Stranica 26 od 83 PrvaPrva ... 1624252627283676 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 751 do 780 od 2487

Tema: Battlefield 3

  1. #751
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Battlefield 3

    Konfa se svakako ne kupuje zbog jedne igre, nego zbog barem dvadesetak igara. Naravno, uvijek postoji jedna igra koja je kap previše u čaši i onda jednostavno pukneš, otiđeš do dućana i napraviš maleni upgrade.

    Bez obzira na sve, stvarno me zanima kako će ovo čudo izgledat u stvarnosti, svi traileri do sad mi djeluju nerealno.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  2. #752
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    space
    Postova
    1.736

    Re: Battlefield 3

    Marvin mi je dobar.

    Pričekajte betu pa ćete više znati kako vam se igra vrti. Jel se morate baciti kroz prozor zajedno sa kompom (ja) ili budete klicali od sreće, eventualno se pomokrite od sriće.

  3. #753
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705

    Re: Battlefield 3

    Imam osjećaj da neki od vas ako ne bude na high neće igrat ili neće moć orgazam doživjeti uz igru, lolček.

  4. #754
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Battlefield 3

    Gledajući sistemske zahtjeve, ovu igru je definitivno najbolje igrati na konzoli. Radit će uvijek sasvim fluidno uz zamjenu za vrlo dobar grafički izgled.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  5. #755
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Battlefield 3

    Fila ako si mislio na mene varaš se.Igra je i tak prvenstvenoSmulti ( zbog čega se ova igra i kupuje ) a tu su mi midium detalji savršeno dovoljni .SP je u ovoj igri pre kratko i pre skriptno iskustvo da bih dao hrpu para za novi komp ili 350 kn za igru .

    Ono sam pisao da podbodem Marvina koji često plaće kako igre stagniraju zbog konzola i kako bi on rado nadogradio mašinu da ima naprednih igara .Sad dolazi jedna takva ( a ima ih još i ranije ) a on šipak .

    Ja sam sa druge strane trenutno 100% zadovoljan sa grafičkim prikazom i sretan što sve "stagnira" pa nema potrebe za čestim nadogradnjama .

  6. #756
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Battlefield 3

    Ljudi su smiješni. Ili grafika "stagnira" zbog konzola pa im to smeta ili dođe igra kao što je B3 pa će reći da je neoptimizirana i prezahtjevna.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  7. #757
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Battlefield 3

    Baš to .

  8. #758
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jun 2009
    Lokacija
    Down Under
    Postova
    4.055

    Re: Battlefield 3

    Ja nevjerujem da su zahtjevi za max. toliko veliki.
    Bumo vidili kad beta dođe
    [center:1qx20gpn][/center:1qx20gpn]

  9. #759
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705

    Re: Battlefield 3

    Samo da ona meni radi barem na 30fps i ja sam sretan.

  10. #760
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Battlefield 3

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Fila ako si mislio na mene varaš se.Igra je i tak prvenstvenoSmulti ( zbog čega se ova igra i kupuje ) a tu su mi midium detalji savršeno dovoljni .SP je u ovoj igri pre kratko i pre skriptno iskustvo da bih dao hrpu para za novi komp ili 350 kn za igru .

    Ono sam pisao da podbodem Marvina koji često plaće kako igre stagniraju zbog konzola i kako bi on rado nadogradio mašinu da ima naprednih igara .Sad dolazi jedna takva ( a ima ih još i ranije ) a on šipak .

    Ja sam sa druge strane trenutno 100% zadovoljan sa grafičkim prikazom i sretan što sve "stagnira" pa nema potrebe za čestim nadogradnjama .
    Znao sam da me namjerno jebes uvaljen u stolicu sa svojih 107 kila
    B3 je napredna igra,tako djeluje i to stoji ali koliko je realno napredniji od Crysisa za cijim zahtjevima su plakali. Uporedi te dvije igre i zahtjeve im. Rudnik i stratosfera. B3 je jedina igra koja je napravila mali korak naprijed u zadnjih 5 godina i pogledaj kakav komp trazi... Ili ce verzija za 5 godina stare konzole biti 10 stepenica ispod onih gameplay videa koje smo do sada vise puta pogledali ili stvarno postoji pc verzija koja je vrh neoptimizacije. I zato im sipak

  11. #761
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Battlefield 3

    Smiješno je da će PC verzija i konzolaške biti po pitanju samog grafičkog prikaza praktički vrlo slične kvalitete. Konzole mogu prežvakati igru pošto se naspram PC-a ona vrti na smiješno maloj rezoluciji. Manje mape + 3 metra udaljenosti od tv-a te oni koji traže fillmsko iskustvo napucavanja, konzolaška verzija igre je savršen odabir.
    Oni koji misle se ozbiljno igrati u multiplayeru će ionako spuštati detalje na low/medium zbog boljih perfomansi. Ovakvu grafiku kakvu vidite na snimkama u najvažnijom igrinoj komponenti (u multiplayeru) ćete doživjeti samo na konzolama ili na PC u vrijednosti soma i pol eura.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  12. #762
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Battlefield 3

    Cemu onda trud i mocni engine,skupe reklame itd ako ce napraviti mocnu igru koju ce svi igrati na medium,konzolasi zasto sto konzola ne moze vise od toga a PC igracima nece padati na pamet da daju tolike pare za tako malo,koje je jos i endemska pojava u gamingu.

  13. #763
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Battlefield 3

    Pa igra za svačiji džep. Oni koji će kupovati zbog multiplayera neće se previše opterećivati grafikom, oni koji kupuju zbog grafike već imaju doma stroj u vrijednosti koju sam malo prije naveo, a oni koji se žele povremeno zabaviti u SP-u ili multiu bez opterećivanja tehnikalijama imaju konzolašku verziju.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  14. #764
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Battlefield 3

    Realno ovo pase samo konzolasima. Ne znam ko ima i ko ce osim bogatih klinaca imati 2x GTX580 u kucistu

  15. #765
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Battlefield 3

    He , he opet ti ne valja .

    = Citat = Izvorno postao Marvin OCX
    ...a zanemari to sto gaming stagnira jer je nebitno? Rado bi ja nadogradjivao komp da imam razloga,to su ipak slatke muke jer svi volimo to sto znamo da ce u tom slucaju pomijeranje onih "trimera" udesno znaciti nesto vise i nesto bolje. Dojadilo mi je staviti sve na high i kad pokrenem igru pomisliti kako lose ili standardno izgleda
    Jedino u Tele 2 imaš i ovce i novce .Tamo i nigdje više .


  16. #766
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Battlefield 3

    Nedam tolike pare za ovcu koja daje 2 centimetra vune vise od one koja je davno pojedena a bila 7-8 puta jeftinija

  17. #767
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Battlefield 3

    Mene samo zanima što ste vi očekivali?
    Kako rekoše bezimeni, ne možete imati ovce i novce. Ili ćete imati fenomenalnu grafiku i vrlo zahtjevnu igru ili prosječnu grafiku i prosječno zahtjevnu igru. Dok je izašao Crysis 2 svi su pljuvali po grafici jer nije bila na razini jedinice. Kada je izašao prvi Crysis, svi su pljuvali koliko je igra neoptimizirana i kako je samo tehnološki demonstrator. U Hrvatskoj je očigledno neka kriva percepcija gaminga koji je btw vrlo skup hobi. Ljudi fakat žele i ovce i novce. I cendraju dok nije tako.

    I sad se ponavljam
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  18. #768
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Na rubu egzistencije
    Postova
    2.263

    Re: Battlefield 3

    Neznam opce zašto se ljudi opterecuju sa zahtjevima kad se zna da se ovo igra u mp sa srezanim detaljima radi bolje vidljivosti.
    AMD Phenom x4 B35 @3.2 Ghz/Gigabyte HD6850@920/1150Mhz/DDR667 3gb/Dell U2311H

  19. #769
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Battlefield 3

    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    Mene samo zanima što ste vi očekivali?
    Kako rekoše bezimeni, ne možete imati ovce i novce. Ili ćete imati fenomenalnu grafiku i vrlo zahtjevnu igru ili prosječnu grafiku i prosječno zahtjevnu igru. Dok je izašao Crysis 2 svi su pljuvali po grafici jer nije bila na razini jedinice. Kada je izašao prvi Crysis, svi su pljuvali koliko je igra neoptimizirana i kako je samo tehnološki demonstrator. U Hrvatskoj je očigledno neka kriva percepcija gaminga koji je btw vrlo skup hobi. Ljudi fakat žele i ovce i novce. I cendraju dok nije tako.

    I sad se ponavljam [/quote ]
    Apsolutno si u pravu,kolko para toliko muzike,tako je uvijek bilo, ali, i to veliko ALI, u slucaju B3 je previse para za malo vise muzike nego sto je bio slucaj sa Crysisom. B3 djeluje samo nijansu bolji od Crysisa a cudovisno je zahtjevan.

    = Citat = Izvorno postao kikl0p
    Neznam opce zašto se ljudi opterecuju sa zahtjevima kad se zna da se ovo igra u mp sa srezanim detaljima radi bolje vidljivosti.
    Nisam ovo znao,ne igram MP,tj igram ali jako rijetko.

  20. #770
    Senior Member Small step for mankind Tegla Ajvara's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Špaiz
    Postova
    2.104

    Re: Battlefield 3

    to nije onda gust
    kao u codu kad se skinu detalji pa nema trava i tih sranja, snajpera vidis tocno di lezi, a ovako kad je sve nabacno zajebanivljivije je igrat
    jer ja kad igram igram iz gusta, a ne da sto vise naklikam kilova
    Intel core i7 5820k 3.3 ghz // nVidia gtx 970 // 12gb ram ddr4 // gigabyte ud4 x99 // ssd samsung 128 gb // hdd caviar black 500gb // dvd rw samsung // internal card reader // xfx 750w

  21. #771
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Split
    Postova
    3.587

    Re: Battlefield 3

    Lol ali to ko radi Razumin radi veceg fps-a da se spuste detalji ali ovo je apsurdno

  22. #772
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705

    Re: Battlefield 3

    = Citat = Izvorno postao Tegla Ajvara
    to nije onda gust
    kao u codu kad se skinu detalji pa nema trava i tih sranja, snajpera vidis tocno di lezi, a ovako kad je sve nabacno zajebanivljivije je igrat
    jer ja kad igram igram iz gusta, a ne da sto vise naklikam kilova
    Koji je onda smisao multiplayer igara ako ne killovi? Dobro u bf je timski rad ali isti krc jer svi samo kdr gledaju.

  23. #773
    Senior Member Small step for mankind fear's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Every part of your bones
    Postova
    2.734

    Re: Battlefield 3

    I di je zabava ako igraš sa minimalnim detaljima, bez smoke-a, bez sijena i ostalih điđa, da mi se igra takva igara igrao bi cod2.
    booyaka



  24. #774
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705

    Re: Battlefield 3

    = Citat = Izvorno postao fear
    I di je zabava ako igraš sa minimalnim detaljima, bez smoke-a, bez sijena i ostalih điđa, da mi se igra takva igara igrao bi cod2.
    Pa slažem se, efektnije je i zanimljivije...ali opet, nekad žrtvujem grafiku koja i na low izgleda zadovoljavajuće da bi dobio koji fps

  25. #775
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Battlefield 3

    = Citat = Izvorno postao Tegla Ajvara
    to nije onda gust
    kao u codu kad se skinu detalji pa nema trava i tih sranja, snajpera vidis tocno di lezi, a ovako kad je sve nabacno zajebanivljivije je igrat
    jer ja kad igram igram iz gusta, a ne da sto vise naklikam kilova
    Ma vidi ti ideje
    Ali meni bi to takodje ubilo gust jer u rijetkim momentima kad igram multi ne shvatam ga kao takmicenje nego kao sp iskustvo sa malo boljim ili puno losijim AI-em

  26. #776
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Morija
    Postova
    2.027

    Re: Battlefield 3

    Samo da pitam: znači, igra izlazi 25. 10. a za par dana izlazi beta koja je otvorena za sve, bez obzira na preorder i sl.? I hoće li ta beta imati sve grafičke postavke ili će biti kao prije?

  27. #777
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Battlefield 3

    Multiplayer beta koja bi trebala imati otključane sve postavke da ljudi vide hoće li moći normalno igrati igru.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  28. #778
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Oct 2008
    Postova
    441

    Re: Battlefield 3


  29. #779
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705

    Re: Battlefield 3

    = Citat = Izvorno postao CAK_CROchef
    Above and beyond the call... of duty lololo

  30. #780
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Battlefield 3

    Di si ga našao majku ti, cijeli dan visim i čekam, valjda je došao u međuvremenu.

    Trailer
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

Slične teme

  1. Battlefield 3
    By Tsumetai Ryujin in forum Gaming općenito
    Odgovora: 36
    Posljednji post: 26-06-2008, 18:16
  2. Battlefield 2 ??
    By Blacky_123 in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 29-03-2008, 10:46
  3. Battlefield 2 i Battlefield 2142 pitanja
    By tomifish2002 in forum Online gaming & living
    Odgovora: 37
    Posljednji post: 12-01-2008, 21:01
  4. Battlefield 2
    By Fearless_cro in forum Online gaming & living
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 09-12-2006, 18:40
  5. Battlefield 2
    By Stiffy in forum Gaming općenito
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 27-12-2005, 18:36

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •