Prikazujem rezultate 1 do 30 od 53

Tema: Neverwinter

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1

    Neverwinter

    Evo da otvorim temu povodom trailera i otvorenja službene stranice. Oblici plaćanja i datum izlaska se još ne znaju.
    http://www.playneverwinter.com/
    Q: What is Neverwinter?

    Neverwinter is a co-operative, online RPG based on the acclaimed Dungeons & Dragons fantasy roleplaying game. Epic stories, strategic gameplay and classic roleplaying await those heroes courageous enough to enter the fantastic world of Neverwinter!

    Explore and defend one of the most beloved cities from the Dungeons & Dragons Forgotten Realms Campaign Setting as it rises from the ashes of destruction. This immersive co-op RPG will take you from the besieged walls of the city to subterranean passageways in search of forgotten secrets and lost treasure.




  2. #2
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755

    Re: Neverwinter

    Igra netko? Baš skidam.

    Probao Rift - prebljuzgavo je kad je masa toga na ekranu, bljuzgavije od wow-a, odustao jer mi nema smisla da od efeketa i loše obojane okoline i mobova u njima ni ne vidim lika ako je melee.

    I djeluje nekako 'sporo', kontrole nisu dovoljno osjetljive, ko da je stalno lag a nije.

    Probao TERU, ali joj koja gluparija, prvo mi se učinila ok, onda skužim da nije bitno s kojom klasom igraš, za ubit jednog normalnog monstera treba previše vremena, dizajn okoline je baš nje, jedino mi je onaj grad fora. Probao s lancerom, warriorom i archerom, pa mi se archer učinio da najbrže kolje, ali i on 'uspori' kasnije iako su mi gear i skillovi bili up to date.

    Sad idem Neverwinter probati, ako niš drugo izgleda ljepše od obje igre, i borba se čini ugodnija, u Teri isto k ne vidiš od loše iskombinirane kamere, palete boja, onih brojeva, cursora, i šugavog dizajna neprijatelja.

  3. #3
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Neverwinter

    Pa u Teri ubijaš sporo jer moraš pazit šta radiš. Neverwinter je dosadan.

Slične teme

  1. Neverwinter 2
    By TheRaven in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 12-08-2008, 22:54
  2. Neverwinter Nights 1
    By The Great Duck in forum Oldies But Goldies
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 22-01-2008, 00:09

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •