Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Outwars!

  1. #1
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Outwars!

    Sjećate se kako svi hvale Giant's Citizen Kabuto, kako je nov i svijež i orginalan. E pa ja se poserem na to. Uglavnom jedna riječ OUTWARS, o bogte sjećam se kad sam nabavio demo ovoga negde 2000. godine, igrao sam stalno i stalno i stalno, a tek onda cijelu igru koja je bila na vrtoglavih 2 CD-a, đizas, bila mi malo preteska ko klinji, ali sad je budem prošo...

    O čemu se tu zapravo radi...

    Znači Third Person Shooter iz 1998, s za ono vrijeme prejebenom grafikom, nelinearnim levelima(totalno otvorenim) i jetpackom.(Mrmor u prostoriji) Da dobro ste me čuli hebeni jetpak, a još kasnije u igri mozete i sklepat neka krila i onda u kobinaciji s jetpackom glideat i jedrit po zraku. Da 1998. godina je to bila, programeri se onda nisu zahebavali, nego su iskorištavali ideje i sisteme do kraja.

    Zašto je dobro...

    Zašto? Jel vam treba razlog nakon jetpacka? Ah dobro, znači jebeni jetpack, aha spomenuo sam ga već, hmmm solidno i izazovno napucavanje, zanimljiva oruzja, prekrasna grafika (za ono vrijeme, a meni je bogami dobra i danas), zanimljiva atmosfera i divlja priča. Sam reko da je igra izašla na 2 cd-a?

    Zašto trebate odigrati...

    Jer ćete biti jadni ako ne odigrate...

    Tko kaže...

    Ja

    Još ste tu...

    Marš van iz ovog topica i nabavite ovu prejebenu igru. Želite komentirati, nemojte nego nabavljajte igru...







    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  2. #2
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692

    Re: Outwars!

    Ugh, jedva se sjećam ovoga.... samo par slikica iz recenzije (najave?) u nekom arheološkom broju PCP
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  3. #3
    Senior Member No Mercy Death By Sexy's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    6.088

    Re: Outwars!



    OMG ovo je prva igra koju sam ikada igrao na svom kompu!!! Tražim to već 10 godina!!!


  4. #4
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    6.839

    Re: Outwars!

    @DBS- dužan si Feanoru pivo. I to više njih.
    Липе цвату и у Србији!

  5. #5
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Outwars!

    Reci 'fala Feanor , BTW meni isto jedna od prvih, e'o nabavio je sad, samo neznam kako da dignem rezoluciju, pa je moram igrat na 640x400.
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •