Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 111

Tema: Victoria - Teh Game

  1. #1
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    3.950

    Victoria - Teh Game

    [center:2ckwouvh][/center:2ckwouvh]

    Chups:

    Prije nekoliko dana, dobio si pismo, očekivano, kojim te profesor poziva da zajedno s nekolicinom drugih njegovih "starih" prijatelja, provedeš nekoliko dana u Arborwatchu i da svjedočiš otkrivanju njegovog novog izuma...

    Sada čekaš na pristaništu u londonu, a zajedno s tobom i zeppelin, prvi si došao...

    1) Pričekaj ostale
    2) Prošetaj malo prije leta


    Foregner:

    Sjediš u svojoj kabini, i ponovo prečitavaš Augustusovo pismo... na što sada cilja...?
    Ulazi tvoj prvi časnik i obavještava te da uskoro dolazite na odredište.

    1)Izađi na palubu
    2) Ostani u Kabini


    Sickpetey:

    Zakasnit ćeš, brod je kasnio, a sada i ova kočija kasni... vjerojatno ćeš morati naći nekakav alternativni prijevoz da otoka... ali mozda još stigneš...

    1) Proderi se na vozača da se požuri
    2) Ponudi mu novac ako tamo dođeš na vrijeme



    BBM:

    Sjediš u jednoj od londonskih krčmi... uživajući u nekakvom domaćem pivu i cigari...
    Zeppelin uskoro polazi...možda bi trebao krenuti...

    1) Popij još jednu
    2) Plati i odi do zeppelina


    Hrčak:

    Hodaš prema uzletištu, magla je i čini se da nema nikoga... odeš do tamo i sjedneš na klupu čekajući ostale... izvadiš pismo od profesora i još jednom ga pročitaš... želi da uložiš u njegov novi izum... možda ako je profitabilan

    1)ostani sjediti
    2) Potraži još nekoga uokolo


    NeeJoe:

    Predstavnik krune... pfft, što si oni misle, da te mogu samo tako slati kuda hoće... ali moraš ići, otac ti je prijetio razbaštinjenjem... i sada moraš gledati nekog znanstvenika kako se igra glupostima pfft...

    1) Izađi iz kuće i kreni do zeppelina
    2) Posjeti Ljubavnicu i onda kreni do zeppelina


    Luka123:

    Koračaš po doku, no galsnik te odjednom pretekne...

    "Gospodine, pismo za vas..."

    Uzimaš ga i čitaš... pozvan u Arborwatch, na predstavljenje novog izuma, zeppelin kreće za par minuta... bolje da se požuriš... možda bi stigao i pješke...

    1) Potraži kočiju
    2) Pokušaj malo potrčati i uhvatiti ga
    Sensei replied, what is your woman?
    Is she just a container for the child...
    This great, pink matter
    Cotton candy Majin Buu....

  2. #2

    Re: Victoria - Teh Game

    Zanimljiva stvar, nadasve, uloži novac na izum, hehe, ako mislim da je za ono za što mislim da je ima da svu lovu dam, hehe. Nego, da mi nebude dosadno, ajmo vidjeti jel ima još koga ovdje.

  3. #3
    Moderator Fight fire with fire sickpetey's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Skavenblight
    Postova
    10.555

    Re: Victoria - Teh Game

    "Prokleti Britanci", mislio je Ivan u sebi dok je gledao na djepni sat kojeg je dobio na poklon prije dosta godina.
    Trebao je ici svojim brodom ali to se ne bi isplatilo. Dovuci i platiti posadu i pripremiti brod za plovno stanje
    za mali put do Britanije bi ga kostao previse.Ne,"Sirena Petersburga" ce ostati u luci Sankt Petersburga sve
    dok se ne vrati sa puta.Novca vise nije imao na bacanje ali valjda ce malo dodatnih penija ili cak funta pozuriti
    prokletog vozaca.
    "Ispricavam se",vikne Ivan na malo losijem engleskom,"Moram na sastanak...dat cu malo para..ugh..ako dodjem na vrijeme".

    Akcija:
    2) Ponudi mu novac ako tamo dođeš na vrijeme

  4. #4
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Apr 2009
    Postova
    357

    Re: Victoria - Teh Game

    Arborwatch? Tamo živi onaj znanstvenik, mnogi kažu da je poremećen, ako zbilja jest, baš me zanima što je izumio, ali moram stići na brod.... Ma nema veze, budem otišao sa drugim, idem vidjet ovo, hmm bolje da se požurim, zeppelin kreće za par minuta, bolje da potrčim...

    Izbor 2) Pozuri na zeppelin
    bzzzzzzzzzzzzzt

  5. #5
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    6.839

    Re: Victoria - Teh Game

    "Aaah, those damn fools. Always late... No sense for accuracy, they don't have. No, No.

    Damn them, I shall take a walk."

    Akcija: Prošetat ću.
    Липе цвату и у Србији!

  6. #6

    Re: Victoria - Teh Game

    Svitalo je i Otto se spremao za inspekciju palube,kao i uvek,bio je spreman par sati pre,buduci da ga je kasalj ometao u snu.Izvadio je svilenu maramicu iz dzepa i prekrio usta,jak kasalj je usledio,gotovo da se cela paluba tresla,hladna planinska klima njegove domovine nije povoljno uticala na njegovo krhko zdravlje.Ustao je,lagano uzevsi svoj oficirski kaput,sapku,cizme.Obukao se u tisini,iz vitrine oficirske sobe je uzeo malu bocicu alkohola,Otto je voleo da pije,ali kao oficir Carske mornarice,morao je sve da radi u odredjenoj meri.Stavio je svoj revolver u futrolu a sablju u korice,sablja bogato ukrasena slonovacom i smaragdima,zeleno bela,zasluzio ju je tokom pohoda u Africi."Gospodine Reinchwer,vrata." "Da gospodine,odmah gospodine" Adjutant je otvorio teska celicna vrata i diskretno se poklonio."Hvala,hvala sine,ove stare ruke vise nisu ono sto su bile" Laganim hodom je izasao iz oficirske kabine,pravo na sveze oribanu palubu.Mornari su se postrojili duz topovskih postrojenja" Uz zvuk trube i gromoglasni pozdrav,mornari su se odjavili i vratili svojim svakodnevnim duznostima.

    ~Lutswicker,javi komandi da smo stigli na odrediste,Graf Ulrsen moze krenuti iz luke.

    ~Jawohl Herr Komandant!

  7. #7
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    3.950

    Re: Victoria - Teh Game

    Foregner:

    S uzdahom stupaš na britansko kopno, ogledaš se okolo i daješ posljednje zapovijedi moranrima... i onda laganim hodom odlaziš do Zeppelina...

    1) Ukrcavaš se
    2) Odlučiš pričekati na svježem zraku

    Chups:

    Šetaš dokovima, pokraj tebe u jednom trenu prolazi nekakav stariji čovjek u raskošnoj odori, po izgledu vjerojatno njemac... Zaintrigira te...možda i on ide u Arborwatch...

    1) Ignoriraj ga
    2) Polako kreni za njim


    Luka123:

    Trčiš dokovima, i guraš se kroz ljude, pogledaš na dzepni sat i vidiš da još imaš nekoliko minuta... došao si do zeppelina... Magla je toliko gusta da nevidiš ništa, ali neka sjena se približava kroz nju...

    1) Kreni ususret
    2) ostani gdje jesi


    Sick: Kočijaš na miris novca udari duplo brže i kočija pojuri, čini se kao da ćeš stići na vrijeme... napokon nešto ide po planu... ne smiješ dopustiti da te stvari ovdje iživciraju...preopasno je...

    1)Pokušaj malo odspavati
    2) Ostani budan i čitaj knjigu il nešt


    Hrčak:

    Ustaješ se i hodaš prema zeppelinu kako bi provjerio ima li koga unutra, hodnik vodi u kabinu za jelo i još jednu za opuštanj i čitanje...

    1) Idi u kabinu za jelo
    2) idi u kabinu za opuštanje
    Sensei replied, what is your woman?
    Is she just a container for the child...
    This great, pink matter
    Cotton candy Majin Buu....

  8. #8

    Re: Victoria - Teh Game

    "Haha! Ovo čudo ima kabinu za jelo i opuštanje, nije da je bolje da sam im ja dao zeppelin. Haha! Ali bar nešto, nebi me čudilo da sam veslao do znanstvenika. Haha!" Duboko u sebi razmišlja Dominic. "Ma idem u sobu za opuštanje, možda nema nikog pa ću na miru stvarati novi plan o osvajanju svijeta." tiho prošapće Dominic.

  9. #9
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Apr 2009
    Postova
    357

    Re: Victoria - Teh Game

    Hmmm tko je ovaj? Možda neki čovjek koji dočekuje ljude, bolje da izvadim pozivnicu, možda će mu trebati
    bzzzzzzzzzzzzzt

  10. #10

    Re: Victoria - Teh Game

    Otto je teskim korakom gazio napred,umorio se,okrenuo se ka prvom oficiru i dao mu znak da spremi posadu za usidrenje,ali..pre nego sto se okrenuo i nestao u magli,doviknuo mu je nesto kao "Vielerman,pripremi topovska postrojenja,schnell!" Okrenuo se i nastavio da se krece uskom kamenom stazicom,"Ach,sta li se sprema pod oblacima.." tiho je rekao sebi u bradu.U daljini je ugledao zeppelin,medjutim,kako je Otto bio mornar,a ne avijaticar,odlucio je da uhvati malo svezeg vazduha pre nego sto se ukrca na zeppelin.
    "Elsa..Es tut mir leid.." Promrmljao je.

  11. #11
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    6.839

    Re: Victoria - Teh Game

    As I slowly stroll down the docks, I notice an elderly gentleman dressed as a richly sailor. He also had a peculiar German look about him.
    He left an impression on me; I thought he was an experienced fellow with a tough life. I immedietly sympathized him.
    For my own reasons; I turned around and started following him.
    Липе цвату и у Србији!

  12. #12
    Moderator Fight fire with fire sickpetey's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Skavenblight
    Postova
    10.555

    Re: Victoria - Teh Game

    Nakon što je vozač krenuo malo brže Ivan se lagano počeo opuštati.Vožnja nije bila Ivanu po ukusu a ni krajolik
    nije bio bogzna nesto..nakon svega što se dogodilo Ivan je izgubio volju za ikakvim uživanjem kad dodje u nove
    zemlje.Nove zemlje.Pomalo smijuci zacudio se zasto prije nije bio u Britaniji.Zemlja jeste imala najvecu mornaricu
    i sve ali sjeca se da profit sa donosenjem tereta iz nje nije bio bogzna sto..ai prokleti Britanci su uvijek prodavali
    najlosiju robu Švabama i Rusima misleci da su glupia.Heh.Prvo sto je Ivan pomislio je da procita neku knjigu ali
    nazalost u svoj zurbi nije ponjeo niti jednu knjigu kad se spremao za put.Spavanje u nepoznatom vozilu usred
    zemlje koju nezna mu se nije dopadalo ali ionako je bio vise nego umoran.
    "Hvala Bogu sto imam lak san",rece u sebi i lagano zaspi.

    AKCIJA:
    Pokušaj malo odspavati

  13. #13
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    3.950

    Re: Victoria - Teh Game

    Sick:

    Zaspeš, sanjaš... tvoja žena i sin su opet s tobom... sretni ste...imate sve što vam treba, posjeduješ flotu brodova...a onda...bijes...tvoja žena umire i ti kao da proživljavaš tu bol, tu ljutnju i sve ponovo... u tom trenu te budi vozač i oglašava da ste stigli...

    1) Izađi i uputi se prema uzletištu
    2) Malo i potrči, mozda nestigneš...

    Chups:

    Sljediš onog nijemca... on staje na jednoj strani doka u gleda u more...

    1) Priđi mu
    2) Ostavi ga na miru

    Foregner

    Stojiš na rubu doka i sjetno gledaš u vodu, čuješ korake iza sebe...

    1) Okreni se
    2) Ignoriraj, vjerojatno je prolaznik

    Luka:
    Iz magle izlazi čovjek koji ukrcava stvari na zeppelin i kaže:

    gospodine, vaše stvari...

    1) "Ah da" daj mu stvari
    2) Nastavi nositi kofer u ruci

    Hrčak:

    Ulaziš u sobu za opuštanje, mnoštvo knjiga je an polici... i bar sa raznim pićima...

    1)Nalij si nešto za piće
    2) prođi po knjigama na polici
    Sensei replied, what is your woman?
    Is she just a container for the child...
    This great, pink matter
    Cotton candy Majin Buu....

  14. #14
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Apr 2009
    Postova
    357

    Re: Victoria - Teh Game

    Ponudio mi je da mi spremi kofer na sigurno, no necu riskirati, ipak su mi tu svi dokumenti i novci te nesto odjece, on ispruzi ruku da mu predam kovceg, no ja samo lagano kimnem sugerirajuci mu da cu se sam brinuti za svoje stvari, on odlazi i ja lagano nastavim putem kojime sam isao...
    bzzzzzzzzzzzzzt

  15. #15

    Re: Victoria - Teh Game

    Otto je gledao u beskrajno plavetnilo severnog mora,razmisljao je u svojoj ulozi u predstojecim dogadjajima.Razmisljao je o svojoj porodici,svom zivotu.Nije on oduvek bio kapetan,mnogo pre toga je bio porodican covek,voleo je svoju porodicu,ali retko o njoj prica,gotovo da je i ne spominje.Medjutim,dok je zamisljen posmatrao igru sitnih riba u vodi,video je odraz,gotovo odmah se okrenuo,trgnuo,stari covek ipak nije izgubio na refleksima.
    "Halt!Bist du Deutsch?"
    Jednu ruku je drzao na sablji dok je drugom gledio revolver.

  16. #16
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    6.839

    Re: Victoria - Teh Game

    I choose to approach the oddly familiar gentleman.

    I am about to speak to him, when I remember-- he spoke to those lads on German, so there are chances that he doesn't know English. Hmmph, the unluxury in this situation.
    So I speak to him in German.
    "(ovo je Njemački) Dobar dan, godpodine. Smijem li pitati zašto ste toliko odsutni?(ovo je bio njemački)
    Липе цвату и у Србији!

  17. #17
    Moderator Fight fire with fire sickpetey's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Skavenblight
    Postova
    10.555

    Re: Victoria - Teh Game

    "Ahh!",vikne sav znojan i rastresen.Ivan se pocne hvatati za glavu i brise znoj sa cela i pocinje se lagano smirivati.
    "Sve je bio san...prokleti...los...san",izdahne i spusti ruke i pritom pogleda vozaca.Cim je cuo od vozaca da su stigli
    Ivan doseze sa satom i gleda jeli dosao na vrijeme.Skoro..ali mozda je i zakasnio tko zna je li mu uopce sat ide prema
    dobrom vremenu.Vracajuci sat doseze za novcima i daje jednu papirnatu novcanicu vozacu.
    "Aj barem si pozurio malo",kaze i izadje.Ako je zakasnio nece ni vrijediti da potrca a i nema volje za trcanjem pa
    krece polagano prema uzletistu.

    akcija:
    1) Izađi i uputi se prema uzletištu

  18. #18

    Re: Victoria - Teh Game

    Otto je gledao u beskrajno plavetnilo severnog mora,medjutim,u vodi je primetio neciji odraz,trgnuo se ka osobi koja mu je prilazila:
    "Was ist das?" "Old boy eh?" "Nicht gut.."
    Primetio je da stranac ne barata priprostim nemackim jezikom,pa je pokusao da odgovori na njegovo pitanje:
    "Dobar dan,smem li znati ko ste vi?Nemam obicaj da pricam sa potpunim neznancima." "Zasto ne bi smo krenuli ka zeppelinu,toplije je unutra,a i voznja je prijatna,podjite zamnom"

  19. #19
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    3.950

    Re: Victoria - Teh Game

    Chups i Foregner:

    Hodate i pričate... nijedan od vas još nezna kako da procijeni onoga drugoga... ulazite u zeppelin, tamo je ugodno i toplo... i onda ulazite u halu za odmor... još netko je tamo i toči si piće...

    1) predstavite se
    2) Čekajte da se on predstavi

    Sick:

    Hodaš prema uzletištu i vidiš daje zeppelin još tu... lagano ulaziš i spuštaš kofere...trojica drugih su unutra

    1) predstavi se
    2) Čekajte da se oni predstave

    Luka123:

    S koferom u ruci, vidiš nekoga kako ulazi u zeppelin pa odlučiš i ti ući...
    nekoliko ljudi je već unutra...

    1) predstavi se
    2) Čekajte da se oni predstave
    Sensei replied, what is your woman?
    Is she just a container for the child...
    This great, pink matter
    Cotton candy Majin Buu....

  20. #20
    Moderator Fight fire with fire sickpetey's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Skavenblight
    Postova
    10.555

    Re: Victoria - Teh Game

    "Uf cak sam dosao na vrijeme..mozda sam ipak trebao dati vise para vozacu",kaze Ivan i lagano udje i spusti kofere.Pred sobom je zapazio neku dvojicu gospodina kako razgovaraju. Ne obraca previse paznje na njih nego nalazi mjesto gdje da se nasloni i odluci cekati tamo.Ako se gospoda bude htjela predstaviti neka izvole.
    "Lose se osjecam i nije mi do pricica",promisli u glavi i ostane na svoj mjestu.

    2) Čekajte da se oni predstave

  21. #21
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    6.839

    Re: Victoria - Teh Game

    I choose to introduce myself first.

    "Well, friends, I believe it's time to introduce ourselves. My name is Sir Ronald MacDonald, ex-Scotland Yard inspector and a knight of the late Queen, god bless her soul." I take my hat off. "I have been called by a doctor, he requires my assistance, or something like that. Most pleased to meet you, gentlemen."
    Липе цвату и у Србији!

  22. #22

    Re: Victoria - Teh Game

    "Hmpf" Gundjao je Otto.(shvatio je da ima posla sa agentom carstva)
    "Red je da se predstavim,mozete me zvati Otto,to je dovoljno,ja sam..kapetan trgovackog borda,i stari sam poznanik doktora,kao i vi,najverovatnije,drago mi je da vas upoznam.

    "Agent carstva!?Sta on radi ovde dodjavola.."

  23. #23
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Apr 2009
    Postova
    357

    Re: Victoria - Teh Game

    S obzirom da ima puno starije gospode, odlucio sam se povuci, te cekati da mene neko predstavi da ne ispadnem neki umisljeni bogatun...
    bzzzzzzzzzzzzzt

  24. #24
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    3.950

    Re: Victoria - Teh Game

    Svi skupa:

    Odjednom, još nekoliko ljudi ulazi u prostoriju... zajedno sa nekakvim čudnim. ćelavim pogrbljenim čovjekom koji se zatim predstavi...

    "Dobro došli na "Dreyfus"S, moje ime je igor, i ja ću biti vaš kapetan tijekom ovog putovanja, profesor me poslao po vas...

    sada ako ste svi tu...

    Prozivka uslijedi i sva imena su sada poznata...

    "Odlično, svi ste tu... uskoro ćemo poletjeti... putovnje traje nekoliko stai, imate sve što biste mogli poželjet na raspolaganju..."


    Chups: Rusi. amerikanci, nijemci... svi su tu... siv očito zainteresirani za profesorov projekt... a evo i poslanika krune... mozda bolje da se upoznate...

    1) Upoznaj se sa poslanikom Caldwellom
    2) Ostani gdje jesi
    3) Upoznaj se s nekim drugim

    Luka123:

    Svi su predstavljeni... ima nekih velikih igrača ovdje... dolaziš u napast da još malo saznaš o ovome profesoru... možda da se raspitaš... ona nijemac je spomenuo da su prijatelji...

    1) Popričaj s nijemcem
    2) Ostani gdje jesi

    Foregner:

    Nakon sto igor ode, osjetiš slabost u nogama... posljedica starosti... mozda bi trebao sjesti...

    1) sjedi
    2) Potegni iz svoje čuturice za snagu

    Sick:

    Mnoštvo raznobojnih lica iz cijelog svijeta... mozda bi se trebao druziti...ali tvoj engleski ti ne ulijeva povjerenje...

    1) ostani i druzi se
    2) odi si u svoju sobu
    Sensei replied, what is your woman?
    Is she just a container for the child...
    This great, pink matter
    Cotton candy Majin Buu....

  25. #25
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    6.839

    Re: Victoria - Teh Game

    I approach the Crown's man and drag him to the side. "Now listen, you... You need to know this. And shut up while I talk!"

    I tell him the REAL cause of my journey.
    Липе цвату и у Србији!

  26. #26

    Re: Victoria - Teh Game

    Ach,dosta ljudi,a moje stare noge jedva drze ovog komandanta,bolje da malo popijem svog eliksira mladosti "Harharha KHAHKH" Uz jak kasalj,Otto je krenuo da pije,nije vise bio na svom bordu,imao je slobodu,ali opet,predstavljao je Nemacku,morao je da se suzdrzi.Primetio je da ga ostali putnici sumnjicavo gledaju,sklonio je cuturicu i pazljivo seo u jednu od udobnih fotelja zeppelina.

  27. #27
    Moderator Fight fire with fire sickpetey's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Skavenblight
    Postova
    10.555

    Re: Victoria - Teh Game

    "Ugh previse stranaca",promrlja u sebi,"Al lose ce me gledati ako se budem samo skrivo u kabini..natocit cu si pice dok sam tu"
    Duboho udisuci zrak Ivan polako krece da si natoci casu vina i trazi mjesto da sjedne.Ne bi bas htio da ga ostali putnici vide
    kao cudaka.Radje ce se osramotiti sa svojim losim engleskim nego da se skriva.

    1) ostani i druzi se

  28. #28
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Apr 2009
    Postova
    357

    Re: Victoria - Teh Game

    Ovaj profesor...ova prostorija je vrlo ljepa, ima puno skupih detalja koliko vidim, ali nisam cuo bas puno o tome da ima neko veliko bogatstvo, mora da ima nesto vise u igri ovdje, bolje da se raspitam...Onaj Njemac tamo, nacuo sam da je prijatelj sa tim "profesorom" ili sta vec, idem se malo porazgovarat sa njime...
    bzzzzzzzzzzzzzt

  29. #29
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    3.950

    Re: Victoria - Teh Game

    Zeppelin bruji, kao i razgovor u kabini...

    Luka:
    Prilaziš nijemcu... njegovo staro lice gleda u pod... očito je ovo čovjek sa mnogo iskustva...
    sjedaš nasuprot njega i on podiže glavu i gleda u tebe...

    "Ja?"

    1) Pitaj ga o pofresoru
    2) Ispričaj se i ostavi ga na miru...

    Foregner:

    Prilazi ti neki maldić, sjeda nasuprot tebe i čini se da nemože naći riječi...

    1) "no što je?"
    2) Čekaj da se zbroji


    Sick:

    Sjediš u stolici i pjuckaš lagano piće. razmišljaš o prošlosti...
    Prilazi ti nekakav amerikanac, gruba lica sa cigarom u ruci...

    1) Započni razgovor
    2) Čekaj da on nešto kaže


    Chups:

    Ispričaš mu sve, a on te samo pogleda i kimne...

    "Najbolje da se klonimo jedan drugoga do kaja ovoga putovnja... previše je nepoznatih lica..."

    "slažem se..."

    potom se zavališ u naslonjač i gledaš kroz prozor očekivajuči dolazak...
    Sensei replied, what is your woman?
    Is she just a container for the child...
    This great, pink matter
    Cotton candy Majin Buu....

  30. #30
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Apr 2009
    Postova
    357

    Re: Victoria - Teh Game

    Prilazim tom Njemcu, i pogledam mu u oci, no malo sam se preplasio njegovog lica, kao da sam mogao vidjeti u njegovim ocima da je prosao grozote, to je i njegov strogi izraz lica sugerirao, no dobro, kad sam mu vec prisao, necu da me tako, ocito casta covjek, smatra za neku djecacku kukavicu, te se polako upoznavam i pocinjem ga ispitivati o profesoru.
    bzzzzzzzzzzzzzt

Slične teme

  1. Victoria 2
    By Akul in forum Gaming općenito
    Odgovora: 235
    Posljednji post: 28-03-2013, 14:13
  2. Victoria - Rasprava
    By Delirium in forum Tabletop Gaming
    Odgovora: 281
    Posljednji post: 11-03-2012, 22:33
  3. Warcraft Tabletop Game aka. Miniatures Game
    By Arbiter of Change in forum World Of Warcraft
    Odgovora: 33
    Posljednji post: 10-02-2008, 13:29

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •