnji.
    Na kraju svi sretni i zadovoljni, nama igre bez zaključanih platformi a njima pare.

    U svakom slučaju bravo za Microsoft.


  8. #3938

    Re: PlayStation 4

    To je prava pretplata a ne ovo kaj radi sony na PS platformi, kupiš igru pa još plati da bi ju igrao online. Ovdje za 5$ mj imaš hrpu hitova...i peri.


  9. #3939
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: PlayStation 4

    Dobro zvuči na papiru šta je da je. Već sam nekako odustao od budućeg nadograđivanja PC-a, ali zanima me ovaj Cyberpunk, a i probao bih neke te Xboxove ekskluzive reda radi.

  10. #3940

    Re: PlayStation 4

    Microsoft je skroz dignuo ruke od konzolaških ratova. Brijem da bu konzola praktički identična po svemu sony konzoli + kaj ne zaključavaju vlastite ekskluzive.

    Možda znaju nekaj kaj mi ostali nemamo pojma...


  11. #3941
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: PlayStation 4

    = Citat = Izvorno postao dugi Pregledaj post
    To je prava pretplata a ne ovo kaj radi sony na PS platformi, kupiš igru pa još plati da bi ju igrao online. Ovdje za 5$ mj imaš hrpu hitova...i peri.
    Microsoft je razlog zašto Sony i ima online pretplatu - oni su prvi krenuli s time i pokazali da se mogu zaradit pare na ničem.

    Treba vidjeti što će sve biti uključeno u tu pretplatu i koliko će devova priststi uopće ulaziti u tu priču pošto će za mnoge to biti samo hrpa izgubljenog novca.

  12. #3942

    Re: PlayStation 4

    Ak je super profitabilno za HBO i Netflix ne vidim zakaj ne bi bilo i za Microsft odnosno za devove.


  13. #3943
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: PlayStation 4

    Kak za kojeg developera. Za većinu AAA developera ne vidim na koju foru bi im se isplatilo dati igru odmah u takav subscription service. Osim ak je to neko EA microtransaction based smeće.

  14. #3944

    Re: PlayStation 4

    Da je 100 milja korisnika, puta 5$ i da je 100 najboljih aktualnih naslova u ponudi, to je pet milja dolara po igri mjesečno...60 milja godišnje minus provizija. Nekima više nekima manje, ovisno koliko se kaj igra.
    S obzirom na broj PC igrača u svijetu, npr. cijela Kina je na PC-u, vjerujem da je to ostvarivo i isplativo.


  15. #3945
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: PlayStation 4

    Netflix i HBO zarađuju sa par heavy hittera i ostalo su im passion projects sa nekim prihvatljivijim budžetom. Ovaj xbox pass može proći samo i isključivo kao servis za igre njihove produkcije, a i u tom slučaju im je zarada puno manja od trenutnog modela. To jedino može proći za nekakva sranja poput Fortnitea koji mogu privući veliku masu ljudi, ali to je em teško postići, em ti ostatak industrije pati jer si fokusiran na samo jedan vrlo kompetstivan segment tržišta.

    Kina nije nikakav faktor, pogotovo kad se uzme u obzir sve žešći trgovinski rat između SAD-a i Kine.

    Trendovi na tržištu su trenutno takvi da PC gaming i prodaja PC komponenti slabi. Koliko će to trajati - ne zna se.

    Ako se želi usporediti nekakav takav gaming servis sa nekim postojećim streaming modelima, onda se treba usporediti sa streamom glazbe. A streamanje glazbe je trenutno dosta loše za sve izvođače koji nisu megapopularni. Spotify and co. isplaćuje novce glazbenicima ovisno o tome koliko su se vrtile njihove pjesme. Ako si Drake, zaradit ćeš ok pare od streama. Bojim se da bi ista stvar na kraju bila sa igrama - sve pare bi išle onim najvećim i najpopularnijim igrama najpopularnijih žanrova. To je nešto što se već sad događa, ali opet mali devovi koji rade neke specijalizirane igre mogu fino zaraditi od svog nichea. To će biti puno teže ako ovakav model ikad postane standard.

    Googleova Stadia je jedina na tragu održivog modela naplate, ali je ipak pretjerano. Mislim da je najoptimalniji model bazični sub za neki katalog starijih i f2p multi igara + dodatni moduli koji bi bili od par eura za neke manje indie igre do maksimalnih 30 eura za novije AAA naslove.

  16. #3946
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: PlayStation 4

    = Citat = Izvorno postao dugi Pregledaj post
    Da je 100 milja korisnika, puta 5$ i da je 100 najboljih aktualnih naslova u ponudi, to je pet milja dolara po igri mjesečno...60 milja godišnje minus provizija. Nekima više nekima manje, ovisno koliko se kaj igra.
    S obzirom na broj PC igrača u svijetu, npr. cijela Kina je na PC-u, vjerujem da je to ostvarivo i isplativo.
    Ne znam... ako će glavni uvjet biti koliko se nešto igra onda će tržište preplaviti naslovi koji se non stop nadograđuju tipa Fortnite. Kao old school single player fanu, to mi baš i ne zvuči bajno.

    Teško je nešto pametnije reći bez konkretnih financijskih podataka. Ali stvarno bi me iznenadilo da Microsoft uspije pridobiti sve velike izdavače da odmah po izlasku objave svoje igre na njihovoj usluzi. Starije naslove, cca godinu dana, u redu, ali ganc nove hitove... A ako te najbolje igre u godini nemaš odmah dostupne, hoće li usluga biti zanimljiva dovoljnom broju ljudi da bude održiva?

  17. #3947
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: PlayStation 4

    onak pretplata košta 8 eura i odma po izlasku Cyberpunk 2077

  18. #3948
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: PlayStation 4

    Trebalo bi to uvest u pretplatu zajedno sa internetom, ali kao dodatne pakete kao što je televizija, tak da možeš birat hoćeš Bethesda, Konami, EA, Blizzard paket i to... prema izdavačima ili proizvođačima. Znači sklopit biznis game industrije i internet usluga.

  19. #3949
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: PlayStation 4

    Ovak kak je nema šanse da išta uštediš, tak da je za sada najbolje kupit po jednu igru na popustu.

  20. #3950
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: PlayStation 4

    Ja recimo volim ova smeća igrat poput cod-a tak da bi meni odgovarao nekakav online fps paket.

  21. #3951
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: PlayStation 4

    Ali ok, meni je želja zapravo imati jedino ovako nešto https://shadow.tech/int

  22. #3952
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: PlayStation 4

    Kae ovo ono, neki popusti na ps storeu. RDR2 na 50%.

  23. #3953
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: PlayStation 4

    Jučer uzeo Zone of the enders za Steam, spojio PS4 gamepad na pc i sve na TV. Uzeo System Shock remaster i Planescape torment remaster, sad opet plejka...

  24. #3954
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

  25. #3955
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: PlayStation 4

    3 verzije za RDR2...A za pc neće napravit....

Slične teme

  1. PlayStation Store
    By prcko in forum Igraće konzole i igre za njih
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 15-12-2007, 00:13

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •