Stranica 4 od 188 PrvaPrva ... 234561454104 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 91 do 120 od 5636

Tema: The Elder Scrolls V: Skyrim

  1. #91

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Jedva cekam da vidim sve te planinske vence,provalije i mnogobrojne raznovrsne ponore i litice,ako ovo uspesno izvedu,pejzazi bi mogli lako biti nesto najbolje do sada.*Zamislite sledeci prizor-Stojite na padini na vrhu planine i osmatrate Imperijalne zemlje,kroz oblake i maglu vidite udaljene kule Brume.Secate se Obliviona i starih vremena.
    *smrc*
    Predivno.

  2. #92
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Meni je još uvijek najbolji prizor veliki kip Azure na najistočnijoj točki Morrowinda, okrenut prema beskonačnom moru pred zalazak sunca <3
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  3. #93
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    = Citat = Izvorno postao Forengner
    Jedva cekam da vidim sve te planinske vence,provalije i mnogobrojne raznovrsne ponore i litice,ako ovo uspesno izvedu,pejzazi bi mogli lako biti nesto najbolje do sada.*Zamislite sledeci prizor-Stojite na padini na vrhu planine i osmatrate Imperijalne zemlje,kroz oblake i maglu vidite udaljene kule Brume.Secate se Obliviona i starih vremena.
    *smrc*
    Predivno.
    I onda stisneš W i gledaš kako lik počne trčati prevelikom brzinom s lošim animacijama i na nizbrdici skoči 5 metara u zrak.

  4. #94

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Secate se one oblasti gde je Uderfrykte Matron? Predivan vidik,ponekad bi samo stajao tu i uzivao u pogledu i laganim tonovima odlicne muzike Obliviona.(izjutra se vidi sve do Imperial City-a.)
    Nego-vratimo se na topik,sta mislite,kakvu ce ulogi Imperija imati u igri?
    @Chameleon:svaka igra ima svoju manu

  5. #95
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim



    Najveći je Daggerfall (jebački velik),pa Arena (Iako je ona cijeli Tamriel opet je manja od Daggerfalla), pa Oblivion (iako se kroz Oblivion brže putuje pa ergo djeluje manji od Morrowinda), pa Morrowind koji je najmanji.

    , sjeban scale much.

    @Aerial51 - Cisto da ljudi vide na sto si mislio
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  6. #96

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Mogući lyricsi zbora na kraju ili neka varijacija (možda i nije engleski uopće).
    http://www.gametrailers.com/video/vga-1 ... e-2/708369

    For the King.
    For the King.
    For the Fate of Skyrim.
    For the Dying, for the Wulf, for the Godless One.
    And he'll do it for the Just, or so we'll sing our song (this line I'm still uncertain about)
    For the King.
    For the King.
    For the Dawn will rise. Yah!
    Dovahkiin, Dovahkiin
    For the sake of Skyrim
    For the Nine, for the whole of the godless world
    By the heart of Lorkhan, [this is not clear at all]
    Dovahkiin, Dovahkiin
    For the dawn will rise

  7. #97
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    = Citat = Izvorno postao Feanor



    Najveći je Daggerfall (jebački velik),pa Arena (Iako je ona cijeli Tamriel opet je manja od Daggerfalla), pa Oblivion (iako se kroz Oblivion brže putuje pa ergo djeluje manji od Morrowinda), pa Morrowind koji je najmanji.

    , sjeban scale much.

    @Aerial51 - Cisto da ljudi vide na sto si mislio
    U biti, mislio sam na užasnu klimatsku i reljefnu regionalizaciju kontinenata/zemalja u igrama, uključujući i Tamriel

    Recimo, sjeveroistočni dio Morrowinda je nekakva stepska, travnata regija, a na istoj je geografskoj širini kao i sjeverni dio Skyrima koji je zapravo tundra.
    "Crnci" u Hammerfellu ne bi trebali biti crnci jer nisu ni blizu ekvatora Tamriela, nego su zapravo skoro na istoj širini kao Bretoni i Nordi (da, da, doselili su se tamo, ali sa zapada, ne s juga)

    Slične kerefeke se vrti u jako puno igara, od Final Fantasyija do Warcrafta... Eto, Guild Wars se skoro uspio pa izvući, pa ima zapravo najrealniju regionalizaciju

    Al, nvm, igrati će se svejedno
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  8. #98
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    New York je na indentičnoj paraleli kao i Zadar, a u New Yorku su duplo hladnije zime i snijeg je najnormalnija pojava zimi. Morske struje, stalni vjetrovi itd. itd...
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  9. #99
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Mi bi spadali u Hammerfell, skuži čizmicu, to je Italia

  10. #100
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Na kavi sa Samom i Maxom
    Postova
    1.771

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Kad smo kod Worldova, pitam se hoćemo li dobiti samo dio Skyrima, cijeli Skyrim ili Skyrim + osvojeni teritoriji (osvojili su dio High Rocka, Hammerfella i Morrowinda ako se ne varam)

    "Crnci" u Hammerfellu ne bi trebali biti crnci jer nisu ni blizu ekvatora Tamriela, nego su zapravo skoro na istoj širini kao Bretoni i Nordi (da, da, doselili su se tamo, ali sa zapada, ne s juga)
    Redguardi su porijeklom iz Yokude i u Hammerfell su došli kasnije. Pretpostavljam da su u Yokudi dobili tamnu kožu.

  11. #101
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Možemo okriviti fikcionalne kartografe jer su malo iskrivili te karte

  12. #102
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Mostar
    Postova
    1.655

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Planiram zaigrat cijeli ovaj world u savršenoj igri za jedno 10ak do 15 godina. Nemojte mi ubijat nadu.

  13. #103

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Samo da u TES V ubace neku vrstu Imperijalnog kulta/imperijalnih spijuna/imperijalne legije.
    To me veoma razocaralo u Oblivionu,igra je u Cyrodilu a nema Legije kao frakcije kojoj se mozes pridruziti.

  14. #104
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Mostar
    Postova
    1.655

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Ma toliko je toga što bi trebali ubaciti. Mogu nabrajati do sutra, ali evo bez razloga ću nekoliko navesti.

    -Živost svog svijeta u svakom smislu, znači što više odlika zbog koje nikad neće mo naići na istu situaciju ili lika.
    1. Generatore svakakvih skupina, bandita, trgovaca po cestama, šumama, rušavinama, kampovima sa raznim radnjama kao što su lov, trgovina (robljem ili nekim sirovinama), piknici, švedski stolovi i tako dalje.
    2. Raznollikost što se tiče životinja (čopori, jata)i proceduralno mjenjanje vegetacije, mogućnost sječe drveća, paljenja šume, sadnje, uzgajanja životinja i tako dalje.
    3. Weather sistem takav da se vrijeme prilagođava godišnjem dobu, mjesecu, položaju (iza planine, brda, kraj vode). Ne mislim sad da svaka lokacija ima svoju stopu vlažnosti, nego da recimo ne može kiša sunce pržiti s jedne strane planine a sa druge snježiti.

    -Ekonomija i općenito progres igrača u što više aspekata RLa.
    1. Mogućnost stjecanja imovine kao što su kuće, trgovine, i plaćanje stalnih radnika. Bio bi vrh kada bi ubacili mogućnost kreiranja karavane, uz unajmljivanje plaćenika za odbranu. Tako da možemo voditi karavanu i braniti što je naše.
    2. Članstvo u mnogo skupina kao što su Mages Guild, Fighters Guild, Thieves Guild, možda neke političke stranke ili skupine, te još neke druge ideje ali nemam volje da pišem detaljnije.
    3. Mogućnost prikljućčivanja vojsci, vođenje nekih možda 20v20 bitaka. Statusi generala i tako to.

    Imam još ali nemam živaca. Možda neki drugi put.

  15. #105
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Ja bi volio da u ovom nastavku bude stvarno teško doći do love i dobre/bolje opreme. Volio bi da na neprijateljima nemreš naći neku kvalitetnu opremu pošto je iznošena i nije "tvoj broj", tako da si prisiljen kupovati apsolutno sve i održavati svoju opremu što bi opet bilo skupo ako nemaš skill da je sam održavaš. A najjača oružja/armore u igri bi stavio pod masivne questove i da se nalaze na maštovitim lokacijama prepunim zagonetki, misterija i lorea, a da bi imao šanse preći taj quest, moraš priklati neke guardiane koji zahtjevaju high(er) level lika.


    Još bi uz te dvije skupine opreme (obična iz dućana i "artefakt" kategorija) stavio i međuskupinu gdje moraš pronalaziti kvalitetne materijale pomoću kojih možeš ili sam iskovati novu opremu ili dati armoreru da je iskova. Naravno, tu bi potegnuo još i obavezno korištenje Prospecting serije talenata za traženje i sakupljanje tih materijala koji baš i nebi bili na svakom ćošku.


    Naravno, uz sva poboljšanja questova, dijaloga, života (NPC-a i divljači), "Radiant AI-a xD", lokacija, survival elemenata (hrana, voda, sklonište) itd.

  16. #106
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Ja bi volio da u ovom nastavku bude stvarno teško doći do love i dobre/bolje opreme. Volio bi da na neprijateljima nemreš naći neku kvalitetnu opremu pošto je iznošena i nije "tvoj broj", tako da si prisiljen kupovati apsolutno sve i održavati svoju opremu što bi opet bilo skupo ako nemaš skill da je sam održavaš. A najjača oružja/armore u igri bi stavio pod masivne questove i da se nalaze na maštovitim lokacijama prepunim zagonetki, misterija i lorea, a da bi imao šanse preći taj quest, moraš priklati neke guardiane koji zahtjevaju high(er) level lika.


    Još bi uz te dvije skupine opreme (obična iz dućana i "artefakt" kategorija) stavio i međuskupinu gdje moraš pronalaziti kvalitetne materijale pomoću kojih možeš ili sam iskovati novu opremu ili dati armoreru da je iskova. Naravno, tu bi potegnuo još i obavezno korištenje Prospecting serije talenata za traženje i sakupljanje tih materijala koji baš i nebi bili na svakom ćošku.


    Naravno, uz sva poboljšanja questova, dijaloga, života (NPC-a i divljači), "Radiant AI-a xD", lokacija, survival elemenata (hrana, voda, sklonište) itd.
    Signed.

    Btw, neznam jel si igrao Fallout New Vegas, ali dobar dio toga što si naveo je tamo prisutan (barem što se tiče survival elemenata i pronalaženja itema te održavanja istih) .

  17. #107
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Nisam, ali hvala kaj si me sjetio da to moram odigrati, potpuno sam zaboravio na tu igru.

  18. #108
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Nadam se da će vratit spearove i sjekire u igru, a bilo bi fora i da opet ima više dijelova armora koji se mogu staviti.

  19. #109

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Ja se nadam da neće biti Mage Guilda, ali da ćemo dobiti jedno 10 Fighters Guild varijacija. Nordi, jel'te.

  20. #110
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    I da tamošnji magovi koriste Rage umjesto Mane, jel?

  21. #111
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2010
    Lokacija
    Currently resting at Praven.
    Postova
    1.405

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Što sličnije Morrowindu u vidu gameplaya, to bolje. Samo da neka premračna atmosfera jerbo se svaki današnji RPG pali na to.
    ProCRoWar Clan <3<3<3
    WoW <3 <3

  22. #112
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Zašto, Combat Sistem (najvažniji dio gameplaya) je bio odličan u Oblivionu. To nebi nikako dirao, ustvari, poboljšao bi ga kako god da se da poboljšati. Nije mi bio niti u Morrowindu loš sistem "kockice", ali ovo je FPS i mora imati spektakularnu FPS borbu. Nema smisla da mašeš i vidiš kako mač prolazi kroz neprijatelja!?


    I da, volio bi da uvedu Expereince sistem LevelUp-a Use to train princip je realniji i možda "imerzivniji", ali više volim EXP

  23. #113

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Ukoliko be TES V uspesno iskombinovao sve dobre elemente morrowinda (prica,lore,art,itemi,questovi) i sve dobre elemente Obliviona (borba,graficki izgled,mapa i lokacije) onda bi TES V Skyrim mogao biti pakleno dobra igra.
    Iz nekog razloga sumnjam da ce se to desiti.Fak nisam optimista.

  24. #114
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    A naravno neće bit niti jedno od toga, nego će developeri smislit nešto treće
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  25. #115
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Stvarno treba ubaciti neku bolju ekonomiju. Recimo, TES sa što više Mount&Blade elemenata bi bio vrh.

    A ovako inače, Skyrim i nordovi općenito me baš ne zanimaju, potajno sam se nadao da će 5. nastavak biti u Elsweyru, ali ništa.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  26. #116

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Khajiiti?Dal me zezas .Oni su mi na drugom mestu po iritantnosti,odmah iza Wood-Elfova .

  27. #117
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Khajiti su zakon, najzanimljivija rasa

    Baš bi bilo preludo vidjeti njihovu arhitekturu, kulturu, samo zbog tog bi komp apgrejdo.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  28. #118

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    = Citat = Izvorno postao Forengner
    Khajiiti?Dal me zezas .Oni su mi na drugom mestu po iritantnosti,odmah iza Wood-Elfova .
    Wood Elfovi su kanibali koji redovito drže Great Hunt u svojom šumama i mete su im svi koji zalutaju u njih, a uz to i žive na pokretnim stablima.

  29. #119
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Meni je borba u Oblivionu jednako loša tj. repetitivna kao i u Morrowindu, trebali bi napraviti da statovi stvarno utječu na težinu igranja tj. ako npr. imaš malen skill na archery da ti se full jako trese ciljnik i da ne možeš dovoljno daleko gađati itd.

  30. #120

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Uhm,ne znam za tebe,ali ja cu uvek na njih gledati kao na uber iritantne i dosadne,they need some Imperial steel.
    Uostalom,u celom TES serijalu su oni predstavljeni u pomalo negativnom svetlu,retko da sam naisao na iti jednog ozbiljnog i mocnog Bosmera.Ima nesto Bethseda protiv njih.

Slične teme

  1. Prvi The Elder Scrolls V: Skyrim trailer
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 10-03-2011, 12:09
  2. Nove informacije o The Elder Scrolls V: Skyrim
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 11-02-2011, 15:29
  3. Najavljen The Elder Scrolls V: Skyrim, izašao i trailer
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 13-12-2010, 17:11

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •