Stranica 80 od 83 PrvaPrva ... 30707879808182 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 2.371 do 2.400 od 2487

Tema: Battlefield 3

  1. #2371
    Senior Member Small step for mankind Doggy's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    VERY HIGH
    Postova
    2.817

    Re: Battlefield 3

    stigel je patch za ps3, 1393mb, dam se kladit da je close quarters i hd destruction u tome, uz jos hrpu novih i gorih bug-ova, rofl... za jednu vuru se bu tek skinul...

  2. #2372
    Senior Member Small step for mankind Doggy's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    VERY HIGH
    Postova
    2.817

    Re: Battlefield 3

    trailer za premium
    http://mp1st.com/2012/06/03/battlefield ... t-trailer/

    vracaju quad, neki kamion s raketama, lol... armored warefare izgleda brutalno...

  3. #2373
    Senior Member Giant leap for forum R@pt0r's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    3.397

    Re: Battlefield 3

    Evo meni se upravo skida update na originu.
    2,371.44 MB
    „I know from the history of my own planet that change is difficult. New ideas are often greeted with skepticism, even fear.
    But sometimes those ideas are accepted, and when they are... progress is made. Eyes are opened.“ -Commander Chakotay

  4. #2374
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Battlefield 3

    Patch sranje cisto. Bar recon kad je u pitanju. Sve isto. Citav set retrdluka i nelogicnosti. Ovaj serijal mog novca vise nece vidjeti.

  5. #2375
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jun 2009
    Lokacija
    Down Under
    Postova
    4.055

    Re: Battlefield 3

    Hoće biti kakvi popusti za ovaj Premium?
    [center:1qx20gpn][/center:1qx20gpn]

  6. #2376
    Senior Member Small step for mankind Doggy's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    VERY HIGH
    Postova
    2.817

    Re: Battlefield 3

    pa sam premium i je popust, lol...

    danas su ubacena jos 5 assaignment-a za kamuflaze za f2000, pkp, l96 i scar-h, a 5. je kamuflaza za ruse, lol

  7. #2377
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Nov 2010
    Postova
    639

    Re: Battlefield 3

    Frend hoce da kupi Battlefield 3 (kljuc)...gdje bi se taj kljuc mogao kupiti online,a da je sto jeftiniji?
    (nebitno da li je standard verzija ili limited edition)

  8. #2378

    Re: Battlefield 3

    g2play.net

  9. #2379
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Nov 2010
    Postova
    639

    Re: Battlefield 3

    = Citat = Izvorno postao Sgt. Bull
    g2play.net
    Hvala ti

  10. #2380
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Battlefield 3




  11. #2381
    Senior Member Small step for mankind Tegla Ajvara's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Špaiz
    Postova
    2.104

    Re: Battlefield 3

    najavljen je bf4
    ajde otvarajte temu
    Intel core i7 5820k 3.3 ghz // nVidia gtx 970 // 12gb ram ddr4 // gigabyte ud4 x99 // ssd samsung 128 gb // hdd caviar black 500gb // dvd rw samsung // internal card reader // xfx 750w

  12. #2382
    Senior Member Small step for mankind Doggy's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    VERY HIGH
    Postova
    2.817

    Re: Battlefield 3

    to kaj im je izletjelo da se beta dobije s moh-om (ko i prosle godine), mi bas ne djeluje ko da je najavljen bf4... a i navodno bi beta trebala poceti na jesen 2013.

  13. #2383

  14. #2384
    Senior Member Small step for mankind Doggy's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    VERY HIGH
    Postova
    2.817

    Re: Battlefield 3


  15. #2385
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Battlefield 3

    Sexy, al nema ovde puno mjesta za pjesadiju a ja sam los sa vozilima,ustvari nisam ni pokusavao igrati. Ovde ce avioni da rulaju.

  16. #2386
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jun 2009
    Lokacija
    Down Under
    Postova
    4.055

    Re: Battlefield 3

    AC130 )))))
    [center:1qx20gpn][/center:1qx20gpn]

  17. #2387
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367

    Re: Battlefield 3

    Igrao danas malo, sexy tag dobio.

    Won't Bow Don't Know How.

  18. #2388
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705

    Re: Battlefield 3

    = Citat = Izvorno postao Marvin OCX
    Sexy, al nema ovde puno mjesta za pjesadiju a ja sam los sa vozilima,ustvari nisam ni pokusavao igrati. Ovde ce avioni da rulaju.
    Ovo je pravi bf....vi snajperi se vratite na kharg i gađajte sa brda na brdo.

  19. #2389
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Battlefield 3

    Volim ove furke i spike sta je PRAVI a sta KRIVI battlefield... Ono bas ih volim
    Od 64 igraca na mapi po 4 igraca u oba tima igraju vozila na mapi a od tih 8 igraca 5 je dobro ili odlicno u tome. Ista stvar je i sa sniperima. Treba znati 25 ili 30 headshotova napraviti sa +500 metara u partiji. Nesto za sta si ti nesposoban a ja jesam isto kao sto si ti sposoban 30 kilova u tenku napraviti a ja nisam. Imas 20% acc i 20% headshot kills sa sniperom sto je bez ljutnje jako lose i ti snipere ne volis jer ti ne sjedaju. Ne znas pogoditi glavu ukratko. Ja ne znam voziti heli i ne solim ti pamet kako je snipanje prava stvar itd. Nije BF nista vise tenk ili heli nego sto je sniper.
    Nemoj mi zivota ti pricati sta je pravi BF. Battlefield 3 je sve ono sto ta igra nosi sa sobom.

  20. #2390
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jun 2009
    Lokacija
    Down Under
    Postova
    4.055

    Re: Battlefield 3

    Koja je najbolja mapa za korištenje mortara?
    [center:1qx20gpn][/center:1qx20gpn]

  21. #2391
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Battlefield 3

    Siene Crossing,rush kad igras,Grand Bazar isto. Valjda samo namjestis da udara izmedju zgrada na MCOM oko kog je akcija...

  22. #2392
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jun 2009
    Lokacija
    Down Under
    Postova
    4.055

    Re: Battlefield 3

    Tnx.
    Hoću malo ubijati s tim, da skupim onih 300 kilova.
    [center:1qx20gpn][/center:1qx20gpn]

  23. #2393
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705

    Re: Battlefield 3

    = Citat = Izvorno postao Marvin OCX
    Volim ove furke i spike sta je PRAVI a sta KRIVI battlefield... Ono bas ih volim
    Od 64 igraca na mapi po 4 igraca u oba tima igraju vozila na mapi a od tih 8 igraca 5 je dobro ili odlicno u tome. Ista stvar je i sa sniperima. Treba znati 25 ili 30 headshotova napraviti sa +500 metara u partiji. Nesto za sta si ti nesposoban a ja jesam isto kao sto si ti sposoban 30 kilova u tenku napraviti a ja nisam. Imas 20% acc i 20% headshot kills sa sniperom sto je bez ljutnje jako lose i ti snipere ne volis jer ti ne sjedaju. Ne znas pogoditi glavu ukratko. Ja ne znam voziti heli i ne solim ti pamet kako je snipanje prava stvar itd. Nije BF nista vise tenk ili heli nego sto je sniper.
    Nemoj mi zivota ti pricati sta je pravi BF. Battlefield 3 je sve ono sto ta igra nosi sa sobom.
    Nisi shvatio poantu ni smajlića na kraju. Ovo će bit vehicle only praktički, a pošto si rekao da samo sniper znaš igrat i samo tako koristiš ekipi, ti na tim novim mapama nećeš imat koristi, tj. mi nećemo od tebe.Cilj tvoje igre je samo kdr, za što postoje druge igre sem bf.
    Možda soflam ali vidim da su ti assistovi i to isto banana tako da si ti lone wolf. Eventualno beacon, ali neće trebat jer će bit vozila brzih da se brzo dođe do točaka...
    Ptah ja igram sve i koristim sve u igri. Preživčan sam da sjedim na brdu sa snajperom ko ti, ali da se zainatim i to mogu, ali mislim da nebi više imao sa kim igrat jer bi mi ekipa popizdila da sjedim na brdu i hvatam što dalji head.
    battlefield je battlefield ne sniper game simulator...ali kao što si rekao bf je ono sve što igra nosi, pa ono, bit će ti dobar metro i dalje i tamo quickscopeaj i budi sretan ako te to tako jako veseli
    znaš kako kažu svaka... ima svoje veselje

  24. #2394
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Battlefield 3

    Ma imas prepotentan stav covjece. Opusti se,igra je to samo.
    Igram najvise snipera i tu sam jako dobar,a timu doprinosim tako sto ubijam protivnike Soflam cesto koristim ali dzaba jer ga ostatak tima ignorise. Nemam ekipu ko ti i ne igram 24 sata dnevno jer ne dozivljavam ovu igru toliko preozbiljno ko ti,a i ne mogu jer mi je internet konekcija smijesna pa nerijetko od 30 metaka iz okvira dobijem hit reg na zadnja dva ili 3 a gadjam lika u ledja sa 5 metara.
    Ne kempam,agresivan sam uglavnom jer kvikskopanje i kempanje ne idu zajedno. Sjedi ti na brdo na khargu i "nafataj" 40-ak killova sa 500+ metara od kojih je prosjecno 75%-80% headshotova umjesto 20% i stotinjak na metru gdje je iskljucivo reflex bitan.
    Imas pogresnu percepciju recona i snipanja jer si los u tome i ne igras to,ne znam zasto je to tako tesko priznati? Mozda neki noobovi leze na nekom kamenu i cekaju neku fixnu metu da je skinu al to nisam ja. Mozda imas takvo misljenje radi one montazice koju sam napravio 25 levela prije iz snimaka od 3 uzastopne partije. Ja sad nerijtko vozaca helija skinem i to mi je najdraza stvar u igri. Ne opterecujem se time sta je pravi bf i toboze sta ce moj tim misliti o meni itd. Znaci uzmem M98B,udjem na server i zejebavam se. Udjem na knife only server i placem od smijeha dok se koljem sa 50 likova. Jebe mi se koliko cu puta poginuti i jesam i stavio preporuceni dodatak na pusku... Probaj to umjesto sto trosis zivce razglabajuci po bf forumima o glupostima. Preozbiljno shvatas ovu igru. Zavidim ti na tom timskom iskustvu igranja ove igre jer sam to u samo par navrata iskusio i zabavno je sve dok ne vidim da se neko istinski nervira i dere ko debil i psuje jer cemo toboze izgubiti

  25. #2395
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705

    Re: Battlefield 3

    = Citat = Izvorno postao Marvin OCX
    Ma imas prepotentan stav covjece. Opusti se,igra je to samo.
    Igram najvise snipera i tu sam jako dobar,a timu doprinosim tako sto ubijam protivnike Soflam cesto koristim ali dzaba jer ga ostatak tima ignorise. Nemam ekipu ko ti i ne igram 24 sata dnevno jer ne dozivljavam ovu igru toliko preozbiljno ko ti,a i ne mogu jer mi je internet konekcija smijesna pa nerijetko od 30 metaka iz okvira dobijem hit reg na zadnja dva ili 3 a gadjam lika u ledja sa 5 metara.
    Ne kempam,agresivan sam uglavnom jer kvikskopanje i kempanje ne idu zajedno. Sjedi ti na brdo na khargu i "nafataj" 40-ak killova sa 500+ metara od kojih je prosjecno 75%-80% headshotova umjesto 20% i stotinjak na metru gdje je iskljucivo reflex bitan.
    Imas pogresnu percepciju recona i snipanja jer si los u tome i ne igras to,ne znam zasto je to tako tesko priznati? Mozda neki noobovi leze na nekom kamenu i cekaju neku fixnu metu da je skinu al to nisam ja. Mozda imas takvo misljenje radi one montazice koju sam napravio 25 levela prije iz snimaka od 3 uzastopne partije. Ja sad nerijtko vozaca helija skinem i to mi je najdraza stvar u igri. Ne opterecujem se time sta je pravi bf i toboze sta ce moj tim misliti o meni itd. Znaci uzmem M98B,udjem na server i zejebavam se. Udjem na knife only server i placem od smijeha dok se koljem sa 50 likova. Jebe mi se koliko cu puta poginuti i jesam i stavio preporuceni dodatak na pusku... Probaj to umjesto sto trosis zivce razglabajuci po bf forumima o glupostima. Preozbiljno shvatas ovu igru. Zavidim ti na tom timskom iskustvu igranja ove igre jer sam to u samo par navrata iskusio i zabavno je sve dok ne vidim da se neko istinski nervira i dere ko debil i psuje jer cemo toboze izgubiti
    Simpatično je palickati nekoga ko znam da će ga dirnuti, u tome sam dobar, trolanje drugih i tjeranje njih na pisanje tldr postova. Strašno te smeta kad te se nazove snajperom, kdr noobom ili kamperom...ali ne znam zašto, ako je igra zašto se pališ na to onda?
    Ako ja igram 24 sata dnevno...onda ti igraš bar 12 jer imaš upola manje sati od mene, zar ne?
    Ma ok je samo ti ubijaj i igraj, nitko ti ne brani, samo sam te htio fino zapalit jer to radim polagano već par zadnjih stranica ali nisam uspio da se ovako upustiš u razgovor i pokažeš mi ko je baja iza nišana. Lol preozbiljno shvaćam igru. Ova ti je jako dobra, to ti priznam, u pravu si, igra mi je ova život i živim od igranja.
    Samo ću ti reć da tvoja percepcija se opet razlikuje od moje i nikad nećeš shvatiti to. Zašto zato jer nisi probao bf kako i ja, već samo kako ti veliš uzmeš m98b i ti si uživaš. Nekome je užitak tako sjediti u ćošku i čekati, a netko za užitak igra timski, komunicira i nosi team na sebi. Kao što ti imaš svoj sistem igre i percepciju tako imam i ja svoj. Ja sam iznio stav u šali da te zapalim da ti nema mjesta u armoredu što te je jako zapalilo jer je istina. Ali velim eto, razizlaženje u stavovima...ovo ti je prvi pravi mrežni fps, prema tome....
    ajde gl hf neda mi se pratit ovu temu kad je ionako umrla.
    Nhf, neam ja niš protiv tebe, ali na početku sam očekivao od tebe da ćemo zaigrat tu i tamo, a onda kad sam vidio da si metro fag...reko bok.

  26. #2396
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Battlefield 3

    I ja sam mislio da cu moc zaigrat sa tobom al vec vidim da bi morao ustajat ujutro,slusat himnu i mazat se ratnickim bojama
    Nisi me zapalio pobogu vec zvucis iritantno... Zvucis ko pravi pravcati bf igrac koji od 10 ispaljenih metaka 2 puta pogodi metu sa najpreciznijim oruzjem u igri i ima ultimativni noobovski accuracy od 20% i koji "nosi tim na sebi " Statistika ne laze. Misli i pisi po bf forumima sta hoces al nemoj spominjat snipanje jer ces ispast smijesan i nekolegijalan narocito kad priznas da namjerno troolas i provociras.To nije timski

  27. #2397
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705

    Re: Battlefield 3

    = Citat = Izvorno postao Marvin OCX
    I ja sam mislio da cu moc zaigrat sa tobom al vec vidim da bi morao ustajat ujutro,slusat himnu i mazat se ratnickim bojama
    Nisi me zapalio pobogu vec zvucis iritantno... Zvucis ko pravi pravcati bf igrac koji od 10 ispaljenih metaka 2 puta pogodi metu sa najpreciznijim oruzjem u igri i ima ultimativni noobovski accuracy od 20% i koji "nosi tim na sebi " Statistika ne laze. Misli i pisi po bf forumima sta hoces al nemoj spominjat snipanje jer ces ispast smijesan i nekolegijalan narocito kad priznas da namjerno troolas i provociras.To nije timski
    Sjeti se meča kad smo igrali caspian i ušao si u server, tek si počinjao igru sjećam se kao da je bilo jučer. Snipao sam sa kamena na prve dvije baze na kaspianu i imao 19-2 mislim sa m39. Onda sam tebi rekao da probaš i tako je ptah otkrio ameriku...pričaj ti o mom accuracyu koliko hoćeš sine, ali u bf je bitan score i koliko nosiš tim. Da imaš 0-10 ali si na svakoj zastavici, svako malo oživiš, pomogneš bazukom, ili baciš metke bolji si igrač od bilo kojeg kdr snajpera.
    Statistika ne laže da, ali dal statistika pokazuje što sam radio sa tim snajperima....sjeti se da si me ispitivao kako imam onoliki headshot, da slučajno snajper kao ti nebi imao manji... znaš i sam koliko je metaka trebalo ispaliti za takav headshot jer smo probavaili po tjedan dana da opalimo 3km...ja ne mogu jer mi je premala rezoplucija, nemogu tako precizno naciljat. Dečki sa većim monitorima su uspjeli.
    Za moje potrebe znam koristit snajper, a velim da želim sad postat neki uber mega lone wolf i snajpat nije problem. Daj mi par dana da nađem dobre pozicije i usavršim kretnje i to je to. vjerovatno imaš doma monitor preko 20 inča a ja se kuvam na 15.6 onda ćeš valjda shvatiti zašto mi acc nije najbolja stvar na svijetu, ali kao što rekoh za moje potrebe je dovoljan.
    Ma velim nemam ništa protiv tebe razumiš, namjerno sam te pecnuo jer znam da igraš samo snajper i da si zaluđen time i ok, kao što rekoh svatko ima percepciju i različit pogled na igru.

  28. #2398
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Battlefield 3

    Otkrio ameriku da,prvi mp u zivotu,prvi kontakt sa sniperom, i postao neuporedivo bolji od tebe il i to osporavas? Kazes da si snipao sa M39? Sa bolt sniperom se snipa a sa semiauto spama. A pitao sam te otkuda onoliki hs jer mi nije palo na pamet da ces nekog zamoliti da ti pozira da ga gadjas 7 dana kako kazes Ja sam tada skidao ingame sa 1500 metara i to je max na firestorm mapi pa mi bilo cudno otkuda toliki hs...
    Kazes meni bitna statistika i kdr a tebi je bitno u statistici imati dalek headshot iako ne znas snipat. I 7 dana ces pokusavat dalekometni hs?
    Ne igram samo snipera,imam service star i sa ostalim klasama,osim supporta koji mi je bezze,i da sam zaludjen necim u ovoj igri ne bi imao duplo manje sati od tebe.
    Ako shvatas da svako ima drugaciju percepciju na igru mani se trolanja.

  29. #2399
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705

    Re: Battlefield 3

    = Citat = Izvorno postao Marvin OCX
    Otkrio ameriku da,prvi mp u zivotu,prvi kontakt sa sniperom, i postao neuporedivo bolji od tebe il i to osporavas? Kazes da si snipao sa M39? Sa bolt sniperom se snipa a sa semiauto spama. A pitao sam te otkuda onoliki hs jer mi nije palo na pamet da ces nekog zamoliti da ti pozira da ga gadjas 7 dana kako kazes Ja sam tada skidao ingame sa 1500 metara i to je max na firestorm mapi pa mi bilo cudno otkuda toliki hs...
    Kazes meni bitna statistika i kdr a tebi je bitno u statistici imati dalek headshot iako ne znas snipat. I 7 dana ces pokusavat dalekometni hs?
    Ne igram samo snipera,imam service star i sa ostalim klasama,osim supporta koji mi je bezze,i da sam zaludjen necim u ovoj igri ne bi imao duplo manje sati od tebe.
    Ako shvatas da svako ima drugaciju percepciju na igru mani se trolanja.
    A dakle semi auto sniperi nisu sniper ili?
    1500m si skidao ingame? Si siguran? Da si na firestormu ingame dakle radio 1500? Dakle lik je trčao i ti si ga skinuo sa km i po...ili ste ležali svaki svoje brdo i gađali se...di je tu razlika između mog nariktanog i tvog?? Daleki headshot je bila zajebancija na tsu da idemo vidjet kako se radi pa smo se zezali onda malo. Stavi rezoluciju 1280x720 i odi na laptop, pitat ću te dal vidiš sjaj optike na takvoj udaljenosti.
    Pa rečeno je u šali ti si odmah počeo seruckati i braniti se, a nisi ni napadnut već si samo mogao ležerno bacit opet neku zezu...i otišlo je predaleko. Oprosti što snajpera u bf3 ne smatram uopće korisnom klasom vće sve i jedan kojeg sam vidio ingame je bio beskorisan. Proveo sam 50 sati da odradim medalju i većinu vremena sam punio mav ili soflam jer su simpatični.
    Kao što rekoh, da imam volje i vremena igrati snajper, ne samo ja nego bilo tko ko ima refleks može bit dobar.
    Pitanje je koliko je dobar za team u bf, jer bf nije kao cod di je kill najbitniji.
    Jako si se uvrijedio vidim i zato ti se ispričavam. Nisam ni ja ostao netaknut priznam, ali velim moramo ovo na vrijeme završiti.
    Imaš moje isprike.

  30. #2400
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Battlefield 3

    Razočaravajući razvoj događaja.

Slične teme

  1. Battlefield 3
    By Tsumetai Ryujin in forum Gaming općenito
    Odgovora: 36
    Posljednji post: 26-06-2008, 18:16
  2. Battlefield 2 ??
    By Blacky_123 in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 29-03-2008, 10:46
  3. Battlefield 2 i Battlefield 2142 pitanja
    By tomifish2002 in forum Online gaming & living
    Odgovora: 37
    Posljednji post: 12-01-2008, 21:01
  4. Battlefield 2
    By Fearless_cro in forum Online gaming & living
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 09-12-2006, 18:40
  5. Battlefield 2
    By Stiffy in forum Gaming općenito
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 27-12-2005, 18:36

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •