Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Servis Koji Treba Izbjegavati U Velikom Luku !!!!

  1. #1
    Senior Member Respawned sorcerer ezav's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Vrapce - roza soba
    Postova
    1.005

    Servis Koji Treba Izbjegavati U Velikom Luku !!!!

    A to je :

    MR ServisS- Nastao spajanjem Recro Servisa, M-San Servisa i Elektromagic Servisa (Glavni i sluzbeni servis za puno brandova i onaj bitan u ovoj prici Acer)

    Zasto ga izbjegavati ????

    E tu pocinje moja tuzna prica

    Prije nekih 6 tjedana moji 4 godine stari Acer 5520G je odlucio prestati bacati sliku na ekran (a nakon svih tortura kaj je prezivel i dugo je zivel) , heh moj zakljucak je bila graficka , ali ajde rekel necem riskirati s narucavnjem s e-bay nove jer to je stari laptop moze biti i ploca .

    Tu u pricu ulazi MR Servis , jer posto nisam bio siguran da je u pitanju samo grafa isao sam se raspitati koji je servis za Acer glavni u HR , a to je po svemu MR Servis , raspital se malo o servisu i nitko nije imal nista lose rec za njih (cak je dvoje frendova iz iT branse reklo da su super) , i reko si ja "ajde nebudi ljen daj ljudima da rade" i na ime svoje firme ostavil laptop kod njih , eh i tu sam popljugal jednog masnog

    Zasto ????

    Pa zato jer im je prvo trebalo skoro 3 TJEDNA za "dijagnostiku" , neznam kaj su radili svo to vrijeme , ali mora da je ta dijagnostika bila svemirska .

    Da bi nakon te iste "dijagnostike" rekli da je zakljuceno da je graficka otisla i da ako zelim da naruce i ugrade novu moram sve troskove platiti AVANSNO !!!!!! Reko ajde imam love , bolje dati 1700 kuna za novu grafu , ugradnju i dijagnostiku barem dobim novu grafu 6 mjeseci garancije . Naravno uplatio sam preko firme novce i dobio obavijest da je grafa krenula iz skladista.

    Ehh ali tu patnji nije kraj , jer jucer (nakon sto je proslo 2 TJEDNA od kada su narucili grafu) su mi poslali divni emajl (koji je i razlog ovog posta) da ipak nije grafa !!!!!! nego da je do maticne i dali zelim povrat novaca , sa tom cinjenicom da je povrat laptopa starog upitan !!!! ili nadoplatu za novu maticnu koja je 2100+ pdv ili opcija staro za novo ali nude za stari lap manje neg bi dobil da prodam proc , mem i hdd ...

    Tako da je taj Servis jedan veliki LOOOOOOOOL , i ako vam ga ikada itko preporuci bjezite u sirokom luku (a ljudi koji su ga meni preporucili ce osjetiti moj bjes ) . A ako imate uredaj cija garancija spada pod taj servis nudim vam iskrenu sucut .
    i7-2600/Corsair H80/MSI P67A-GD65(B3)/Corsair Vengeance 16Gb (4x4)/Corsair Force 3 90Gb/WD Black 1Tb/MSI GTX660-Ti TwinFroz III 3gb /Corsair Carbide 500R/Seasonic SS-620GM/IIYAMA ProLite E2607WS/LG BD-ROM CH12/Razer DeathAdder/Logi Iluminated

  2. #2
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Servis Koji Treba Izbjegavati U Velikom Luku !!!!

    U cijeloj prici ima samo jedan MALI problem. Ti si im dao pristanak za to da naruce grafu i uplatio pare tj. nisu ga oni popravili i rekli plati XY kuna, nego su ti ponudili opciju. Ne kazem ja da oni nisu krivi za losu dijagnostiku kvara, jer je ocito da jesu. Greska je sto si im dao da te upetljaju u cijelu pricu. Trebao si dofurat lap i reci im popravite ga i kad bude ispravan ispostavite mi racun.


  3. #3
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Servis Koji Treba Izbjegavati U Velikom Luku !!!!

    Lako je biti general nakon bitke ali imao sam lap star 5 godina za koji sam zaključio da je otišla matična .Potražio oglase po netu i našao tipa koji otkupljuje takve stvari.Nagodili se za 800 kn i sačuvao sam živce a vjerujem i novce.

  4. #4
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Servis Koji Treba Izbjegavati U Velikom Luku !!!!

    Mene je Senso Plus davno uvjerio da se laptopi NE POPRAVLJAJU.

    MR je bio skroz korektan za 2-3 popravka printera. Oko dva tjedna je trajala dijagnostika, naručivanje djelova i popravak.

  5. #5
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Servis Koji Treba Izbjegavati U Velikom Luku !!!!

    E sad ...ako je riknuo hard na laptopu normalno da ćeš ga popraviti jer je jeftino i jednostavno .

  6. #6
    Senior Member Respawned sorcerer ezav's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Vrapce - roza soba
    Postova
    1.005

    Re: Servis Koji Treba Izbjegavati U Velikom Luku !!!!

    Heh prizanjem da sam ja kriv kaj sam im platil , ali ja sam racunal da imam posla s strucnim ljudima koji znaju kaj rade , heh sada znam nikada vise .

    S tim da se lap normalno moze popraviti i da radi jos godinama , a ja sam ovaj lap htel popravljen jer se ne zelim navikavati na novopeceni format od 15.6 ekrana na lapovima , a 17.3 lapovi su ipak malo pre veliki ...

    A i da kazem da je ova tema samo podjela mog neugodnog iskustva s njima da ako itko planira ostaviti lap ili neke napredniji komad hardvera od printera neka 3 puta promisli
    i7-2600/Corsair H80/MSI P67A-GD65(B3)/Corsair Vengeance 16Gb (4x4)/Corsair Force 3 90Gb/WD Black 1Tb/MSI GTX660-Ti TwinFroz III 3gb /Corsair Carbide 500R/Seasonic SS-620GM/IIYAMA ProLite E2607WS/LG BD-ROM CH12/Razer DeathAdder/Logi Iluminated

  7. #7
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Servis Koji Treba Izbjegavati U Velikom Luku !!!!

    Laptop star 4 godine ne vrijedi toliko koliko si platio grafičku za njega. Prije sam negdje čitao da je prosječan vijek laptopa od novog do neisplativog ili neizvedivog popravka 3 godine. A i ne možeš očekivati da servisi imaju u rezervi grafičke koje odgovaraju u sve modele laptopa, a jedini način provjere je li grafička je ugradnja druge da se isproba. Kako si bio siguran da ti laptop uopće ima zamjenjivao grafičku? I sada su jako rijetki, a kamo li onda.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  8. #8
    Senior Member Respawned sorcerer ezav's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Vrapce - roza soba
    Postova
    1.005

    Re: Servis Koji Treba Izbjegavati U Velikom Luku !!!!

    Ha cuj ako zelis zadrzati 15.4 lap vredi svake kune , do neke granice , ja sam ju stavil na 2000kn ...

    Ima MXM slot ,a ima i grafa jer ih je acer ugradival u svoju emachine seriju do prosle godine .

    Ali nije poanta u tome , poanta je u tome da su posel odradili lose i nezainteresirano.
    Jer kao glavni servis za acer proizvode bi trebali imati strucne i skolovane ljude , i takve greske pri dijagnostici se nebi smjele desavati , pogotovo kada ista traje 3 TJEDNA .

    Cak 2 tjedna cekanja na ugradnju grafe mogu svatiti jer ju treba docekati dok im dode iz skladista (mislim da je acer parts skladiste za ovaj predio u Mađarskoj) .
    i7-2600/Corsair H80/MSI P67A-GD65(B3)/Corsair Vengeance 16Gb (4x4)/Corsair Force 3 90Gb/WD Black 1Tb/MSI GTX660-Ti TwinFroz III 3gb /Corsair Carbide 500R/Seasonic SS-620GM/IIYAMA ProLite E2607WS/LG BD-ROM CH12/Razer DeathAdder/Logi Iluminated

  9. #9
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: Servis Koji Treba Izbjegavati U Velikom Luku !!!!

    a čuj... to da ima svakakvih trgovaca (i servisa) stoji... ali recimo ja sa MR servisom imam pozitivna iskustva... kupio sam nedavno am2+ matičnu za 700 kn i bila je neispravna out-of-the-box... trgovina u kojoj sam kupio mi je ponudila da oni šalju u ms servis ili ako želim da stvar ide brže, pošaljem sam... poslao sam sam i nakon tjedan dana dobio informaciju da su i oni zaključili da je matična neispravna... pošto am2+ matične više nisu aktualne ponudili su mi ili neku drugu sličnih karakteristika ili povrat novaca od trgovine u kojoj sam kupio... ploča koju sam kupio imala je 8+2 regulaciju napona a ni jednu drugu takvu am2+ ploču nisu imali... da skratim - na kraju su mi u zamjenu, uz moj pristanak dali am3 ploču od 1000 kn...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

Slične teme

  1. Servis
    By dino032 in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 09-02-2012, 16:42
  2. Odgovora: 18
    Posljednji post: 21-06-2011, 22:23
  3. Servis kompa
    By Vorban in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 28-11-2008, 19:33
  4. Servis pokvarenog kompa [Riješeno]
    By Vorban in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 23-08-2008, 18:20
  5. Servis t-coma
    By unknown in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 10-07-2008, 13:18

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •