Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: pc se sam restarta

  1. #1

    pc se sam restarta

    pozdrav,

    koristim windows xp pro.
    imam problem, pc mi se ponekad sam restarta (ne cesto, zna radit po cijeli dan i nista). ali kad ga prvi put palim (taj dan) dode mi do poruke i nudi mi 5 opcija - safe mode, safe mode with networking, safe mode with command prompt, last known good configuration (your most recent settings that worked), i start windows normally. evo ovako, kada odaberem normally ili last known conf... krene kao windowse podizat i nakon par sekundi sto se ona traka krece restarta se pc i onda opet sve ispocetka. odem onda u safe mode i restartam i sam mi ude u windowse onda (uspjelo mi par puta tako, neznam da li je to pravilo ili slucajno - zato jer mi je uslo i na start windows normally koji put). Probao sam nesto sto sam naso na netu ali nije pomoglo (desni klik my computer-properties-advanced-startup and recovery-settings- i odznacio automatically restart).
    ako moze kakva pomoc bio bi zahvalan.

    hvala

  2. #2
    Moderator Master Blaster Čux's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.041

    Re: pc se sam restarta

    Probaj windowse nanovo dić, osvježi stare, paralelno sa postojećima ili formatirat skroz ako netreba spašavat podatke pa vidi kaj će se dogodit.

    Živi bili pa umrli

  3. #3

    Re: pc se sam restarta

    ne bi htio raditi format jer imam podatke na toj particiji gdje su mi windowsi, i naravno to je najlaksi dio. kako rijesiti problem bez toga to me zanima. zaboravio sam spomenuti da sam napravio system restore u safe modu i skeniro sam hard sa nod32 i nije nista naslo...

  4. #4

    Re: pc se sam restarta

    zar nitko nezna?

  5. #5
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    6.839

    Re: pc se sam restarta

    Dok ti je u Safe Mode-u, onda se NE restarta?
    Липе цвату и у Србији!

  6. #6

    Re: pc se sam restarta

    u safe mode-u se ne restarta. moze cijeli dan tako stajat kolko sam skuzio. i ovako jos nesto sam primjetio. udem u igricu odmah, ako se ne restarta. igro sam barem 5 sati, tj vrtio igricu tolko i nije mi se restartalo. stvarno neznam sta se dogada....

  7. #7
    Moderator Master Blaster Čux's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.041

    Re: pc se sam restarta

    bekapaj podatke i operi mu mozak samo, ovak češ se gnjavit i živcirat puno duže.

    Živi bili pa umrli

  8. #8
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    6.839

    Re: pc se sam restarta

    Backupiraj sve bitno što ti treba i instaliraj nove winse. Isti sam problem i ja imao; ovo sam napravio, alles gut.
    Липе цвату и у Србији!

  9. #9

    Re: pc se sam restarta

    ah da vjerojatno ste u pravu, problem je sta nemam mjesta momentalno na hardu...neki mali jadni imam (hard naravno) , kupujem prijenosni pa cu onda to obavit. ako netko ne nade bolje rjesenje do tad.
    Hvala na pomoci guys

    Ako netko jos zna sta, ili se sjeti necega slobodno komentira

  10. #10
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    6.839

    Re: pc se sam restarta

    Pa gle, šta će ti mjesto? Dok budeš nanovo instalirao winse, pojavit će ti se opcija da formatiraš, pa to i napravi (OBAVEZNO NTFS). Zatim će ti se winsi instalirati na particiju koja će biti kao tek kupljena.
    Липе цвату и у Србији!

  11. #11

    Re: pc se sam restarta

    ma imam 2 particije, jedna windowsi druga dosta napunjena. e sad sa C-a (windows particije ) moram prebaciti na drugu jer imam nesto i na toj C particiji sto ne zelim izgubiti i izbrisati.

Slične teme

  1. Komp mi se restarta
    By Snake shit in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 13-11-2010, 23:40
  2. Komp mi se restarta!!
    By vekicar in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 18-12-2008, 21:34
  3. komp se restarta...
    By ber0 in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 20
    Posljednji post: 06-08-2007, 10:17
  4. Komp se restarta
    By Prince of Persia freak in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 43
    Posljednji post: 03-07-2007, 13:38
  5. PC se restarta
    By goGAMERo in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 18
    Posljednji post: 18-06-2007, 10:56

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •