Stranica 1 od 7 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 187

Tema: S.T.A.L.K.E.R. 2

  1. #1
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    S.T.A.L.K.E.R. 2

    S.T.A.L.K.E.R. 2 announced, will be multiplatform

    Zasad toliko. Fanovi će valjda biti oduševljeni
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  2. #2
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Podgrijavam sojin gulaš u Yantaru
    Postova
    2.692

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 2

    ;( (tears of joy)

  3. #3
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 2

    Ako priča opet bude oko Zone, užas, već je previše recikliranja, treba nova lokacija.
    I još će biti multiplatform, tako da će vjerojatno biti žešća doza konzolitisa. Ne znam što da mislim.
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  4. #4
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Podgrijavam sojin gulaš u Yantaru
    Postova
    2.692

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 2

    Konzolitis, konzolitis.

    Jesu li F.E.A.R. ili Bioshock pogodni za konzole, nisu, jako se teško cilja i umiranje će biti češće nego na PC-u, ali još su legendarne igre koje ne osuđujemo zbog njihovog multiplatform aspekta.

    S.T.A.L.K.E.R. je hardcore FPS koji se odvija na ogromnim prostorima, ako bude i urađen za konzole, to će biti samo da bi autori zgrnuli višak love, ista se situacija događa sa mnogim franšizama. Vjerujem da će GSC Game World učiniti ispravnu stvar .

    A inače, područje zone bi mi bilo super, ne može biti nijedno drugo vjerujem, samo možda da stave sve 20 godina unaprijed ili tako nekako (samo ne da je nakon 3. eksplozije :S), i da se sagradi možda nekakav neo gradić i stvori nekoliko novih frakcija, ma jedva čekam uglavnom.

  5. #5
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Vodnjan
    Postova
    645

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 2

    Priča MORA biti oko Zone, jer da nije, to ne bi bio S.T.A.L.K.E.R.. Doduše, Zona bi trebala biti locirana na nekom drugom mjestu i bilo bi poželjno da ne bude u istočnoj Europi.

    Ne vjerujem da će patiti od nekog konzolitisa, pošto će developeru glavni prioritet biti PC. Ovo sa konzolama bi lako mogao biti eksperiment koji će propasti, pošto konzolaši više vole "nabrijanije" FPS-ove. A opet, može biti da više vole takve FPS-ove zato što im se većinom samo takvi i serviraju.

  6. #6
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 2

    Lijepa vijest, iako sam misljenja da ovo nece biti dobro kao prethodnik. Ono, svaka multiplatform pucacina u zadnje 2-3 godine ispadne prosjecna na pc-u posto se sva paznja usmjerava na konzole. Nadam se da sam u krivu.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  7. #7
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Dwarf Fortress
    Postova
    8.343

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 2

    Jako dobre vijesti, nadam se da ga neće uništiti.Što se tiče lokacije, može opet zona, ali nek je prerade, iz prijašnjih dijelova znamo da se širi, možemo vidjeti dokle se proširila
    I dreamt I was in a painting with ponies. It was... nice.

  8. #8

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 2

    = Citat = Izvorno postao Grim Teh Reaper
    Ako priča opet bude oko Zone, užas, već je previše recikliranja, treba nova lokacija.
    I još će biti multiplatform, tako da će vjerojatno biti žešća doza konzolitisa. Ne znam što da mislim.

    Mislim da će igra pratiti nove novele u kojim 2052 početna Zona nestaje i nastaju 4 nove po Istočnoj Europi.Stari stalkeri postaju specijalni mutantni,a zanimljivo da i kuće i auti postaju mehanizirani oblici života.

  9. #9
    Senior Member Small step for mankind vex's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.348

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 2

    Lijepa vijest, nema šta, sada samo treba čekati više detalja i ne spekulirati previše

  10. #10
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Podgrijavam sojin gulaš u Yantaru
    Postova
    2.692

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 2

    Hohoho, evo i meni je stvarno blesavo nagađati više, ali zamisli da je priča otprilike: " Dogodila se ogromna emisija i zahvatila je čitavu Europu, Europa je postala područje izolirano od ostatka svijeta, središte Stalkerske djelatnosti preselilo se na ni manje ni više nego u Rim (Pariz, Berlin, London, Lisabon, Madrid, Bratislavu, Zagreb) "

    Zamislite

  11. #11
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 2

    = Citat = Izvorno postao Nodakim
    = Citat = Izvorno postao Grim Teh Reaper
    Ako priča opet bude oko Zone, užas, već je previše recikliranja, treba nova lokacija.
    I još će biti multiplatform, tako da će vjerojatno biti žešća doza konzolitisa. Ne znam što da mislim.

    Mislim da će igra pratiti nove novele u kojim 2052 početna Zona nestaje i nastaju 4 nove po Istočnoj Europi.Stari stalkeri postaju specijalni mutantni,a zanimljivo da i kuće i auti postaju mehanizirani oblici života.
    Zanimljivo, to nisam znao. Može malo više infoa o tim novelama?
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  12. #12

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 2

    Death Zone
    A series of novels by known Russian science fiction authors, such as Andrey Livadny, Roman Glushkov, Viacheslav Shalygin, and Aleksey Kalugin. A third explosion occurs near Chernobyl in 2051, which destroys the Zone of Alienation along with all the mutants. At the same time, four new Zones appear throughout the former nations of the Soviet Union, separated from the rest of the world by spherical gravity Barriers. These Five Zones are filled with new unseen before technogenic monsters and are connected to each other by areas in the center known as portals. New kinds of stalkers band together to fight off staltechs (former stalkers who have been turned into metallic monsters), mechanoids (machines that have been "reanimated" by extradimensional nanotechnology), other stalker groups, and transnational forces from the outside world who seek to make a fortune on new technology.
    Source je wikipedia.

  13. #13
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Podgrijavam sojin gulaš u Yantaru
    Postova
    2.692

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 2

    Jebo ih 534332. eksplozija, treba biti maštovitiji. Nešto manje znanstveno objašnjivo, što se tiče Wishgrantera...

  14. #14

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 2

    On je uništen po korektnom endingu.
    Nego uopće nije važan taj background story kada je do sada uvijek bio veći fokus na personalnu priču lika.

  15. #15
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Mostar
    Postova
    1.655

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 2

    Ovo jedva cekam, jedna od rijetkih igara koja me uspijeva zabaviti u zadnje vrijeme. Ne zanima me lokacija ni vrijeme samo nek dorade igru jos bolje...

  16. #16
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 2

    Multiplatform .Veseli me što rade nastavak ali ako ne misle napraviti velike mape na kojima se moraš malo pomučiti da dobiješ neki artifakt , oklop ili dobru pušku onda bolje da i ne rade igru .

  17. #17
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 2

    To će napravit samo ako konzole to mogu vrtit. Ako ne, onda niš xD
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  18. #18
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    2.418

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 2

    U linku kojeg je Aral postao na 1. stranici piše da će radnja biti u 2012.
    Intel Core 2 Quad Q6600 @ 2.40 GHz // GTX 260 896MB (216SP) // 4 GB RAM // HDD: 320 GB

    last.fm

  19. #19
    Senior Member Small step for mankind IgGy's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Između redaka
    Postova
    2.668

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 2

    I Metro 2033 bio je multiplatform naslov, pa je IMO bio bolji od Stalkera i ekspanzija zajedno.

  20. #20
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 2

    Metro je sasvim OK ali kao da uspoređuješ rollercoaster sa europskom željezničkom mrežom .

  21. #21
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 2

    Paaaaa, roller-coaster je puno zanimljiviji ^^, sto valjda i je point igre?

  22. #22
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 2

    Paaa moraš biti trknut u glavu da se spuštaš svaki dan tim sranjem i još u tome uživaš .Poanta ...Metro je OK na 10-20 sati max a Stalkere imaš kaj za igrati i istraživati preko stotinjak sati .

  23. #23
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Dwarf Fortress
    Postova
    8.343

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 2

    Jedno je za brzu adrenalinsku zabavu drugo je da bi uživao u putu
    Ono čemu se nadam je da će ubaciti malo raznolikiju paletu boja, smeđa nakon nekog vremena ide na živce, malo zelene tu i tamo, plava voda nije na odmet i neke malo jače boje tipa crvena ili nešto slično, onako reda radi
    I dreamt I was in a painting with ponies. It was... nice.

  24. #24
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    2.418

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 2

    Šarenilo bi uništilo atmosferu. Znam da govoriš o umjerenom šarenilu, ali meni bi se više svidilo da ostave trenutnu paletu boja.
    Intel Core 2 Quad Q6600 @ 2.40 GHz // GTX 260 896MB (216SP) // 4 GB RAM // HDD: 320 GB

    last.fm

  25. #25
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 2

    True. Kao sto je sarenilost ubilo atmosferu primjerice u F.E.A.R. -u 2
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  26. #26
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Apr 2010
    Lokacija
    Pula
    Postova
    25

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 2

    pa bilo bi lijepo vidjeti neke nove anomalije i frakcije...koja legenda vise kao oasis artifact i neka ostalo ostave isto....

  27. #27
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Dwarf Fortress
    Postova
    8.343

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 2

    Ne kažem da ubace čitavu dugu, nego neka samo malo ožive boje, nek bar trava izgleda zeleno i meni je dosta, ili da se ne vidi toliko tekstura zemlje, ona mi iz nekog razloga ide na živce
    I dreamt I was in a painting with ponies. It was... nice.

  28. #28
    Senior Member Giant leap for forum crnisokol's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    3.543

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 2

    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    True. Kao sto je sarenilost ubilo atmosferu primjerice u F.E.A.R. -u 2
    Meni FEAR 2 ima bolju atmosferu od jedinice...

    što se tiče stalkera nek ostave sadašnju paletu boju koja savršeno odgovara takvoj igru

  29. #29
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 2

    Koji ne prate Steam, STALKER SoC i CoP (zajedno) za manje od 55 kuna - viewtopic.php?p=1320988#p1320988

  30. #30
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    May 2008
    Postova
    661

    Re: S.T.A.L.K.E.R. 2

    Inače, čisto sumnjam da će multi-platform uništiti kvalitetu, u svakom smislu, ove igre. Dapače, smatram da će konzole biti itekako zakinute.
    Vjerujem ekipi da će ponovo napraviti jednu famoznu igru, i više od toga... Usudio bih se reći; remek-djelo.
    Jesam li spomenuo da jedva čekam?

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •