Stranica 80 od 188 PrvaPrva ... 3070787980818290130180 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 2.371 do 2.400 od 5636

Tema: The Elder Scrolls V: Skyrim

  1. #2371
    Senior Member Master Blaster GDra's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Vvardenfell
    Postova
    4.623

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Sad ću krenuti prema onim bradonjama na vrhu planine, nadam se da je dugi put.
    Je.
    Došao sam negdje do pola pa me ubio frost troll. FFFFFFFUUUUUUUUUUUU
    "Snow falls. Why worry where it goes. M'aiq thinks the snowflakes are pretty."

  2. #2372
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Prvi put sam uspio riješit tipa u jednom potezu s daggerom iza leđa. Fakjes.

    I btw, Redguard plaćenici su jako jebeni. Nije previše pametno odbijati njihove ponude.

  3. #2373
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Ja napravio Redguarda, tako da no problem! Tek sam počeo, zasada mi se igra sviđa. Osim malo mutavog interfejsa koji ne radi baš najbolje sa mouseom.
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  4. #2374
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    26

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    = Citat = Izvorno postao Kostolomac
    Ja napravio Redguarda, tako da no problem! Tek sam počeo, zasada mi se igra sviđa. Osim malo mutavog interfejsa koji ne radi baš najbolje sa mouseom.
    Sigurnp igraš nepotpunu piratsku verziju!! Jer mouse radi bez ikakvih problema

  5. #2375
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Možeš se pomicati po izbornicima sa mouseom? Bez da koristiš A i D? Mislio sam na to da su trebali mouse više iskoristiti.
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  6. #2376
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    26

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim


  7. #2377
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Morija
    Postova
    2.027

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Otkrili smo te kostolomče u gusarenju, sada si gotov.

  8. #2378
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postova
    912

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Nije toliki spoiler jer ce vam lik sam reci kad dospijete DB.
    Asus P5N32-E sli plus,4 gb ddr2 ram 800 mhz,XFX GeForce 295 GTX,C2D E6700 na 2.66 GHz.
    Tonight we dine in hell!!!!!!!!
    There is no good,no evil-only decisions and consequences.
    Live for nothing but die for something.

  9. #2379
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Mostar
    Postova
    1.655

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Najveći problem kod gusara je to što ti treba silna procedura za prebacit sa dual cast jednog spela na dual cast drugog...

  10. #2380
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    26

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Ali uz koji klik i gusar radi kao i original.....

  11. #2381
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    1.412

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Jel mi može ko savjetovat di da nađem neki bolji loot, jer ovako na 12. levelu trčkaram u nekom leather armoru, neka kapa +25% archery, neki ring +15% lockpick i medaljon za 20 light armora. Nikako da nađem nešto korisno :s

  12. #2382
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Lol xD




    Napio se s nekim likom i probudio se na drugom kraju Sykrima Grad je prelijep, ali je totalno u qurcu (psihički) xD


    Upravo sam si našao novu zanimaciju, sa onim Push shoutom očistiti sve sa stolova

  13. #2383
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Lika sam pravio da bude kao moj prvi lik iz Obliviona - dakle Redguard s mačem i štitom.
    Početak igre mi je lošiji (slabiji) nego početak Obliviona.
    Ne sviđa mi se sučelje (premda sam se naviknuo već), mislim da sam to već napisao u ovoj temi.
    Likovi napokon imaju brade, ptice nebom lete, svijet ostavlja puno življi dojam.
    Otišao sam u ono selo gdje vas odvede lik s kojim pobjegnete na početku i nakon toga u neki grad.
    Radio sam svašta, čak i kuhao, tako da sam tek nakon nekih 2 sata igre počeo s rješavanjem questova.
    Sad sam na nekih 4h 30min igranja. Teško mi pada pamćenje imena naselja i likova.
    Još nešto mi se ne sviđa - podizanje skillova nakon level-up-a (valjda sam previše naviknuo na način iz Obliviona).
    Očekivao sam nastavak Obliviona a dobio nevezanu igru s mnogo sličnosti, nekim boljim stranama i nekoliko lošijih strana.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  14. #2384
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    = Citat = Izvorno postao Macolla
    Najveći problem kod gusara je to što ti treba silna procedura za prebacit sa dual cast jednog spela na dual cast drugog...
    Ne kužim. Par klikova hotkeya i riješeno. Kakva silna procedura?
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  15. #2385
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postova
    912

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Brzo se pune ove dvi wiki stranice sa skyrimom.
    Asus P5N32-E sli plus,4 gb ddr2 ram 800 mhz,XFX GeForce 295 GTX,C2D E6700 na 2.66 GHz.
    Tonight we dine in hell!!!!!!!!
    There is no good,no evil-only decisions and consequences.
    Live for nothing but die for something.

  16. #2386
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    26

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    = Citat = Izvorno postao Macolla
    Najveći problem kod gusara je to što ti treba silna procedura za prebacit sa dual cast jednog spela na dual cast drugog...
    Ljudi niakko da nauče i konstantno plljuju po igri. Pa 90% ljudi misli da je ono na torrentima veliko kakvih 128 MB službeni patch, (službeni patch ima 6 MB) i smiju se Bethesdi kako nije napravila podršku za miša u quickslotove. Prestrašno.

    Dakle, odaberete iteme koje želite staviti pod favorites. Nakon toga sa Q tipkom otvorimo favorites menu te željenim predmetima damo broj od 1-8. Tako se jednostavno može selektirati sa magije u ljevoj ruci na štit kao i da imamo istu magiju u obadvije ruke. Ako je broj 4 firebolt, a broj 1 axe ili sword, tada imamo magija/melee kombinaciju. No jednostavnim pritiskom na broj 3, (pod koje je označen štit, dobivamo melee/shield kombinaciju). Pritiskom borja 2, (na koji smo stavili Crossbow) odmah skačemo na taj "gear".

    Kao i magija. Jednostavno je staviti na two hand. Dakle broj 4 je fireball te ponovnim pritiskom broja 4 fireball se pojavljuje u desnoj ruci! Isto tako može biti fireball u ljevoj, a healing u desnoj. Kombinacija ima, samo treba znat posložit.

    Video tutorial:

    25Zu2mm8cg0

  17. #2387
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Naišao sam na svojevrsnu neizbalansiranost u igri.

    I tako ja prihvatim bounty od Jarlovog pomoćnika u Whiterunu da pobijem neke bandite u staroj tvrđavi zapadno od grada. Nije bilo problematično, lijepo sam otpješačio do tamo, banditiće s lakoćom poklao i pravac nazad do Aveniciija, a frajer mi isplati za to bijednih 100 golda. Ne samo da je loot koji sam pronašao u tvrđavi vrijedio bar duplo više od tih 100 golda, nego sam izgubio podosta vremena na to. Ne znam da li se dalje mogu uzimati bountyji, mislim da bi to mogao biti jedan od onih generiranih questova, ali kad sam vidio koliko se plaća lijepo sam se nasmijao i krenuo van jer postoji mnogo bolji način za zaradu, i to u Riverwoodu na pilani.

    Da, na pilani.
    Skužio sam u čemu je smisao firewooda i cijepanja drva. Naime, vlasnik pilane, Hod ili kako se već zove, plaća cijepanje drva s 5 golda za svaku cjepanicu. Uzevši u obzir da sa svakim udarcem sjekire dobiješ po dvije cjepanice, to je 30 golda za 3 udarca sjekirom, odnosno za manje od minutu. Tih 100 golda radi kojih sam morao putovati i ubijati bandite se ovdje zaradi za jedno 3 minute. Naravno, mogli ste s Hodom pričati cijeli dan, on vam nikad ne bi napomenuo da kod njega možete zaraditi tako masne pare, ali se dogodilo da sam jednom prolazio pokraj njega i onako usput mi je napomenuo da će otkupit firewood od mene. Ako drugi obrtnici isto tako dobro plaćaju, Skyrim sigurno ima bolji standard od Hrvatske. Posla gdje god se okreneš, plaće ogromne.

  18. #2388
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Na kavi sa Samom i Maxom
    Postova
    1.771

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Dobri su mi Bounty questovi: znaju se naći lijepe stvari u takvim dungeonima (a daju se dungeonovi koje još nisi clearao koliko sam shvatio). Oh, i znaju pokazati na lokaciju onih zidova s Draon Wordovima.

    Što se plaćanja tiče, mislim da tip uzima u obzir da ćeš ti lootati sve vrijedno pa ti to oduzima od cijene. Tako sam to shvaćao još od MW-a.

  19. #2389
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Što mi se jučer desilo

    Ukradem ja slučajno pladanj u jednoj krčmi i na izlazu iz nje ga izbacim iz inventara, a kad ono dotrči konobarica, digne pladanj i vrati mi ga... kao: "Ispalo vam je, dobro da sam bila tu inače bi ostali bez toga"

    A i već me stražar jednom upozorio da ne ostavljam oružje po podu inače ću imati problema s njim xD Ili ako nekaj drugo bacim, onda mi NPC kaže da bi netko mogao pasti preko toga


    Igra je neusporedivo bolja od Obliviona... takve sitnice vesele čovjeka, kada je svijet živ. Idem okolo po svijetu i svako malo naiđem na nešto novo. One krijesnice i leptiri su zakon, zeko trči pokraj mene, lovac puca na jelena, ma milina.

  20. #2390
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Imam ga!


  21. #2391
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim


    Konačno sam uspio uzet screenshot. Baš sam si seksi u orc armoru one dwarven stvari su jednostavno preteške.
    E da ovo quick slotanje s brojevima je fora, ali ne radi s dual wiled oružijem, a jedino to koristim.

  22. #2392
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postova
    912

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Za one kojima se zbog likantropije neda jebavat s lame Companionima:

    Odite u gradic Falkreath i u zatvor ( normalno dosetajte ) i pricajte tamo sa zatvorenikom vukodlakom, moguce je nakon zavrsetka questa dobit Ring of Hircine

    Asus P5N32-E sli plus,4 gb ddr2 ram 800 mhz,XFX GeForce 295 GTX,C2D E6700 na 2.66 GHz.
    Tonight we dine in hell!!!!!!!!
    There is no good,no evil-only decisions and consequences.
    Live for nothing but die for something.

  23. #2393
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Companioni su zakon! Hejteru!

  24. #2394
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    May 2010
    Postova
    455

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim


  25. #2395
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    Koji je to armor?


  26. #2396
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    E, da, što se tiče zmajeva...
    Ljudi su se bojali da ne bi zmajevi postali novi cliffraceri. Koliko vidim, nema nekog razloga za strah.

    Trenutno sam lv 11, a sveukupno sam u ovih cca 10 sati gameplaya naletio na tri zmaja do sad. Treba uzeti u obzir da je jedan (prvi) bio dio priče tako da je bio zapravo obavezan.. dakle, svekupno sam nasumično naišao samo na dva zmaja za sad. Nisu nikakva napast i ne pojavljuju se iza svakog ugla, nego se, barem za sad, zbilja čine kao neki egzotični kill.

    Same borbe su sasvim ok, mada bi želio da su još i teže. Pretpostavljam da su relativno lagane zbog mercenaryija koji ide s tobom pa dobar dio aggroa popije merc, dok ti uglavnom sa strane mlatiš po zmaju. Da nema merca s tobom, borbe za zmajevima bi bile puno zahtjevnije.
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  27. #2397
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    = Citat = Izvorno postao Aerial
    E, da, što se tiče zmajeva...
    Ljudi su se bojali da ne bi zmajevi postali novi cliffraceri. Koliko vidim, nema nekog razloga za strah.

    Trenutno sam lv 11, a sveukupno sam u ovih cca 10 sati gameplaya naletio na tri zmaja do sad. Treba uzeti u obzir da je jedan (prvi) bio dio priče tako da je bio zapravo obavezan.. dakle, svekupno sam nasumično naišao samo na dva zmaja za sad. Nisu nikakva napast i ne pojavljuju se iza svakog ugla, nego se, barem za sad, zbilja čine kao neki egzotični kill.

    Same borbe su sasvim ok, mada bi želio da su još i teže. Pretpostavljam da su relativno lagane zbog mercenaryija koji ide s tobom pa dobar dio aggroa popije merc, dok ti uglavnom sa strane mlatiš po zmaju. Da nema merca s tobom, borbe za zmajevima bi bile puno zahtjevnije.
    Ista stvar, 10-ak sati gameplaya lvl 10, dosad vidio 4 zmaja (Jedan je samo preletio kraj mene u brišućem letu kad sam išao od Throath of the Worlda, valjda mu se zurilo negdje) s tim da sam se s 3 borio, jedan mi je čak i pomogao izvršit quest tako da je prvo eliminirao neki mercenary encampment prije nego li je napao mene (jedan od njih je onaj story based zmaj, znači ubio sam tri zmaja) S tim da sam bio sam, bez merca i da, borbe su teške kad si sam. Morao sam tražit cover kad bi sletio, lupao ga strelicama kad je letio i magijama u brišućem letu.

    Jedna od borbi je bila posebno epic jer je bila na nekom cliffu kad se ide prema labyrinthianu od whiteruna. Pre epic je bilo jer sam taman na tom cliffu naučio Dragon Shout (Frost shout) i okrenem se a ono me zmaj gleda milo i izriga svu silu vatre na mene. Sva sreća pa oko zida sa Dragon Wordsima se nalaze mali obelisci iza kojih sam se mogao sakrivat kad je rigao vatru.

    Jednom riječju epic.
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  28. #2398
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postova
    912

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim


    O jeba im sunce zarko, jebem se da dobijem Ring of Hircine, kad ono kad ga Hircine blagoslovi, on ti dade mogucnost samo se pretvorit u vukodlaka jos jedan put u danu, ako si vec vukodlak. Likantropijom se ne mozes zarazit ni od tog lika nego jedino quest linijom za companione. Jako lame.

    Asus P5N32-E sli plus,4 gb ddr2 ram 800 mhz,XFX GeForce 295 GTX,C2D E6700 na 2.66 GHz.
    Tonight we dine in hell!!!!!!!!
    There is no good,no evil-only decisions and consequences.
    Live for nothing but die for something.

  29. #2399
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    = Citat = Izvorno postao Feanor
    S tim da sam bio sam, bez merca i da, borbe su teške kad si sam. Morao sam tražit cover kad bi sletio, lupao ga strelicama kad je letio i magijama u brišućem letu.
    Onaj prvi kojeg ubiješ u storylineu je prilično gadan, da
    Iako vas ima 6-7 u grupi (ekipa iz Whiteruna), čini se da zmaj zbilja voli *tebe* pržiti. U tom dijelu igre, koliko se sjećam, još nemaš merca, pa je tim više gadno
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  30. #2400
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945

    Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Što mi se jučer desilo

    Ukradem ja slučajno pladanj u jednoj krčmi i na izlazu iz nje ga izbacim iz inventara, a kad ono dotrči konobarica, digne pladanj i vrati mi ga... kao: "Ispalo vam je, dobro da sam bila tu inače bi ostali bez toga"

    A i već me stražar jednom upozorio da ne ostavljam oružje po podu inače ću imati problema s njim xD Ili ako nekaj drugo bacim, onda mi NPC kaže da bi netko mogao pasti preko toga


    Igra je neusporedivo bolja od Obliviona... takve sitnice vesele čovjeka, kada je svijet živ. Idem okolo po svijetu i svako malo naiđem na nešto novo. One krijesnice i leptiri su zakon, zeko trči pokraj mene, lovac puca na jelena, ma milina.
    meni je šema kad u gradu kastaš shot i onda ti zastitar najladnije kaže da plašiš ljude i da se to ne ponovi xD
    dobro mi je i kad me zaustavi lik na ulici da popijemo piće zajedno o.O

    a ova fora sa pladnjom je predobra xD
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

Slične teme

  1. Prvi The Elder Scrolls V: Skyrim trailer
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 10-03-2011, 12:09
  2. Nove informacije o The Elder Scrolls V: Skyrim
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 11-02-2011, 15:29
  3. Najavljen The Elder Scrolls V: Skyrim, izašao i trailer
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 13-12-2010, 17:11

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •