Stranica 12 od 188 PrvaPrva ... 210111213142262112 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 331 do 360 od 5636

Tema: The Elder Scrolls V: Skyrim

  1. #331
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Ma bilo je neš, mislim da su u 2E važnu ulogu imali Akaviri tj. Tsaesci jer je dio njih nakon rata ostao i imao važnu ulogu u formiranju imperije (vojne postrojbe itd., bladesi su originalno bili akaviri, čak je jedan car bio s akavira), hence zašto simbol imperije izgleda identično kao simbol akavira. Tužno je što sve ovo znam

  2. #332

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Onaj zmaj,to je zapravo jedan od Tiger-Dragon people-a,tojest,jednog od naroda Akavira,a i lako je sve prepoznatljivo,ono,
    Blades-Imaju Akavir style oruzje i oklop.
    Cloud Ruler Temple je takodje izgradjen u stilu naroda Akavira.
    I da,jos necega sam se setio-ti ljudi u Akaviru,mozda nisu svi nestale,secas li se onog questa,za countesicu Brume,gde ides da nadjes Mad-stone,e pa,onaj glasnik kaze da je sreo glasnika iz Akavira,te da mu je noga povredjena,e sad,kako su narodi akavira uglavnom beast-like ili polu zmije polu ljudi,moguce je da ima jos ljudi u Akaviru,mozda su ih zmije samo porobile.

  3. #333
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Tužno je što sve ovo znam
    Baš sam i ja to maloprije pomislio... damn. Meni se ne da pamtit ni pravu povijest, kamoli izmišljenu.

  4. #334

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Ne znam za vas,ali mi je TES lore generalno mnogo zanimljiviji od gro lorea ostalih fantasy settinga.

  5. #335
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Pa je, meni isto. Fora je u tome da ništa nije sigurno tj. sav lore se sazna is knjiga koje su u igri, pa mnoge stvari nisu detaljno razjašnjene (npr. nestanak dwemera) što dodaje nekakvu misterioznost.

  6. #336

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Da,dok je u ostalim igrama sve blanko-Sve je tako kako je,i tacno se zna sta se dogodilo sa likovima,dok naprimer,u TES-u,to nije tako.
    Eh da sam znas koliko sam sati proveo pokusavajuci da nadjem neke informacije o Caisu Cosadesu,sta se dogodilo sa njim posle Morrowinda .
    Jednostavno,to sto nije sve objasnjeno i pokriveno,samo dodaje onom "Fak ocu da nadjem sto vise informacija"

    Naprimer,dok WC3 ili Diablo ili DA ili Witcher lore lako nadjem,TES lore mi zadaje muke,ali opet,ne mozes zamisliti kakav je osecaj kada nakon veeeoma duge potrage za informacijama o Caisu Cosadesu naidjem na ovo:Klik

  7. #337
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Pa moram priznat da ES ima neki lore s dušom da tako kažem. Onako, puno detalja i vidi se da nije izmišljen tek tako. Svejedno, lore mi se ne da nikad previše istraživat makar sam u Oblivionu oduvijek bio manijakalni kolekcionar knjiga.

  8. #338

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    I ja,sakupljao sam knjige kao lud,svaku sam knjizaru obrstio.To mi se dopada u TES igrama,dobar deo lore-a je objasnjen i veoma lepo predstavljen u knjigama,koje su uglavnom dobre.

  9. #339
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Ima fora knjiga, ali nije radi toga, meni su te knjige uglavnom samo "skupljale prašinu", ali iz nekog razloga mi je uvijek najveći gušt bio nagomilati tonu knjiga, čim rjeđih i skupljih to bolje. Kad sam kupio kuću, prvo i osnovno što sam morao u njoj imati je bila bogovska biblioteka. Gomilao sam po kući i druge lijepe stvari, rijetka oružja koja nisam koristio, tu i tamo koji odjevni predmet, zlato, drago kamenje i slično, u podrumu sam obavezno imao poslagana kvalitetna vina koja bih popio s vremena na vrijeme onako fore radi i jedan koš ili cijelu bačvu punu do vrha boca pive, ali ništa od toga mi nije toliko bilo drago i fora za skupljati kao rijetke i stare knjige.

  10. #340
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    In this thread
    Postova
    1.896

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    E, sorre što malo kasno dolazim i nisam stigo pregledati sve u temi... Ugl pošto ne da sam upeko u čekanje ovoga, nego kopam malo pa sam našo dosta zanimljivih stvari ^^

    Stavljam link, sore ako je već bilo: http://pc.ign.com/articles/114/1143498p1.html



    I iskreno, ne da sam presretan što je igra rađena u novon engineu nego ono... Nema više moonwalkanja kad trčiš naprijed + u stranu

    I ovaj... Vidio sam par screenova iz gameplaya, ne znam dali je iko od vas. Ne znam također zašto, ali maknuli su slike ali ono... Ja što sam vidio, pa usro sam se. To su bile slike iz nekog časopisa gdje je pisalo i o samoj igri. Jedan dio je bio reko da npr. ako baciš neki two handed weapon u gradu, da postoji niz mogućnosti šta se može dogoditi. Pisalo da ti može doći neki klinjo i vratiti to, misleći da ti je ispalo, onda da mogu doći 2 kretena pa se potući za tim oružjem, ili da neko jednostavno dođe i uzme ti to i bla bla bla još puno toga...

    Ugl, jedina stvar za koju se ja osobono nadam da će biti jest to da će uvesti isto ko u New Vegasu potrebu za hranom, pićem, i spavanjem. Također se nadam da kad potrošiš staminu, da jbno nećeš moći više šprintati (Morrowind alike) a ne ko u Oblivionu, trčiš, i još ti se regenerira stamina. + nadam se da će izbaciti taj kompas koji rješava sve kvestove za tebe praktički i pokazuje ti di trebaš ići, također da će maknuti fast travel, i još par takvih stvarčica koje će OTEŽATI igru ^^

    Treunto igram Oblivion još uvijek i zapravo mi je smiješno kad skontam da imam magije za lječenje onak, praktički sam besmrtan. Kad god me neko rani, žvink, i puni helti. Treba to malo riješiti da bude više hard core igra

    Osbono bi izbacio mogućnost lječenja preko magija, tj eventualno bi stavio da magije mogu izlječiti jedan DIO helta, a ne sve. Također, Critical Hit i Limb Damage bi bili savršeni za igru ^^

    Al et, to sam samo ja i to bi ja tako volio da igra bude takva

    Al nadajmo se da je neće zajebati pa da se razočaramo kad izađe ^^

  11. #341
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    = Citat = Izvorno postao Akul
    1.) U svakoj igri je level-scaling, tako i u Morrowindu, samo je pitanje koliko su ga dobro napravili.
    Potvrdili su u Twitteru da radi kao onaj Fallout 3.
    Fallout 3 ovako nekako radi
    Jedini problem u Oblivionu je tome sto nije bas imao higher level monstere. Svi su oni "tu negdje" i leveliraju se skupa sa glavnim likom.
    U pocetku jos ima izazova, ali kako leveliram izazov postaje sve manji i manji. (Bar sto se mog rangera tice.)
    Ovaj scaling koji su objasnili mi se cini ok, samo treba dodati min i max level cap za svakog monstera.
    Bilo bi mi glupo da na kraju igre susrecem uber vukove od 40+ lvl. (U Oblivionu vec postoji max level cap tako da u Skyrimu nebi trebalo nista mijenjati, vec samo treba dodati podrucja koja ce biti nastanjena sa ekipom koja ce biti veci lvl od nas kako bi nam mogli uspjesno kickati assove.)
    Isto tako trebaju izbaciti glass armor koji se moze naci na obicnom banditu. (Ako je neki thief master, znaci neki heroj među lopovma ili nesto slicno onda moze, ali inace ne.)
    Smeta me sto u Oblivionu nakon cca 20 lvl Skeleton Warrior dobije summon. To isto treba izbaciti.

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  12. #342
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    In this thread
    Postova
    1.896

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim




    Ok ljudi, jel moguće da je ovo zapravo screenshot iz Skyrima kako piše zapravo ispod slike?

    EDIT: Tj neko je posto na neki forum, i napiso da je to Skyrim. Ne znam kolko to točno može biti.

  13. #343
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Nije.

  14. #344
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Na kavi sa Samom i Maxom
    Postova
    1.771

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    = Citat = Izvorno postao Martisan
    For the King, Dovakhiin,
    For the sake of Skyrim
    For our life, for our home,
    For High Hrothgar's blood
    For the Nords, For the Gods,
    For the sole single son
    Dovahkiin, our king
    Who will dawn with fireee!! UURRHG!
    Ah, dobra stara vremena kad su ljudi pokušali napisati lirike... sve dok se nije otkrilo da pjesma iz trailera nije na Engleskoem jeziku XD
    Evo prave pjesme (i prijevoda):

    DOVAKHIIN DOVAKHIIN
    DALL OK ZIN LOAH VAHRIIN
    WAH DEIN VOKUL MAHFAERAAK AHST
    AHRK FIN NOROK PAAL GRAAN
    FOD NUST HON ZINDRO ZAAN
    DOVAKHIIN FAH HIN KOGAAN MU DRAAL

    (samo gornja kitica je bila u traileru)

    AHRK FIN KEL LOST PRODAH
    DO VED VIING KO FIN KRAH
    TOL FOD ZEYMAH WIN KEIN MEYZ FUNDEIN
    ALDUIN FEYN DO JUN
    KRUZIIK VOKUN STAADNAU
    VOTH AAN BALOK FAH DIIVON FIN LEIN


    Dragonborn Dragonborn
    Pray His Honor Is Sworn
    To Keep Evil Forever At Bay
    And The Fiercest Foes Rout
    When They Hear Triumph's Shout
    Dragonborn For Your Blessing We Pray

    (samo gornja kitica je bila u traileru)

    And The Scrolls Have Fortold
    Of Black Wings In The Cold
    That When Brothers Wage War Come Unfurled
    Alduin Bane Of Kings
    Ancient Shadow Unbound
    With A Hunger To Swallow The World


    Ok ljudi, jel moguće da je ovo zapravo screenshot iz Skyrima kako piše zapravo ispod slike?

    EDIT: Tj neko je posto na neki forum, i napiso da je to Skyrim. Ne znam kolko to točno može biti.
    Nije

  15. #345
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    In this thread
    Postova
    1.896

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim


  16. #346
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    ova igra ce tako rulat bogove isuse svece, ovo je nesto nenormalno

  17. #347
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    In this thread
    Postova
    1.896

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    = Citat = Izvorno postao hansi
    ova igra ce tako rulat bogove isuse svece, ovo je nesto nenormalno
    Eo našo sam još nešta zanimljvio, ni više ni manje nego na Wikipediji


    Skyrim retains the traditional open world gameplay found in the Elder Scrolls series. The player is free to roam the land of Skyrim at will. Within Skyrim lie five cities, comparatively larger to those in Oblivion's Cyrodiil setting, and expanses of wilderness and mountainous ranges. When visiting cities, the player can complete activities such as farming and mining, and is able to smith weapons from a forge.[4]SAside from the main story quest, the player can complete side-quests, which are dynamically created based on the player's actions within the game.[5]SThe in-game head-up display can be hidden, and the menu is presented in a compass-style overlay.[4]

    The player levels up by raising skills, and doing so allows for better items to be bought or looted from dungeons, as well as increasing the strength and variety of wilderness monsters. There are eighteen skills present in Skyrim, reduced from the twenty-one present in Oblivion, and the class system has been removed.[6]SThe player can select additional skill specific abilities ('perks') for their character each time they level up, and can raise their level past fifty, but at a much slower rate. The player assigns items to each hand individually, allowing for dual-wielding of spells and weapons.[7]SA menu has been introduced that will allow the player to swap between different weapon/armor loadouts when in combat.[4]

    A new feature introduced in Skyrim is the use of Dragon Shouts — powerful skills gained by slaying dragons, which include teleportation, slowing down time and summoning a dragon to aid the player. There are roughly twenty different Dragon Shouts to be gained throughout the game, and they become more effective as the player slays more dragons. A minority of non-player characters also have the ability to use Dragon Shouts.[3][8]

  18. #348
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    http://forums.bethsoft.com/index.php?/f ... iscussion/

    Odi ovdje i ne moraš više tražiti informacije po internetu, tu uvijek sve informacije dođu prve.

  19. #349
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    @LorlonWarrior - pročitaj sve postove u temi, pošto sve informacije koje si naveo do sada su već bile postane
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  20. #350
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    3.950

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    dakle, kolko sam ja skuzio to je...

    *KABLAM* Gothic se fuzijom spaja s Falloutom i to sve u TES settingu?

    not sure if want...
    Sensei replied, what is your woman?
    Is she just a container for the child...
    This great, pink matter
    Cotton candy Majin Buu....

  21. #351
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Na kavi sa Samom i Maxom
    Postova
    1.771

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    = Citat = Izvorno postao Delirium
    dakle, kolko sam ja skuzio to je...

    *KABLAM* Gothic se fuzijom spaja s Falloutom i to sve u TES settingu?

    not sure if want...
    Kakav spoj Gothica i Fallouta?
    Ajde, vidim odakle ti ideja da Fallout ima veze s time radi perkova (mada perkovi nisu jedinstveni Falloutu već ih ima i drugdje, posebno u D&D-u (tamo ih zovu Featovi ali ista stvar) koji je inspiracija svakom živućem RPG-u) ali odakle ti Gothic?

    Iz informacija koje imamo vidi se da je Skyrim još jedna TES igra a ne bućkuriš drugih RPG-ova.

  22. #352
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    3.950

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    pa ono Proffsi su uvijek bili dio Gothica...
    Sensei replied, what is your woman?
    Is she just a container for the child...
    This great, pink matter
    Cotton candy Majin Buu....

  23. #353
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Dugave
    Postova
    935

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Ne znam u koliko rpg-ova općenito osim WoW-a i gothica imaš profesije koje zapravo nečemu i služe, crafting pogotovo.
    U gothicu 2 npr,bez craftinga nisi mogao nikako legalno imat najbolje mačeve, animal skinning je bio odličan izvor zarade u prilično ograničenoj ekonomiji itd.

    U TES-u prije nije bilo ni perkova (koje sam odabireš da budem sasvim precizan, ne ono automatsko s određenim skill levelom ko u oblivionu) ni craftinga itema izuzev alkemije i stvaranja vlastitih spellova.

  24. #354
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    = Citat = Izvorno postao Delirium
    pa ono Proffsi su uvijek bili dio Gothica...
    Po tome je Gothic kopija TES-a jer je freeform istraživački RPG.

  25. #355
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Dugave
    Postova
    935

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    E sad si ga malo preveć generalizirao. Uostalom, ko veli da je kopija?
    Samo da toga dosad nije bilo. Štoviše, drago mi je što sad ima, još samo vidjet kako će izvest.

    Nadam se da neće bit level scalinga u obliku dostupne opreme (oblivion ), puno bi bolje bilo da sami itemi imaju requirementse ili uopće ne.
    S druge strane, real-time questovi prema levelu lika u neistraženoj lokaciji su ok ideja, dobar način zarađivanja opreme koju ćemo moć koristit, ako već jača oprema ima nekakav requirement.

  26. #356
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Na kavi sa Samom i Maxom
    Postova
    1.771

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    U TES-u prije nije bilo ni perkova
    Actually, Daggerfall je imao nešto slično perkovima, samo što ih odabireš tjekom stvaranja lika.
    Oblivion ih je isto imao, samo ga automatski dobiješ kad ti skill dođe na 25, 50, 75 i 100.

    Drugim riječima, 2 od 4 TES igre imale su perkove.

    pa ono Proffsi su uvijek bili dio Gothica...
    Dosta tih (posebno Crafting) je bio prisutan i u drugim RPG-ovima. Dosta svih su bili prosutni u starim RPG-ovima (još starijim i od BG-a i FO-a).

  27. #357
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Dugave
    Postova
    935

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    = Citat = Izvorno postao Akul
    U TES-u prije nije bilo ni perkova
    Actually, Daggerfall je imao nešto slično perkovima, samo što ih odabireš tjekom stvaranja lika.
    Oblivion ih je isto imao, samo ga automatski dobiješ kad ti skill dođe na 25, 50, 75 i 100.

    Drugim riječima, 2 od 4 TES igre imale su perkove.

    [quote:cda8y3ve]pa ono Proffsi su uvijek bili dio Gothica...
    Dosta tih (posebno Crafting) je bio prisutan i u drugim RPG-ovima. Dosta svih su bili prosutni u starim RPG-ovima (još starijim i od BG-a i FO-a).[/quote:cda8y3ve]

    Daj čitaj.

    = Citat = Izvorno postao Domy
    U TES-u prije nije bilo ni perkova (koje sam odabireš da budem sasvim precizan, ne ono automatsko s određenim skill levelom ko u oblivionu) ni craftinga itema izuzev alkemije i stvaranja vlastitih spellova.
    TES dosad nije imao biranje perkova na level-upu,kao što ima Fallout,a o tome se priča i zato uspoređuje.
    A crafting,da, mnoge igre imaju, samo pitanje koliko je značajan i što se sve može craftat.
    Gothic je samo lijep primjer dobre implementacije značaja craftinga

  28. #358
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Na kavi sa Samom i Maxom
    Postova
    1.771

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Ah sorry, grijao se sendvić pa sam nekako preskočio OB dio

  29. #359
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    In this thread
    Postova
    1.896

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    = Citat = Izvorno postao Grim Teh Reaper
    @LorlonWarrior - pročitaj sve postove u temi, pošto sve informacije koje si naveo do sada su već bile postane
    Znam, to sam već rješio tako što sam se unaprijed ispričo ako postam nešta što je već bilo a neda mi se stvarno skrolati sve ove stranice u nazad i čitati

  30. #360
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    3.950

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    = Citat = Izvorno postao Domy
    E sad si ga malo preveć generalizirao. Uostalom, ko veli da je kopija?
    Samo da toga dosad nije bilo. Štoviše, drago mi je što sad ima, još samo vidjet kako će izvest.

    Nadam se da neće bit level scalinga u obliku dostupne opreme (oblivion ),Spuno bi bolje bilo da sami itemi imaju requirementse ili uopće ne.
    S druge strane, real-time questovi prema levelu lika u neistraženoj lokaciji su ok ideja, dobar način zarađivanja opreme koju ćemo moć koristit, ako već jača oprema ima nekakav requirement.
    this

    po meni najbolje rješenje bi bilo da se highlvl gear nalazi samo na highlvl područjima, al da nema reqse, onda bi to dalo onaj osjećaj "riskiranja glave" za neki epski gear
    Sensei replied, what is your woman?
    Is she just a container for the child...
    This great, pink matter
    Cotton candy Majin Buu....

Slične teme

  1. Prvi The Elder Scrolls V: Skyrim trailer
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 10-03-2011, 12:09
  2. Nove informacije o The Elder Scrolls V: Skyrim
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 11-02-2011, 15:29
  3. Najavljen The Elder Scrolls V: Skyrim, izašao i trailer
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 13-12-2010, 17:11

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •