Novi YouTube. Koji racku mene zanima što neko likea od mojih subscriptiona? Dođem onak vidim netko "lajka" neki video i ja ga dobijem da mi nakrca već nakrcani glupostima "homepage" pod čijim opcijama sam, usput budi rečeno već sve isključio no opet se prikazuje ono što ne želim.


I otvorim ja tako taj video, netko je "lajkao" i vidim plešu dvije ženske oko štange ko' da su napušene i zatvorim ga. Dakle nije dobro, cijeli interfejs mi se poremetio i ajde u jednu ruku je dobro da su sistematizirali da dobijem subscription update od svakoga ali moram stalno bit na fakin YouTubeu je mi sve promakne jer se već nakrcao drugi update subscriptiona.

Wtf? Zašto mjenjati nešto što već odlično radi... ako se radi upgrade zar to nebi trebao biti korak naprijed, a ne korak nazad. Ja ne vidim korak naprijed ako nešto ne funkcionira brže, lakše se koristi i preglednije je. Ovako kao da nemaju šta za raditi pa onak od dosade mjenjaju.

Spotlight: Last Chance to Submit! ?? Jel mene to zanima? Jesam li to tražio? Stavi kao neki banner, a ne među subscriptione. Prebacim na "Subscription uploads" ali opet se sada moram mučiti uopće to klikati, dakle korak nazad sada moram izvršavati više zadaća da bi mi bilo "malo ugodnije" u fakin interfejsu. Gurni ga u What's new ili u smeće tamo mu je i mjesto...onak YouTube mi je svakodnevna stanica, zar nisu mogli ako su tako pametni i ako to može svaki bolji website da se po želji mjenja način prezentacije svih tih informacija? Dva klika, klik na "Make as default" i gotova priča.