Stranica 5 od 18 PrvaPrva ... 3456715 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 121 do 150 od 511

Tema: SHIFT 2: Unleashed

  1. #121

    Re: SHIFT 2: Unleashed

    Jos jedna od EAovih pi.darija .... atraktivni clipovi... LAME

  2. #122
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: SHIFT 2: Unleashed

    Još jedna ? Po mom shvaćanju gaminga EA je trenutno najjači izdavač a uvijek je bio u vrhu ili pri vrhu .

  3. #123
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: SHIFT 2: Unleashed

    = Citat = Izvorno postao buffaloboky
    Jos jedna od EAovih pi.darija .... atraktivni clipovi... LAME
    a kakvi bi trebali bit,neatraktivni da si smanje broj potencijalnih kupaca?

  4. #124

    Re: SHIFT 2: Unleashed

    Ma nek budu oni kakvi oce... al nek ne furaju tu neku simulaciju, trkace vozace developere, telemetrije i slogane ''ready for real racing'' jer su sve samo ne realno... Ako su oni takva super uber realna simulacija kao sto se predstavljaju i imaju toliku posvecenost realizmu kao sto pokazuju, sta su onda iracing, rfactor, rbr itd ...
    taj shift 2 je jos jedan komercijalni arkadni proizvod s kojim se pokusavaju ugurati u big boys ligu ( sto se tice te ralnosti koju toliko promoviraju)

  5. #125
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: SHIFT 2: Unleashed

    EA je oduvijek bio u big boys ligi, pogotovo uključujući shift1...o dvojci da ne pričam. Iracing, rfactor, rbr...grupica ljudi ih igra, to je to. Plus, nigdje ni piše da racing igra mora biti uber realna simulacija da bi bila uspješna, bitna je zabava i gušt dok igraš. Bio shift2 arkadan, simulacijski ili nešto treće...to će odlučit sami igrači kad ga zaigraju.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  6. #126

    Re: SHIFT 2: Unleashed

    lol ,sta pricas ti... ja samo kazem da me smeta to sto oni tu igricu predstavljaju, kao da je prava simulacija ... a to nije ... simple as that

  7. #127
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: SHIFT 2: Unleashed

    Jesi je igrao? Ak jesi daj mi reci di si nabavio pa da i ja vidim jel je simulacija ili nije.

    Uz to, normalno je da se tako predstavlja jer je to markentig, svaka, ama baš svaka igra se predstavlja na taj način iako pol toga nije. Shit2 definitivno neće biti 100% simulacija jer takvu mogu bacit odma u smeće, nitko je neće ni kupovat ni igrat. Zato se rade kompromisi...samo je pitanje kaj će napravit s dvojkom. Kažu da su vozači savjetovali kak da podese stvar i kak se auto mora ponašat, pitanje je sad do kojeg su nivoa išli po tom pitanju al znam da mi je samo jedno bitno...da je prokleto igrivo, niš drugo me ne zanima.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  8. #128
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: SHIFT 2: Unleashed

    Mislim da oni igru ne predstavljaju kao najbolji simulator vožnje pri čemu se misli na fiziku same vožnje već kao najbolji simulator vožnje iz pogleda vozača unutar kabine .Znači , naglasak je na najboljem doživljaju vožnje a ne na najrealnijem SIMULATORU vožnje.

  9. #129
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: SHIFT 2: Unleashed

    Gle ti vraga, nisam pomislio na to nikad, tu si potpuno u pravu. Ipak, nek porade na tom voznom modelu. Autentičnost bi bio još jedan izraz koji paše uz sve ovo.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  10. #130
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: SHIFT 2: Unleashed

    Meni je vozni model u jedinici ultra zabavan.Obožavam proklizavanja u zavoju pa vađenje sa gasom .

  11. #131
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: SHIFT 2: Unleashed

    I meni je ok, samo ne bi bilo loše da neš promijene i modificiraju, ipak je ovo dvojka ^^ Samo ne na loše naravno.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  12. #132

    Re: SHIFT 2: Unleashed

    Maan, you're too sensitive

  13. #133
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: SHIFT 2: Unleashed

    Da, znam
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  14. #134
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    187

    Re: SHIFT 2: Unleashed

    Nazalost handeling ce bit frula ko kaj je bio i u prvom. Sto znaci da cekamo modove za pc koji ce to dovest do neke normale a konzolasi mogu ostat na svojim Forza/Gt5 kombama ak su htjeli nesto realnije utrke.

    Meni je prvi dio bio odlican al tek nakon sto sam modove stavio jer jednostavno nemrem podnijet kad Zondu ili neki tier 3-4 auto vozim prek Nurbenringa da mi auto proklizuje kroz sve pa i na ravnom. To nema veze sa stvarnim i rekordni lap Zonde r na youtubu to moze potvrdit.

    Dosta razocaran jer sam ocekivao po videima da ce dovest to vise realnosti a da ne izgube fun factor koji je prvi dio imao.

    Evo na NSF forumu sam pokupio par videa gameplaya pa komentirajte.

    S







    Nadam se da ce bar podrska za volane bit bolja neg u prvom te da ipak nesto bolji handeling mogu ocekivat u elite modu kojeg najavljuju kao vrh realnosti(cisto sumnjam ).

  15. #135
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: SHIFT 2: Unleashed

    Koliko ja idim ovo je sve isto kao i u prvom Shiftu uz dodatak noćnih utrka i novih staza .Bolje nemože .Zabavno proklizavanje u zavoju pa se vadiš sa gasom uz borbu naguravanja sa ostalim automobilima na stazi. Odličana grafika i zvuk + fenomnalan pogled iz kabine .Igra za mene i moj gamepad .Odličan spoj arkade i simulacije ...mix koji je najteže postići a da ne ode u ni jednu krajnost .Stavio sam ja modove i na prvi dio pa nakon pola sata instalirao igru ponovno .Igra bez tog proklizavanja izgubi svoju draž i postane dosadana .Samo da srede užasno driftanje koje je u prvom dijelu bilo nemoguće teško .Ni jednu utrku nisam uspio pobjediti i toliko je loše izvedeno da se nisam ni trudio naučiti .

  16. #136
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: SHIFT 2: Unleashed

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Koliko ja idim ovo je sve isto kao i u prvom Shiftu uz dodatak noćnih utrka i novih staza .Bolje nemože .Zabavno proklizavanje u zavoju pa se vadiš sa gasom uz borbu naguravanja sa ostalim automobilima na stazi. Odličana grafika i zvuk + fenomnalan pogled iz kabine .Igra za mene i moj gamepad .Odličan spoj arkade i simulacije ...mix koji je najteže postići a da ne ode u ni jednu krajnost .Stavio sam ja modove i na prvi dio pa nakon pola sata instalirao igru ponovno .Igra bez tog proklizavanja izgubi svoju draž i postane dosadana .Samo da srede užasno driftanje koje je u prvom dijelu bilo nemoguće teško .Ni jednu utrku nisam uspio pobjediti i toliko je loše izvedeno da se nisam ni trudio naučiti .
    Slažem se s tobom, i meni paše takav stil. Simulacijski je ok al ubije svu draž igranja, pogotovo u ovakvoj igri koja je rađena za mase te dobru zabavu. Ako pogode dobar omjer arkadnog i simulacijskog, igri je već u startu garantiran uspjeh. Nigdje ne piše da mora bit simulacija da bi bila dobra, samo neka je zabavna i igriva.
    Drft također, u jedinici nisam ni pokušavao igrat, ovdje će valjda biti bolje.

    Također, gameplay filmići su zakon, kaciga prati cestu a auto malo drugačiju putanju, fenomenalan helmet cam; jedva čekam zaigrat.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  17. #137
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: SHIFT 2: Unleashed

    Ja sam neutralan u vezi ove igre. Radije bi da je sasvim realna, nego samo napola, jer, da budem iskren, ne vidim smisao toga. Ako već osoba želi igrat negu zabavnu trkačicu neka onda ide na nešto ful arkadno, a ako želi ozbiljno neka ide na ful realno.
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  18. #138
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: SHIFT 2: Unleashed

    Ili neka ide na nešto što balansira između toga dvoje .

  19. #139
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: SHIFT 2: Unleashed

    Da, ali onda si porazio cijelu svrhu orijentiranja na realizam u igri...
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  20. #140
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: SHIFT 2: Unleashed

    Pa u biti nisi, na platformi na kojoj će se ova igra najviše prodat sigurno ne igraju okorjeli hardkor vozači koji naprosto luduju za simulacijama. Zato im daješ ovakve igre, neviđeni realizam iz kokpita, osjećaj, adrenalin i zabavu a vozni sistem balansiraš na granici voznog i zabavnog, ne previše akradnog a opet ne previše simulacijski. Barem mislim da su oni to htjeli postić, iz onog kad vidim definitivno jesu. Naravno, nemogu se zadovoljit svi igrači ali vjerujem da će većina nać ponešto.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  21. #141
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: SHIFT 2: Unleashed

    Baš me briga dokle god je zabavno , napeto , lijepo i igrivo .Kada su vožnje u pitanju upravo takve igre volim .Grid, Dirt , Shift , Toca ..dok mi toatne arkade poput TrackMania ili Burnout Paradise uopće ne pašu i dosade mi za pola sata u cijelosti .Isto tako nemam nikave volje posvetiti se igrama poput GTR 2, RBR ili rFactor ( za kojeg su neki profi vozači rekli kako je teži od stvarne utrke LOL ) i učiti svaki zavoj i svaku stazu kako bi pobijedio u nekoj utrci .Jednostavno mi se neda .Zato volim mix arkade i simulacije koje imaju atmosferu i prizvuk ozbiljne vožnje te u kojoj postaneš uspješan nakon 15-30 minuta privikavanja .

    Kao što vidiš svaka budala ima svoje veselje .

  22. #142
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: SHIFT 2: Unleashed

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Meni je vozni model u jedinici ultra zabavan.Obožavam proklizavanja u zavoju pa vađenje sa gasom .
    Proklizavanja? Vozio sam na tome Imprezu WRX kojoj nije bilo moguće odlijepiti ijedan kotač sa staze. Ljuljao sam ga ne bi li proklizao imalo, ali ništa. To čak ni modovi nisu popravili. S druge strane, Renault Megane Coupe nimalo tuniran, sve factory postavke se iz nekog razloga zanosio zadnjim krajem na najobičnijem kočenju kao da si ručnu digo.

    I inače, nije stvar u težini nego u osjećaju. GTR na kojeg staviš svu moguću pomoć i traction control više nije osobito teška igra, ali je i dalje zabavna i imaš neki osjećaj gušta vožnje auta koji nemaš sa recimo Race Driver 3.
    A da su hardcore simulacije teže od stvarnosti, ni teoretski to nije moguće. Ako ništa drugo zbog nedostatka snažnih G sila koje djeluju u toliko brzim bolidima i za koje moraš biti fizički dobro pripremljen. I ne samo to, nego bi to značilo da sam ja koji na GTR2 vozim solidna vremena i u utrci sa 100% težine AI vozača završim na prvih 8, na istoj razini na kojoj je neki profić koji se utrkama bavi cijeli život i trenira redovito.

  23. #143
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: SHIFT 2: Unleashed

    Dobro , neda mi se više.Shift je teško sranje i nije vrijedno spomena .Teška arkada koja čak ni ne proklizava ,nego auti idu ko po tračnici i to igraju ljudi koji uopće ne drže do sebe .Neću više nikada igrati to sranje od igre , nema šanse ...časna pionirska .Zadovoljan ?

  24. #144
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: SHIFT 2: Unleashed

    = Citat = Izvorno postao cham3leon

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Meni je vozni model u jedinici ultra zabavan.Obožavam proklizavanja u zavoju pa vađenje sa gasom .
    Proklizavanja? Vozio sam na tome Imprezu WRX kojoj nije bilo moguće odlijepiti ijedan kotač sa staze. Ljuljao sam ga ne bi li proklizao imalo, ali ništa. To čak ni modovi nisu popravili. S druge strane, Renault Megane Coupe nimalo tuniran, sve factory postavke se iz nekog razloga zanosio zadnjim krajem na najobičnijem kočenju kao da si ručnu digo.

    I inače, nije stvar u težini nego u osjećaju. GTR na kojeg staviš svu moguću pomoć i traction control više nije osobito teška igra, ali je i dalje zabavna i imaš neki osjećaj gušta vožnje auta koji nemaš sa recimo Race Driver 3.
    A da su hardcore simulacije teže od stvarnosti, ni teoretski to nije moguće. Ako ništa drugo zbog nedostatka snažnih G sila koje djeluju u toliko brzim bolidima i za koje moraš biti fizički dobro pripremljen. I ne samo to, nego bi to značilo da sam ja koji na GTR2 vozim solidna vremena i u utrci sa 100% težine AI vozača završim na prvih 8, na istoj razini na kojoj je neki profić koji se utrkama bavi cijeli život i trenira redovito.

    Ok, to stoji, ali Shift2 se ne trudi to postić. Shift2 je takav kakav je, il ga prihvatiš i igraš ili ne, nije svaka racing igra za svakog, sve ovisi kak ti sjedne. Ja sam isto ko bezimeni, umrem od dosade u nekoj Trackmaniji, Burnoutu ili sličnom, a GTR2 i slični su mi pak premalo zabavni za igrat jer imam osjećaj da se samo budem hrvao na stazi da odvozim kak treba...nekad i to dobro dođe, ali nekad ne. Naravno, postoji help za handling i sl. al to je opet (meni barem) miljama daleko od jednog shifta, barem po guštu vožnje, zabavi, adrenalinu i sl; nije dobar handling jedina stvar u igri koja je bitna. Plus, Shift1/2 tako prokleto dobro izgledaju iz kokpita da ih je grijeh ne odigrat, predivan zvuk, grafička prezentacija, igra u cijelini...i naravno ne samo to. Zato se shiftu2 veselim više nego bilo kojoj racing igri ove godine. A tu još dolazi i Dirt3, Grid2 itd...imat će se kaj igrat
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  25. #145
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    187

    Re: SHIFT 2: Unleashed

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Meni je vozni model u jedinici ultra zabavan.Obožavam proklizavanja u zavoju pa vađenje sa gasom .
    Proklizavanja? Vozio sam na tome Imprezu WRX kojoj nije bilo moguće odlijepiti ijedan kotač sa staze. Ljuljao sam ga ne bi li proklizao imalo, ali ništa. To čak ni modovi nisu popravili. S druge strane, Renault Megane Coupe nimalo tuniran, sve factory postavke se iz nekog razloga zanosio zadnjim krajem na najobičnijem kočenju kao da si ručnu digo.
    Meni nije stvar u tome ali samo da velim da Impreza nebi ni trebala proklizivat na betonu. To je glupost koja je prikazana u RBR koja nema veze s nicim. Evo snimka rally-a na betonu u njemackoj auti se ponasaju ko i svi trkaci izuzet koristenja rucne u najgadnijim zavojima.




    @bezimeni nije da je igra losa i da treba bit ultrarelisticna ali neki osnovni handeling kod najjacih modela mora biti kad vec najavljuju nesto blize simulaciji. Tier 1-2 u prvom djelu mi je vecinom bio dobar i zabavan ali su mi zato najjaci auti bili totalna banana. Ja bi jedino izbacio proklizivanje kod autiju ala Zonda R ili Meclarena F1 da se ponasaju realnije na stazama jer je jednostavno retardirano da moras drifta s njima kako bi bio brz, a ti auti skoro nikad ne proklizuju.

    Evo primjer kolka je razlika. Ovo u Shiftu jedan je full arkada kaj se tice najbrzih autiju.





    Ne mora bit ono full realno al neki osnovni handeling bar da se prati. Npr ko kaj je codemasters slozio s novim F1 koji nije 100% realan al ima dovoljnu dozu realnosti, isto vrijedi i za Dirt seriju koja nije realna al je tu negdje. Igra ce i dalje biti zabavna al ce je bit veci gust vozit jer se ipak auti ponasaju blize realnosti.

    Inace za full sim ima Iracing kaj osobno planiram uzet sljedeci mjesec tak da ni ne trazim nesto hardcore od Shifta ali nesto blize simu bi bilo puno bolje kad se sepure tolko s fizikom i sranjima.

  26. #146
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    831

    Re: SHIFT 2: Unleashed

    očito Trackmaniu shvaćate na potpuno krivi način ako vam dosadi iste sekunde, čak i ljudi koji nisu fanovi priznaju da im je igra bila zabavna neko vrijeme, a da ne govorim o sebi koji igram od 2004. jednakim žarom ko i prvog dana
    Naravno, 90% zabave leži u online igranju i utrkivanju jer je igra tome namjenjema dok SP služi tek za upoznavanje

    Kao što je bilo rečeno, Shift1 je imao svoje nedostatke al u globalu igra mi je bila sasvim ok, dok po svemu viđenom kaj se tiče dvojke vidim da će bit barem jednako dobra iz čega proizlazi da će se sigurno igrat neko vrijeme
    C2D E8400 @3.6 GHz + Scythe Katana 3 / Gigabyte GA-EP45-DS3 / Gainward HD 4850 512 MB/ 2 x 2 GB Kingmax DDR2-800 / WDC 640 GB / Corsair 450 W / LG W2361 23'' Wide / Logitech 5.1 X-530 / Chillstream / W7 Ultimate64bit

  27. #147
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: SHIFT 2: Unleashed

    A vidi, Aral, ja sam totalna suprotnost. Obožavam igre poput GTR Evolutiona i rFactora, ali obažavam i TrackManiu i Burnout Paradise, štoviše imam Burnout Paradise na kopjutoru instaliranog otkad je i izašao u 2009, a GTRE još i dulje i obje igre igram sa veseljem. Jučer i danas sam odvozio 2 full utrke na GTRE, a također sam i odvozio krugova oko Paradise Citya uz Ozzya u pozadini. Nasuprot tome, igre poput Grida i Shifta nisam završio, jer mi dosade prebrzo.
    Slažem se da su sve ove igre odlične i da ih se vrijedi odigrat, ali također se slažem i da igraču ne pružaju potpuni osjećaj upravo iz razloga što nisu niti full realne niti full arkadne.

    @ D.O.M.I.
    nitko tu igru ne shvaća na krivi način, nego to je tako. Netkome će se igra svidjeti više, a nekome manje, nemožeš netkoga naučit da mu se sviđa nešto
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  28. #148
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: SHIFT 2: Unleashed

    Pa ok, niš ja ne velim, samo nemrete pljuvat igru, jer ono o čem vi pišete shift se ni ne trudi simulirat, a kamoli dokazat. Lako je doć i reć "gle, ovaj nema kaj ima ovaj drugi" a sama namjera nije da i ima.

    I da, tko god da je spomenuo da F1 ima i približno ok fiziku, taj saka big time. Također, Dirt ima valjda najgoru rally fiziku ikad. Al opet, to ovisi od osobe do osobe, kao što smo ponovili 10000 puta
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  29. #149
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: SHIFT 2: Unleashed

    = Citat = Izvorno postao Aral
    Ok, to stoji, ali...
    Ovo vam je neizostavni dio 95% Aralovih postova na forumu
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  30. #150
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: SHIFT 2: Unleashed

    = Citat = Izvorno postao Aral
    I da, tko god da je spomenuo da F1 ima i približno ok fiziku, taj saka big time. Također, Dirt ima valjda najgoru rally fiziku ikad. Al opet, to ovisi od osobe do osobe, kao što smo ponovili 10000 puta
    Zar nismo već ustanovili da svaka igra od Codemastersi nije realna, pa tako Dirt (kao i F1) ima nerealnu fiziku. Kako onda ti možeš reći da fizika nevalja? Sa čime je uspoređuješ?
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

Slične teme

  1. SHIFT 2: Unleashed Limited Edition trailer
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 24-01-2011, 21:13
  2. SHIFT 2: Unleashed izlazi 24. ožujka - trailer
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 14-01-2011, 20:10
  3. Najavljen SHIFT 2: Unleashed + trailer
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 16-11-2010, 21:36
  4. NFS SHIFT??
    By Mirkec in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 16-11-2009, 16:01
  5. NFS SHIFT??
    By Mirkec in forum Gaming općenito
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 01-01-1970, 01:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •