Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Labirnth DGame

  1. #1
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jun 2010
    Lokacija
    Našice (okolica)
    Postova
    13

    Labirnth DGame

    Pozdrav ljudi

    U svoje slobodno vrijeme u posljednja cirka 3 mjeseca sam se bavio ovim svojim projektom - Igra napisana u Visual Basicu. Moja prva potpuno funkcionalna igra koju sam potpuno sam isprogramirao. ja

    Gameplay - jednostavan... cursor miša voditi od početka do finisha kroz labirint bez dodirivanja zidova u što manje vremena. Ima 4 levela za Time Mode : Easy, Medium, Hard i Extreme i nakon što pobjedite zadana vremena za svaki level, otključava se special challenge mode level u kojem je gameplay mrvicu drugačiji. Tamo se ne igra na vrijeme nego na živote, a cilj je....doći do kraja xD stvari se kreću, smetaju, živciraju, glasaju, a mi sa svojim cursorom trebamo izbjeći sve te gluposti i preći level dio po dio. Ako pređete cijelu igru, dobijete sliku jednog chopa(Virtually tuned car) koji je napravio prijatelj koji mi pomogao u izradi igre.

    Igra ima highscore listu u koje se možete upisati ako pobjedite dotadašnji rekord.(u time modeu) Slobodno postajte svoje rezultate i ovdje na ovaj topic

    Igra je potpuno testirana na windows sedmici tako da na sedmici sigurno radi, a isprobana je i na xp-u, ali to je prijatelj testirao pa nisam siguran kolko dobro radi na xp-u.

    Instalacija malo duže traje jer je potrebno imati .NET Framework 4 pa ako nemate instalirano, skida se s neta i instalira.

    Evo linkSLabirinth DGame.exe


    Slobodno komentirajte, kritizirajte, hvalite, predlažite...zato i postam da dobijem neki feedback


    I naravno redakcija PC Playa ima moje dopuštenje da stavi na DVD idućeg broja
    "Only death ends a battle. Everything else only interrupts it."

    [center:3p6nle5j]Last.fm[/center:3p6nle5j]

  2. #2
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Labirnth DGame

    Nema vise DVD-a, jerbo nema vise PC playa kao takvog....
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  3. #3
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jun 2010
    Lokacija
    Našice (okolica)
    Postova
    13

    Re: Labirnth DGame

    = Citat = Izvorno postao Feanor
    Nema vise DVD-a, jerbo nema vise PC playa kao takvog....
    Vid stvarno :S tek sad vidih vijest ... nisam dugo bio tu na forumu...
    "Only death ends a battle. Everything else only interrupts it."

    [center:3p6nle5j]Last.fm[/center:3p6nle5j]

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •