Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 31 do 35 od 35

Tema: Zabrana reklamiranja random sajtova?

  1. #31
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Zabrana reklamiranja random sajtova?

    = Citat = Izvorno postao Xero
    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    Čitanje HCL-a čini te seksualno privlačnijim suprotnom spolu. Dokazano.
    Kako znaš? Ti ne možeš nikako biti seksipilniji nego što već jesi vidio sam ti sliku.
    Nisam bio tako seksepilan prije 6 godina kad sam tek postao član.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  2. #32
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Zabrana reklamiranja random sajtova?

    Masu vas nije skužilo Bulla, pa ne znam trebam li uopće išta odgovarat. Što se HCL-a tiče, s njima godinama imamo dobru suradnju, pa nikako ne ulaze u ovu kategoriju, kako je i sam Bull rekao. Što se tiče reklamiranja od strane onih o kojima priča Bull, na adminima i modovima je da te stvari brišu, upozoravaju, pa i banaju prema potrebi ako se radi o nekom obliku komercijalnog oglašavanja, spamanja ili trolanja. Istina, teško je u nekim situacijama procijeniti što je korištenje foruma za samoreklamiranje, jer ne želimo sprečavati korisnike da se pohvale nekom svojom nekomercijalnom stranicom, pa najčešće interveniramo tek onda kada je oglašavanje preočito i kad postane agresivno. Nedavno smo imali slučaj tipa koji je pola portala i foruma u Hrvatskoj zaspamao reklamama za svoj forum na kojemu je 25 korisnika, dakle nije se čak radilo ni o komercijalnom oglašavanju, ali je podigao živac mnogima. Čak je išao do te mjere da je naš logo bez ikakve dozvole stavljao na svoj forum uz poruku da smo mu mi medijski pokrovitelji, što ne da nije dozvoljeno, već je i zakonski zabranjeno. Uglavnom, svi bi modovi trebali biti tolerantni kada se radi o spominjanju nekih drugih portala ili davanja linkova u kontekstu tema o kojima se raspravlja, ali i brzo reagirati kada se pojavi nešto što je očito trol-marketing
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  3. #33
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Zabrana reklamiranja random sajtova?

    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    Kakva jebena reklama? Ako se linka vijest, šta je u tome loše? (dobro, sad će Arbie reći da ne želi naše interpretacije) Ili recenzija? Ja sam uvijek da se rađe čitaju hrvatski tekstovi, nego oni strani. True, netko će to doživjeti kao reklamom, al jebemu, rađe pročitam Babicevu recenziju o Castlevanii i to podjelim s ostalim forumasima, nego onu s IGN-a. Forum hcl-a nema velike veze s sajtom, kao sto ni pcp forum nema velike veze s onim sta IGgy piše. Nije mi jasna ta tvoja poveznica Sick.

    Trkeljate pizdarije
    Daj sad pricas kao da se opcenito linkaju recenzije <_<. Aral obicno spama sa linkovima reca ali njemu je gol prestici Arby-a po broju postova tak da se on neracuna xP

    Takoder nisam mislio na reklamiranje tipa, dok ti ili Babic linkate svoju recu. Nemam nista protiv toga, dapace. Ali me "smeta" npr. Ementaler koji doslovno samo reklamira HCL, kao neki bot.

    I onda cujem da je HCL posjeceniji od PCPlay-a. Pitam se zasto lol...

    Uglavnom da budem totalno iskren, zaboli me . Samo komentiram

  4. #34
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Zabrana reklamiranja random sajtova?

    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    Takoder nisam mislio na reklamiranje tipa, dok ti ili Babic linkate svoju recu. Nemam nista protiv toga, dapace. Ali me "smeta" npr. Ementaler koji doslovno samo reklamira HCL, kao neki bot
    Slazem se, to i meni strasno digne zivac.
    Cini mi se da kad na HCL-u urade neku recu, prvo sto Ementaler uradi je da dodje ovde i u search pukne naslov igre koja mu je tema recenzije i odmah posta link koji vodi na HCL ako nadje temu.
    Ne znam, ako tebi u mjesec dana od 10 postova njih 9 sadrzi linkove na sajt odakle si dosao, to mi je cisti bezobrazluk i neobzirnost. Al' ok, to je samo moje misljenje
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  5. #35
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Zabrana reklamiranja random sajtova?

    Kao što je w1k reko, hcl i pcplay su u jako dobrim odnosima već godinama. Ementaler zna sudjelovat u nekim raspravama, bar ostavi mišljenje tu i tamo; ovisi kako ima vremena. Nije se registrirao isključivo radi promoviranja; acc mu je tu duže nego je počeo s tim. No hej, ako se ljudima sviđaju recenzije, zašto ih ne linkat?
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

Slične teme

  1. Zabrana anime avatara
    By W3DR4N in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 89
    Posljednji post: 06-12-2010, 22:43

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •