Stranica 126 od 126 PrvaPrva ... 2676116124125126
Prikazujem rezultate 3.751 do 3.757 od 3757

Tema: PlayStation 4

Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007

Re: PlayStation 4

= Citat = Izvorno postao Hexfire Pregledaj post
    Uzeo sam si Detroit iz Sante za 130kn. Valjda će toliko vrijediti.

RDR2 ne počinjem prije prvog ozbiljnog patcha. Čemu se mučiti.
    kaj nije ps imun od toga? da pričaš za pc i rockstar igre i patcheve onda ok ali za ps uglavnom svi znaju složit da radi od prve,ili se varam...

Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009

Kakva vi sranja vjerujete o konzolama to nije normalno.

Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007

= Citat = Izvorno postao Xero Pregledaj post
    Kakva vi sranja vjerujete o konzolama to nije normalno.
    mitovi i legende kaj se mene tiče...nikad nisam imal ps a vrlo vjerojatno neću nikad ni imat niti me zanima više...možda sam je samo jednom vidjel u živo,i to onu staru ps2 ili ps1...i ps4 sam vidjel samo u dućanu,tj. kutiju...

Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007

U ovih 20ak PS4 igri što sam do sada odigrao, nisam naišao na niti jedan jedini bug, crash ili bilo što slično. Baš zato i jesam pre zadovoljan platformom...

U drugu ruku zadnjih 5 igri na PC-u, prvo borba za ultrawide rezu, drugo borba da uopće krene, treće borba da radi stabilno, a uvijek friški OS, friški driveri, i jedno 2-5x jači komp od "recommended".

Čisto statistički gledano, jebo PC.

Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011

= Citat = Izvorno postao tenk Pregledaj post
    kaj nije ps imun od toga? da pričaš za pc i rockstar igre i patcheve onda ok ali za ps uglavnom svi znaju složit da radi od prve,ili se varam...
    Pa radi RDR2, ali nije do kraja ispeglan. Performanse nisu bog zna šta, nestaju stvari iz inventorya, likovi nestaju iz kampa, kontrole su ubi bože. I nema jebeni normalni fast travel u tako velikoj igri. Pa ono, čekam prvi patch da vidim misle li šta od toga popraviti li je sve feature.

= Citat = Izvorno postao Bartuc Pregledaj post
    U ovih 20ak PS4 igri što sam do sada odigrao, nisam naišao na niti jedan jedini bug, crash ili bilo što slično. Baš zato i jesam pre zadovoljan platformom...

U drugu ruku zadnjih 5 igri na PC-u, prvo borba za ultrawide rezu, drugo borba da uopće krene, treće borba da radi stabilno, a uvijek friški OS, friški driveri, i jedno 2-5x jači komp od "recommended".

Čisto statistički gledano, jebo PC.
    Meni sve tak fino dela...igra sama skuži na kojem ekranu ga pokrećem monitor ili TV i većina ih sama prepozna i namjesti rezoluciju.

Senior Member No Mercy Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008

= Citat = Izvorno postao dugi Pregledaj post
    Meni sve tak fino dela...igra sama skuži na kojem ekranu ga pokrećem monitor ili TV i većina ih sama prepozna i namjesti rezoluciju.
    Ja mislim da on igra jedino jako stare i najnovije igre prezahtjevne za komp
    Meni tak sve jebeno radi da ne znam kaj bi upalio i onda slušam muziku i gledam jutub većinom
    edit: i evo nabrijo sam se jedino na novi cod da hoću darkmatter, ali za jedno 5 godina da igram

Slične teme

1. PlayStation Store
    By prcko in forum Igraće konzole i igre za njih
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 15-12-2007, 00:13

Pravila postanja

• Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •