Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Tema: GRAW 2

  1. #1
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Koprivnica
    Postova
    1.385

    Re: GRAW 2

    E, ja sam ovo počeo igrat u co-op sa frendovima. Igra je prva liga. Bolja mi je od svih FPS današnjice.

    Ima li netko zainteresiran da se pridruži ?
    Moram dodat u svoj opis da inače ne pišem slovo ć.

  2. #2
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: GRAW 2

    = Citat = Izvorno postao tigerija
    E, ja sam ovo počeo igrat u co-op sa frendovima. Igra je prva liga. Bolja mi je od svih FPS današnjice.

    Ima li netko zainteresiran da se pridruži ?
    Naravno da je prva liga i bolji od svih FPS-ova, kada je jednostavno rečeno future FPS igra.
    Derem svaki dan i najviše volim TDM, jer sam tamo najbolji. Inače, Skype, Ventrilo, etc.?
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  3. #3
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Koprivnica
    Postova
    1.385

    Re: GRAW 2

    Mi smo danas igrali cijeli dan. Četvorica nas. Prvo campaign, onda versus i onda multiplayer coop. Najteže, 1 life .

    Tko oće neka mi se javi pa možemo rokat.
    Moram dodat u svoj opis da inače ne pišem slovo ć.

  4. #4
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: GRAW 2

    Koliko sam skužio na coopu, vjerojatno u svim igrama, neprijatelji su uvijek na istim pozicijama, isti smjerovi trčanja, tek koji debil trčkara uokolo bez glave, tako da se s vremenom zapamti gdje stoje neprijatelji i kuda se kreću, pa je lako. Ipak, Snuupaagaaa, boom!
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  5. #5

    Re: GRAW 2

    Bok ekipa!

    Kada ne igramo ArmA2 u klanu (*NOB* Mrcine), nekolicina nas rastura GRAW2. Igramo bez onih "križić-kružić" nišana i pokazivača na ekranu a za sada, hosta netko od ekipe sa dobrom vezom. Pokazuje se dobar interes za rasturanje u ovom briljantnom FPS-u pa vjerujem da bi uzeli server i za GRAW2. ispadne nekakva sića od 4-5 kuna po čovjeku, mjesečno, pa se ne isplati maltretirati sa lag-om ako nas bude 15-ak aktivnih. Trenutno smo troje aktivnih a 6 u prostupku nabave gejma. Imamo svoj klanski TS, pa je neophodno imati headset ili mic./sluške/zvuč. za komunikaciju.
    Igramo custom misije (200-tinjak probranih, odavranih), pretežno CooP a u planu je TvT fajt, odnosno ViP-fajt. možda i mali turniri...Misije imamo spremne za download pa ako netko i od vas pokaže želju i volju, navalite! Ako imate više od 17god., dobro došli ste za prijavu za graw ekipu u našem klanu Mrcine.

    Server "XXX-TULJAN" najčešće je online je od 21h na dalje...

    [center:3479um4f]Već znam što nam se sprema u hangaru...!S
    [/center:3479um4f]

    [center:3479um4f]Imamo frenda u klanu kojemu, sve diraj samo ne "alkohol/pivu", pa smo ga se sjetili u gejmu!S
    [/center:3479um4f]

  6. #6
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Koprivnica
    Postova
    1.385

    Re: GRAW 2

    Ajde imaš msn ili skype ? Pa me dodaj.

    tigerija na skype ili bboy.tiger@hotmail.comSza msn.

    Obožavam taktičke igre i volim igrat timki. Vremena nemam svaki dan ali, rado bih igrao sa stabilnom ekipom.
    Moram dodat u svoj opis da inače ne pišem slovo ć.

  7. #7

    Re: GRAW 2

    = Citat = Izvorno postao tigerija
    Ajde imaš msn ili skype ? Pa me dodaj.

    tigerija na skype ili bboy.tiger@hotmail.comSza msn.

    Obožavam taktičke igre i volim igrat timki. Vremena nemam svaki dan ali, rado bih igrao sa stabilnom ekipom.

    Ustabilile nas obaveze (hint: žene, djeca... )
    Evo, dodao sam te na SkyPe i MSN. Baš se frend i ja spremamo za dugonočnu borbu. Kad krenemo, hendlamo 4-5 sati. Večera riješena, žene utješene, let's go

  8. #8
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Koprivnica
    Postova
    1.385

    Re: GRAW 2

    'Večera riješena, žene utješene, let's go' - haha
    Moram dodat u svoj opis da inače ne pišem slovo ć.

  9. #9

    Re: GRAW 2

    Uspješno odrađen jučerašnji fajt ako izuzmemo tehničke probleme sa konekcijom i hostanjem. Nakon probnog napucavanja i konektiranja, gore potpisani tigerijaSpokazao svoju vještinu borbe i "upao" u našu novoosnovanu ekipu.

    Tek nakon njegovog odlaska uspjeli smo upogoniti i LAN konekciju (Hamachi 1.0.1) pa su se i ostali fajteri našli na virtualnom bojištu. Obzirom da sve radi i da ima podosta interesa za fajt, otvorena je nova sekcija u našem klanuSa svi željni dobre zabave i druženja ste dobrodošli!
    Molimo Pacifiste, Djecu Cvijeća i starije ljude sa uraslim noktima da se ne javljaju! Sa sobom ponijeti četkicu za zube i 15 dkg dobre volje.


    [center:3ura447c]Tigeria (desno na slici): "Aha, tu se puca?...O.K.Znate, moram nekaj obaviti...Stilo me..."

    [/center:3ura447c]

  10. #10
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135

    Re: GRAW 2

    otvorite si topic u online gaming n living, nemojte tu u pomagaj brate to pisati. niko normalan to ne vidi ovdje

  11. #11
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Koprivnica
    Postova
    1.385

    Re: GRAW 2

    Ah da... ja nisam niti gledao gdje se nalazi ova tema. Samo sam searchao...
    Moram dodat u svoj opis da inače ne pišem slovo ć.

  12. #12

    Re: GRAW 2

    = Citat = Izvorno postao Lord Ragnarok
    otvorite si topic u online gaming n living, nemojte tu u pomagaj brate to pisati. niko normalan to ne vidi ovdje
    Da, fakat! Nisam ni vidio da je u krivoj temi! Budem bubnuo u drugu temu post(ove).

  13. #13
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135

    Re: GRAW 2

    il ppaj moda da prebaci odavde sve u novu temu

Slične teme

  1. GRAW 2
    By Grimm-Reaper in forum Online gaming & living
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 06-10-2007, 21:55
  2. GRAW 2
    By Letva in forum Gaming općenito
    Odgovora: 69
    Posljednji post: 09-09-2007, 12:49

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •