Na meni se još nisam naviknuo..
Loše se vidi ono što nosiš na sebi, pogotovo sad kad više nema 3D preview modela.
(Onaj mali trokut mi nije baš toliko upečatljiv za razliku od zatamnjene crte u Oblivionu.)

Drop i favorites mi za sada ne rade, budem probao progooglat kasnije.
Što dovodi do iduće situacije...
Ogroman "pain in the ass" nastaje kad želiš sa kanđama napadati, a imaš magiju u jednoj i sjekiru u drugoj ruci, pošto ih treba unequipati uvijek.

Vukovi me nisu još previše impresionirali, očekivao sam da će jesti truplo, ali su samo stajali oko njega i zavijali. Tek kad sam se približio bliže tek onda su me napali. (ovaj dio je ok)
Sviđa mi se što te neće svi napasti, već te upozore prije i daju ti šansu da se odmakneš od njih. (Mislim na ljude.)

Teksture... užas... zašto? Zato jer pola njih izgleda jako dobro, a druga polovica izgleda kad da su ih u paintu radili. (Strawberry bush, neka kamenja itd.)
Radiant Quests - Nemam još ništa protiv toga, ali mi se upravo desila jedna smješna situacija. Ratnik mi je dao pepeo od svog poginulog druga i zamolio me da ih odnesem svećeniku kako bi ovaj izrekao molitvu za njega.
Izašao sam van i otvorio sam mapu da pogledam gdje se svećenik nalazi. Da b iskužio kako se marker nalazi u istoj toj taverni. Svećenik je bio udaljen 3 metra od njega.



I nema stavljanja ožiljka preko oka... daj me nemoj... (Ili je to možda za svaku rasu drukčije.)
Robe sad zbilja dobro izgleda.

Nirnroot inace uopće nije loša vijest, pa u Oblivionu samo napraviš krug od Leyawiina do Imperial City-a oko cijele obale i sigurno bi ih imao više od 120.
Bome da, u Skyrimu se Nirnroot dobro čuje, mora da je zbog hladnog zraka.