Stranica 81 od 83 PrvaPrva ... 31717980818283 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 2.401 do 2.430 od 2487

Tema: Battlefield 3

  1. #2401
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367

    Re: Battlefield 3

    Taman sam napravio kokice
    Won't Bow Don't Know How.

  2. #2402
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Battlefield 3

    = Citat = Izvorno postao *Fila*
    sa kdr ionako nemoš bit prvi, trebaš imat team, raditi za team...ja se ubijem za likove, uzimam kittove palih medica i oživlojavam vraćam ekipu, ostatak dekipe se njubira i lik leži a dve claymorice iza njega i on uživa sa bipodom i kul mu je
    ako igraš timski, igraš objective, bit ćeš prvi iz razloga 1. bodovi u skavdu se duplaju, radiš objective, bodova na tone. 2. tamo je uvijek akcij, uvijek se puca, ako si brz na okidaču nagrađen si i sa kdr 3. održavaš tim, daješ metke, health i spotaš
    bodovi bodovi bodovi
    jadno je kad sam ja prvi, moj skvad na dnu, a ja mvp sa scoprom 10000 i kdr nezz 22-25 to je jadna igra jer samo sam ja radio objective za nekih 2-3k više od mojih debila koji su valjda tek danas instalirali igru.

    Najjaci post ikad

    Volio bih igrat jednom s njim samo da ga posmatram kao ragea, obozavam ovakve likove
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  3. #2403
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Battlefield 3

    = Citat = Izvorno postao MasaKrisT
    Taman sam napravio kokice
    +1
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  4. #2404
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Battlefield 3

    = Citat = Izvorno postao MasaKrisT
    Taman sam napravio kokice
    Možda bude još nešto, čekamo odgovor na Kidov post.

    EDIT: jbg, editirao je.

  5. #2405
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Battlefield 3

    Nevalja biti razocaran i kokice nisu ukusne hladne
    Evo:
    @Fila. Kazem ti nisam se nasao uvrijedjenim jer malo stvari koje si rekao su tacne osim toga da najvise igram recona. To je tacno. I kad hocu jako sam koristan timu kao recon cak i kad nisam kod zastavice jer ako neko u timu se oglasi da je voljan koristiti javelin ja vadim soflam i oklopnjak kraj zastave je gotov isto kao i unzinjerac kog skinem cim izadje da ga repair i samo se spustim do zastave dok je ne vratim nama i idem dalje. Recon je jako koristan samo sto to raja ne konta. Korisniji je od nekoga ko rusha bez ijedne osvojene zastavice i koji zavrsi partiju 25-20. Sta je taj napravio osim sto je kostao svoj tim 20 ticketa. Recon koji kempa je isto tako koristan jer ako nista ometa protivnika,pravi mu suppresion i lakse je tebi da ga skines dok se fokusira na skrivanje od snipera. Znas i sam, ako je neko od protivnika jeben recon pa samo padnes dok pretrcavas ulicu, onaj osjecaj kad je sledeci puta trebas pretrcat,jer prije patcha je bilo neuporedivo lakse skidat pokretne mete... Budi siguran da ce tvoj izgubiti svaku partiju ako u timu nemas dobre recone da skidaju protivnicke recone. Ama bas svaku partiju ces izgubiti ako imaju jednog ili dva koji znaju gadjati i koristiti soflam a vi nemate niti jednog.
    A sto se tice ingame headshotova sa 1500 metara to nije nikakav problem ukoliko na brdu desno od ruske baze ima noobova koji leze sa bipodom a uvijek ih ima. Gadjas sa pozicije odakle sam ja dole u videu. Dvije i pol crtice u vrh onog narandzastog trokutica kad ga spotas. Razlika izmedju tog i isceniranog headshota je sto ce ovaj pobjeci cim skuzi da ga neko gadja. Mislim da je bullet drop i na tih 1500 metara netacan jer na tih 1919 iz videa definitivno jeste. 4 crtice su 2000 metara u horizontali tj manje ako si ti na vecoj nadmorskoj visini od mete a ja sam tu visocije od mete i nisanio sam malo ispod 4-te crtice. Oni su do sada vise od 2 puta drkali bullet drop tako da nisam siguran kakva je sada situacija.



    EDIT. Ups bullet drop je tu ok,to je prije patcha dok jos nisu poceli sa budalasanjem oko toga. Probam nac video gdje je u istoj situaciji bilo drugacije tj za 1919 trebalo preko 4 crte...

  6. #2406
    Senior Member Small step for mankind Doggy's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    VERY HIGH
    Postova
    2.817

    Re: Battlefield 3

    http://www.sophoslab.hr/igre-pc/71/pc-i ... mium/8340/

    nego, kaj niko nema premium??? armored kill je vani na ps3, al se ekipa buni kak je u kurcu, jer nema uopce akcije... mape su prevelike za 12v12... a tank superiority ima spawn samo u bazi di mozes cekat tenk da se spawn-a... debilno...

  7. #2407
    Senior Member Small step for mankind Tegla Ajvara's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Špaiz
    Postova
    2.104

    Re: Battlefield 3

    kak mogu znat jelsam dobio ban u battlefieldu?
    bio sam afk na jednom serveru, kickali su me i vise nemogu ni u jedan server uc :S
    Intel core i7 5820k 3.3 ghz // nVidia gtx 970 // 12gb ram ddr4 // gigabyte ud4 x99 // ssd samsung 128 gb // hdd caviar black 500gb // dvd rw samsung // internal card reader // xfx 750w

  8. #2408
    Senior Member Small step for mankind fear's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Every part of your bones
    Postova
    2.734

    Re: Battlefield 3

    kada te izbaci sa server, koji razlog ti napiše?
    booyaka



  9. #2409
    Senior Member Small step for mankind Tegla Ajvara's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Špaiz
    Postova
    2.104

    Re: Battlefield 3

    nesta u smislu da se nemoze spojit, nema odgovora od servera
    Intel core i7 5820k 3.3 ghz // nVidia gtx 970 // 12gb ram ddr4 // gigabyte ud4 x99 // ssd samsung 128 gb // hdd caviar black 500gb // dvd rw samsung // internal card reader // xfx 750w

  10. #2410
    Senior Member Small step for mankind Doggy's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    VERY HIGH
    Postova
    2.817

    Re: Battlefield 3

    For players who are getting the message that "BF3 stopped working", we are aware of the issue and are working on fixes. We will update our channels as soon as we have more information
    pise ti na battlelog-u, samo treba gledat...

  11. #2411
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367

    Re: Battlefield 3



    Odličan video...svakako gledati u hd.
    Won't Bow Don't Know How.

  12. #2412
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Battlefield 3

    Dobar video

    MP mi izgleda dosta zabavno na filmićima, baš zbog tih aviona, helikoptera, vozila i sl.

  13. #2413
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Battlefield 3

    Jedina stvar koju ja jos nisam vidio dok igram je ta zadnja,to zabijanje Jeepa u heli

  14. #2414
    Senior Member Small step for mankind Doggy's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    VERY HIGH
    Postova
    2.817

    Re: Battlefield 3

    ne da nisam videl, nego sam i napravil... al onaj skok iz aviona pa s rpg-om unistit avion i opet u svoj uskocit, skoro pa nemoguce... cak i s dogovorom... a danas sam na bandar desert skocil s quad-om na krov kuce, lol...

    blago vama na pc-u, imate sva vozila na armored kill mapama... na konzolama nema ni normalnih tenkova ni jeepova a na nekim mapama ni scout helica...

  15. #2415
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Battlefield 3

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Dobar video

    MP mi izgleda dosta zabavno na filmićima, baš zbog tih aviona, helikoptera, vozila i sl.
    Nemoj da te izgled zavara. Battlefield 3 je najveće nebalansirano multiplayer govno ikad. Ali ikad.
    Cijeli koncept multiplayera je čisti pay-to-win, jer je obavezno imati DLC-ove (odnosno premium koji košta isto koliko i igra) s obzirom da su ta oružja višestruko jača i preciznija od onih u običnoj igri.
    I ak sad počneš igrati, opet drek. Jer su i oružja s visokih levela višestruko jača od osnovnih s low levela multiplayera. Imaš osjećaj kao da si pošao u rat s pištoljem na vodu.

  16. #2416
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Battlefield 3

    To nisam znao, zvuči bedasto ako je tako

  17. #2417

    Re: Battlefield 3

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N

    Nemoj da te izgled zavara. Battlefield 3 je najveće nebalansirano multiplayer govno ikad. Ali ikad.
    Cijeli koncept multiplayera je čisti pay-to-win, jer je obavezno imati DLC-ove (odnosno premium koji košta isto koliko i igra) s obzirom da su ta oružja višestruko jača i preciznija od onih u običnoj igri.
    I ak sad počneš igrati, opet drek. Jer su i oružja s visokih levela višestruko jača od osnovnih s low levela multiplayera. Imaš osjećaj kao da si pošao u rat s pištoljem na vodu.
    Ovo ti jedna od rijetkih baš na mjestu .

  18. #2418
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Nov 2010
    Postova
    639

    Re: Battlefield 3

    Kako je dosao novi patch/update tako su dosli ponovo novi problemi Odlucim ponovo odigrati BF3 MP nakon nekoliko mjeseci pauze i vidi
    iznenadjenja,ne mogu ponovo igrati normalno
    Naime,kada krenem da se pridruzim u bilo koji server,prvo me izbaci i pise game disconnected,a ponovo kada
    probam udje u igru,crn je ekran i cujem zvukove i dalje ne mogu nista...probao sam repair install Battlefielda na Originu,updateovao sam punkbuster
    na zadnju verziju i ubacio update za rusku verziju ali opet nista...sto napraviti?

  19. #2419
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Battlefield 3

    @Kistra. Do njih je i navodno rade na popravljanju tih problema.

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Nemoj da te izgled zavara. Battlefield 3 je najveće nebalansirano multiplayer govno ikad. Ali ikad.
    Cijeli koncept multiplayera je čisti pay-to-win, jer je obavezno imati DLC-ove (odnosno premium koji košta isto koliko i igra) s obzirom da su ta oružja višestruko jača i preciznija od onih u običnoj igri.
    I ak sad počneš igrati, opet drek. Jer su i oružja s visokih levela višestruko jača od osnovnih s low levela multiplayera. Imaš osjećaj kao da si pošao u rat s pištoljem na vodu.
    Grijesis kao i obicno. Nije obavezno imati DLC-ove i oruzja iz istih nisu nista jaca ni slabija od ostalih. Sve je do tebe i tvog skilla. Isto tako oruzja sa visokih levela nisu nesto posebno jaca od onih koja imas u startu. Vrlo brzo se otkljucavaju puske kao i dodatci na iste u vidu prigusivaca,ovog ili onog nisana itd sto uveliko mijenja balistiku puske i omogucava ti da je prilagodjavas svome stilu igranja. Ja sam primjerice podjednako dobar sa svim sniperima u igri. Sada mogu biti prvi level i nabusiti nakoga ko je 100-ti. Skill je najbitniji.
    A istina da je balans dosta narusen u odnosu na pocetnu verziju. Buffaju se neka oruzja bespotrebno i ubacuju neki noob friendly dodaci tipa suppresiona koji nerijetno zna nulirati skill i odlicnom igracu znatno umanjiti sanse da napravi kill na nekome ko to nije. Suppresion npr se menifestuje u vidu blura ekrana i znaci da te neko gadja u datom trenutku,sto je ok jer ce te natjerati da zastanes tj suppresati tj potisnuti ce te nazat i natjerati da potrazis zaklon ili ako si bolji igrac i brze nisanis ti ces jednostavno ubiti onog ko te gadja iako je on prvi zapucao. Tako je bilo u pocetku. Sada medjutim dok si suppresan jednostavno ne mozes ubiti nikoga iako si ga nanisanio i ispraznio okvir u njega. Metci ne pogadjaju metu jednostavno sto cesto znaci da ce ubiti onaj ko prvi zapuca ili da ti neces biti u mogucnosti da ubijes nekoga ko je kraj tebe zato sto te neko drugi gadja odnekle... To je glupost totalna uistinu i stvar koja meni licno jako puno smeta jer zna izroditi brutalno nelogicne momente, ali i pored toga BF3 je cista magija od multiplayera i izuzetno je zabavan jer ima toliko toga za ponuditi.

  20. #2420
    Senior Member Small step for mankind Gothmog's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Dorthonion
    Postova
    2.287

    Re: Battlefield 3

    Mislim da su ti DLC-ovi otjerali dosta ljudi natrag na BC2...Igra nije bila ni blizu mrtva, a sad se još popunila. Me gusta...

    M5A97 R2.0//FX6300@3,8GHz//CM Hyper 212 Evo//Kingmax 8GB RAM//F3 1TB//ATI ASUS R9 280 3GB DDR5//Chieftec 550W//Thermaltake Soprano//Dell U2312HM 23"//Logitech G11//Razer Diamondback

  21. #2421
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Battlefield 3

    I ja cujem da jesu. Mada DLC-ovi su ok,dobri su jer nude drugacije iskustvo battlefielda. Ono,da se nadje nesto za svakoga. Ali ono sto je konkretno otjeralo dosta ljudi su potpuno glupe i bespotrebne promjene o kojima sam gore pisao a i postojaje nekih problema tipa onog kog je Kistra spomeuo a koji traju od pocetka.
    Steta jer izvorni multiplayer u BF3 je bio liga za sebe uporedjenju sa bilo kakvim drugim FPS MP-om.

  22. #2422
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367

    Re: Battlefield 3

    Pa mislim koji kok?



    Won't Bow Don't Know How.

  23. #2423
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Nov 2010
    Postova
    639

    Re: Battlefield 3

    Da li znate,hoce li biti ikakvog snizenja za Battlefield Premium?

  24. #2424
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: Battlefield 3

    = Citat = Izvorno postao Marvin OCX
    @Kistra. Do njih je i navodno rade na popravljanju tih problema.

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Nemoj da te izgled zavara. Battlefield 3 je najveće nebalansirano multiplayer govno ikad. Ali ikad.
    Cijeli koncept multiplayera je čisti pay-to-win, jer je obavezno imati DLC-ove (odnosno premium koji košta isto koliko i igra) s obzirom da su ta oružja višestruko jača i preciznija od onih u običnoj igri.
    I ak sad počneš igrati, opet drek. Jer su i oružja s visokih levela višestruko jača od osnovnih s low levela multiplayera. Imaš osjećaj kao da si pošao u rat s pištoljem na vodu.
    Grijesis kao i obicno. Nije obavezno imati DLC-ove i oruzja iz istih nisu nista jaca ni slabija od ostalih. Sve je do tebe i tvog skilla. Isto tako oruzja sa visokih levela nisu nesto posebno jaca od onih koja imas u startu. Vrlo brzo se otkljucavaju puske kao i dodatci na iste u vidu prigusivaca,ovog ili onog nisana itd sto uveliko mijenja balistiku puske i omogucava ti da je prilagodjavas svome stilu igranja. Ja sam primjerice podjednako dobar sa svim sniperima u igri. Sada mogu biti prvi level i nabusiti nakoga ko je 100-ti. Skill je najbitniji.
    A istina da je balans dosta narusen u odnosu na pocetnu verziju. Buffaju se neka oruzja bespotrebno i ubacuju neki noob friendly dodaci tipa suppresiona koji nerijetno zna nulirati skill i odlicnom igracu znatno umanjiti sanse da napravi kill na nekome ko to nije. Suppresion npr se menifestuje u vidu blura ekrana i znaci da te neko gadja u datom trenutku,sto je ok jer ce te natjerati da zastanes tj suppresati tj potisnuti ce te nazat i natjerati da potrazis zaklon ili ako si bolji igrac i brze nisanis ti ces jednostavno ubiti onog ko te gadja iako je on prvi zapucao. Tako je bilo u pocetku. Sada medjutim dok si suppresan jednostavno ne mozes ubiti nikoga iako si ga nanisanio i ispraznio okvir u njega. Metci ne pogadjaju metu jednostavno sto cesto znaci da ce ubiti onaj ko prvi zapuca ili da ti neces biti u mogucnosti da ubijes nekoga ko je kraj tebe zato sto te neko drugi gadja odnekle... To je glupost totalna uistinu i stvar koja meni licno jako puno smeta jer zna izroditi brutalno nelogicne momente, ali i pored toga BF3 je cista magija od multiplayera i izuzetno je zabavan jer ima toliko toga za ponuditi.
    Skill je najvažniji. OK. Može. Možeš ti mene u CSu gol ubit nožem dok ja imam kalaš, kacigu i pancirku, ali to ne znači da ja nemam prednost i da je nož vs kalaš balansiran susret.
    Weksova izjava je potpuno na mjestu.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  25. #2425
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Battlefield 3

    Wekijeva izjava nema dodira sa stvarnoscu i sto je najsmjesnije isto misljenje bi imao i kad bi zapravo PROBAO igru jer je navikao na gljivu na PS3 sa aim assisst glupostima dok igra na easy levelu neki sutercic
    Fascinantna mi je pojava koja dominira na ovom forumu kod 95% forumasa, a to je da imaju stav nekog experta u nekim stvarima o kojima ne znaju nista i sa kojima nemaju nikakav kontakt...
    M16A3 je puska koju imas od samog pocetka i koja je dostupna svima i gle cuda nju koriste profesionalci u kompetitivnom takmicenju i opce je prihvacena kao najjaca puska u igri jer ima fenomenalne karakteristike(svaka puska u igri je razlicita i ima specificne osobine koje mijenjas dodacima u obliku npr suppresora i sl sto dodatno drasticno mijenja specifikacije puske,i imas veliki broj dodataka),M98B je najbolji sniper i imas ga u vanila verziji igre...

    = Citat = Izvorno postao MasaKrisT
    Pa mislim koji kok?



    Mora da je platio dodatno za ovu ideju Ne znam jesul fascinantniji likovi koji rade ovakve akrobacije ili cinjenica da imas mogucnost da ih radis. Prije desetak dana mi se desilo nesto za sto nisam ni cuo za svo ovo vrijeme od kako je igra vani. Naime pogodio sam lika sniperom u glavu dok je zamahivao rukom da baci rucnu bombu i izbacilo mi je da sam napravio kill sa sniperom i ispod toga jos jedan kill sa rucnom granatom. A posto nema teorije da sam mogao baciti bombu 170 metara znaci da mu ju je metak izbio iz ruke kad mu je prosao kroz glavu. Malo guglao i na you tube u jednoj montazi vidim da je lik napravio isto
    Ev ovde

  26. #2426
    Senior Member Small step for mankind fear's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Every part of your bones
    Postova
    2.734

    Re: Battlefield 3

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Dobar video

    MP mi izgleda dosta zabavno na filmićima, baš zbog tih aviona, helikoptera, vozila i sl.
    Nemoj da te izgled zavara. Battlefield 3 je najveće nebalansirano multiplayer govno ikad. Ali ikad.
    Cijeli koncept multiplayera je čisti pay-to-win, jer je obavezno imati DLC-ove (odnosno premium koji košta isto koliko i igra) s obzirom da su ta oružja višestruko jača i preciznija od onih u običnoj igri.
    I ak sad počneš igrati, opet drek. Jer su i oružja s visokih levela višestruko jača od osnovnih s low levela multiplayera. Imaš osjećaj kao da si pošao u rat s pištoljem na vodu.
    lol
    booyaka



  27. #2427
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367

    Re: Battlefield 3

    Ljudi će izvuć sve ideje na svijetu iz ove igre.

    Won't Bow Don't Know How.

  28. #2428
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Battlefield 3




  29. #2429
    Senior Member Small step for mankind Doggy's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    VERY HIGH
    Postova
    2.817

    Re: Battlefield 3



    bru - wait for it - tal - no...
    vidi se da je mapa ogromna, i da se treba dugo voziti, bez tenkova i attack helica bi fakat moglo biti zabavno...

    i air superiority mod, cool


  30. #2430
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Battlefield 3


Slične teme

  1. Battlefield 3
    By Tsumetai Ryujin in forum Gaming općenito
    Odgovora: 36
    Posljednji post: 26-06-2008, 18:16
  2. Battlefield 2 ??
    By Blacky_123 in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 29-03-2008, 10:46
  3. Battlefield 2 i Battlefield 2142 pitanja
    By tomifish2002 in forum Online gaming & living
    Odgovora: 37
    Posljednji post: 12-01-2008, 21:01
  4. Battlefield 2
    By Fearless_cro in forum Online gaming & living
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 09-12-2006, 18:40
  5. Battlefield 2
    By Stiffy in forum Gaming općenito
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 27-12-2005, 18:36

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •